Akcje Szkoleniowe GOSSM'ów

Konsultacja Szkoleniowa GOSSM PZKosz 21-24.09.2017, Żyrardów

Lista zawodników:

1. Białowąs Aleksy
2. Complak Karol
3. Dziadowicz Jan
4. Fokt Antoni
5. Gordon Kacper
6. Janik Jakub
7. Kania Wiktor
8. Kowalik Gniewosz
9. Lisewski Adam
10. Okrutny Krystian
11. Pokorski Iwo
12. Puchalski Maciej
13. Rejowski Piotr
14. Rojecki Miłosz
15. Różański Damian
16. Różański Filip
17. Stanisławski Sebastian
18. Szumilewicz Jan
19. Tarnawski Klaudiusz
20. Wysocki Oskar

Sztab szkoleniowy:

1. Anna Banaszczak
2. Ewa Raciborska
3. Jacek Spyt
4. Marcin Waśniewski
5. Jarosław Łukasiewicz
6. Daniel Puchalski
7. Dariusz Sworst


Konsultacja Szkoleniowa GOSSM PZKosz 7-10.09.2017, Żyrardów

Lista zawodniczek:

1 Buczyńska Kinga
2 Grzelak Aleksandra
3 Halicka Wiktoria
4 Michalska Maja
5 Ziental Agata
6 Kociołowicz Nadia
7 Kowalewska Natalia
8 Nogal Daria
9 Zajączkowska Nicola
10 Zasada Wiktoria
11 Grzelak Natalia
1
2 Pleskacz Jagoda
13 Szadkowska Julia
14 Żak Natalia
15 Bołbot Emilia
16 Chojnacka Małgorzata
17 Wolan Wiktoria
18 Stuleblak Julia
19 Wielgus Zuzanna
20 Bałdyga Zuzanna
21 Gromadzińska Agnieszka
22 Komaszyńska Maja
23 Przeradzka Martyna
24 Sztąberska Marta
25 Błońska Karolina
26 Dec Aleksandra
27 Jurczak Marta
28 Maślanka Wiktoria
29 Welenc Aleksandra
30 Jeleńczak Julia
31 Kluczyńska Gabriela
32 Owczarek Zofia
33 Romanowska Julia
34 Woźniak Wiktoria
35 Ciecierska Zuzanna
36 Gankowska Daniela
37 Kimont Oliwia
38 Ptak Magdalena
39 Walkowska Klaudia
 

Sztab szkoleniowy:

1. Rajkowski Adam
2. Milbrandt Piotr
3. Kulpeksza Paweł
4. Kaczocha Marcin
5. Markowicz Marcin
6. Chodera Anna
7. Kuczmera Agnieszka
8. Sztomberska Alicja
9. Markiewicz Joanna
10. Iwański Krzysztof
11. Starzak Marcin
12. Stasiewicz Piotr
13. Gulan Michał
14. Orzechowski Bartosz
15. Dąbrowski Piotr
16. Janiszewski Robert
17. Sztąberska Dominika


Konsultacja Szkoleniowa GOSSM PZKosz 7-10.09.2017, Szczyrk

Lista zawodniczek:

1. Guzenda Aleksandra
2. Jarząb Alicja
3. Pyzowska Marta
4. Surdyka Sandra
5. Traka Zofia
6. Gródek Karolina
7. Koral Laura
8. Salamon Róża
9. Sommer Martyna
10. Szkarłat Katarzyna
11. Cieśla Julia
12.Gruszka Martyna
13. Ozga Wiktoria
14. Pyka Patrycja
15. Rok Aleksandra

 Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Kubiak
2. Małgorzata Kubiak
3. Jacek Dyja
4. Karolina Szlachta
5. Leszek Obrzut
6. Łukasz Obrzut