Reprezentacja U 18 Kobiet

Lista zawodniczek:

LP. Imię i nazwisko Rocznik Klub Trener klubowy
1. Liliana Banaszak 2000 Enea AZS Poznań/NSMS K. Dobrowolski
2. Karolina Brzozowska 1999 Politechnika Gdańska L. Szwecowa - Knap
3. Paula Duchnowska 1999 AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
4. Aleksandra Dul 1999 AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
5. Alicja Falokwska 1999 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS K. Krakowski 
6. Alicja Grabska 1999 AZS Politechnika Korona Kraków W. Eliasz Radzikowski 
7. Łucja Grzenkowicz 2000 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS
Z. Sowiński 
8. Karina Gzinka 2000 MUKS Widzew Łódź/NSMS D. Raczyński
9. Wiktoria Keller 2000 AZS AJP II Gorzów Wielkopolski
 R. Pieczyrak
10. Natalia Klimek 2000 UKS Trójka Żyrardów/NSMS P. Wacławek
11. Daria Kowalczyk 2000 Grot Mobilis Pabianice S. Wlaźlak
12. Julia Kućko  1999 MMKS Katarzynki Toruń/NSMS T. Urban 
13. Olga Agata Lemańska2000UKS Basket SMS Aleksandrów ŁódzkiP.  Neyder
14. Martyna Leszczyńska 2000 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
15. Paulina Majda 1999 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec M. Orczyk
16. Anna Makurat 2000 KS Bat Sierakowice/NSMS M. Makurat
17. Anna Markowska 1999 Basket 90 Gdynia/NSMS A. Korek
18. Karolina Matkowska 1999 AZS AJP II Gorzów Wielkopolski
R. Pieczyrak
19. Julia Niełacna 1999 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz/NSMS K. Janik
20. Natalia Popiół 2000 UKS Żak Nowy Sącz D. Kopiec
21. Bożena Puter 2000 TS Wisła Kraków/NSMS M. Sumara
22. Oliwia Radoń 1999 Politechnika Gdańska L. Szwecowa - Knap
23. Natalia Ryng 1999 Basket 90 Gdynia/NSMS A. Korek 
24. Karolina Stefańczyk 1999 Enea AZS Poznań K. Dobrowolski
25. Karolina Szydłowska 1999 UKS Trójka Żyrardów/NSMS P. Wacławek
26. Olga Trzeciak 2000 AZS AJP II Gorzów Wielkopolski
R. Pieczyrak
27. Anna Wińkowska 2000 UKS Trójka Żyrardów/NSMS P. Wacławek
28. Aleksandra Wojtala 2000 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec M. Orczyk
29. Barbara Zieniewska 1999 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS K. Krakowski
30. Aleksandra Zięborska 2000 Enea AZS Poznań K. Dobrowolski 


Sztab szkoleniowy:

Funkcja Imię i nazwisko Klub 
Trener główny Roman Skrzecz SMS PZKosz Łomianki
Asystent trenera  Rafał Czyszpak SMS PZKosz Łomianki
Asystent trenera  Piotr Rozwadowski  UKS Basket Aleksandrów Łódzki
 Trener motoryki Justyna Borońska SMS PZKosz Łomianki
Fizjoterapeuta Justyna Krzemień MKS MOS Konin

 

 

 *Planowane akcje

 

LPNazwa akcji szkoleniowejPoczątek akcjiKoniec akcjiMiejsce akcji
1.Konsultacja szkoleniowa28.05.201730.05.2017Łomianki
2.Zgrupowanie szkoleniowe20.06.201728.06.2017COS Szczyrk
3.Gry kontrolne z Niemcami29.06.20172.07.2017Kienbaum (Niemcy)
4.Zgrupowanie szkoleniowe6.07.201712.07.2017COS Szczyrk
5.Turniej m/n (Łotwa, Litwa, Belgia)13.07.201716.07.2017Żyrardów
6.Konsultacja szkoleniowa20.07.201724.07.2017Bochnia
7.Gry kontrolne ze Słowacją25.07.201728.07.2017Bochnia
8.Konsultacja szkoleniowa31.07.20171.08.2017Warszawa
9.Finał ME U18K, Dywizja B2.08.201714.08.2017Dublin (Irlandia)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych