Reprezentacja U 20 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. BOGUCKI ADRIAN 1999 KK POLONIA 1912 LESZNO ZABAWA J.
2. BOŻENKO SEBASTIAN 1998 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW JANKOWSKI T.
3. BURCZYK KACPER 1999 TREFL SOPOT SA SOPOT SOJA R.
4. CHADAJ JAKUB 1999 MKS PRUSZKÓW PRUSZKÓW GEMBAL J.
5. CZEMERYS MACIEJ 1999 MKS PRUSZKÓW PRUSZKÓW GEMBAL J.
6. CZYŻ MIKOŁAJ 1998 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ SZUREK P.
7. DASZKE SZYMON 1998 TREFL SOPOT SA SOPOT SOJA R.
8. DAWDO DANIEL 1999 KS ROSA-SPORT RADOM MAZUR D.
9. DAWDO KONRAD 1999 KS ROSA-SPORT RADOM MAZUR D.
10. GOŁĘBIOWSKI DANIEL 1998 SKS SSA STAROGARD GDAŃSKI BOGICEVIC M.
11. GRUDZIŃSKI DOMINIK 1998 GRONO SSA ZIELONA GÓRA URLEP A.
12. JAKUBEK MAKSYMILIAN 1999 KS CRACOVIA 1906 KRAKÓW BUKAŁA M.
13. JĘDRZEJEWSKI MICHAŁ 1998 GTK SA GLIWICE TURKIEWICZ P.
14. JODŁOWSKI MICHAŁ 1998 MKS NYSA KŁODZKO KŁODZKO GRYGOWICZ M.
15. KOBEL JAKUB 1998 KK POLONIA 1912 LESZNO GRUDNIEWSKI Ł.
16. KOLENDA ŁUKASZ 1999 TREFL SOPOT SA SOPOT KLOZIŃSKI M.
17. KOMENDA RAFAŁ 1998 KK WŁOCŁAWEK SA WŁOCŁAWEK MILICIC I.
18. KOPERSKI MACIEJ 1999 KS AGH KRAKÓW BYCHAWSKI W.
19. KRAKOWIAK MIKOŁAJ 1999 KS ROSA-SPORT RADOM MAZUR D.
20. KULIS MATEUSZ 1999 STOMIL UKS TRÓJECZKA OLSZTYN MAJCHROWICZ T.
21. KURPISZ MIKOŁAJ 1998 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ SZUREK P.
22. KUŹKOW PRZEMYSŁAW 1999 MKS PRUSZKÓW PRUSZKÓW GEMBAL J.
23. LESZCZYŃSKI MACIEJ 1999 GKK ARKA SA GDYNIA FRASUNKIEWICZ P.
24. LEWIŃSKI LUKASZ 1999 KKS MICKIEWICZ KATOWICE KATOWICE STAWOWSKI M.
25. MALESA JAN 1999 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW JANKOWSKI T.
26. MATUSIAK FRYDERYK 1999 WKK WROCŁAW NIEDBALSKI T.
27. MATYSZKIEWICZ ADRIAN 1998 MTS BASKET KWIDZYN KRÓL Ł.
28. MĄKOWSKI KACPER 1999 SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA CIELMA A.
29. MUSIAŁ JAKUB 1998 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW HYŻY R.
30. NOWAKOWSKI KAROL 1999 KS ROSA-SPORT RADOM MAZUR D.
31. PAWLAK SZYMON 1998 KKS PRO-BASKET SA KUTNO KRYSIEWICZ J.
32. PIETRAS BARTŁOMIEJ 1998 GKK ARKA SA GDYNIA FRASUNKIEWICZ P.
33. RUTKOWSKI DOMINIK 1998 MKS NYSA KŁODZKO KŁODZKO GRYGOWICZ M.
34. SAMSONOWICZ MICHAŁ 1998 BIOFARM BASKET POZNAŃ POZNAŃ SZUREK P.
35. SASIK MICHAŁ 1998 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW HYŻY R.
36. SASNAL KAROL 1999 KS CRACOVIA 1906  KRAKÓW M. BUKAŁA
37. STASIAK MARCIN 1999 KS AGH KRAKÓW BYCHAWSKI W.
38. STRYJEWSKI FILIP 1999 GKK ARKA SA GDYNIA FRASUNKIEWICZ P.
39. SZCZYPIŃSKI MATEUSZ 1998 ROSA SA RADOM KAMIŃSKI W.
40. SZLACHETKA MATEUSZ 1999 KS AGH KRAKÓW BYCHAWSKI W.
41. TOMASZEWSKI MARCIN 1998 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ SZUREK P.
42. WILCZEK DOMINIK 1999 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW JANKOWSKI T.
43. WÓJCIK JAN 1999 ELAN CHALON CHALON-SUR-SOANE CHENAUD R.
44. WÓJCIK SZYMON 1999 ELAN CHALON CHALON-SUR-SOANE CHENAUD R.
45. WYSZKOWSKI HUBERT 1999 STK CZARNI SŁUPSK JAKUBIAK R.
46. ZAGÓRSKI MAKSYMILIAN 1999 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW JANKOWSKI T.
47. ZAŁUCKI ALEKSANDER 1998 R8 BASKET KRAKÓW SP. Z O. O. KRAKÓW KĘKUŚ M.
48. ZIÓŁKO NORBERT 1999 KS ROSA-SPORT RADOM MAZUR D.
49. ŻELEŹNIAK TOMASZ 1998 ŚLĄSK WROCŁAW BASKETBALL SA WROCŁAW HYŻY R.


Sztab szkoleniowy:

Frasunkiewicz Przemysław U20M Trener gł.
Sadowski Kamil U20M Trener as.
Woźniak Marcin U20M Trener as.
Śledziński Hubert U20M Trener mot.
vacat U20M Fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. 2018-05-13 2018-05-15 3 Badania L/W Warszawa / Pruszków
2. 2018-06-01 2018-06-12 12 Zgrupowanie Wrocław
3. 2018-06-13 2018-06-15 3 Gry kontrolne Pruszków
4. 2018-06-19 2018-06-22 4 Konsultacja COS OPO Władysławowo
5. 2018-06-23 2018-06-25 3 Gry kontrolne COS OPO Władysławowo
6. 2018-06-28 2018-07-01 4 Gry kontrolne Kecskemet / Węgry
7. 2018-07-03 2018-07-04 2 Konsultacja Radom
8. 2018-07-05 2018-07-07 3 Gry kontrolne Radom
9. 2018-07-09 2018-07-10 2 Konsultacja Pruszków
10. 2018-07-11 2018-07-23 13 Finały ME B Sofia / Bułgaria

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych