Akcje Szkoleniowe Reprezentacji Polski na wózkach

Konsultacja szkoleniowa 23-24.04.2017 Warszawa

Kadra szkoleniowa
1. Makowski Wojciech
2. Filipski Mirosław
3. Krowiak Radosław
4. Chlebda Arkadiusz
5. Łuszyński Piotr
6. Balcderowski Marcin
Zawodnicy
1. Mosler Dominik
2. Brzeziński Daniel
3. Bystrzycki Marek
4. Rybak Sebastian
5. Bonio Przemysław
6. Tylak Mateusz
7. Kozaryna Krzysztof
8. Sochaj Paweł
9. Tyburowski Rafał
10. Treter Rafał
11. Pietrzyk Krzysztof
12. Darnikowski Piotr
13. Filipski Mateusz
14. Wendołowski Daniel


Zgrupowanie szkoleniowe 10-17.05.2017 Wałbrzych

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotr
2. Makowski Wojciech
3. Krowiak Radosław
4. Filipski Mirosław
5. Balcerowski Marcin
6. Białek Jakub

Zawodnicy
1. Macek Andrzej
2. Darnikowski Piotr
3. Treter Rafał
4. Pawełko Piotr
5. Łabędzki Adrian
6. Bystrzycki Marek
7. Bonio Przemysław
8. Bandura Krzysztof
9. Tylak Mateusz
10. Kozaryna Krzysztof
11. Kornacki Kamil
12. Mosler Dominik
13. Tyburowski Rafał
14. Filipski Mateusz


Konsultacja szkoleniowa 20-23.05.2017 Wałbrzych

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotr
2. Krowiak Radosław
3. Białek Jakub
4. Filipski Mirosław
5. Balcerowski Marcin
6. Makowski Wojciech

Zawodnicy
1. Tylak Mateusz
2. Bystrzycki Marrek
3. Bonio Przemysław
4. Moselr Dominik
5. Macek Andrzej
6. Pawełko Piotrr
7. Łabędzki Adrian
8. Kornacki Kamil
9. Kozaryna Krzysztof
10. Bandura Krzysztof
11. Filipski Mateusz
12. Treter Rafał
13. Tyburowski Rafał
14. Przewłocki Bartosz


Turniej międzynarodowy 24-26.05.2017 Notwill Szwajcaria

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotrr
2. Makowski Wojciech
3. Krowiak Radosław
4. Białek Jakub
5. Filipski Mirosław
6. Chlebda Arkadiusz

Zawodnicy
1. Tylak Mateusz
2. Bystrzycki Marek
3. Bonio Przemysław
4. Mosler Dominik
5. Macek Andrzej
6. Pawełko Piotr
7. Łabędzki Adrian
8. Kozaryna Krzysztof
9. Kornacki Kamil
10. Bandura Krzysztof
11. Balcerowski Marcin


Konsultacja szkoleniowa 28-31.05.2017 Wałbrzych

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotr
2. Filipski Mirosław
3. Krowiak Radosław
4. Białek Jakub
5. Balcerowski Marcin
6. Makowski Wojciech

Zawodnicy
1. Mosler Dominik
2. Kornacki Kamil
3. Pawełko Piotr
4. Bandura Krzysztof
5. Szulc Karol
6. Bystrzycki Marek
7. Tylak Mateusz
8. Bonio Przemysław
9. Macek Andrzej
10. Łabędzki Adrian
11. Treter Rafał
12. Tyburowski Rafał
13. Przewłocki Bartosz
14. Rybak Sebastian


Turniej międzynarodowy 01-04.06.2017 Wałbrzych

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotr
2. Filipski Mirosław
3. Białek Jakub
4. Balcerowski Marcin
5. Krowiak Radosław
6. Makowski Wojciech

Zawodnicy
1. Filipski Mateusz
2. Mosler Dominik
3. Kornacki Kamil
4. Pawełko Piotr
5. Bandura Krzysztof
6. Szulc Karol
7. Bystrzycki Marek
8. Tylak Mateusz
9. Macek Andrzej
10. Bonio Przemysław
11. Łabędzki Adrian
12. Kozaryna Krzysztof


Turniej międzynarodowy 08-11.06.2017 Amsterdam Holandia

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotr
2. Filipski Mirosław
3. Chlebda Arkadiusz
4. Makowski Wojciech
5. Krowiak Radosław
6. Białek Jakub

Zawodnicy
1. Tylak Mateusz
2. Balcerowski Marcin
3. Bionio Przemsyław
4. Kazaryna Krzysztof
5. Cyrul Jan
6. Łabędzki Adrian
7. Macek Andrzej
8. Mosler Dominik
9. Pietrzyk Krzysztof
10. Darnikowski Piotr
11. Filipski Mateusz
12. Bandura Krzysztof


Konsultacja szkoleniowa 15-18.06.2017 Kleszczów

Kadra szkoleniowa
1. Łuszyński Piotr
2. Balcerowski Marcin
3. Makowski Wojciech
4. Filipski Mirosław
5. Białek Jakub
6. Krowiak Radosław

Zawodnicy
1. Cyrul Jan
2. Mosler Dominik
3. Łabędzki Adrian
4. Macek Andrzej
5. Pietrzyk Krzysztof
6. Bonio Przemysław
7. Darnikowski Piotr
8. Kozaryna Krzysztof
9. Tylak Mateusz
10. Bandura Krzysztof
11. Bystrzycki Marek
12. Tyburowski Rafał
13. Kornacki Kamil
14. Filipski Mateusz


MISTRZOSTWA EUROPY 19.06-1.07.2017 TENERYFA (HISZPANIA)

Skład reprezentacji Polski:

1. Marcin Balcerowski (Amiccaci Gulianova ITA)
2. Krzysztof Pietrzyk (Pactum Scyzory Kielce)
4. Przemysław Bonio (Old Ham Olws GB)
5. Marek Bystrzycki (Mustang Konin)
6. Andrzej Macek (Amiccaci Gulianova ITA)
7. Adrian Łabędzki (Amiccaci Gulianova ITA)
8. Krzysztof Bandura (Amiccaci Gulianova ITA)
9. Dominik Mosler (Hyères Handi Club FRA)
10. Mateusz Tylak (Mustang Konin)
11. Krzysztof Kozaryna (ŁTRSN Łódź)
12. Piotr Łuszyński (RSV Lahn-Dill Wetzlar GER)

Sztab szkoleniowy:

trener: Piotr Łuszyński
II trener: Arkadiusz Chlebda
II trener/manager: Wojciech Makowski
mechanik: Mirosław Filipski
fizjoterapeuta: Radosław Krowiak, Jakub Białek


Zgrupowanie szkoleniowe kadry koszykarzy na wózkach 28.08-03.09.2017, Wałbrzych

Zawodnicy:
1. Kamil Kornacki
2. Szymon Gładysz
3. Witold Malisiak
4. Sebastian Rybak
5. Mateusz Tylak
6. Michał Wrona
7. Daniel Wendołowski
8. Krystian Sobieraj
9. Krzysztof Kozaryna
10. Szymon Moćko
11. Kacper Kozieł
12. Bartosz Przewłocki
13. Marek Bystrzycki
14. Mateusz Filipski

Sztab szkoleniowy:
1. Piotr łuszyński
2. Marcin Balcerowski
3. Wojciech Makowski
4. Mirosław Filipski
5. Radosław Krowiak
6. Arkadiusz Chlebda


Zgrupowania szkoleniowe Kadry koszykarzy na wózkach 04.09-10.09.2017, Wałbrzych

Zawodnicy:
1. Kamil Kornacki
2. Szymon Gładysz
3. Mateusz Tylak
4. Krzysztof Kozaryna
5. Marek Bystrzycki
6. Mateusz Filipski
7. Krzysztof Bandura
8. Dominik Mosler
9. Przemysław Bonio
10. Adrian Łabędzki
11. Andrzej Macek
12. Piotr Pawełko
13. Rafał Tyburowski
14. Piotr Darnikowski

Sztab szkoleniowy:
1. Piotr łuszyński
2. Marcin Balcerowski
3. Wojciech Makowski
4. Mirosław Filipski
5. Radosław Krowiak
6. Jakub Białek