Reprezentacja Seniorek

 

Lista zawodniczek:


1 Adamowicz Julia, Energa Toruń, A. Paulauskas
2 Bujniak Sylwia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński (abs. nsms)
3 Drop Julia, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński
4 Dulęba Jessica, ACLPAB Calais
5 Grymek Joanna, Seward County Community College (USA), T. Wynn (abs. nsms)
6 Jaworska Beata, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
7 Jaworska Katarzyna, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
8 Kacperska Nikola, Fort Hays State (USA), T. Hobson
9 Kaczmarczyk Agnieszka, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
10 Koperwas Magdalena, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
11 Kotnis Aneta, Basket 90 Gdynia, G. Vetra (abs. nsms)
12 Makurat Aleksandra, Liberty University Lynchburg, C. Green (abs. nsms)
13 Marciniak Daria, AZS Enea Poznań, K. Dobrowolski
14 Miłoszewska Dominika, TS Wisła Can-Pack Kraków, K. Szewczyk (abs. nsms)
15 Morawiec Aldona, Basket 90 Gdynia, G. Vetra (abs. nsms)
16 Naczk Monika, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
17 Ossowska Jowita, Basket 90 Gdynia, G. Vetra (abs. nsms)
18 Owczarzak Dominika, TS Wisła Can-Pack Kraków, K. Szewczyk
19 Pawlak Aleksandra, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
20 Pisera Magdalena, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński
21 Poboży Karolina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow (abs. nsms)
22 Podgórna Kamila, Basket 90 Gdynia, G. Vetra
23 Puc Zuzanna, University of Texas El Paso, K. Adams
24 Rembiszewska Amalia, Basket 90 Gdynia, G. Vetra (abs. nsms)
25 Sklepowicz Zuzanna, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin (abs. nsms)
26 Skobel Agnieszka, 1KS Ślęza Wrocław, A. Rusin
27 Stankiewicz Angelika, CCC Polkowice, G. Dikeoulakos (abs. nsms)
28 Stępień Agata, TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski, W. Szawarski
29 Szajtauer Magdalena, InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski, D. Maciejewski
30 Schmidt Roksana, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow
31 Telenga Weronika, UKS Basket SMS Aleksandrów łódzki, P. Neyder
32 Trzeciak Katarzyna, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow
33 Urbaniak Marta, CCC Polkowice, G. Dikeoulakos (abs. nsms)
34 Zapart Wiktoria, Cosinus Widzew Łódź, D. Raczyński
35 Żukowska Paulina, PGE MKK Siedlce, T. Mołłow

Sztab szkoleniowy:

Teodor Mollov - trener główny
Edyta Koryzna - trener asystent
Konrad Budka - trener asystent
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Szymon Kossakowski - fizjoterapeuta
Walerian Smolana - fizjoterapeuta
Olga Kijewska - menadżer reprezentacji
Maciej Krupiński - trener asystent/sprawy organizacyjne
 

Planowane akcje:

LPNazwa akcjiPoczątek akcjiKoniec akcjiMiejsce akcji
1.Badania lekarskie4.05.20174.05.2017Warszawa
2.Zgrupowanie szkoleniowe8.05.201716.05.2017COS Zakopane
3.Turniej międzynarodowy17.05.201722.05.2017Hiszpania
4.Konsultacja szkoleniowa23.05.201723.05.2017Pruszków
5.Turniej międzynarodowy24.05.201728.05.2017Słowenia
6.Zgrupowanie szkoleniowe5.06.201712.06.2017COS Władysławowo
7.Konsultacja szkoleniowa18.06.201720.06.2017Pruszków
8.Gry kontrolne21.06.20171.07.2017Chiny
9.Konsultacja szkoleniowa31.07.20173.08.2017COS Władysławowo
10.Gry kontrolne4.08.20177.08.2017Finlandia
11.Konsultacja szkoleniowa12.08.201713.08.2017Warszawa
12.Uniwersjada14.08.201731.08.2017Taipei (Chiny)
13.Zgrupowanie szkoleniowe5.11.201713.11.2017Wałbrzych
14.Gry kontrolne8.11.20179.11.2017Wałbrzych
15.Mecz kwalifikacyjny ME 201910.11.201712.11.2017Wałbrzych
16.Mecz kwalifikacyjny ME 2019
14.11.201716.11.2017do ustalenia