Reprezentacja U 15 Mężczyzn

Lista zawodników:

LP. Imię i nazwisko Rocznik Klub Trener klubowy
1. Jakub Ambroziak 2002 MKS Polonia Warszawa/GOSSM A. Latos
2. Kamil Białachowski 2002 Sudety Jelenia Góra Ł. Niesobski
3. Aleksy Białowąs 2002 La Basket Warszawa M. Bielak
4. Igor Burzyński 2002 Biofarm Basket Poznań C. Kurzawski
5. Filip Cebula 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski
6. Bartosz Chodukiewicz 2002 MKS Dąbrowa Górniczs/GOSSM M. Rudolf
7. Nikodem Czoska 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski
8. Bartłomiej Dróżdż 2002 UMKS Piotrówka Piotrków Trybynalski P. Piątkowski
9. Kacper Gordon 2002 MKS Polonia Warszawa/GOSSM A. Latos
10. Jakub Janik 2002 MKS Polonia Warszawa/GOSSM A. Latos
11. Maciej Jędrzejczyk 2002 Regis Wieliczka M. Sarota
12. Kacper Kłaczek 2002 KKS Mickiewicz Katowice S. Breguła
13. Nataniel Kolasiński 2002 Novum Bydgoszcz M. Kulczyk
14. Marcin Kowalczyk 2002 WKK Wrocław M. Grzybek
15. Roch Krawczyk 2002 WKS Śląsk Wrocław D. Kaca
16. Michał Lis 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski
17. Piotr Lis 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski
18. Norbert Maciejak 2002 UKS Chromik Żary/GOSSM R. Barcz
19. Kacper Marchewka 2002 Kasprowiczanka Ostrów Wlkp K. Ewiak
20. Jeremiasz Marciniak 2002 Biofarm Basket Poznań C. Kurzawski
21. Igor Milicić 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski
22. Michał Mindowicz 2002 WKS Śląsk Wrocław D. Kaca
23. Dawid Ołowski 2002 MKS Dąbrowa Górnicza/GOSSM M. Rudolf
24. Dawid Pachowicz 2002 MKS Dąbrowa Górnicza/GOSSM M. Rudolf
25. Olaf Perzanowski 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski
26. Michał Pluta 2002 Sevilla P. J. Manuel
27. Filip Rerak 2002 TS Wisła Kraków P. Piecuch
28. Filip Siewruk 2002 FC Barcelona G. Fucka
29. Szymon Sobiech 2002 Biofarm Basket Poznań C. Kurzawski
30. Sebastian Stanisławski 2002 MKS Polonia Warszawa/GOSSM A. Latos
31. Konrad Szymański 2002 ZKS Zastal Zielona Góra/GOSSM M. Hossa
32. Wojciech Tomaszewski 2002 Biofarm Basket Poznań C. Kurzawski
33. Jakub Ulczyński 2002 Novum Bydgoszcz M. Kulczyk
34. Patryk Zając 2002 Spójnia Stargard P. Bartosiewicz
35. Patryk Zapert 2002 MKS Dąbrowa Górnicza/GOSSM M. Rudolf
36. Jan Zieniewicz 2002 WKK Wrocław M. Grzybek
37. Daniel Ziółkowski 2002 UKS "7" Trefl Sopot/GOSSM T. Chwiałkowski


Sztab szkoleniowy:

Funkcja Imię i nazwisko Klub
Trener główny Roman Prawica Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
Asystent trenera Jarosław Jakubiec AZS Katowice
Asystent trenera Łukasz Rubczyński UKS Chromik Żary
Asystent trenera Wojciech Bychawski AGH Kraków
Trener motoryki Piotr Biel AGH Kraków
Fizjoterapeuta  Barbara Koperska/Łukasz Kok Kraków/ PTS Lider Pruszków 

*Planowane akcje:

LP Nazwa akcji Początek akcji Koniec akcji Miejsce akcji
1. Zgrupowanie szkoleniowe 12.02.2017 18.02.2017 COS Giżycko
2. Zgrupowanie szkoleniowe 2.07.2017 11.07.2017 COS Władysławowo
3. Konsultacja szkoleniowa 14.08.2017 16.08.2017 Pruszków
4. Turniej m/n 17.08.2017 20.08.2017 Za granicą - do ustalenia
5. Konsultacja szkoleniowa 26.10.2017 29.10.2017 COS Władysławowo
6. Konsultacja szkoleniowa 23.11.2017 26.11.2017 do ustalenia
7. Turniej m/n 1.12.2017 5.12.2017 Mińsk/Białoruś
8. Konsultacja szkoleniowa 14.12.2017 17.12.2017 COS Szczyrk
9. Turniej Nadziei Olimpijskich 26.12.2016 29.12.2016 Wrocław