Reprezentacja U 16 Kobiet

Lista zawodniczek:

LP. Imię i nazwisko Rocznik Klub Trener klubowy
1. Julia Batorska 2001 Basket Stal Bryza Pruszcz Gdański M. Kowalski
2. Julia Bazan 2001 MLKS MOS Rzeszów B. Herbaciński
3. Martyna Dolewa 2001 PTK Dachmaxx Pabianice M. Głaszcz
4. Weronika Dolewa 2001 PTK Dachmaxx Pabianice M. Głaszcz
5. Karolina Giżyńska 2001 MUKS Poznań/GOSSM I. Jabłońska
6. Weronika Hipp 2001 MKS MOS Procom System Ślęża Wrocław R. Krauze
7. Ewa Kielar 2001 PTK Dachmaxx Pabianice M. Głaszcz
8. Zuzanna Klugmann 2001 VBW GTK Gdynia K. Wieczorek
9. Julia Kluziak 2001 MKS MOS Katowice J. Bakowski
10. Joanna Kobylińska 2002 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski/GOSSM J. Kopaczewski
11. Emilia Kośla 2001 UKS La Basket Warszawa M. Łukaszewicz
12. Martyna Kowalska 2001 MKS Tęcza Leszno K. Zajac
13. Wiktoria Kuczyńska 2001 MKS Pałac Młodzieży Tarnów M. Siedlik
14. Zuzanna Kulińska 2001 VBW GTK Gdynia K. Wieczorek
15. Natalia Kurach 2002 MPKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski/GOSSM R. Haponik
16. Julia Piestrzyńska 2001 PTK Dachmaxx Pabianice M. Głaszcz
17. Aleksandra Pszczolarska 2001 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg/GOSSM M. Kubiak
18. Alicja Rogozińska 2002 MKS MOS Procom System Ślęża Wrocław R. Krauze
19. Klaudia Rusinek 2001 UKS 11 Siedlce M. Żmińczuk
20. Patrycja Szczecińska 2001 UKS Kormoran Sieraków I. Chalasz
21. Kornelia Szeremeta 2001 MKS MOS Procom System Ślęża Wrocław
R. Krauze
22. Agata Szmyrka 2001 MKS MOS Procom System Ślęża Wrocław
R. Krauze
23. Magdalena Szulc 2001 MPKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski/GOSSM
R. Haponik
24. Magdalena Szymkiewicz 2002 Basket Stal Bryza Pruszcz Gdański M. Kowalski
25. Aleksandra Ustowska 2001 UKS Trops Kartuzy/GOSSM A. Blok
26. Alicja Żytkowska 2001 VBW GTK Gdynia K. Wieczorek


Sztab szkoleniowy:

Funkcja Imię i nazwisko Klub
Trener główny Mariusz Świerk MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Asystent trenera Artur Karlik ZKS Stal  Stalowa Wola
Asystent trenera Karolina Wieczorek VBW GTK Gdynia
Trener motoryki Marcin Starzak Biała Podlaska
Fizjoterapeuta Monika Lelek VBW GTK Gdynia

*Planowane akcje 

LP Nazwa akcji szkoleniowej Początek akcji Koniec akcji Miejsce akcji
1. Zgrupowanie szkoleniowe 21.01.2017 28.01.2017 COS Wałcz
2. Konsultacja szkoleniowa 9.03.2017 12.03.2017 Tarnów
3. Konsultacja szkoleniowa 11.06.2017 13.06.2017 Łomianki
4. Zgrupowanie szkoleniowe 21.06.2017 28.06.2017 COS Giżycko
5. Turniej m/n (Czechy, Rumunia,Turcja) 29.06.2017 2.07.2017 Wołomin
6. Zgrupowanie szkoleniowe 6.07.2017 12.07.2017 COS Zakopane
7. Gry kontrolne z Serbią 13.07.2017 17.07.2017 Banja Kovilijaca (Serbia)
8. Konsultacja szkoleniowa 21.07.2017 24.07.2017 Sokołów Podlaski
9. Gry kontrolne z Łotwą 25.07.2017 27.07.2017 Sokołów Podlaski
10. Konsultacja szkoleniowa 31.07.2017 1.08.2017 Warszawa
11. Finał ME U16K, Dywizja A 2.08.2017 13.08.2017 Bourges (Francja)

 *terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych