Reprezentacja U 16 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. AMBROZIAK JAKUB 2002 MKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA LATOS A.
2. BIAŁACHOWSKI KAMIL 2002 SUDETY JELENIA GÓRA JELENIA GÓRA NESOBSKI Ł.
3. BIAŁOWĄS ALEKSY 2002 UKS GIM 92 URSYNÓW WARSZAWA TOMASZEWSKI M.
4. BURZYŃSKI IGOR 2002 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ KURZAWSKI C.
5. CHODUKIEWICZ BARTOSZ 2002 MKS DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA GÓRNICZA RUDOLF M.
6. CZOSKA NIKODEM 2002 UKS 7 TREFL SOPOT SOPOT CHWIAŁKOWSKI T.
7. DYLIK BARTOSZ 2002 UMKS KSIĘŻAK ŁOWICZ ŁOWICZ RUTKOWSKI P.
8. GORDON KACPER 2002 MKS POLONIA WARSZAWA WARSZAWA LATOS A.
9. KŁACZEK KACPER 2002 KKS MICKIEWICZ KATOWICE KATOWICE JAKUBIEC J.
10. KOLASIŃSKI NATANIEL 2002 MKS NOVUM BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ KULCZYK M.
11. KORDEL IGOR 2002 SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA KUCIEMBA P.
12. KOWALCZYK MARCIN 2002 WKK WROCŁAW WROCŁAW GRZYBEK M.
13. LIS MICHAŁ 2002 UKS 7 TREFL SOPOT SOPOT CHWIAŁKOWSKI T.
14. LIS PIOTR 2002 UKS 7 TREFL SOPOT SOPOT CHWIAŁKOWSKI T.
15. MACIEJAK NORBERT 2002 UKS CHROMIK ŻARY ŻARY BARCZ R.
16. MAJEWSKI KACPER 2002 MKKS RYBNIK RYBNIK GRABIEC S.
17. MARCHEWKA KACPER 2002 WKS ŚLĄSK WROCŁAW WROCŁAW PORTAS P.
18. MARCINIAK JEREMIASZ 2002 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ KURZAWSKI C.
19. MILIĆIĆ IGOR 2002 UKS 7 TREFL SOPOT SOPOT CHWIAŁKOWSKI T.
20. MINDOWICZ MICHAŁ 2002 WKS ŚLĄSK WROCŁAW WROCŁAW PORTAS P.
21. PERZANOWSKI Olaf 2002 UKS 7 TREFL SOPOT SOPOT CHWIAŁKOWSKI T.
22. PLUTA MICHAŁ 2002 SAN JORGE ACADEMI MADRIT MADRYT MOLINA D.
23. SIEWRUK FILP 2002 FC BARCELONA BARCELONA FUCKA G.
24. SZYMAŃSKI KONRAD 2002 SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA ZIELONA GÓRA CIELMA A.
25. TOMASZEWSKI WOJCIECH 2002 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ KURZAWSKI C.
26. ULCZYŃSKI JAKUB 2002 MKS NOVUM BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ KULCZYK M.
27. ZAJĄC PATRYK 2002 SPÓJNIA STARGARD STARGARD KURZAWSKI C.
28. ZAPERT PATRYK 2002 MKS DĄBROWA GÓRNICZA DĄBROWA GÓRNICZA RUDOLF M.
29. ZIENIEWICZ JAN 2002 FUNDACJA PBG BASKET JUNIOR POZNAŃ GRZYBEK M.
30. ZIÓŁKOWSKI DANIEL 2002 UKS 7 TREFL SOPOT SOPOT CHWIAŁKOWSKI T.



Sztab szkoleniowy:

1. Prawica Roman U16M Trener gł.
2. Jakubiec Jarosław U16M Trener as.
3. Rubczyński Łukasz U16M Trener as.
4. Bychawski Wojciech U16M Trener as.
5. Biel Piotr U16M Trener mot.
6. Kok Łukasz U16M Fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. 2018-06-06 2018-06-08 3 Badania L/W Pruszków / Warszawa
2. 2018-06-27 2018-07-04 8 Zgrupowanie COS Szczyrk
3. 2018-07-05 2018-07-08 4 Turniej m/n za granicą - do ustalenia
4. 2018-07-12 2018-07-15 4 Turniej m/n Mersch / Luxembourg)
5. 2018-07-19 2018-07-23 5 Turniej m/n Portugalia
6. 2018-07-24 2018-07-25 2 Konsultacja Pruszków
7. 2018-07-26 2018-07-29 4 Gry kontrolne Bośnia i Hercegowina
8. 2018-08-04 2018-08-06 3 Konsultacja Pruszków
9. 2018-08-07 2018-08-19 13 Finały ME B Sarajevo / Bośnia i Hercegowina

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych