Wydział Szkolenia Kontakty

Biuro Wydziału Szkolenia PZKosz
 

Dyrektor Sportowy Kazimierz Mikołajec
e-mail: k.mikolajec@pzkosz.pl
tel.: 885 855 847

Koordynator Pionu Męskiego Ryszard Pietruszak
e-mail: r.pietruszak@pzkosz.pl
tel.: 885 881 013

Koordynator Pionu Żeńskiego Roman Skrzecz
e-mail: r.skrzecz@pzkosz.pl
tel.: 885 881 007

Koordynator Programów GOSSM i SMOK, programy upowszechniania koszykówki ze środków MSiT Bartosz Słomiński
e-mail: b.slominski@pzkosz.pl
tel.: 885 855 745

Koordynatorzy Koszykówki 3x3
Mirosław Noculak
e-mail: mnoculak@yahoo.pl
tel.: 885 881 014
Marek Maliszewski
e-mail: m.maliszewski@pzkosz.pl

Koordynator Kształcenia Trenerów Arkadiusz Korek
e-mail: a.korek@pzkosz.pl
tel.: 505 119 679

Administrator Programu GOSSM i SMOK – Pion Męski Maciej Szelągowski
e-mail: m.szelagowski@pzkosz.pl
tel.: 508 618 814

Administrator GOSSM i SMOK – Pion Żeński Karol Gryko
e-mail: k.gryko@pzkosz.pl
tel.: 504 148 465

Koordynator Regionalny (Północ) GOSSM i SMOK Grzegorz Chodkiewicz
e-mail: g.chodkiewicz@pzkosz.pl
tel.: 603 785 744

Koordynator Regionalny (Południe) GOSSM i SMOK Ryszard Poznański
e-mail: r.poznanski@pzkosz.pl
tel.: 501 730 734

Koordynator Pionu Motorycznego (Męskiego) Remigiusz Rzepka
e-mail: rehabilitacja@fizjofit.pl
tel.: 694 483 121

Koordynator Pionu Motorycznego (Żeńskiego) Mirosław Cygan
e-mail: mcygan.gd@gmail.com
tel.: 608 425 254

Koordynator Pionu Medycznego Mirosław Nosowicz
e-mail: m.nosowicz@pzkosz.pl
tel.: 885 881 012

Sprawy Sprzętowe Maciej Krupiński
e-mail: m.krupinski@pzkosz.pl
tel.: 885 881 010