Reprezentacja U 18 Kobiet

Lista zawodniczek:

1 Banaszak Liliana Enea AZS Poznań G. Zieliński*NSMS
2 Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów B. Herbaciński*NSMS
3 Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
4 Duda Marta MMKS Katarzynki Toruń T. Urban
5 Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski K. Krakowski*NSMS
6 Hipp Weronika Eagle's Landing Christian Academy Girls Basketball C. Cassell
7 Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
8 Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów P. Wacławek*NSMS
9 Klugmann Zuzanna VBW GTK Gdynia K. Wieczorek
10 Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa M. Ruciński*NSMS
11 Kowalczyk Daria PTK Pabianice S. Wlaźlak
12 Kowalewska Magdalena MUKS Poznań M. Brodziński
13 Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno K. Zajc*NSMS
14 Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
15 Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia K. Wieczorek
16 Lemańska Olga Agata MKS MOS Wrocław R. Krauze
17 Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
18 Makurat Anna Basket 90 Gdynia G. Vetra*ABS.NSMS
19 Piestrzyńska Julia PTK Pabianice S. Wlaźlak
20 Popiół Natalia UKS Żak Nowy Sącz D. Kopiec
21 Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg M. Kubiak*NSMS
22 Puter Bożena TS Wisła Kraków M. Sumara*NSMS
23 Rudzka Justyna PTK Pabianice S. Wlaźlak
24 Szulc Magdalena VBW GTK Gdynia K. Wieczorek*NSMS
25 Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
26 Ustowska Aleksandra VBW GTK Gdynia K. Wieczorek*NSMS
27 Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów P. Wacławek*NSMS
28 Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłebie Sosnowiec M. Orczyk
29 Wróblewska Kaja Enea AZS Poznań G. Zieliński
30 Wróblewska Sara Enea AZS Poznań G. Zieliński
31 Wypustek Aleksandra MKS MOS Wrocław R. Krauze
32 Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań G. Zieliński

Sztab szkoleniowy:

Gordon Maciej Trener główny Kadry U18K
Snochowski Michał Trener asystent Kadry U18K
Rozwadowski Piotr Trener asystent Kadry U18K
Oracz Paweł Trener motoryki Kadry U18K
Hernik Jacek Fizjoterapeuta Kadry U18K

 *Planowane akcje

1 Konsultacja szkoleniowa 2018-05-27 2018-05-29 3 Łomianki
2 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-06-13 2018-06-19 7 COS Zakopane
3 Turniej m/n 2018-06-20 2017-06-25 6 Reze (Francja)
4 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-06-29 2018-07-08 10 COS Władysławowo
5 Gry kontrolne z Holandią 2018-07-09 2018-07-12 4 Żyrardów
6 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-07-16 2018-07-24 9 COS Szczyrk
7 Gry kontrolne z Białorusią 2018-07-25 2018-07-27 3 COS Szczyrk
8 Konsultacja szkoleniowa 2018-07-31 2018-08-01 2 Warszawa
9 Finał ME U18K, Dywizja A 2018-08-02 2018-08-13 12 Udine (Włochy)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych