Reprezentacja U 14 Kobiet

Lista zawodniczek:

 

1 Adamczewska Martyna UKS Basket Zgorzelec
2 Boks Wiktoria MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
3 Bołbot Emilia MUKS Widzew Łódź *GOSSM
4 Byczkowska Joanna VBW GTK Gdynia
5 Gebert Daria GTS Pruszcz Gdański
6 Harasimowicz Marcelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski *GOSSM
7 Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
8 Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg *GOSSM
9 Jastrzębska Wiktoria UKS LA Basket Warszawa
10 Jurczak Marta MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski *GOSSM
11 Kamińska Paulina KS Pogoń Ruda Śląska
12 Kierzkowska Hanna UKS Trójka Żyrardów *GOSSM
13 Kilar Weronika MLKS MOS Rzeszów
14 Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa*GOSSM
15 Konczalska Marta GUKS GWAREK Pawłowice
16 Kowalczuk Wiktoria UKS Basket Zgorzelec
17 Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski *GOSSM
18 Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski *GOSSM
19 Lemieszek Zuzanna MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski *GOSSM
20 Łońska Weronika UKS Siódemka Sopot
21 Masłowska Marta MUKS Poznań *GOSSM
22 Michalik Wiktoria TS Wisła Kraków
23 Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
24 Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów *GOSSM
25 Mucha Nikola UKS Siódemka Sopot
26 Mucha Wiktoria TK Basket Stryków
27 Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
28 Plich Angelika MUKS Bydgoszcz *GOSSM
29 Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski *GOSSM
30 Serednicka Julia PTK Pabianice
31 Skorczyk Natalia MKS Tęcza Leszno
32 Skrzypczak Wiktoria MKS Tęcza Leszno
33 Sosińska Jagna MKS MOS Wrocław
34 Stefańska Martyna MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski *GOSSM
35 Sztąberska Marta KKS Olsztyn *GOSSM
36 Tołtyżewska Emilia UKS LA Basket Warszawa
37 Trębowicz Daria MKS MOS Wrocław
38 Trzymkowska Oliwia MMKS Katarzynki Toruń
39 Węglarz Oliwia UKS Pałac Młodzieży Tarnów
40 Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów *GOSSM
41 Wohlfeil Martyna MUKS Bydgoszcz *GOSSM
42 Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski *GOSSM


 Sztab Szkoleniowy

FunkcjaImię i nazwiskoKlub
Trener głównyAdam KubaszczykOlimpia Wodzisław Śląski
Asystent treneraMaciej BrodzińskiMUKS Poznań
Asystent treneraRadosław DuchnowskiAZS AJP Gorzów Wielkopolski
Trener motorykiKrzysztof PakólskiUKS "Siódemka" Sopot
FizjoterapeutaKatarzyna Artych PGE MKK Siedlce

 

 *Planowane akcje

LPNazwa akcjiPoczątek akcjiKoniec akcjiMiejsce akcji
1.Zgrupowanie szkoleniowe28.07.20177.08.2017Gorlice
2.Konsultacja szkoleniowa12.08.201715.08.2017Żyrardów
3.Turniej m/n16.08.201721.08.2017Slovenj Gradec (Słowenia)
4.Konsultacja szkoleniowa19.10.201722.10.2017COS Szczyrk
5.Konsultacja szkoleniowa16.11.201719.11.2017COS Zakopane
6.Konsultacja szkoleniowa10.12.201713.12.2017Sokołów Podlaski
7.Turniej m/n14.12.201718.12.2017Bourges (Francja)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych