Kadra U18 M gra z Ukrainą

Podopieczni Marcina Klozińskiego w dniach 28-29.06.2017 rozegrają dwie gry kontrolne z reprezentacją Ukrainy.

Mecz nr 1

Od samego pcozątku Ukraińcy bardzo wyraźnie pokazali po co przyjechali nad Bałtyk. Bardzo agresywna gra, niekiedy na pograniczu faulu pozwoliła podopiecznym Alexa Vorony na wypracowanie przewagi 42-33 po pierwszych 20 minutach. Po zmianie stron sytuacja się nie zmieniła i pomimo wygranej trzeciej części meczu w stosunku 18-16, niestety gospodarze musieli uznać wyższość przyjazdnych. Ostateczny wynik 71-55 dla Ukrainy.

POLSKA 55-71 UKRAINA

Mecz nr 2

Dzisiaj Orły zrewanżowały się za wczorajszą porażkę. Przez zdecydowaną większość meczu Polacy grali konsekwentnie w ataki i momentami bardzo dobrze w obronie. Rozdrażnieni goście wzięli sobie za punkt honoru odrobienie strat i wygrali ostatnią kwartę aż 36-19. Na szczęście podpieczni Marcina Klozińskiego zachowali więcej zimnej krwi i mecz wygrali 81-71.

POLSKA 81-71 UKRAINA