Trenerzy kadr narodowych

Obsady trenerskie młodzieżowych grup szkolenia centralnego PZKosz na rok 2017

REPREZENTACJA

POLSKI

TRENER GŁÓWNYASYSTENT TRENERAASYSTENT TRENERA
TRENER MOTORYKIFIZJOTERAPEUTA

Młodzieżowa Kobiet U20 (‘97/98)

Krzysztof Szewczyk

(AZS Lublin)

Maciej Gordon

(AZS UW Warszawa)

Marek Lebiedziński

(Basket 90 Gdynia)

Marcin Kaczocha

(Artego Bydgoszcz)

Adam Piesik

(Atrego Bydgoszcz)

Młodzieżowa Mężczyzn U20 (‘97/98)

Tomasz Niedbalski

(WKK Wrocław)

Sebastian Potoczny 

(WKK Wrocław)

Bartosz Sikorski

(Biofarm Basket Junior Poznań)

Bartosz Pasternak

(WKK Wrocław)

Rafał Białek

(SMS PZKosz Władysławowo)

Juniorki U18 (‘99/00)

Roman Skrzecz

(SMS PZKosz Łomianki)

Rafał Czyszpak

(SMS PZKosz Łomianki)

Piotr Rozwadowski

(MUKS Widzew Łódź) 

Justyna Borońska

(SMS PZKosz Łomianki)

Justyna Krzemień

(MKS MOS Konin)

Juniorzy U18 (‘99/00)

Marcin Kloziński

(Trefl Sopot)

Rafał Knap

(R8 Basket ASZ Politechnika Kraków)

Wojciech Rogowski

(MKS Pruszków)

Tobiasz Grzybczak

(Trefl Sopot)

Jecek Hernik

(AZS UW Warszawa)

Kadetki U16 (‘01/02)

Mariusz Świerk

(MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski)

Artur Karlik

(ZKS Stal Stalowa Wola)

Karolina Wieczorek

(GTK Gdynia)

Marcin Starzak

(Biała Podlaska)

Monika Lelek

(VBW GTK Gdynia

Kadeci U16 (‘01/02)

Michał Mróz

(Asseco Gdynia)

Piotr Piecuch

(Wisła Kraków)

Rafał Gil

(UMKS Kielce)

Krzysztof Pakólski

(UKS Siódemka Sopot)

Magdalena Chojnecka

(AZS UJK Kielce)

Kadetki U15 (‘02)

Lubow Szwecowa - Knap

(Politechnika Gdańska)

Grzegorz Zieliński

(MKS MOS Konin)

Krzysztof Dobrowolski

(AZS Poznań)

Mateusz Bieszke

(UKS Żelistrzewo)

Michał Wysocki

(Politechnika Gdańska)

Kadeci U15 (‘02)

Roman Prawica

(Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola)

Jarosław Jakubiec

(AZS Katowice)

Łukasz Rubczyński   (UKS "Chromik" Żary)

Wojciech Bychawski (AGH Kraków)

Piotr Biel

(AGH Kraków)

Łukasz Kok

(PTS Pannatoni Lider Pruszków)

U14K (‘03)

Adam Kubaszczyk

(AZS AWF Katowice)

Krzysztof Szwej

(Ślęża Wrocław)

Maciej Brodziński

(MUKS Poznań)

Oskar Małecki-Owczarek

Krzysztof Pakólski

(UKS "Siódemka Sopot)

Katarzyna Artych

(PGE MKK Siedlce)

U14M (‘03)

Dawid Mazur

(ROSA Radom)
 

Andrzej Bartosz

(MKS Dąbrowa Górnicza)

Tomasz Chwiałkowski
(UKS "Siódemka" Sopot)

Bartłomiej Siewruk 
(Basket Koszalin)

Krzysztof Czelusta

(WKS Śląsk Wrocław)

Michał Roczek

(AGH Kraków)