Akcje Szkoleniowe Kadr 3x3

 ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIORÓW 3X3 23-27.05.2018, GIŻYCKO

1. Bręk Dawid (Spójnia Stargard)
2. Diduszko Łukasz (KING Wilki Morskie Szczecin)
3. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
4. Fraś Wojciech (Spójnia Stargard)
5. Kobus Arkadiusz (Polfarmex Kutno)
6. Konopatzki Mariusz (Asseco Gdynia)
7. Linowski Adam (Legia Warszawa)
8. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
9. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
10. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
11. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
12. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
13. Wójcik Piotr (Hutnik Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIOREK 3X3 25-27.05.2018, GIŻYCKO

1. Jakubiuk Anna (Basket 90 Gdynia)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Nowicka Marta (Enea AZS Poznań)
5. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdańsk)
6. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
7. Szloser Alicja (Enea AZS Poznań)
8. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener

ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIOREK 3X3 18-20.05.2018, GIŻYCKO

1. Jakubiuk Anna (Basket 90 Gdynia)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdańsk)
5. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
6. Szloser Alicja (Enea AZS Poznań)
7. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)
8. Stępień Agata (PGE MKK Siedlce)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIORÓW 3X3 16-20.05.2018, GIŻYCKO

1. Diduszko Łukasz (KING Wilki Morskie Szczecin)
2. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
3. Kobus Arkadiusz (Polfarmex Kutno)
4. Konopatzki Mariusz (Asseco Gdynia)
5. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
6. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
7. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
8. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
9. Michał Wojtyński (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIORÓW 3X3 8-13.05.2018, WAŁCZ

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Konopatzki Mariusz (Asseco Gdynia)
3. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
5. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
6. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta


KONSULTACJA MEDYCZNA KADRY SENIORÓW 3X3 29-30.04.2018, WARSZAWA

1. Hicks Michael R8 Basket AZS Politechnika Kraków
2. Konopatzki Mariusz Asseco Gdynia
3. Pawłowski Paweł Energa Kotwica Kołobrzeg
4. Renkiel Piotr R8 Basket AZS Politechnika Kraków
5. Rduch Szymon Energa Kotwica Kołobrzeg
6. Sroka Marcin Miasto Szkła Krosno
7. Wojtyński Michał KK Warszawa

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Koziatek Bartłomiej - trener


ME 3x3 U18 K 31.08-4.09.2017, DEBRECZYN (WĘGRY)

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener
Sandra Stępień - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME 3x3 U18 M 4-7.08, RYGA (ŁOTWA)

1. Dawdo Daniel
2. Mościcki Kacper
3. Krasuski Michał
4. Kopycki Paweł

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME 3x3 U18 K 4-7.08, SZOLNOK (WĘGRY)

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18K 21-23.07.2017, POZNAŃ

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener
Słomiński Bartosz - asystent

KONSULTACJA SZKOLENIOWE KADRY 3X3 U18M 20-23.07.2017, POZNAŃ

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY 3X3 U18K 13-16.07.2017, ŻYRARDÓW

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Bartosz Słomiński - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18M 12-15.07.2017, IŁAWA

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY 3X3 U18K 6-9.07.2017, ŻYRARDÓW

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Markowska Anna
5. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3 30.06-3.07, BUDAPESZT (WĘGRY)

1. Kosalewicz Jastina
2. Kuras Angelika
3. Kuras Paulina
4. Różyńska Karina

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

MISTRZOSTWA ŚWIATA KADRY U18M 3X3 26.06-3.07.2017, CHENGDU (CHINY)

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME SENIORÓW KADRY 3X3 23-26.06, ANDORA

1. Bręk Dawid
2. Kobus Arkadiusz
3. Rduch Przemysław
4. Rduch Szymon

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME SENIOREK KADRY 3X3 21-25.06, POITIERS (FRANCJA)

1. Kosalewicz Jastina
2. Kuras Angelika
3. Kuras Paulina
4. Różyńska Karina

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener
Sandra Stępień - fizjoteraputa

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIOREK , 17-18.06.2017 KONIN

1. Kosalewicz Jastine, AZS OS Gdańsk
2. Kuras Angelika, AZS OS Gdańsk
3. Kuras Paulina, AZS OS Gdańsk
4. Różyńska Karina, AZS OS Gdańsk

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18M, 17-18.06.2017, KONIN

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Bartosz Słomiński - trener

MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW KADRY 3X3 16-22.06, NANTES (FRANCJA)

1. Bręk Dawid
2. Kobus Arkadiusz
3. Rduch Przemysław
4. Rduch Szymon
5. Lipiński Rafał

Sztab szkoleniowy:
1. Mirosław Noculak - trener
2. Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18M, 10.06.2017, IŁAWA

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4.. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
1. Mirosław Noculak - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIORÓW, 09-12.06.2017, ODENSE (DANIA)

Skład:
1. Bręk Dawid
2. Kobus Arkadiusz
3. Rduch Przemysław
4. Rduch Szymon

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18 MĘŻCZYZN, 3.06.2017 TORUŃ

1. Dawdo Daniel, KS Rosasport Radom (NSMS PZKosz Władysławowo)
2. Kopycki Paweł, KK Astoria Bydgoszcz (NSMS PZKosz Władysławowo)
3. Krasuski Michał, MKS Polonia Warszawa (NSMS PZKosz Władysławowo)
4. Stankowski Patryk, MKK Pyra Poznań (NSMS PZKosz Władysławowo)


Sztab szkoleniowy:
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIORÓW , 2-3.06.2017 TORUŃ

1. Dawid Bręk, KKK S.A. Krosno
2. Przemysław Rduch, Sportowa Politechnika Gdańsk
3. Szymon Rduch, KKK S.A. Krosno
4. Dariusz Wyka, KKK S.A. Krosno

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIOREK , 1-4.06.2017 OROSZLANY (WĘGRY)

1. Kosalewicz Jastine, AZS OS Gdańsk
2. Kuras Angelika, AZS OS Gdańsk
3. Kuras Paulina, AZS OS Gdańsk
4. Różyńska Karina, AZS OS Gdańsk

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIORÓW, 26-28.05.2017, OSTRAVA/CZECHY

1. Dawid Bręk, KKK S.A. Krosno
2. Przemysław Rduch, Sportowa Politechnika Gdańsk
3. Szymon Rduch, KKK S.A. Krosno
4. Dariusz Wyka, KKK S.A. Krosno

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener