Reprezentacja U 20 Kobiet

Lista zawodniczek:

1 Bacik Ewa AZS Politechnika Korona Kraków W. Eliasz Radzikowski *ABS.NSMS
2 Duchnowska Paula AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
3 Dul Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
4 Falkowska Alicja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski K. Krakowski*NSMS
5 Grabska Alicja AZS Politechnika Korona Kraków W. Eliasz Radzikowski
6 Gwizdała Natalia ŁKS SMS Łódź E. Nowak*ABS.NSMS
7 Jasiulewicz Martyna Olimpia Wodzisław Śl. A. Kubaszczyk
8 Jaworska Patrycja Miles Community College Miles City N. Vogel
9 Kocaj Katarzyna Artego Bydgoszcz T. Herkt
10 Kućko Julia MMKS Katarzynki Toruń T. Urban*NSMS
11 Maciejewska Agata UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
12 Makurat Anna Basket 90 Gdynia G. Vetra*ABS.NSMS
13 Marcinkowska Marta Basket 90 Gdynia G. Vetra
14 Markowska Anna VBW GTK Gdynia K. Wieczorek*NSMS
15 Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski R.Pieczyrak
16 Niedźwiedzka Klaudia Wisła CanPack Kraków K. Szewczyk
17 Niełacna Julia MUKS WSG Supravis Bydgoszcz K. Janik*NSMS
18 Niemojewska Julia Enea AZS Poznań M. Lebiedziński*ABS.NSMS
19 Nowakowska Weronika Panola College Panola E. Kite*ABS.NSMS
20 Papiernik Weronika MUKS Poznań M. Brodziński
21 Podkańska Karolina ŁKS SMS Łódź E. Nowak*ABS.NSMS
22 Stefańczyk Karolina Enea AZS Poznań M. Lebiedziński
23 Szydłowska Karolina UKS Trójka Żyrardów P. Wacławek*NSMS
24 Wdowiuk Marta MUKS Poznań M. Brodziński
25 Wieczyńska Marta UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
26 Zieniewska Barbara MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski K. Krakowski*NSMS

Sztab szkoleniowy:

Szewczyk Krzysztof Trener główny Kadry U20K
Lebiedziński Marek Trener asystent Kadry U20K
Szwej Krzysztof Trener asystent Kadry U20K
Kaczocha Marcin Trener motoryki Kadry U20K
Piesik Adam Fizjoterapeuta Kadry U20K

*Planowane akcje:

1 Konsultacja szkoleniowa 2018-04-17 2018-04-19 3 Łomianki
2 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-05-28 2018-06-07 11 COS Zakopane
3 Gry kontrolne z Białorusią 2018-06-08 2017-06-10 3 COS Zakopane
4 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-06-14 2018-06-19 6 COS Szczyrk
5 Gry kontrolne ze Słowacją 2018-06-20 2018-06-21 2 COS Szczyrk
6 Konsultacja szkoleniowa 2018-06-24 2018-06-26 3 COS Władysławowo
7 Turniej m/n 2018-06-27 2018-07-01 5 Caorle (Włochy)
8 Konsultacja szkoleniowa 2018-07-03 2018-07-04 2 Szczyrk
9 Finał ME U20K, Dywizja A 2018-07-05 2018-07-16 12 Sopron (Węgry)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych