Akcje szkoleniowe kadr

GRY KONTROLNE Z IRLANDIĄ KADRA SENIOREK, 02-03.06.2018, WAŁBRZYCH

1. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Weronika Gajda CCC Polkowice
4. Klaudia Giertchen Cosinus Widzew Łódź
5. Agnieszka Kaczmarczyk 1KS Ślęza Wrocław
6. Aneta Kotnis Basket 90 Gdynia
7. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
8. Paulina Misiek AZS AJP Gorzów Wlkp.
9. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
10. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
11. Martyna Pyka Politechnika Gdańska
12. Karolina Puss CCC Polkowice
13. Roksana Schmidt Cosinus Widzew Łódź
14. Agnieszka Skobel Energa Toruń
15. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
16. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
18. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce
19. Magdalena Ziętara Wisła CanPack Kraków

Sztab szkoleniowy:

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U15K, 14-18.06.2018, KOWNO

1. Harasimowicz Marcelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
3. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Masłowska Marta MUKS Poznań
7. Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9. Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
10. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
11. Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


BADANIA LEKARSKIE KADRY MĘŻCZYZN SENIORÓW, 22.05.2018, COMS WARSZAWA

1. Jakub Schenk Starogardzki Klub Sportowy SSA
2. Igor Wadowski AZS Koszalin SA
3. Filip Zegzuła ROSA SA
4. Michał Kolenda Trefl Sopot SA
5. Michał Sokołowski ROSA SA
6. Szymon Szymański ROSA SA
7. Maciej Bender Mercer University
8. Kacper Borowski KKS Turów Zgorzelec SA
9. Grzegorz Kulka Trefl Sopot SA
10. Roman Szymański MKS START Lublin SA


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U15K, 12-13.06.2018, ŁOMIANKI

1. Harasimowicz Marcelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
3. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Masłowska Marta MUKS Poznań
7. Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9. Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
10. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
11. Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIOREK, 23.05-01.06.2018, WARSZAWA, WAŁBRZYCH

1. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Weronika Gajda CCC Polkowice
4. Klaudia Giertchen Cosinus Widzew Łódź
5. Agnieszka Kaczmarczyk 1KS Ślęza Wrocław
6. Aneta Kotnis Basket 90 Gdynia
7. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
8. Paulina Misiek AZS AJP Gorzów Wlkp.
9. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
10. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
11. Martyna Pyka Politechnika Gdańska
12. Karolina Puss CCC Polkowice
13. Roksana Schmidt Cosinus Widzew Łódź
14. Agnieszka Skobel Energa Toruń
15. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
16. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
18. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce
19. Magdalena Ziętara Wisła CanPack Kraków

Sztab szkoleniowy:

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U20K, 28.05-07.06.2018, ZAKOPANE

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Natalia Gwizdała ŁKS SMS Łódź
4. Patrycja Jaworska Miles Community College
5. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
6. Anna Makurat Basket 90 Gdynia
7. Marta Marcinkowska Basket 90 Gdynia
8. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
9. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
10. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
11. Weronika Papiernik MUKS Poznań
12. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
13. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
14. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
15. Marta Wdowiuk MUKS Poznań
16. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSM PZkosz

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18K, 27-29.05.2018, ŁOMIANKI

1. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Kowalewska Magdalena MUKS Poznań
3. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Piestrzyńska Julia PTK Pabianice
7. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
9. Wróblewska Kaja Enea AZS Poznań
10.Wróblewska Sara Enea AZS Poznań
11. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań
12.Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
13.Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów / NSMS PZKosz
14.Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
15.Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
16. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa/UKS Trójka Żyrardów/NSMS PZKosz
17.Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno/VBW GTK Gdynia/NSMS PZKosz
18. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
19. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
20.Szulc Magdalena VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
21.Ustowska Aleksandra VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
22.Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U20M 13-15.05.2018 WARSZAWA, PRUSZKÓW

Michał Jodłowski (MKS Nysa Kłodzko)
Łukasz Kolenda (Trefl Sopot SA)
Jakub Musiał (Śląsk Wrocław Basketball SA)
Bartłomiej Pietras (GKK Arka SA)
Dominik Rutkowski (WKK Wrocław)
Michał Sasik (Śląsk Wrocław Basketball SA)
Mateusz Szczypiński (KS Rosa-Sport Radom)
Aleksander Załucki (R8 Basket Kraków Sp. z o.o.)

Kadra szkoleniowa:
Kamil Sadowski - trener asystent (GKK Arka SA)
Hubert Śledziński - trener przygotowania motorycznego (KK Włocławek SA


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U20K, 28.04-07.05.2018 COS ZAKOPANE

1. Ewa Bacik AZS Politechnika Korona Kraków
2. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
4. Natalia Gwizdała ŁKS SMS Łódź
5. Patrycja Jaworska Miles Community College
6. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
7. Anna Makurat Basket 90 Gdynia
8. Marta Marcinkowska Basket 90 Gdynia
9. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
10. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
11. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
12. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
13. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
14. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
15. Marta Wdowiuk MUKS Poznań
16. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSM PZkosz

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U15M, 29.04-3.05.2018 COS OPO Władysławowo

1. BEDNAREK OLIWIER TKM WŁOCŁAWEK
2. BYKOWSKI DAWID TKM WŁOCŁAWEK
3. GŁODEK MATEUSZ WKK WROCŁAW
4. JANIEC ALEKSY SIARKA TARNOBRZEG
5. KAPUSTKA BARTOSZ KS KORONA KRAKÓW
6. KOŁAKOWSKI SZYMON UKS GIM92 URSYNÓW
7. KRZYCH IGOR UKS MOSM BYTOM
8. ŁAŁAK HUBERT UKS 7 TREFL SOPOT
9. MICHALSKI ANTONI UKS GIM92 URSYNÓW
10. MICHALSKI MACIEJ UKS MOSM BYTOM
11. PADUCH PRZEMYSŁAW MKS DĄBROWA GÓRNICZA
12. ROSIŃSKI KONRAD AB KING WILKI MORSKIE SZCZECIN
13. SIEMBIGA WOJCIECH WKS ŚLĄSK WROCŁAW
14. SOCHAN JEREMY MILTON KEYNES TROJANS (UK)
15. SZAJEK ADRIAN BASKET TEAM OPALENICA
16. SZYMAŃSKI WIT BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ

Sztab szkoleniowy:

MAZUR DAWID – TRENER GŁÓWNY,
BARTOSZ ANDRZEJ – TRENER ASYSTENT,
CHWIAŁKOWSKI TOMASZ – TRENER ASYSTENT,
WAŚNIEWSKI MARCIN - TRENER MOTORYKI,
ALBECKA ALICJA - FIZJOTERAPEUTA.


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U20K, 17-19.04.2018, Łomianki

1. Karolinę Stefańczyk (Enea AZS Poznań)
2. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
4. Natalia Gwizdała ŁKS SMS Łódź
5. Martyna Jasiulewicz Olimpia Wodzisław Śląski
6. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
7. Marta Marcinkowska Basket 90 Gdynia
8. Anna Markowska VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
9. Karolina Matkowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
11. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
12. Weronika Papiernik MUKS Poznań
13. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
14. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
15. Marta Wdowiuk MUKS Poznań
16. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/ NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
Lebiedziński Marek Trener asystent Kadry U20K
Kaczocha Marcin Trener motoryki Kadry U20K


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U16K, 27.03-3.04.2018, Łomianki/Pinconnet (Francja)

1. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Olga Jędrzejczak OŚ AZS Poznań
4. Gabriela Kluczyńska SKS 12 Warszawa
5. Joanna Kobylińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Aleksandra Kuczyńska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
8. Weronika Piechowiak OŚ AZS Poznań
9. Alicja Rogozińska MKS MOS Wrocław
10. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
11. Magdalena Szymkiewicz GTK Gdynia
12. Ewelina Śmiałek MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15K, 28-31.03.2018, Wałcz

1. Marcelina Harasimowicz AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
3. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
4. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Martyna Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Marta Masłowska MUKS Poznań
7. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
8. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
9. Wiktoria Mucha AKS SMS Łódź
10. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno
11. Wiktoria Kowalczuk UKS Basket Zgorzelec
12. Julia Serednicka PTK Pabianice
13. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
14. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
15. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
16. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
 

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15M 28.03 - 3.04.2018, PRUSZKÓW/ST MAURICE (FRANCJA)

1. BEDNAREK OLIWIER TKM WŁOCŁAWEK
2. BERESZYŃSKI JAKUB BC OBRA KOŚCIAN
3. GŁODEK MATEUSZ WKK WROCŁAW
4. KAPUSTKA BARTOSZ KS KORONA KRAKÓW
5. ŁAŁAK HUBERT UKS 7 TREFL SOPOT
6. MICHALSKI ANTONI UKS GIM92 URSYNÓW
7. PADUCH PRZEMYSŁAW MKS DĄBROWA GÓRNICZA
8. PALUCH SZYMON WKK WROCŁAW
9. PERZYNA MAKSYMILIAN MOSIR BIELSK PODLASKI
10. ROSIŃSKI KONRAD AB KING WILKI MORSKIE SZCZECIN
11. SOCHAN JEREMY MILTON KEYNES TROJANS (UK)
12. WIŚNIEWSKI ALEKSANDER BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ

MAZUR DAWID – TRENER GŁÓWNY,
CHWIAŁKOWSKI TOMASZ – TRENER ASYSTENT,
ALBECKA ALICJA - FIZJOTERAPEUTA


TURNIEJE M/N KADRY KOBIET (U23K), 27.04-08.05.2018 DAZHOU, CHONGQING (CHINY)

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / SMS PZKosz Łomianki
2. Gwizdała Natalia ŁKS SMS Łódź
3. Naczk Monika Ostrovia Ostrów Wlkp.
4. Niemojewska Julia AZS Poznań
5. Ossowska Jowita Basket 90 Gdynia
6. Parzeńska Aleksandra AZS Poznań
7. Podgórna Kamila Basket 90 Gdynia
8. Pyka Martyna Politechnika Gdańska
9. Stawińska Karolina Basket 90 Gdynia
10. Szajtauer Magdalena InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
11. Telenga Weronika UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
12. Wajler Aleksandra ŁKS SMS Łódź

Sztab szkoleniowy:
Skrzecz Roman – trener główny,
Cielebąk Tomasz – trener asystent
Nowak Elżbieta – trener asystent
Krzemień Justyna - fizjoterapeutka


KWALIFIKACJE DO MŚ SENIORÓW 25-27.02.2018, SZOMBATHELY

1. Cel Aaron Polski Cukier Toruń
2. Gielo Tomasz Divina Seguros Joventut
3. Gruszecki Karol Polski Cukier Toruń
4. Hrycaniuk Adam Stelmet Enea BC Zielona Góra
5. Karnowski Przemysław MoraBanc Andorra
6. Koszarek Łukasz Stelmet Enea BC Zielona Góra
7. Łączyński Kamil Anwil Włocławek
8. Ponitka Marcel Asseco Gdynia
9. Ponitka Mateusz Iberostar Tenerife
10. Sokołowski Michał Rosa Radom
11. Wojciechowski Jakub Betaland Capo d’Orlando
12. Zamojski Przemysław Stelmet Enea BC Zielona Góra

Sztab szkoleniowy:
1 Taylor Michael Trener główny
2 Kamiński Wojciech Asystent trenera
3 Szablowski Krzysztof Asystent trenera
4 Miłoszewski Arkadiusz Asystent trenera
5 Krupiński Maciej Asystent trenera / kierownik drużyny
6 Popiołek Marek Manager Reprezentacji
7 Narojczyk Artur Trener przygotowania motorycznego
8 Markiewicz Arkadiusz fizjoterapeuta


KWALIFIKACJE DO MŚ SENIORÓW 23-24.02.2018, WŁOCŁAWEK

1. Cel Aaron Polski Cukier Toruń
2. Gielo Tomasz Divina Seguros Joventut
3. Gruszecki Karol Polski Cukier Toruń
4. Hrycaniuk Adam Stelmet Enea BC Zielona Góra
5. Karnowski Przemysław MoraBanc Andorra
6. Koszarek Łukasz Stelmet Enea BC Zielona Góra
7. Łączyński Kamil Anwil Włocławek
8. Ponitka Marcel Asseco Gdynia
9. Ponitka Mateusz Iberostar Tenerife
10. Sokołowski Michał Rosa Radom
11. Wojciechowski Jakub Betaland Capo d’Orlando
12. Zamojski Przemysław Stelmet Enea BC Zielona Góra

Sztab szkoleniowy:
1 Taylor Michael Trener główny
2 Kamiński Wojciech Asystent trenera
3 Szablowski Krzysztof Asystent trenera
4 Miłoszewski Arkadiusz Asystent trenera
5 Krupiński Maciej Asystent trenera / kierownik drużyny
6 Popiołek Marek Manager Reprezentacji
7 Narojczyk Artur Trener przygotowania motorycznego
8 Markiewicz Arkadiusz fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 19 22.02.2018, WŁOCŁAWEK

1. Cel Aaron Polski Cukier Toruń
2. Gielo Tomasz Divina Seguros Joventut
3. Gruszecki Karol Polski Cukier Toruń
4. Hrycaniuk Adam Stelmet Enea BC Zielona Góra
5. Karnowski Przemysław MoraBanc Andorra
6. Koszarek Łukasz Stelmet Enea BC Zielona Góra
7. Łączyński Kamil Anwil Włocławek
8. Matczak Filip Stelmet Enea BC Zielona Góra
9. Ponitka Marcel Asseco Gdynia
10. Ponitka Mateusz Iberostar Tenerife
11. Sokołowski Michał Rosa Radom
12. Witliński Mikołaj Asseco Gdynia
13. Wojciechowski Jakub Betaland Capo d’Orlando
14. Zamojski Przemysław Stelmet Enea BC Zielona Góra

Sztab szkoleniowy:
1. Taylor Michael - Trener główny
2. Kamiński Wojciech - Asystent trenera
3 Szablowski Krzysztof - Asystent trenera
4 Miłoszewski Arkadiusz - Asystent trenera
5 Krupiński Maciej - Asystent trenera / kierownik drużyny
6 Popiołek Marek - Manager Reprezentacji
7 Narojczyk Artur - Trener przygotowania motorycznego
8 Markiewicz Arkadiusz - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15K 11-17.02.2018, COS CETNIEWO

1. Emilia Bołbot MUKS Widzew Łódź
2. Marcelina Harasimowicz AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Wiktoria Jastrzębska UKS La Basket Warszawa
4. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
5. Weronika Kilar MLKS Rzeszów
6. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Natalia Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Marta Masłowska MUKS Poznań
9. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
10. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
11. Wiktoria Mucha AKS SMS Łódź
12. Wiktoria Pawelczyk AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno
14. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Sosnowiec
15. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
16. Julia Serednicka PTK Pabianice
17. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno
18. Jagna Sosińska MKS MOS Wrocław
19. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
20. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
21. Emilia Tołtyżewska UKS LA Basket Warszawa
22. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń
23. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
24. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:
Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15M 16-19.02.2018, COS OPO GIŻYCKO

1. Bednarek Oliwier TKM włocławek
2. Bereczyński Jakub BC Obra Kościan
3. Głodek Mateusz WKK Wrocław
4. Kapustka Bartosz KS Korona Kraków
5. Lewandowski Igor MKKS Rybnik
6. Łałak Hubert UKS 7 Trefl Sopot
7. Michalski Antoni UKS GIM92 Ursynów
8. Olechnowicz Bartosz STK Czarni Fullbull Słupsk
9. Paczkowski Wiktor KK Wilki Morskie Szczecin
10. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
11. Paluch Szymon WKK Wrocław
12. Perzyna Maksymilian MOSiR Bielsk Podlaski
13. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
14. Sochan Jeremy Milton Keynes Trojans (WB)
15. Szymański Wit Biofarm Basket Junior Poznań
16. Wiśniewski Aleksander Biofarm Basket Junior Poznań

Sztab trenerski:
Mazur Dawid – trener główny,
Bartosz Andrzej – trener asystent,
Chwiałkowski Tomasz – trener asystent,
Waśniewski Marcin - trener motoryki,
Albecka Alicja - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15K 11-17.02.2018, COS CETNIEWO

1. Emilia Bołbot MUKS Widzew Łódź
2. Marcelina Harasimowicz AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
4. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
5. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
6. Weronika Kilar MLKS Rzeszów
7. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Natalia Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Marta Masłowska MUKS Poznań
10. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
11. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
12. Wiktoria Mucha AKS SMS Łódź
13. Wiktoria Pawelczyk AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno
15. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Sosnowiec
16. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17. Julia Serednicka PTK Pabianice
18. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno
19. Jagna Sosińska MKS MOS Wrocław
20. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
21. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
22. Emilia Tołtyżewska UKS LA Basket Warszawa
23. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
24. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:
Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta


KWALIFIKACJE DO ME SENIOREK 10-14.02.2018, TALLIN + MIŃSK

1. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Weronika Gajda CCC Polkowice
4. Agnieszka Kaczmarczyk 1KS Ślęza Wrocław
5. Paulina Misiek InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Aleksandra Pawlak InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Agnieszka Skobel Energa Toruń
8. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce
10. Marta Witkowska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11. Magdalena Ziętara Wisła CanPack Kraków
12. Justyna Żurowska-Cegielska Artego Bydgoszcz

Zawodniczki, pozostające w rezerwie:
1. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
2. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
3. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIOREK 5-9.02.2018, PRUSZKÓW

1. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Weronika Gajda CCC Polkowice
4. Agnieszka Kaczmarczyk 1KS Ślęza Wrocław
5. Paulina Misiek InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Aleksandra Pawlak InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Agnieszka Skobel Energa Toruń
8. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce
10. Marta Witkowska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11. Magdalena Ziętara Wisła CanPack Kraków
12. Justyna Żurowska-Cegielska Artego Bydgoszcz

Zawodniczki, pozostające w rezerwie:
1. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
2. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
3. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U16K 5-11.02.2018, WROCŁAW

1. Aleksandra Arczewska MKS Tęcza Leszno
2. Zuzanna Ciecierska UKS Huragan Wołomin
3. Aleksandra Duda UKS Kormoran Sieraków
4. Weronika Dudek AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Oliwia Flaszak UKS Lider Swarzędz
6. Wiktoria Flaszak UKS Lider Swarzędz
7. Olga Jędrzejczak OŚ AZS Poznań
8. Joanna Kobylińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Aleksandra Kuczyńska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
11. Maja Parzeńska UKS Basket Ostrów Wielkopolski
12. Weronika Piechowiak OŚ AZS Poznań
13. Alicja Rogozińska MKS MOS Wrocław
14. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
15. Magdalena Szymkiewicz GTK Gdynia
16. Ewelina Śmiałek MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta

 


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15K 11-17.02.2018, COS CETNIEWO

1. Emilia Bołbot MUKS Widzew Łódź
2. Marcelina Harasimowicz AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
4. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
5. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
6. Wiktoria Kowalczuk UKS Basket Zgorzelec
7. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Natalia Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Marta Masłowska MUKS Poznań
10. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
11. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
12. Wiktoria Mucha AKS SMS Łódź
13. Wiktoria Pawelczyk AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno
15. Aleksandra Rok KS JAS-FBG Sosnowiec
16. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17. Julia Serednicka PTK Pabianice
18. Wiktoria Skrzypczak MKS Tęcza Leszno
19. Jagna Sosińska MKS MOS Wrocław
20. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
21. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
22. Emilia Tołtyżewska UKS LA Basket Warszawa
23. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
24. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski

 

 

Sztab szkoleniowy:
Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U15K, ŻYRARDÓW, 20-23.12.2017

1. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Oliwia Flaszak UKS Lider Swarzędz
4. Wiktoria Flaszak UKS Lider Swarzędz
5. Emilia Jabłońska Politechnika Gdańska
6. Olga Jędrzejczak Enea AZS Poznań
7. Gabriela Kluczyńska SKS 12 Warszawa
8. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Aleksandra Kuczyńska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Patrycja Machajska ZKS Stal Stalowa Wola
11. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
12. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań
13. Alicja Rogozińska MKS MOS Ślęza Wrocław
14. Kamila Rogulska MKS MOS Konin
15. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
16. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Aleksandra Chmielewska Fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY KOBIET, 27-30.12.2017, BYDGOSZCZ

1. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2. Julia Drop Widzew Łódź
3. Beata Jaworska InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
4. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
5. Aldona Morawiec Basket 90 Gdynia
6. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
7. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
8. Zuzanna Sklepowicz 1KS Ślęza Wrocław
9. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
10. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
11. Katarzyna Trzeciak MKK PGE Siedlce
12. Paulina Żukowska MKK PGE Siedlce
13. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz

 

Arkadiusz Rusin trener główny
Krzysztof Szewczyk trener asystent
Piotr Kulpeksza trener asystent
Maciej Krupiński asystent trenera / kierownik zespołu
Bartosz Pasternak trener motoryki
Agata Bloch fizjoterapeutka
Jakub Skowron oficer prasowy


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U14K 14-18.12.2017, BOURGES (FRANCJA)

1. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
2. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
3. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Martyna Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Marta Masłowska MUKS Poznań
6. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
7. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
8. Maja Pietrzak MKS Tęcza Tęcza Leszno
9. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
11. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
12. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów

Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta


AKCJA SZKOLENIOWA KADRY U15M 14-17.12.2017, COS SZCZYRK

1. BIAŁACHOWSKI KAMIL Sudety Jelenia Góra
2. BIAŁOWĄS ALEKSY UKS GIM 92 Ursynów Warszawa
3. CHODUKIEWICZ BARTOSZ MKS Dąbrowa Górnicza
4. CZOSKA NIKODEM UKS 7 Trefl Sopot
5. GORDON KACPER MKS Polonia Warszawa
6. KŁACZEK KACPER KKS Mickiewicz Katowice
7. KOLASIŃSKI NATANIEL MKS Novum Bydgoszcz
8. KOWALCZYK MARCIN WKK Wrocław
9. MARCHEWKA KACPER WKS Śląsk Wrocław
10. PACHOWICZ DAWID MKS Dąbrowa Górnicza
11. SZYMAŃSKI KONRAD Zastal Zielona Góra
12. TOMASZEWSKI WOJCIECH Biofarm Basket Poznań
13. ZAJĄC PATRYK Biofarm Basket Poznań
14. ZAPERT PATRYK MKS Dąbrowa Górnicza
15. ZIENIEWICZ JAN WKK Wrocław
16. ZIÓŁKOWSKI DANIEL UKS 7 Trefl Sopot

Sztab szkoleniowy;

PRAWICA ROMAN TRENER GŁÓWNY
JAROSŁAW JAKUBIEC TRENER ASYSTENT
RUBCZYŃSKI ŁUKASZ TRENER ASYSTENT
WOJCIECH BYCHAWSKI TRENER ASYSTENT
BIEL PIOTR TRENER MOTORYKI
ŁUKASZ KOK FIZJOTERAPEUTA


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U15M 30.11-4.12.2017,MIŃSK (BIAŁORUŚ)

1. BIAŁACHOWSKI KAMIL SUDETY JELENIA GÓRA
2. CZOSKA NIKODEM UKS 7 TREFL SOPOT
3. GORDON KACPER MKS POLONIA WARSZAWA
4. KŁACZEK KACPER KKS MICKIEWICZ KATOWICE
5. MARCHEWKA KACPER WKS ŚLĄSK WROCŁAW
6. PLUTA MICHAŁ SEVILLA - HISZPANIA
7. SZYMAŃSKI KONRAD ZASTAL ZIELONA GÓRA
8. TOMASZEWSKI WOJCIECH BIOFARM BASKET POZNAŃ
9. ZAJĄC PATRYK BIOFARM BASKET POZNAŃ
10. ZAPERT PATRYK MKS DĄBROWA GÓRNICZA
11. ZIENIEWICZ JAN WKK WROCŁAW
12. ZIÓŁKOWSKI DANIEL UKS 7 TREFL SOPOT

Sztab szkoleniowy:
PRAWICA ROMAN TRENER GŁÓWNY
JAROSŁAW JAKUBIEC TRENER ASYSTENT
RUBCZYŃSKI ŁUKASZ TRENER ASYSTENT
WOJCIECH BYCHAWSKI TRENER ASYSTENT
BIEL PIOTR TRENER MOTORYKI
ŁUKASZ KOK FIZJOTERAPEUTA


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U14K 10-13.12.2017, SOKOŁÓW PODLASKI

1. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
2. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
3. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Martyna Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Marta Masłowska MUKS Poznań
6. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
7. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
8. Wiktoria Mucha AKS SMS Łódź
9. Maja Pietrzak MKS Tęcza Tęcza Leszno
10. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Jagna Sosińska MKS MOS Wrocław
12. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
13. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
14. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów
15. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
16. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów

Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta


AKCJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW + KWALIFOKACJE DO MŚ 19-28.11.2017, BYDGOSZCZ+KŁAJPEDA (LITWA)

1 Balcerowski Aleksander Herbalife Gran Canaria
2 Cel Aaron Polski Cukier Toruń
3 Gielo Tomasz Divina Seguros Joventut
4 Gruszecki Karol Polski Cukier Toruń
5 Karnowski Przemysław MoraBanc Andorra
6 Koszarek Łukasz Stelmet BC Zielona Góra
7 Kulig Damian Banvit
8 Matczak Filip Stelmet BC Zielona Góra
9 Kamil Łączyński Anwil Włocławek
10 Ponitka Marcel Asseco Gdynia
11 
Ponitka Mateusz Iberostar Tenerife
12 Sokołowski Michał Rosa Radom
13 Wojciechowski Jakub Betaland Capo d’Orlando
14 Zamojski Przemysław Stelmet BC Zielona Góra
15 Zyskowski Jarosław Anwil Włocławek

Sztab szkoleniowy:

1 Taylor Michael Trener główny
2 Kamiński Wojciech Asystent trenera
3 Szablowski Krzysztof Asystent trenera
4 Miłoszewski Arkadiusz Asystent trenera
5 Krupiński Maciej Asystent trenera / kierownik drużyny
6 Popiołek Marek Manager Reprezentacji
7 Narojczyk Artur Trener przygotowania motorycznego
8 Markiewicz Arkadiusz fizjoterapeuta
9 Fałkowski Michał Oficer prasowy


AKCJA SZKOLENIOWA KADRY U15M 26-30.11.2017,GIŻYCKO

1. AMBROZIAK JAKUB MKS Polonia Warszawa
2. BIAŁACHOWSKI KAMIL Sudety Jelenia Góra
3. CHODUKIEWICZ BARTOSZ MKS Dąbrowa Górnicza
4. CZOSKA NIKODEM UKS 7 Trefl Sopot
5. GORDON KACPER MKS Polonia Warszawa
6. KŁACZEK KACPER KKS Mickiewicz Katowice
7. KOLASIŃSKI NATANIEL MKS Novum Bydgoszcz
8. KOWALCZYK MARCIN WKK Wrocław
9. MARCHEWKA KACPER WKS Śląsk Wrocław
10. PACHOWICZ DAWID MKS Dąbrowa Górnicza
11. SZYMAŃSKI KONRAD Zastal Zielona Góra
12. TOMASZEWSKI WOJCIECH Biofarm Basket Poznań
13. ZAJĄC PATRYK Biofarm Basket Poznań
14. ZAPERT PATRYK MKS Dąbrowa Górnicza
15. ZIENIEWICZ JAN WKK Wrocław
16. ZIÓŁKOWSKI DANIEL UKS 7 Trefl Sopot

Sztab szkoleniowy;

PRAWICA ROMAN TRENER GŁÓWNY
JAROSŁAW JAKUBIEC TRENER ASYSTENT
RUBCZYŃSKI ŁUKASZ TRENER ASYSTENT
WOJCIECH BYCHAWSKI TRENER ASYSTENT
BIEL PIOTR TRENER MOTORYKI
ŁUKASZ KOK FIZJOTERAPEUTA


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U15K 30.11-4.12.2017, MIŃSK (BIAŁORUŚ)

 

1. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Emilia Jabłońska Politechnika Gdańska
4. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Gabriela Kluczyńska SKS 12 Warszawa
6. Aleksandra Kuczyńska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
8. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań
9. Alicja Rogozińska MKS MOS Ślęza Wrocław
10. Kamila Rogulska MKS MOS Konin
11. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
12. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Aleksandra Chmielewska Fizjoterapeutka

 


Kw. ME 2019: Turcja - Polska (15.11.2017), Ankara (Turcja)

1. Julia Adamowicz, Artego Bydgoszcz
2. Weronika Gajda, CCC Polkowice
3. Agnieszka Kaczmarczyk, 1KS Ślęza Wrocław
4. Aneta Kotnis, Basket 90 Gdynia
5. Anna Makurat, Basket 90 Gdynia
6. Paulina Misiek, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Monika Naczk, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8. Aleksandra Pawlak, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Karolina Poboży, Artego Bydgoszcz
10. Amalia Rembiszewska, Basket 90 Gdynia
11. Agnieszka Skobel, Energa Toruń
12. Angelika Stankiewicz, CCC Polkowice
13. Magdalena Szajtauer, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Katarzyna Trzeciak, PGE MKK Siedlce
15. Magdalena Ziętara, Wisła CanPack Kraków
16. Justyna Żurowska-Cegielska, Artego Bydgoszcz

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE, 05–13.11.2017, Wałbrzych
Kw. ME 2019: Polska - Białoruś (11.11.2017), Wałbrzych

 

1. Julia Adamowicz, Artego Bydgoszcz
2. Weronika Gajda, CCC Polkowice
3. Agnieszka Kaczmarczyk, 1KS Ślęza Wrocław
4. Aneta Kotnis, Basket 90 Gdynia
5. Anna Makurat, Basket 90 Gdynia
6. Paulina Misiek, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Monika Naczk, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8. Aleksandra Pawlak, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Karolina Poboży, Artego Bydgoszcz
10. Amalia Rembiszewska, Basket 90 Gdynia
11. Agnieszka Skobel, Energa Toruń
12. Angelika Stankiewicz, CCC Polkowice
13. Magdalena Szajtauer, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Katarzyna Trzeciak, PGE MKK Siedlce
15. Magdalena Ziętara, Wisła CanPack Kraków
16. Justyna Żurowska-Cegielska, Artego Bydgoszcz

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U14M 8-12.11.2017, RADOM

1. DOMINIAK FILIP MKS PYRA POZNAŃ
2. GŁODEK MATEUSZ WKK WROCŁAW
3. KANIA WIKTOR MKS POLONIA WARSZAWA
4. KAPUSTKA BARTOSZ KS KORONA KRAKÓW
5. KLIMONTOWICZ MIKOŁAJ MOSM TYCHY
6. KOWALCZYK-KUDZIARZ KACPER MKKS RYBNIK
7. ŁAŁAK HUBERT UKS 7 TREFL SOPOT
8. MICHALSKI ANTONI UKS GIM92 URSYNÓW
9. OLECHNOWICZ BARTOSZ STK CZARNI SŁUPSK
10. PACZKOWSKI WIKTOR KK WILKI MORSKIE SZCZECIN
11. PADUCH PRZEMYSŁAW MKS DĄBROWA GÓRNICZA
12. PERZYNA MAKSYMILIAN MOSiR BIELSK PODLASKI
13. PRZYLUDZKI MICHAŁ UKS 7 TREFL SOPOT
14. SELIGA WOJCIECH KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW
15. SZYMAŃSKI WIT BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
16. WIŚNIEWSKI ALEKSANDER BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ

MAZUR DAWID – TRENER GŁÓWNY,
BARTOSZ ANDRZEJ – TRENER ASYSTENT,
CHWIAŁKOWSKI TOMASZ – TRENER ASYSTENT,
SIEWRUK BARTŁOMIEJ – TRENER ASYSTENT,
WAŚNIEWSKI MARCIN - TRENER MOTORYKI,
ALBECKA ALICJA - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U14K 16-19.11.2017, COS ZAKOPANE

1. Wiktoria Kowalczuk UKS Basket Zgorzelec
2. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
3. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
4. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
5. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Martyna Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Marta Masłowska MUKS Poznań
8. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
9. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
10. Maja Pietrzak MKS Tęcza Tęcza Leszno
11. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Jagna Sosińska MKS MOS Wrocław
13. Daria Trębowicz MKS MOS Wrocław
14. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń
15. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
16. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów

Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U14M 25-29.10.2017, COS SZCZYRK

Lista zawodników:

1. BEDNAREK OLIWIER TKM WŁOCŁAWEK
2. DOMINIAK FILIP MKS PYRA POZNAŃ
3. GŁODEK MATEUSZ WKK WROCŁAW
4. GRUSZCZYŃSKI JAKUB BASKET TEAM OPALENICA
5. KANIA WIKTOR MKS POLONIA WARSZAWA
6. KAPUSTKA BARTOSZ KS KORONA KRAKÓW
7. KRYŚKO JAN MKS OCHOTA WARSZAWA
8. KOWALCZYK-KUDZIARZ KACPER MKKS RYBNIK
9. MICHALSKI ANTONI UKS GIM92 URSYNÓW
10. PACZKOWSKI WIKTOR KK WILKI MORSKIE SZCZECIN
11. PADUCH PRZEMYSŁAW MKS DĄBROWA GÓRNICZA
12. PALUCH SZYMON WKK WROCŁAW
13. PRZYLUDZKI MICHAŁ UKS 7 TREFL SOPOT
14. SZYMAŃSKI WIT SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW
15. WILCZEK MAKSYMILIAN WKS ŚLĄSK WROCŁAW
16. WIŚNIEWSKI ALEKSANDER BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ

Sztab szkoleniowy:

MAZUR DAWID – TRENER GŁÓWNY,
BARTOSZ ANDRZEJ – TRENER ASYSTENT,
CHWIAŁKOWSKI TOMASZ – TRENER ASYSTENT,
SIEWRUK BARTŁOMIEJ – TRENER ASYSTENT,
WAŚNIEWSKI MARCIN - TRENER MOTORYKI,
MICHAŁ JANDUŁA - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U14K 19-22.10.2017, COS SZCZYRK

1. Bołbot Emilia MUKS Widzew Łódź
2. Monika Harasimów MKS MOS Wrocław
3. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska
4. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
5. Maja Kozłowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Natalia Kurkowiak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Marta Masłowska MUKS Poznań
8. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
9. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
10. Maja Pietrzak X-Demon Tęcza Leszno
11. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Julia Serednicka PTK Pabianice
13. Jagna Sosińska MKS MOS Wrocław
14. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
15. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
16. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk trener główny
Maciej Brodziński trener asystent
Radosław Duchnowski trener asystent
Krzysztof Pakólski trener motoryki
Katarzyna Artych fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U15K 21-24.09.2017, POZNAŃ


1. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Emilia Jabłońska BasketStal Bryza Pruszcz Gdański
4. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Gabriela Kluczyńska SKS 12 Warszawa
6. Aleksandra Kuczyńska MKS PM Tarnów
7. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
8. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik
9. Maja Parzeńska UKS Basket Ostrów Wielkopolski
10. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań
11. Maja Pietrzak MKS Tęcza Leszno
12. Alicja Rogozińska MKS MOS Ślęza Wrocław
13. Kamila Rogulska MKS MOS Konin
14. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
15. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
16. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

 

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta


KADRA KOBIET - UNIWERSJADA 14-31.08.2017, TAIPEI (TAJWAN)

Sylwia Bujniak, rzucająca (Artego Bydgoszcz)
Beata Jaworska, silna skrzydłowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
Daria Marciniak, silna skrzydłowa (ENEA AZS Poznań)
Monika Naczk, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
Jowita Ossowska, niska skrzydłowa/silna skrzydłowa (AZS Uniwersytet Warszawski)
Magdalena Pisera, niska skrzydłowa (Cosinus Widzew Łódź)
Karolina Poboży, silna skrzydłowa (Artego Bydgoszcz)
Kamila Podgórna, rzucająca (Basket 90 Gdynia)
Amalia Rembiszewska, środkowa (Basket 90 Gdynia)
Zuzanna Sklepowicz, rozgrywająca (1KS Ślęza Wrocław)
Agata Stępień, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
Magdalena Szajtauer, środkowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)

Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Jacek Hernik - trener przygotowania fizycznego
Wojciech Chomicz – szef ekipy

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY KOBIET, 12-14.08.2017, PRUSZKÓW

Sylwia Bujniak, rzucająca (Artego Bydgoszcz)
Beata Jaworska, silna skrzydłowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
Daria Marciniak, silna skrzydłowa (ENEA AZS Poznań)
Monika Naczk, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
Jowita Ossowska, niska skrzydłowa/silna skrzydłowa (AZS Uniwersytet Warszawski)
Magdalena Pisera, niska skrzydłowa (Cosinus Widzew Łódź)
Karolina Poboży, silna skrzydłowa (Artego Bydgoszcz)
Kamila Podgórna, rzucająca (Basket 90 Gdynia)
Amalia Rembiszewska, środkowa (Basket 90 Gdynia)
Zuzanna Sklepowicz, rozgrywająca (1KS Ślęza Wrocław)
Agata Stępień, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
Magdalena Szajtauer, środkowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)

Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


MECZE TOWARZYSKIE KADRY SENIOREK 04-07.08.2017, HYVINKää (FINLANDIA)

1. Sylwia Bujniak, rzucająca (Artego Bydgoszcz)
2. Beata Jaworska, silna skrzydłowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
3. Daria Marciniak, silna skrzydłowa (ENEA AZS Poznań)
4. Monika Naczk, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
5. Jowita Ossowska, niska skrzydłowa/silna skrzydłowa (AZS Uniwersytet Warszawski)
6. Karolina Poboży, silna skrzydłowa (Artego Bydgoszcz)
7. Kamila Podgórna, rzucająca (Basket 90 Gdynia)
8. Amalia Rembiszewska, środkowa (Basket 90 Gdynia)
9. Zuzanna Sklepowicz, rozgrywająca (1KS Ślęza Wrocław)
10. Agata Stępień, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
11. Magdalena Szajtauer, środkowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
12. Weronika Telenga, środkowa (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)

Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Walerian Smolana - trener przygotowania fizycznego
Przemysław Żółtowski – kierownik zespołu


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY KOBIET, 31.07.-04.08.2017, COS WŁADYSŁAWOWO

 

1. Sylwia Bujniak, rzucająca (Artego Bydgoszcz)
2. Beata Jaworska, silna skrzydłowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
3. Katarzyna Jaworska, silna skrzydłowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
4. Daria Marciniak, silna skrzydłowa (ENEA AZS Poznań)
5. Monika Naczk, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
6. Jowita Ossowska, niska skrzydłowa/silna skrzydłowa (AZS Uniwersytet Warszawski)
7. Magdalena Pisera, niska skrzydłowa (Cosinus Widzew Łódź)
8. Karolina Poboży, silna skrzydłowa (Artego Bydgoszcz)
9. Kamila Podgórna, rzucająca (Basket 90 Gdynia)
10. Amalia Rembiszewska, środkowa (Basket 90 Gdynia)
11. Zuzanna Sklepowicz, rozgrywająca (1KS Ślęza Wrocław)
12. Agata Stępień, rozgrywająca (PGE MKK Siedlce)
13. Magdalena Szajtauer, środkowa (InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.)
14. Weronika Telenga, środkowa (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
15. Wiktoria Zapart, silna skrzydłowa (Widzew Łódź)


Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Walerian Smolana - trener przygotowania fizycznego
Przemysław Żółtowski – kierownik zespołu

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U14K, 12-21.08.2017 ŻYRARDÓW/SŁOWENIA

1 Boks Wiktoria MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
2 Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
3 Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
4 Kierzkowska Hanna UKS Trójka Żyrardów
5 Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
6 Kurkowiak Natalia AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7 Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8 Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9 Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
10 Sosińska Jagna MKS MOS Wrocław
11 Sztąberska Marta KKS Olsztyn
12 Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów


Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Radosław Duchnowski - trener asystent
Michał Snochowski - trener asystent
Katarzyna Artych - fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + MISTRZOSTWA EUROPY DYWIZJI B KADRY U16M 6-20.08.2017, PRUSZKÓW/SOFIA (BUŁGARIA)

1 CZEMPIEL MATEUSZ
2 KASZOWSKI MATEUSZ
3 KLAWA ŁUKASZ
4 KŁACZEK KRYSTIAN
5 KOROLCZUK MIŁOSZ
6 KOSIUK WOJCIECH
7 KULIKOWSKI BŁAŻEJ
8 LENTKA ALEKSANDER
9 SOBKOWIAK ADRIAN
10 ULCZYŃSKI JAKUB
11 YOKA BRATASZ IGOR
12 ZAPAŁA SZYMON

Sztab szkoleniowy:

MRÓZ MICHAŁ – TRENER GŁÓWNY,
PIECUCH PIOTR – TRENER ASYSTENT,
GIL RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
PAKÓLSKI KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI,
SIWIASZCZYK KINGA - FIZJOTERAPEUTA,
KIJEWSKI EUGENIUSZ - SZEF EKIPY (FINAŁY ME DYW.B),
CALIK JANUSZ - SĘDZIA (FINAŁY ME DYW.B).


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18K 31.07.-01.08.2017, WARSZAWA


1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
3. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
5. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
6. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
10. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
11. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
1. Trener główny - Roman Skrzecz
2. Asystent trenera - Rafał Czyszpak
3. Asystent trenera - Piotr Rozwadowski
4. Trener motoryki - Justyna Borońska
5. Fizjoterapeutka - Justyna Krzemień


FINAŁ ME JUNIOREK U18 (DYWIZJA B, DUBLIN, IRLANDIA, 02-14.08.2017)

1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
3. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
5. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
6. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
10. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
11. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz

Kierownictwo ekipy:
1. Trener główny - Roman Skrzecz
2. Asystent trenera - Rafał Czyszpak
3. Asystent trenera - Piotr Rozwadowski
4. Trener motoryki - Justyna Borońska
5. Fizjoterapeutka - Justyna Krzemień
6. Wojciech Liszka - Sędzia


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U16K, 31.07.-01.08.2017, WARSZAWA


1. Hipp Weronika, MKS MOS Procom Systems Wrocław
2. Jabłońska Emilia, Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
3. Klugmann Zuzanna, VBW GTK Gdynia
4. Kośla Emilia, UKS La Basket Warszawa
5. Kowalska Martyn,a X-Demon Tęcza Leszno
6. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kulińska Zuzanna, VBW GTK Gdynia
8. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
9. Piestrzyńska Julia PTK Dachmaxx Pabianice
10. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
11. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
12. Żytkowska Alicja VBW GTK Gdynia

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka


FINAŁ ME KADETEK U16 (DYWIZJA A, BOURGES, FRANCJA, 02-13.08.2017)

1. Hipp Weronika, MKS MOS Procom Systems Wrocław
2. Jabłońska Emilia, Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
3. Klugmann Zuzanna, VBW GTK Gdynia
4. Kośla Emilia, UKS La Basket Warszawa
5. Kowalska Martyn,a X-Demon Tęcza Leszno
6. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
7. Kulińska Zuzanna, VBW GTK Gdynia
8. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
9. Piestrzyńska Julia PTK Dachmaxx Pabianice
10. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
11. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
12. Żytkowska Alicja VBW GTK Gdynia

Kierownictwo ekipy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka
6. Michał Lesiński Szef ekipy
7. Michał Proc Sędzia


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY U16M 28.07-2.08.2017, PRUSZKÓW/SOFIA (BUŁGARIA)

1 CZEMPIEL MATEUSZ
2 GÓREŃCZYK MIŁOSZ
3 KAŁUŻA FILIP
4 KASZOWSKI MATEUSZ
5 KLAWA ŁUKASZ
6 KŁACZEK KRYSTIAN
7 KOROLCZUK MIŁOSZ
8 KULIKOWSKI BŁAŻEJ
9 SOBKOWIAK ADRIAN
10 ULCZYŃSKI JAKUB
11 YOKA BRATASZ IGOR
12 ZAPAŁA SZYMON

Sztab szkoleniowy:

MRÓZ MICHAŁ – TRENER GŁÓWNY,
PIECUCH PIOTR – TRENER ASYSTENT,
GIL RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
PAKÓLSKI KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI,
SIWIASZCZYK KINGA - FIZJOTERAPEUTA.


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U16M 21-25.07.2017, VIEIRA DO MINHO (Portugalia)

1 CZEMPIEL MATEUSZ
2 KASZOWSKI MATEUSZ
3 KLAWA ŁUKASZ
4 KŁACZEK KRYSTIAN
5 KOROLCZUK MIŁOSZ
6 KOSIUK WOJCIECH
7 KULIKOWSKI BŁAŻEJ
8 LENTKA ALEKSANDER
9 SOBKOWIAK ADRIAN
10 ULCZYŃSKI JAKUB
11 YOKA BRATASZ IGOR
12 ZAPAŁA SZYMON

Sztab szkoleniowy:

MRÓZ MICHAŁ – TRENER GŁÓWNY,
PIECUCH PIOTR – TRENER ASYSTENT,
GIL RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
PAKÓLSKI KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI,
SIWIASZCZYK KINGA - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACA SZKOLENIOWA + MISTRZOSTWA EUROPY DYWIZJI B U18M 25.07-7.08.2017, PRUSZKÓW/TALLIN (ESTONIA)

1 BOGUCKI ADRIAN
2 DAWDO KONRAD
3 KOLENDA ŁUKASZ
4 LESZCZYŃSKI MACIEJ
5 MĄKOWSKI KACPER
6 NOWAKOWSKI KAROL
7 SASNAL KAROL
8 STASIAK MARCIN
9 SZLACHETKA MATEUSZ
10 WILCZEK DOMINIK
11 WYSZKOWSKI HUBERT
12 ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN

Sztab szkoleniowy:

KLOZIŃSKI MARCIN – TRENER GŁÓWNY,
KNAP RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
ROGOWSKI WOJCIECH – TRENER ASYSTENT,
GRZYBCZAK TOBIASZ - TRENER MOTORYKI,
HERNIK JACEK - FIZJOTERAPEUTA.
POTĘGA GRZEGORZ - SZEF EKIPY NA FINAŁY ME DYW.B U18M,
ZAPOLSKI DARIUSZ - SĘDZIA


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + TURNIEJ MN KADRY U14M 20-28.08.2017, PRUSZKÓW/SLOVENJ GRADEC (SŁOWENIA)

1. BEDNAREK OLIWIER TKM WŁOCŁAWEK
2. DOMINIAK FILIP MKS PYRA POZNAŃ
3. GŁODEK MATEUSZ WKK WROCŁAW
4. KANIA WIKTOR MKS POLONIA WARSZAWA
5. KOWALCZYK-KUDZIARZ KACPER MKKS RYBNIK
6. LEWANDOWSKI IGOR MKKS RYBNIK
7. MICHALSKI ANTONI UKS GIM92 URSYNÓW
8. PADUCH PRZEMYSŁAW MKS DĄBROWA GÓRNICZA
9. PALUCH SZYMON WKK WROCŁAW
10. SOCHAN JEREMY MILTON KEYNES TROJANS (UK)
11. SZYMAŃSKI WIT SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW
12. WIŚNIEWSKI ALEKSANDER BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ

Sztab szkoleniowy:

MAZUR DAWID – TRENER GŁÓWNY,
BARTOSZ ANDRZEJ – TRENER ASYSTENT,
CHWIAŁKOWSKI TOMASZ – TRENER ASYSTENT,
SIEWRUK BARTŁOMIEJ – TRENER ASYSTENT,
CZELUSTA KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI,
ALBECKA ALICJA - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY U18M 19-23.07.2017, SZCZYRK

1 BOGUCKI ADRIAN
2 DAWDO KONRAD
3 KOLENDA ŁUKASZ
4 LESZCZYŃSKI MACIEJ
5 MĄKOWSKI KACPER
6 NOWAKOWSKI KAROL
7 SASNAL KAROL
8 STASIAK MARCIN
9 SZLACHETKA MATEUSZ
10 WILCZEK DOMINIK
11 WYSZKOWSKI HUBERT
12 ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN

Sztab szkoleniowy:

KLOZIŃSKI MARCIN – TRENER GŁÓWNY,
KNAP RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
ROGOWSKI WOJCIECH – TRENER ASYSTENT,
GRZYBCZAK TOBIASZ - TRENER MOTORYKI,
HERNIK JACEK - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADR U16K Z ŁOTWĄ 21-27.07.2017, SOKOŁÓW PODLASKI

1. Bazan Julia, MLKS Rzeszów (do 24.07.2017)
2. Hipp Weronika, MKS MOS Procom Systems Wrocław
3. Jabłońska Emilia, Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
4. Klugmann Zuzanna, VBW GTK Gdynia
5. Kośla Emilia, UKS La Basket Warszawa
6. Kowalska Martyn,a X-Demon Tęcza Leszno
7. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
8. Kulińska Zuzanna, VBW GTK Gdynia
9. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
10. Piestrzyńska Julia PTK Dachmaxx Pabianice
11. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
12. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
13. Żytkowska Alicja VBW GTK Gdynia (od 25.07.2017)

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA (COS WŁADYSŁAWOWO, 31.07.-03.08.2017) KADRY KOBIET

1. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź
2. Jaworska Beata, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Jaworska Katarzyna, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Marciniak Daria, AZS Enea Poznań
5. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce
6. Ossowska Jowita, Basket 90 Gdynia
7. Pisera Magdalena, Cosinus Widzew Łódź
8. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce
9. Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia
10. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia
11. Sklepowicz Zuzanna, 1KS Ślęza Wrocław
12. Stępień Agata, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
13. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Telenga Weronika, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
15. Zapart Wiktoria, Cosinus Widzew Łódź

Sztab szkoleniowy:
Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Walerian Smolana - fizjoterapeuta
Przemysław Żółtowski – kierownik zespołu


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY U18K ZE SŁOWACJĄ 20-28.07.2017, BOCHNIA

1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
3. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
5. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
6. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
10. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
11. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
1. Trener główny - Roman Skrzecz
2. Asystent trenera - Rafał Czyszpak
3. Asystent trenera - Piotr Rozwadowski
4. Trener motoryki - Justyna Borońska
5. Fizjoterapeuta - Justyna Krzemień


TURNIEJ M/N KADRY U16K 13-17.07.2017, Banja Kovilijaca (Serbia)

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów
2. Hipp Weronika MKS MOS Procom Systems Wrocław
3. Kielar Ewa PTK Dachmaxx Pabianice
4. Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia
5. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa
6. Kowalska Martyna X-Demon Tęcza Leszno
7. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
8. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
9. Piestrzyńska Julia PTK Dachmaxx Pabianice
10. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
11. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
12. Ustowska Aleksandra UKS Trops Kartuzy

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + MISTRZOSTWA EUROPY U20M DYWIZJI B 11-24.07.2017, WARSZAWA/ORADEA (RUMUNIA)

1 CZYŻ MIKOŁAJ SMS CETNIEWO
2 DZIEWA ALEKSANDER WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3 GOŁĘBIOWSKI DANIEL SMS CETNIEWO
4 JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ WKK WROCŁAW
5 KIWILSZA SZYMON JAMALEX LESZNO
6 KOBEL JAKUB WKK WROCŁAW
7 KOLENDA MICHAŁ TREFL SOPOT
8 KOŁODZIEJ MICHAŁ ASSECO GDYNIA
9 KURPISZ MIKOŁAJ PBG BASKET JUNIOR
10 MUSIAŁ JAKUB WKS ŚLĄSK WROCŁAW
11 PONITKA MARCEL ASSECO GDYNIA
12 ŻELEŹNIAK TOMASZ WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Sztab szkoleniowy:

NIEDBALSKI TOMASZ – TRENER GŁÓWNY,
POTOCZNY SEBASTIAN – TRENER ASYSTENT,
SIKORSKI BARTOSZ – TRENER ASYSTENT,
PASRERNAK BARTOSZ - TRENER MOTORYKI,
BIAŁEK RAFAŁ - FIZJOTERAPEUTA,
BŁASZKOWSKI ZBIGNIEW - SZEF EKIPY
LISZKA WOJCIECH - SĘDZIA.

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY U18M 12-17.07.2017, PRUSZKÓW/RYGA (ŁOTWA)

1 BOGUCKI ADRIAN POLONIA LESZNO/ SMS
2 DAWDO KONRAD KS ROSA SPORT RADOM/SMS
3 KOLENDA ŁUKASZ TREFL SOPOT
4 LESZCZYŃSKI MACIEJ BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
5 MĄKOWSKI KACPER ZASTAL ZIELONA GÓRA/ SMS
6 NOWAKOWSKI KAROL KS ROSA SPORT RADOM
7 SASNAL KAROL CRACOVIA 1906 KRAKÓW
8 STASIAK MARCIN UKS REGIS WIELICZKA
9 SZLACHETKA MATEUSZ KORONA POLITECH. KRAKÓW / SMS
10 WILCZEK DOMINIK ŚLĄSK WROCŁAW
11 WYSZKOWSKI HUBERT CZARNI SŁUPSK/ SMS
12 ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN ŚLĄSK WROCŁAW

Sztab szkoleniowy:

KLOZIŃSKI MARCIN – TRENER GŁÓWNY,
KNAP RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
ROGOWSKI WOJCIECH – TRENER ASYSTENT,
GRZYBCZAK TOBIASZ - TRENER MOTORYKI,
HERNIK JACEK - FIZJOTERAPEUTA.


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE (COS SZCZYRK, 06-12.07.2017) + TURNIEJ M/N (ŻYRARDÓW 13-16.07.2017) KADRY U18K

1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
3. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
5. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
6. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
10. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
11. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
12. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
14. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
1. Trener główny - Roman Skrzecz
2. Asystent trenera - Rafał Czyszpak
3. Asystent trenera - Piotr Rozwadowski
4. Trener motoryki - Justyna Borońska
5. Fizjoterapeuta - Justyna Krzemień


KONSULTACJA SZKOLENIOWA (WARSZAWA, 04-05.07.2017) + FINAŁ MME (DYWIZJA A, MATOSINHOS, PORTUGALIA, 06-17.07.2017) KADRY U20K


1. POLA DMOCHEWICZ AZS UW Warszawa
2. ANNA MAKURAT KS BAT Sierakowice / NSMS PZKosz Łomianki
3. KLAUDIA NIEDŹWIEDZKA Artego Bydgoszcz
4. JULIA NIEMOJEWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
5. WERONIKA NOWAKOWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
6. MARTA NOWICKA Enea AZS Poznań
7. ALEKSANDRA PARZEŃSKA PGE MKK Siedlce
8. WERONIKA PAPIERNIK MUKS Bydgoszcz
9. ZUZANNA PUC MUKS Poznań / University of Texas at El Paso
10. ALICJA SZLOSER Enea AZS Poznań
11. MARTA WDOWIUK 1KS Ślęza Wrocław
12. KAROLINA STAWIŃSKA BASKET 90 Gdynia

Sztab szkoleniowy:
1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Maciej Gordon - asystent trenera
3. Marek Lebiedziński - asystent trenera
4. Marcin Kaczocha - trener motoryki
5. Adam Piesik – fizjoterapeuta
6. Michał Proc – sędzia m/n (MME)


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U16M 10-17.07.2017, COS CETNIEWO

1 CHOROMAŃSKI PIOTR MURCIA / HISZPANIA
2 CZEMPIEL MATEUSZ ŚLĄSK WROCŁAW
3 DIDIER URBANIAK BENJAMIN TREFL SOPOT
4 GÓREŃCZYK MIŁOSZ SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
5 KAŁUŻA FILIP AZS AWF MICKIEWICZ KATOWICE
6 KASZOWSKI MATEUSZ WKK WROCŁAW
7 KLAWA ŁUKASZ UKS 7 SOPOT
8 KŁACZEK KRYSTIAN AZS AWF MICKIEWICZ KATOWICE
9 KOROLCZUK MIŁOSZ ASSECO GDYNIA
10 KOSIUK WOJCIECH UKS PIĄTKA LUBLIN
11 KULIKOWSKI BŁAŻEJ TREFL SOPOT
12 ROMPA SEBASTIAN TREFL SOPOT
13 SOBKOWIAK ADRIAN MKK GNIEZNO
14 ULCZYŃSKI JAKUB NOVUM BYDGOSZCZ
15 YOKA BRATASZ IGOR WKK WROCŁAW
16 ZAPAŁA SZYMON KADET OŚWIĘCIM

Sztab szkoleniowy:
MRÓZ MICHAŁ – TRENER GŁÓWNY,
PIECUCH PIOTR – TRENER ASYSTENT,
GIL RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
PAKÓLSKI KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI,
SIWIASZCZYK KINGA - FIZJOTERAPEUTA.


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE + GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 15-29.07.2017, WAŁBRZYCH

1. CEL Aaron
2. CZYŻ Aleksander
3. GIELO Tomasz
4. GRUSZECKI Karol
5. HRYCANIUK Adam
6. KOSZAREK Łukasz
7. KULIG Damian
8. MATCZAK Filip
9. MAZURCZAK Andy
10. MICHALAK Michał
11. PONITKA Mateusz
12. SLAUGHTER Antony dołączy 24.07
13. SOKOŁOWSKI Michał
14. SZYMKIEWICZ Daniel
15. WACZYŃSKI Adam dołączy 22.07
16. WOJCIECHOWSKI Mathieu
17. ZAMOJSKI Przemysław

Sztab szkoleniowy:
Mike Taylor - trener główny
Wojciech Kamiński - asystent trenera
Krzysztof Szablowski - asystent trenera
Arkadiusz Miłoszewski - asystent trenera
Maciej Krupiński - asystent trenera/kierownik drużyny
Dominik Narojczyk - trener przygotowania motorycznego
Arkadiusz Markiewicz - fizjoterapeuta
Rafał Juć - skaut
Marek Popiołek - asystent wideo
Michał Falkowski - oficer prasowy


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U16K 06-12.07.2017, COS ZAKOPANE

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów
2. Hipp Weronika MKS MOS Procom Systems Wrocław
3. Jabłońska Emilia Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
4. Kielar Ewa PTK Dachmaxx Pabianice
5. Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia
6. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa
7. Kowalska Martyna X-Demon Tęcza Leszno
8. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
9. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
10. Piestrzyńska Julia PTK Dachmaxx Pabianice
11. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
12. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
13. Ustowska Aleksandra UKS Trops Kartuzy
14. Żytkowska Alicja VBW GTK Gdynia

 

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY U18M 3-9.07.2017, PRUSZKÓW/SOFIA (BUŁGARIA)

1 BOGUCKI ADRIAN POLONIA LESZNO/ SMS
2 DAWDO KONRAD KS ROSA SPORT RADOM/SMS
3 KOLENDA ŁUKASZ TREFL SOPOT
4 LESZCZYŃSKI MACIEJ BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
5 MĄKOWSKI KACPER ZASTAL ZIELONA GÓRA/ SMS
6 NOWAKOWSKI KAROL KS ROSA SPORT RADOM
7 SASNAL KAROL CRACOVIA 1906 KRAKÓW
8 SĄCZEWSKI DAWID ASSECO GDYNIA
9 STASIAK MARCIN UKS REGIS WIELICZKA
10 SZLACHETKA MATEUSZ KORONA POLITECH. KRAKÓW / SMS
11 WALDA SEBASTIAN TREFL SOPOT
12 WILCZEK DOMINIK ŚLĄSK WROCŁAW
13 WORONIECKI MARCIN BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
14 WYSZKOWSKI HUBERT CZARNI SŁUPSK/ SMS
15 ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN ŚLĄSK WROCŁAW
16 ZIÓŁKO NORBERT KS ROSA SPORT RADOM

Sztab szkoleniowy:

KLOZIŃSKI MARCIN – TRENER GŁÓWNY,
KNAP RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
ROGOWSKI WOJCIECH – TRENER ASYSTENT,
GRZYBCZAK TOMASZ - TRENER MOTORYKI,
HERNIK JACEK - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE Z KADRY U20M, 5-9.07.2017, WROCŁAW

1 CZYŻ MIKOŁAJ SMS CETNIEWO
2 DZIEWA ALEKSANDER WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3 GOŁĘBIOWSKI DANIEL SMS CETNIEWO
4 JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ WKK WROCŁAW
5 KAMIŃSKI KAROL ASSECO GDYNIA
6 KIWILSZA SZYMON JAMALEX LESZNO
7 KOBEL JAKUB WKK WROCŁAW
8 KOLENDA MICHAŁ TREFL SOPOT
9 KOŁODZIEJ MICHAŁ ASSECO GDYNIA
10 KURPISZ MIKOŁAJ PBG BASKET JUNIOR
11 MUSIAŁ JAKUB WKS ŚLĄSK WROCŁAW
12 PONITKA MARCEL ASSECO GDYNIA
13 SAMSONOWICZ MICHAŁ SMS CETNIEWO
14 ŻELEŹNIAK TOMASZ WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Sztab szkoleniowy:

NIEDBALSKI TOMASZ – TRENER GŁÓWNY,
POTOCZNY SEBASTIAN – TRENER ASYSTENT,
SIKORSKI BARTOSZ – TRENER ASYSTENT,
PASTERNAK BARTOSZ - TRENER MOTORYKI,
BIAŁEK RAFAŁ - FIZJOTERAPEUTA.


GRY KONTROLNE Z KADRY U18K, 29.06. – 02.07.2017 KIENBAUM (NIEMCY)


1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
3. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
5. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
6. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
10. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
11. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
12. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
14. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
1. Trener główny - Roman Skrzecz
2. Asystent trenera - Rafał Czyszpak
3. Asystent trenera - Piotr Rozwadowski
4. Trener motoryki - Justyna Borońska
5. Fizjoterapeuta - Justyna Krzemień


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15K, 8.07-18.07.2017, BOCHNIA

 

1. Aleksandra Arczewska MKS Tęcza Leszno
2. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
3. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Katarzyna Hyży MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
5. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Aleksandra Kuczyńska MKS PM Tarnów
7. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
8. Maja Parzeńska UKS Basket Ostów Wlkp.
9. Nicola Obrodzka RMKS Rybnik
10. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań
11. Julia Podwyszyńska MKS Kusy Szczecin
12. Natalia Rosińska ŁKS SMS Łódź
13. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
14. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz
15. Gabriela Targosz MKS Tęcza Leszno
16. Wiktoria Zasada KS Basket 25 Byggoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta



ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U15K, 27.06-4.07.2017, GORLICE


1. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Katarzyna Hyży MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
4. Maja Jasińska UKS LA Basket Warszawa
5. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Aleksandra Kuczyńska MKS PM Tarnów
7.  
Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
8. Nicola Obrodzka RMKS Rynik
9. Maja Parzeńska UKS Basket Ostów Wlkp.
10. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań
11. Julia Podwyszyńska MKS Kusy Szczecin
12. Kamila Rogulska MKS MOS Konin
13. Natalia Rosińska ŁKS SMS Łódź
14. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
15. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
16. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis BWJ Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta



TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U16K 29.06.-02.07.2017, WOŁOMIN

1. Bazan Julia MLKS-MOS Rzeszów
2. Hipp Weronika MKS MOS Procom Systems Wrocław
3. Jabłońska Emilia Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
4. Kielar Ewa PTK Dachmaxx Pabianice
5. Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia
6. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa
7. Kowalska Martyna X-Demon Tęcza Leszno
8. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
9. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
10. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
11. Pszczolarska Aleksandra UKS Piomar Brzeg
12. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
13. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
14. Żytkowska Alicja VBW GTK Gdynia

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka

 

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRA U20M + GRY KONTROLNE 26.06-2.07.2017, WROCŁAW/SKOPJE (MACEDONIA)

1 CZYŻ MIKOŁAJ SMS CETNIEWO
2 DZIEWA ALEKSANDER WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3 GOŁĘBIOWSKI DANIEL SMS CETNIEWO
4 JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ WKK WROCŁAW
5 KAMIŃSKI KAROL ASSECO GDYNIA
6 KIWILSZA SZYMON JAMALEX LESZNO
7 KOBEL JAKUB WKK WROCŁAW
8 KOLENDA MICHAŁ TREFL SOPOT
9 KOŁODZIEJ MICHAŁ ASSECO GDYNIA
10 KURPISZ MIKOŁAJ PBG BASKET JUNIOR
11 MUSIAŁ JAKUB WKS ŚLĄSK WROCŁAW
12 PONITKA MARCEL ASSECO GDYNIA
13 SAMSONOWICZ MICHAŁ SMS CETNIEWO
14 ŻELEŹNIAK TOMASZ WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Sztab trenerski:

NIEDBALSKI TOMASZ – TRENER GŁÓWNY,
POTOCZNY SEBASTIAN – TRENER ASYSTENT,
SIKORSKI BARTOSZ – TRENER ASYSTENT,
PASRERNAK BARTOSZ - TRENER MOTORYKI,
BIAŁEK RAFAŁ - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY U20K 25.06.-01.07.2017 PRUSZKÓW/RYGA (ŁOTWA)

1. POLA DMOCHEWICZ AZS UW Warszawa
2. ANNA MAKURAT KS BAT Sierakowice / NSMS PZKosz Łomianki
3. KLAUDIA NIEDŹWIEDZKA Artego Bydgoszcz
4. JULIA NIEMOJEWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
5. WERONIKA NOWAKOWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
6. MARTA NOWICKA Enea AZS Poznań
7. ALEKSANDRA PARZEŃSKA PGE MKK Siedlce
8. WERONIKA PAPIERNIK MUKS Bydgoszcz
9. ZUZANNA PUC MUKS Poznań / University of Texas at El Paso
10. ALICJA SZLOSER Enea AZS Poznań
11. MARTA WDOWIUK 1KS Ślęza Wrocław
12. KAROLINA STAWIŃSKA BASKET 90 Gdynia

Sztab szkoleniowy:
1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Maciej Gordon - asystent trenera
3. Marek Lebiedziński - asystent trenera
4. Marcin Kaczocha - trener motoryki
5. Adam Piesik - fizjoterapeuta

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW  + GRY KONTROLNE 16.06-4.07.2017, GDYNIA/CHINY

1. Bojanowski Maciej Rosa Radom
2. Czerlonko Wojciech Asseco Gdynia
3. Jeszke Damian Rosa Radom
4. Karolak Jakub Trefl Sopot
5. Marek Michał Polfarmex Kutno
6. Matczak Filip Stelmet BC Zielona Góra
7. Put Filip Asseco Gdynia
8. Schenk Jakub Polpharma Starogard Gdański
9. Wadowski Igor AZS Koszalin
10. Witliński Mikołaj Asseco Gdynia
11. Wyka Dariusz Miasto Szkła Krosno
12. Zegzuła Filip Rosa Radom
13. Żołnierewicz Przemysław Asseco Gdynia

Sztab szkoleniowy:

Trener główny - Przemysław Frasunkiewicz
Asystent trenera - Kamil Sadowski


 

 ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U16K 21-28.06.2017, COS GIZYCKO

1. Bazan Julia MLKS-MOS Rzeszów
2. Hipp Weronika MKS MOS Procom Systems Wrocław
3. Jabłońska Emilia Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
4. Kielar Ewa PTK Dachmaxx Pabianice
5. Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia
6. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa
7. Kowalska Martyna X-Demon Tęcza Leszno
8. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
9. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
10. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
11. Pszczolarska Aleksandra UKS Piomar Brzeg
12. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
13. Szeremeta Kornelia MKS MOS Procom Systems Wrocław
14. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
15. Szymkiewicz Magdalena Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
16. Żytkowska Alicja VBW GTK Gdynia

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka

 


 

KONSULTACJA SZKOLENIOWA (PRUSZKÓW, 18-20.06.2017) I GRY KONTROLNE Z CHINAMI KADRY SENIOREK (CHINY, 21.06.-01.07.2017)

 

1. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź
2. Kotnis Aneta, Basket 90 Gdynia
3. Miłoszewska Dominika, Basket 90 Gdynia
4. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce
5. Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce
7. Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia
8. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia
9. Skobel Agnieszka, 1KS Ślęza Wrocław
10. Stankiewicz Angelika, CCC Polkowice
11. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce

Sztab szkoleniowy:
Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Walerian Smolana - fizjoterapeuta
Olga Kijewska - menadżer reprezentacji
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY MĘŻCZYZN U20, 17-22.06.2017, WROCŁAW/PREVIDZA (SŁOWACJA)

1 CZYŻ MIKOŁAJ SMS CETNIEWO
2 DZIEWA ALEKSANDER WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3 GOŁĘBIOWSKI DANIEL SMS CETNIEWO
4 JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ WKK WROCŁAW
5 KIWILSZA SZYMON JAMALEX LESZNO
6 KOBEL JAKUB WKK WROCŁAW
7 KOLENDA MICHAŁ TREFL SOPOT
8 KOŁODZIEJ MICHAŁ ASSECO GDYNIA
9 KURPISZ MIKOŁAJ PBG BASKET JUNIOR
10 MUSIAŁ JAKUB WKS ŚLĄSK WROCŁAW
11 PONITKA MARCEL ASSECO GDYNIA
12 RYŻEK SZYMON PBG BASKET JUNIOR
13 SAMSONOWICZ MICHAŁ SMS CETNIEWO
14 ŻELEŹNIAK TOMASZ WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Sztab trenerski:

NIEDBALSKI TOMASZ – TRENER GŁÓWNY,
POTOCZNY SEBASTIAN – TRENER ASYSTENT,
SIKORSKI BARTOSZ – TRENER ASYSTENT,
PASRERNAK BARTOSZ - TRENER MOTORYKI,
BIAŁEK RAFAŁ - FIZJOTERAPEUTA.


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIOREK 5-12.06.2017, COS CETNIEWO

1. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński (abs. nsms)
2. Dulęba Jessica, ACLPAB Calais
3.  Kacperska Nikola, Fort Hays State (USA), T. Hobson
4.  Kotnis Aneta, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
5.  Miłoszewska Dominika, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
6. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
7. Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
8. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
9. Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński
10. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
11. Skobel Agnieszka, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
12. Stankiewicz Angelika, CCC Polkowice, M. Kovacik (abs. nsms)
13. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
14. Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow

Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Walerian Smolana - fizjoterapeuta
Olga Kijewska - menadżer reprezentacji
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY MĘŻCZYZN U14, 3-12.07.2017, COS GIŻYCKO

1. BEDNAREK OLIWIER TKM WŁOCŁAWEK
2. FOJCIK ADRIAN MKKS RYBNIK
3. GŁODEK MATEUSZ WKK WROCŁAW
4. KANIA WIKTOR MKS POLONIA WARSZAWA
5. KAPUSTKA BARTOSZ KS KORONA KRAKÓW
6. LEWANDOWSKI IGOR MKKS RYBNIK
7. ŁAŁAK HUBERT UKS 7 TREFL SOPOT
8. MAĆKOWIAK IWO RKKS RAWIA RAWICZ
9. MICHALSKI ANTONI UKS GIM92 URSYNÓW
10. NOWAK MICHAŁ WKK WROCŁAW
11. PADUCH PRZEMYSŁAW MKS DĄBROWA GÓRNICZA
12. PALUCH SZYMON WKK WROCŁAW
13. PERZYNA MAKSYMILIAN MOSIR BIELSK PODLASKI
14. PRZYLUDZKI MICHAŁ UKS 7 TREFL SOPOT
15. SADOWNICZEK ANTONI AZS PWSZ SKIERNIEWICE
16. SIEMBIGA WOJCIECH WKS ŚLĄSK WROCŁAW
17. SITEK BARTOSZ MKS OCHOTA WARSZAWA
18. SOCHAN JEREMY MILTON KEYNES TROJANS (UK)
19. SUSKI NIKODEM UKS KASPROWICZANKA OSTRÓW WLKP.
20. WIŚNIEWSKI ALEKSANDER BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
21. WOJCIECHOWSKI JAKUB MKS OCHOTA WARSZAWA
*- 11 kolejnych koszykarzy zostanie powołanych w terminie późniejszym (razem w akcji weźmie udział 32 zawodników)

Sztab trenerski:

MAZUR DAWID – TRENER GŁÓWNY,
BARTOSZ ANDRZEJ – TRENER ASYSTENT,
CHWIAŁKOWSKI TOMASZ – TRENER ASYSTENT,
SIEWRUK BARTŁOMIEJ – TRENER ASYSTENT,
CZELUSTA KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI
ROCZEK MICHAŁ - FIZJOTERAPEUTA.


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY MĘŻCZYZN U18, 22-30.06.2017, COS CETNIEWO

1 BERNASIAK SZYMON 1999 198 KS ROSA SPORT RADOM
2 BOGUCKI ADRIAN 1999 212 POLONIA LESZNO/ SMS
3 DAWDO KONRAD 1999 197 KS ROSA SPORT RADOM/SMS
4 JANCZAK SZYMON 2000 208 HENSFORD PRZEMYŚL
5 KOLENDA ŁUKASZ 1999 191 TREFL SOPOT
6 LESZCZYŃSKI MACIEJ 1999 188 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
7 MĄKOWSKI KACPER 1999 192 ZASTAL ZIELONA GÓRA/ SMS
8 NOWAKOWSKI KAROL 1999 197 KS ROSA SPORT RADOM
9 SASNAL KAROL 1999 185 CRACOVIA 1906 KRAKÓW
10 SZLACHETKA MATEUSZ 1999 193 KORONA POLITECH. KRAKÓW / SMS
11 WALDA SEBASTIAN 2000 194 TREFL SOPOT
12 WILCZEK DOMINIK 1999 192 ŚLĄSK WROCŁAW
13 WORONIECKI MARCIN 2000 188 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
14 WYSZKOWSKI HUBERT 1999 193 CZARNI SŁUPSK/ SMS
15 ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN 1999 196 ŚLĄSK WROCŁAW
16 ZIÓŁKO NORBERT 1999 188 KS ROSA SPORT RADOM

Sztab szkoleniowy:

KLOZIŃSKI MARCIN – TRENER GŁÓWNY,
KNAP RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
ROGOWSKI WOJCIECH – TRENER ASYSTENT,
GRZYBCZAK TOMASZ - TRENER MOTORYKI,
HERNIK JACEK - FIZJOTERAPEUTA.


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE I GRY KONTROLNE ZE SŁOWACJĄ KADRY KOBIET U20, 15-22.06.2017, COS ZAKOPANE


1. PATRYCJA JAWORSKA 1KS Ślęza Wrocław
2. KATARZYNA KOCAJ Artego Bydgoszcz
3. ALEKSANDRA MAKURAT UKS Trops Kartuzy / Liberty University
4. ANNA MAKURAT KS BAT Sierakowice / NSMS PZKosz Łomianki
5. KLAUDIA NIEDŹWIEDZKA Artego Bydgoszcz
6. JULIA NIEMOJEWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
7. WERONIKA NOWAKOWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
8. MARTA NOWICKA Enea AZS Poznań
9. ALEKSANDRA PARZEŃSKA PGE MKK Siedlce
10. WERONIKA PAPIERNIK MUKS Bydgoszcz
11. ZUZANNA PUC MUKS Poznań / University of Texas at El Paso
12. ALICJA SZLOSER Enea AZS Poznań
13. MARTA WDOWIUK 1KS Ślęza Wrocław
14. KAROLINA STAWIŃSKA BASKET 90 Gdynia

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Maciej Gordon - asystent trenera
3. Marek Lebiedziński - asystent trenera
4. Marcin Kaczocha - trener motoryki
5. Adam Piesik - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z CZECHAMI KADRY KOBIET U20, 08-11.06.2017, JINDRICHUV HRADEC (CZECHY)

1. POLA DMOCHEWICZ AZS UW Warszawa
2. PATRYCJA JAWORSKA 1KS Ślęza Wrocław
3. KATARZYNA KOCAJ Artego Bydgoszcz
4. ALEKSANDRA MAKURAT UKS Trops Kartuzy / Liberty University
5. ANNA MAKURAT KS BAT Sierakowice / NSMS PZKosz Łomianki
6. KLAUDIA NIEDŹWIEDZKA Artego Bydgoszcz
7. JULIA NIEMOJEWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
8. WERONIKA NOWAKOWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
9. MARTA NOWICKA Enea AZS Poznań
10. WERONIKA PAPIERNIK MUKS Bydgoszcz
11. ZUZANNA PUC MUKS Poznań / University of Texas at El Paso
12. ALICJA SZLOSER Enea AZS Poznań
13. MARTA WDOWIUK 1KS Ślęza Wrocław
14. KAROLINA STAWIŃSKA BASKET 90 Gdynia

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Maciej Gordon - asystent trenera
3. Marek Lebiedziński - asystent trenera
4. Marcin Kaczocha - trener motoryki
5. Adam Piesik - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U18K, 20-28.06.2017 COS SZCZYRK

1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Karolina Brzozowska Bryza Politechnika Gdańska
3. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
4. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
6. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
7. Karina Gzinka MUKS Widzew Łódź / NSMS PZKosz
8. Wiktoria Keller Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
10. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
11. Anna Markowska VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
12. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
14. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
15. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
16. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
17. Olga Trzeciak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
19. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
20. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań


Sztab szkoleniowy:

1. Trener główny - Roman Skrzecz
2. Asystent trenera - Rafał Czyszpak
3. Asystent trenera - Piotr Rozwadowski
4. Trener motoryki - Justyna Borońska
5. Fizjoterapeuta - Justyna Krzemień


 

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U16 KOBIET, 11-13.06.2017 ŁOMIANKI

1. Bazan Julia MLKS-MOS Rzeszów
2. Dolewa Martyna PTK Dachmaxx Pabianice
3. Dolewa Weronika PTK Dachmaxx Pabianice
4. Hipp Weronika MKS MOS Procom Systems Wrocław
5. Jabłońska Emilia Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
6. Kielar Ewa PTK Dachmaxx Pabianice
7. Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia
8. Kluziak Julia MKS MOS Katowice
9. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa
10. Kowalska Martyna X-Demon Tęcza Leszno
11. Kuczyńska Wiktoria MKS Pałac Młodzieży Tarnów
12. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
13. Kurach Natalia MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
14. Piestrzyńska Julia PTK Dachmaxx Pabianice
15. Pszczolarska Aleksandra UKS Piomar Brzeg
16. Rogozińska Alicja MKS MOS Procom Systems Wrocław
17. Szeremeta Kornelia MKS MOS Procom Systems Wrocław
18. Szulc Magdalena MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
19. Szymkiewicz Magdalena Basketstal Bryza Pruszcz Gdański
20. Ustowska Aleksandra UKS Bat Kartuzy

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka


 

AKCJA SZKOLENIOWA KADRY U16 MĘŻCZYZN, 12-13.06.2017 COMS WARSZAWA

1 CIEMIŃSKI JAKUB 2001 196 TWARDE PIERNIKI TORUŃ
2 CZEMPIEL MATEUSZ 2001 184 ŚLĄSK WROCŁAW
3 DIDIER URBANIAK BENJAMIN 2001 195 TREFL SOPOT
4 GÓREŃCZYK MIŁOSZ 2001 186 SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
5 KAŁUŻA FILIP 2001 190 AZS AWF MICKIEWICZ KATOWICE
6 KASZOWSKI MATEUSZ 2001 178 WKK WROCŁAW
7 KLAWA ŁUKASZ 2001 200 UKS 7 SOPOT
8 KŁACZEK KRYSTIAN 2002 190 AZS AWF MICKIEWICZ KATOWICE
9 KOROLCZUK MIŁOSZ 2001 178 ASSECO GDYNIA
10 KOSIUK WOJCIECH 2001 187 UKS PIĄTKA LUBLIN
11 KULIKOWSKI BŁAŻEJ 2001 193 TREFL SOPOT
12 LENTKA ALEKSANDER 2001 190 WKK WROCŁAW
13 ROMPA SEBASTIAN 2001 205 TREFL SOPOT
14 SOBKOWIAK ADRIAN 2001 181 MKK GNIEZNO
15 YOKA BRATASZ IGOR 2001 178 WKK WROCŁAW
16 ZAPAŁA SZYMON 2001 203 KADET OŚWIĘCIM

Sztab szkoleniowy:

CHOJNECKA MAGDALENA - FIZJOTERAPEUTA


 

KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY MĘŻCZYZN U20, 4-13.06.2017 COS OPO ZAKOPANE

1 CZYŻ MIKOŁAJ 1998 202 SMS CETNIEWO
2 DZIEWA ALEKSANDER 1997 207 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3 GOŁĘBIOWSKI DANIEL 1998 195 SMS CETNIEWO
4 JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ 1998 188 WKK WROCŁAW
5 KAMIŃSKI KAROL 1997 194 ASSECO GDYNIA
6 KIERLEWICZ MICHAŁ 1997 193 ZNICZ PRUSZKÓW
7 KIWILSZA SZYMON 1997 201 JAMALEX LESZNO
8 KOBEL JAKUB 1998 190 WKK WROCŁAW
9 KOLENDA MICHAŁ 1997 198 TREFL SOPOT
10 KOŁODZIEJ MICHAŁ 1997 202 ASSECO GDYNIA
11 KURPISZ MIKOŁAJ 1998 201 PBG BASKET JUNIOR
12 MAJCHRZAK KAROL 1997 196 GBA ACADEMY (CZE)
13 MUSIAŁ JAKUB 1998 185 WKS ŚLĄSK WROCŁAW
14 RYŻEK SZYMON 1997 192 PBG BASKET JUNIOR
15 SAMSONOWICZ MICHAŁ 1998 187 SMS CETNIEWO
16 ŻELEŹNIAK TOMASZ 1998 199 WKS ŚLĄSK WROCŁAW

Sztab szkoleniowy:

NIEDBALSKI TOMASZ – TRENER GŁÓWNY
POTOCZNY SEBASTIAN – TRENER ASYSTENT
SIKORSKI BARTOSZ – TRENER ASYSTENT
PASRERNAK BARTOSZ - TRENER MOTORYKI
BIAŁEK RAFAŁ - FIZJOTERAPEUTA


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY MĘŻCZYZN U18, 5-6.06.2018 COMS OPO WARSZAWA

1 BERNASIAK SZYMON 1999 198 KS ROSA SPORT RADOM
2 BOGUCKI ADRIAN 1999 212 POLONIA LESZNO/ SMS
3 DAWDO KONRAD 1999 197 KS ROSA SPORT RADOM/SMS
4 JANCZAK SZYMON 2000 208 HENSFORD PRZEMYŚL
5 KOLENDA ŁUKASZ 1999 191 TREFL SOPOT
6 LESZCZYŃSKI MACIEJ 1999 188 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
7 MĄKOWSKI KACPER 1999 192 ZASTAL ZIELONA GÓRA/ SMS
8 NOWAKOWSKI KAROL 1999 197 KS ROSA SPORT RADOM
9 SASNAL KAROL 1999 185 CRACOVIA 1906 KRAKÓW
10 SZLACHETKA MATEUSZ 1999 193 KORONA POLITECH. KRAKÓW / SMS
11 WALDA SEBASTIAN 2000 194 TREFL SOPOT
12 WILCZEK DOMINIK 1999 192 ŚLĄSK WROCŁAW
13 WORONIECKI MARCIN 2000 188 BIOFARM BASKET JUNIOR POZNAŃ
14 WYSZKOWSKI HUBERT 1999 193 CZARNI SŁUPSK/ SMS
15 ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN 1999 196 ŚLĄSK WROCŁAW
16 ZIÓŁKO NORBERT 1999 188 KS ROSA SPORT RADOM

 

Sztab szkoleniowy:

Jacek Hernik - Fizjoterapeuta


 

ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY KOBIET U14, 28.07-07.08.2017 GORLICE


1. Wiktoria Boks MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
2. Emilia Bołbot MUKS Widzew Łódź
3. Joanna Byczkowska VBW GTK Gdynia
4. Marcelina Harasimowicz AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Monika Harasimów MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław
6. Alicja Jarząb UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
7. Marta Jurczak MPKK Sokołów Podlaski
8. Paulina Kamińska KS Pogoń Ruda Śląska
9. Hanna Kierzkowska UKS Trójka Żyrardów
10. Weronika Kilar MLKS-MOS Rzeszów
11. Gabriela Kluczyńska SKS 12 Warszawa
12. Wiktoria Kowalczuk UKS Basket Zgorzelec
13. Maja Kozłowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Natalia Kurkowiak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
15. Zuzanna Lemieszek MPKK Sokołów Podlaski
16. Weronika Łońska UKS Siódemka Sopot (do 30.07.2017)
17. Marta Masłowska MUKS Poznań
18. Julita Michniewicz UKS Basket Zgorzelec
19. Aleksandra Mitrowska UKS Trójka Żyrardów
20. Wiktoria Mucha TK Basket Stryków
21. Maja Pietrzak X-Demon Tęcza Leszno
22. Daria Ryzińska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
23. Julia Serednicka PTK Dachmaxx Pabianice
24. Wiktoria Skrzypczak X-Demon Tęcza Leszno
25. Jagna Sosińska MKS MOS Deichmann Ślęza Wrocław
26. Martyna Stefańska MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
27. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
28. Oliwia Trzymkowska MMKS Katarzynki Toruń
29. Oliwia Węglarz MKS Pałac Młodzieży Tarnów
30. Natalia Wnuk UKS Trójka Żyrardów
31. Martyna Wohlfeil MUKS WSG Supravis ErgoBus Bydgoszcz
32. Aleksandra Zając MPKK Sokołów OSIR Sokołów Podlaski
33. Nikola Mucha UKS Siódemka Sopot (od 30.07.2017)

Sztab szkoleniowy:
1. Adam Kubaszczyk - trener główny
2. Maciej Brodziński - asystent trenera
3. Radosław Duchnowski - asystent trenera
4. Oskar Małecki - Owczarek - trener motoryki
5. Katarzyna Artych – fizjoterapeuta
6. Michał Snochowski – trener stażysta

 


KONSULTACJA SZKOLENIOWA + GRY KONTROLNE KADRY KOBIET U15, 13-19.06.2017, ŁOMIANKI/KOWNO (LITWA)

1. Konstancja Banucha UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Katarzyna Hyży MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
4. Joanna Kobylińska ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Aleksandra Kuczyńska MKS PM Tarnów
6. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Kutno
7. Maja Parzeńska UKS Basket Ostrów Wielkopolski
8. Weronika Piechowiak Enea AZS Poznań
9. Kamila Rogulska MKS MOS Konin
10. Zuzanna Rudenko MUKS Piaseczno
11. Marta Sztąberska KKS Olsztyn
12. Ewelina Śmiałek MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY KOBIET U18, 28-30.05.2017, ŁOMIANKI

1. Liliana Banaszak Enea AZS Poznań/NSMS  
2. Karolina Brzozowska Bryza Politechnika Gdańska
3. Paula Duchnowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Aleksandra Dul Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Alicja Falkowska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS 
6. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
7. Łucja Grzenkowicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS 
8. Karina Gzinka MUKS Widzew Łódź/NSMS  
9. Wiktoria Keller Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Natalia Klimek UKS Trójka Żyrardów/NSMS 
11. Daria Kowalczyk PTK Lumi Pabianice
12. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13. Paulina Majda KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 
14. Anna Markowska VBW GTK Gdynia/NSMS
15. Karolina Matkowska Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
16. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz/NSMS 
17. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz
18. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia/NSMS 
19. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
20. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów/NSMS 
21. Olga Trzeciak Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
22. Aleksandra Wojtala KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
23. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS
24. Aleksandra Zięmborska Enea AZS Poznań 

Sztab szkoleniowy:

1. Trener główny - Roman Skrzecz 
2. Asystent trenera -  Rafał Czyszpak 
3. Asystent trenera -  Piotr Rozwadowski 
4. Trener motoryki - Justyna Borońska 
5. Fizjoterapeuta - Justyna Krzemień 

 


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY KOBIET U 20, 30.05 - 7.06.2017, COS ZAKOPANE

1. POLA DMOCHEWICZ AZS UW Warszawa
2. NATALIA GWIZDAŁA MUKS Bydgoszcz / NSMS PZKosz Łomianki
3. PATRYCJA JAWORSKA 1KS Ślęza Wrocław
4. KATARZYNA KOCAJ Artego Bydgoszcz
5. ALEKSANDRA MAKURAT UKS Trops Kartuzy / Liberty University
6. ANNA MAKURAT KS BAT Sierakowice / NSMS PZKosz Łomianki
7. KLAUDIA NIEDŹWIEDZKA Artego Bydgoszcz
8. JULIA NIEMOJEWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
9. WERONIKA NOWAKOWSKA UKS Trójka OSiR Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
10. MARTA NOWICKA Enea AZS Poznań
11. ALEKSANDRA PARZEŃSKA PGE MKK SIEDLCE
12. WERONIKA PAPIERNIK MUKS Bydgoszcz
13. ZUZANNA PUC MUKS Poznań / University of Texas at El Paso
14. ALICJA SZLOSER Enea AZS Poznań
15. MARTA WDOWIUK 1KS Ślęza Wrocław
16. PAULINA ŻUKOWSKA PGE MKK SIEDLCE
17. KAROLINA STAWIŃSKA BASKET 90 Gdynia - od dnia 5.06.2017


 
Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Maciej Gordon - asystent trenera
3. Marek Lebiedziński - asystent trenera
4. Marcin Kaczocha - trener motoryki
5. Adam Piesik - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE+GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 23-28.05.2017, PRUSZKÓW/LUBLJANA (SŁOWENIA)

Lista zawodniczek:

1. Adamowicz Julia, Energa Toruń, A. Paulauskas
2. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński (abs. nsms)
3. Kotnis Aneta, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
4. Miłoszewska Dominika, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
5. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
6. Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
7. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
8 Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński
9. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
10. Sklepowicz Zuzanna, KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
11. Skobel Agnieszka, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
12. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
13.Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow
14. Urbaniak Marta, CCC Polkowice, M. Kovacik (abs. nsms)

Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Szymon Kossakowski - fizjoterapeuta
Olga Kijewska - menadżer reprezentacji
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne


GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 17-22.05.2017, SAN FERNANDO (HISZPANIA)

Lista zawodniczek:

1. Adamowicz Julia, Energa Toruń, A. Paulauskas
2. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński (abs. nsms)
3. Miłoszewska Dominika, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
4. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
5. Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
6. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
7 Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński
8. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
9. Sklepowicz Zuzanna, KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
10. Skobel Agnieszka, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
11. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
12.Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow
13. Urbaniak Marta, CCC Polkowice, M. Kovacik (abs. nsms)
14. Żukowska Paulina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow


Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Szymon Kossakowski - fizjoterapeuta
Olga Kijewska - menadżer reprezentacji
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIOREK 8-16.05.2017, ZAKOPANE


Lista zawodniczek:

1. Adamowicz Julia, Energa Toruń, A. Paulauskas
2. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński (abs. nsms)
3. Kotnis Aneta, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
4. Miłoszewska Dominika, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
5. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
6. Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
7. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
8. Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński
9. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
10. Sklepowicz Zuzanna, KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
11. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
12.Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow
13. Urbaniak Marta, CCC Polkowice, M. Kovacik (abs. nsms)
14. Żukowska Paulina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow


Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Szymon Kossakowski - fizjoterapeuta
Olga Kijewska - menadżer reprezentacji
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne


BADANIA LEKARSKIE KADRY SENIOREK 4.05.2017, WARSZAWA


Lista zawodniczek:

1. Adamowicz Julia, Energa Toruń, A. Paulauskas
2. Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński (abs. nsms)
3. Drop Julia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński
4. Kotnis Aneta, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
5. Naczk Monika, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
6. Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
7. Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
8. Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia, M. Lebiedziński (abs. nsms)
9. Sklepowicz Zuzanna, KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
10. Skobel Agnieszka, KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
11. Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
12.Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow
13. Urbaniak Marta, CCC Polkowice, M. Kovacik (abs. nsms)


Sztab szkoleniowy:

Walerian Smolana - fizjoterapeuta
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne


BADANIA LEKARSKIE KADRY MĘŻCZYZN U20, 24.05.2017, COMS WARSZAWA

Powołani zawodnicy:

1. CZYŻ MIKOŁAJ, 1998, SMS CETNIEWO
2. DZIEWA ALEKSANDER, 1997, WKS ŚLĄSK WROCŁAW
3. GOŁĘBIOWSKI DANIEL, 1998, SMS CETNIEWO
4. JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ, 1998, WKK WROCŁAW
5. KIERLEWICZ MICHAŁ, 1997, ZNICZ PRUSZKÓW
6. KIWILSZA SZYMON, 1997, JAMALEX LESZNO
7. KOBEL JAKUB, 1998, WKK WROCŁAW
8. KOLENDA MICHAŁ, 1997, TREFL SOPOT
9. KOŁODZIEJ MICHAŁ, 1997, ASSECO GDYNIA
10. KURPISZ MIKOŁAJ, 1998, PBG BASKET JUNIOR
11. MAJCHRZAK KAROL, 1997, GBA ACADEMY (CZE)
12. MUSIAŁ JAKUB, 1998, WKS ŚLĄSK WROCŁAW
13. PIETRAS BARTŁOMIEJ, 1998, ESTUDIANTES MADRYT
14. PONITKA MARCEL, 1997, ASSECO GDYNIA
15. RYŻEK SZYMON, 1997, PBG BASKET JUNIOR
16. ŻELEŹNIAK TOMASZ, 1998, WKS ŚLĄSK WROCŁAW
 


 

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY KOBIET U20, 26-28.04.2017, ŁOMIANKI:


1. Ewa Bacik TS Wisła Kraków / NSMS PZKosz
2. Pola Dmochewicz AZS UW Warszawa
3. Natalia Gwizdała MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
4. Natalia Gzinka MUKS Widzew Łódź
5. Patrycja Jaworska 1KS Ślęza Wrocław
6. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
7. Martyna Kotula Enea AZS Poznań
8. Anna Makurat BAT Sierakowice / NSMS PZKosz
9. Marta Marcinkowska Basket 90 Gdynia
10. Klaudia Niedźwiedzka Artego Bydgoszcz
11. Julia Niemojewska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Weronika Nowakowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Marta Nowicka Enea AZS Poznań
14. Weronika Papiernik MUKS WSG Suprawis Bydgoszcz
15. Aleksandra Parzeńska PGE MKK Siedlce
16. Kinga Piędel JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
17. Karolina Stawińska Basket 90 Gdynia
18. Jagoda Szczęsna InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
19. Alicja Szloser Enea AZS Poznań
20. Marta Wdowiuk 1KS Ślęza Wrocław
21. Paulina Żukowska PGE MKK Siedlce

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Maciej Gordon - asystent trenera
3. Marek Lebiedziński - asystent trenera
4. Marcin Kaczocha - trener motoryki
5. Adam Piesik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY KOBIET U15, 12-15.04.2017, KONIN

Powołane zawodniczki:

1. Konstancja Banucha - UKS Siódemka Sopot
2. Weronika Dudek - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Katarzyna Hyży - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
4. Emilia Jabłońska - BasketStal Bryza Pruszcz Gdański / Politechnika Gd.
5. Maja Jasińska - UKS La Basket Warszawa
6. Joanna Kobylińska - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Aleksandra Kuczyńska - MKS PM Tarnów
8. Natalia Kurach - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
9. Julia Myszkowska - KKS Pro-Basket Kutno
10. Maja Parzeńska - UKS Basket Ostrów Wielkopolski
11. Weronika Piechowiak - Enea AZS Poznań
12. Julia Podwyszyńska - MKS Kusy Szczecin
13. Kamila Rogulska - MKS MOS Konin
14. Natalia Rosińska - ŁKS SMS Łódź
15. Zuzanna Rudenko - MUKS Piaseczno
16. Ewelina Śmiałek - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta


 

KONSULTACJASZKOLENIOWA KADRY KOBIET U16 09-12.03.2017 TARNÓW


Powołane zawodniczki:


1. Julia Bazan - MLKS MOS Rzeszów
2. Weronika Dolewa - PTK Dachmaxx Pabianice
3. Weronika Hipp - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
4. Ewa Kielar - PTK Dachmaxx Pabianice
5. Zuzanna Klugmann - VBW GTK Gdynia
6. Julia Kluziak - MKS MOS Katowice
7. Wiktoria Kuczyńska - MKS Pałac Młodzieży Tarnów
8. Zuzanna Kulińska - VBW GTK Gdynia
9. Natalia Kurach - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
10. Aleksandra Pszczolarska - UKS Piomar Brzeg
11. Alicja Rogozińska - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
12. Agata Szmyrka - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
13. Magdalena Szulc - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski
14. Magdalena Szymkiewicz - BasketStal Bryza Pruszcz Gdański
15. Aleksandra Ustowska - UKS Trops Kartuzy
16. Alicja Żytkowska - VBW GTK Gdynia

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk Trener główny
2. Artur Karlik Trener asystent
3. Karolina Wieczorek Trener asystent
4. Marcin Starzak Trener motoryki
5. Monika Lelek Fizjoterapeutka

 


 

ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY MĘŻCZYZN U16     12-19.02.2017 r.     COS OPO Giżycko


Powołani zawodnicy:


1. CIEMIŃSKI JAKUB - TWARDE PIERNIKI TORUŃ
2. CZEIEL MATEUSZ - ŚLĄSK WROCŁAW
3. DIDIER-URBANIAK - BENJAMIN TREFL SOPOT
4. GÓREŃCZYK MIŁOSZ - SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
5. KASZOWSKI MATEUSZ - W-KK WROCŁAW
6. KIEŁPIŃSKI MIKOŁAJ MKK GNIEZNO
7. KLAWA ŁUKASZ - UKS 7 SOPOT
8. KŁACZEK KRYSTIAN - AZS AWF MICKIEWICZ KATOWICE
9. KOROLCZUK MIŁOSZ - ASSECO GDYNIA
10.KOSIUK WOJCIECH - UKS PIĄTKA LUBLIN
11.KULIKOWSKI BŁAŻEJ - TREFL SOPOT
12.LENTKA ALEKSANDER - WKK WROCŁAW
13.ROMPA SEBASTIAN - TREFL SOPOT
14.SOBKOWIAK ADRIAN - MKK GNIEZNO
15.YOKA BRATASZ IGOR - WKK WROCŁAW
16.ZAPAŁA SZYMON - KADET OŚWIĘCIM


Sztab szkoleniowy:
MRÓZ MICHAŁ – TRENER GŁÓWNY,
PIECUCH PIOTR – TRENER ASYSTENT,
GIL RAFAŁ – TRENER ASYSTENT,
PAKÓLSKI KRZYSZTOF - TRENER MOTORYKI,
CHOJNECKA MAGDALENA - FIZJOTERAPEUTA 

 


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY MĘŻCZYZN U15     12-18.02.2017 r.     COS OPO Giżycko


Powołani zawodnicy:

1. BIAŁACHOWSKI KAMIL - SUDETY JELENIA GÓRA
2. CHODUKIEWICZ BART-OSZ - MKS DĄBROWA GÓRNICZA
3. CZOSKA NIKODEM - UKS 7 TREFL SOPOT
4. GORDON KACPER - MKS POLONIA WARSZAWA
5. JANIK JAKUB - MKS POLONIA WARSZAWA
6. KOLASIŃSKI NATANIEL - MKS NOVUM BYDGOSZCZ
7. LIS MICHAŁ - UKS 7 TREFL SOPOT
8. MACIEJAK NORBERT - UKS CHROMIK ŻARY
9. MILIĆIĆ IGOR - UKS 7 TREFL SOPOT
10.MARCINIAK JEREMIASZ - BIOFARM BASKET POZNAŃ
11.TOMASZEWSKI WOJCIECH - BIOFARM BASKET POZNAŃ
12.WIŚNIEWSKI ALEKSANDER - BIOFARM BASKET POZNAŃ
13.ZAJĄC PATRYK - SPÓJNIA STARGARD SZCZ.
14.ZAPERT PATRYK - MKS DĄBROWA GÓRNICZA
15.ZIENIEWICZ JAN - WKK WROCŁAW
16.ZIÓŁKOWSKI DANIEL - UKS 7 TREFL SOPOT


Sztab szkoleniowy:
PRAWICA ROMAN TRENER GŁÓWNY,
JAKUBIEC JAROSŁAW TRENER ASYSTENT,
RUBCZYŃSKI ŁUKASZ TRENER ASYSTENT,
BYCHAWSKI WOJCIECH TRENER ASYSTENT,
BIEL PIOTR TRENER MOTORYKI,
KOK ŁUKASZ FIZJOTERAPEUTA.

 


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY KOBIET U15 23-29.01.2017 COS GIŻYCKO


Powołane zawodniczki:


1. Aleksandra Arczewska - MKS Tęcza Leszno
2. Konstancja Banucha - UKS Siódemka Sopot
3. Weronika Dudek - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Gabriela Górniak - TS Wisła Can-Pack Kraków 
5. Katarzyna Hyży - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław
6. Emilia Jabłońska - BasketStal Bryza Pruszcz Gdański / Politechnika Gdańska
7. Alicja Janczak - ULPKS Iskra Konstantynów
8. Zuzanna Januszke - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Joanna Kobylińska - ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Aleksandra Kuczyńska - MKS PM Tarnów
11. Patrycja Machajska - ZKS Stal Stalowa Wola
12. Julia Myszkowska - KKS Pro-Basket Kutno
13. Nicola Obrodzka - RMKS Rybnik
14. Maja Parzeńska - UKS Basket Ostrów Wielkopolski
15. Weronika Piechowiak - Enea AZS Poznań
16. Julia Podwyszyńska - MKS Kusy Szczecin
17. Natalia Rosińska - ŁKS SMS Łódź
18. Zuzanna Rudenko - MUKS Piaseczno 
19. Ewelina Śmiałek - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz 
20. Gabriela Targosz - MKS Tęcza Leszno

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny 
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent 
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki

5. Michał Wysocki Fizjoterapeuta 


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY KOBIET U16     21-28.01.2017     COS WAŁCZ


Powołane zawodniczki:

1. Julia Batorska - BasketStal Bryza Pruszcz Gdański

2. Julia Bazan - MLKS MOS Rzeszów

3. Karolina Giżyńska - MUKS Poznań

4. Weronika Hipp - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław

5. Ewa Kielar - PTK Dachmaxx Pabianice

6. Zuzanna Klugmann - VBW GTK Gdynia

7. Martyna Kowalska - MKS Tęcza Leszno

8. Wiktoria Kuczyńska - MKS Pałac Młodzieży Tarnów

9. Zuzanna Kulińska - VBW GTK Gdynia

10. Natalia Kurach - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski

11. Julia Piestrzyńska - PTK Dachmaxx Pabianice

12. Aleksandra Pszczolarska - UKS Piomar Brzeg

13. Agata Szmyrka - MKS MOS Procom System Ślęza Wrocław

14. Magdalena Szulc - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski

15. Magdalena Szymkiewicz - BasketStal Bryza Pruszcz Gdański

16. Alicja Żytkowska - VBW GTK Gdynia

 

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk Trener główny

2. Artur Karlik Trener asystent

3. Karolina Wieczorek Trener asystent

4. Marcin Starzak Trener motoryki

5. Monika Lelek Fizjoterapeutka