Koszykówka na wózkach - seniorzy

Lista zawodników:

LP Imię i nazwisko Rocznik Klub Trener klubowy
1. Marcin Balcerowski 1977 Amicacci Gulianova (ITA) Malik Abes
2. Krzysztof Bandura 1982 Amicacci Gulianova (ITA)
Malik Abes
3. Przemysław Bonio 1990 The Owls Oldham (GB) Gary Peel
4. Daniel Brzeziński 1992 Mustang Konin Marek Bystrzycki
5. Marek Bystrzycki 1981 Mustang Konin Marek Bystrzycki
6. Jan Cyrul 1962 Start Rzeszów Mariusz Michalczyk
7. Piotr Darnikowski 1984 Mustang Konin Marek Bystrzycki
8. Mateusz Filipski 1988 Galatasaray Stambuł (TUR) Sedat Idescu
9. Bartosz Hollner 1993 Mustang Konin Marek Bystrzycki
10. Paweł Kantorski 1980 IKS GTM Konstancin Wojciech Makowski
11. Adrian Łabędzki 1987 Amicacci Gulianova (ITA) Malik Abes
12. Piotr Łuszyński 1973 RSC Wetzlar (GER) Nicolai Zeltinger
13. Łyko Tomasz 1992 Start Wrocław Wit Jędrzejewski
14. Andrzej Macek 1992 Amicacci Gulianova (ITA) Malik Abes
15. Filip Moćko 1993 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
16. Dominik Mosler 1984 Handi Club Hyeres (FRA) Jerome Mugnani
17. Piotr Pawełko 1989 GDS Porto Tores Sara Cappellini
18. Krzysztof Pietrzyk 1981 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
19. Paweł Sochaj 1984 ŁTRSN Łódź Paweł Olejnik
20. Karol Szulc 1993 BSR Valladolid (ESP) Riva Daniele
21. Tyburowski Rafał 1981 IKS GTM Konstancin Wojciech Makowski


Lista zawodników (U22):

LP Imię i nazwisko Rocznik Klub Trener klubowy
1. Szymon Gładysz 2000 ŁTRSN Łódź Paweł Olejnik
2. Jakub Kochan 2002 KSN Start Warszawa Beata Kucharczyk
3. Remigiusz Komorowski 2000 Mustang Konin Marek Bystrzycki
4. Kamil Kornacki 1994 Mad Devils Mieroszów Robert Szarek
5. Krzysztof Kozaryna 2000 ŁTRSN Łódź Paweł Olejnik
6. Kacper Kozieł 1998 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
7. Marek Landzwojczak 1995 Mustang Konin Marek Bystrzycki
8. Witold Malisiak 2000 Start Wrocłąw Wit Jędrzejewski
9. Szymon Moćko 2003 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
10. Robert Piotrowski 1996 OSW Olsztyn Grzegorz Prokopowicz
11. Bartosz Przewłocki 1996 Mad Devils Mieroszów Robert Szarek
12. Sebastian Rybak 2003 ŁTRSN Łódź Paweł Olejnik
13. Krystian Sobieraj 2001 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
14. Jan Szymczak 2001 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
15. Mateusz Tylak 1996 Mustang Konin Marek Bystrzycki
16. Krzysztof Walenciak 1995 Mustang Konin Marek Bystrzycki
17. Daniel Wendołowski 2001 KSN Start Warszawa Beata Kucharczyk
18. Michał Wrona 2000 Far Scyzory Kielce Krzysztof Pietrzyk
19. Tomasz Żabiński 1996 OSW Olsztyn Grzegorz Prokopowicz


Sztab szkoleniowy:

Funkcja Imię i nazwisko
Trener główny Piotr Łuszyński
Asystent trenera Wojciech Makowski
Asystent trenera Arkadiusz Chlebda
Asystent trenera Marcin Balcerowski


Planowane akcje:

LP Nazwa akcji Początek akcji Koniec akcji Miejsce akcji
1. Konsultacja szkoleniowa 23.04.2017 26.04.2017 Wałbrzych
2. Zgrupowanie szkoleniowe 10.05.2017 17.05.2017 Wałbrzych
3. Konsultacja szkoleniowa 20.05.2017 23.05.2017 Wałbrzych
4. Turniej międzynarodowy 24.05.2017 26.05.2017 Nottvil (Szwajcaria)
5. Konsultacja szkoleniowa 28.05.2017 31.05.2017 Wałbrzych
6. Turniej międzynarodowy 1.06.2017 4.06.2017 Wałbrzych
7. Turniej międzynarodowy 8.06.2017 11.06.2017 Amsterdam (Holandia)
8. Konsultacja szkoleniowa 14.06.2017 16.06.2017 Świebodzice
9. Mistrzostwa Europy 19.06.2017 1.07.2017 Teneryfa (Hiszpania)