Reprezentacja Polski Seniorów

Lista zawodników:

1. Bender Maciej,  West Virginia University Morgantown, Bob Hugins
2. Bojanowski Maciej,  ROSA SA Radom,  Wojciech Kamiński
3. Cel Aaron,  BCM Gravellines Dunkierka, Christian Monschau
4. Chyliński Michał, KK SA Włocławek,  Igor Milicic
5. Czyż Aleksander,  JuveCaserta Basket Neaplo, Sandro Agnello
6. Gielo Tomasz,  Juventut Badalona, Diego Ocampo
7. Gruszecki Karol, GRONO SSA Zielona Góra,  Artur Gronek
8. Jeszke Damian,  ROSA SA Radom,  Wojciech Kamiński
9. Hrycaniuk Adam,  GRONO SSA Zielona Góra,  Artur Gronek
10. Karnowski Przemysław,  Gonzaga University Spokane, Mark Few
11. Karolak Jakub, Trefl Sopot SA Sopot, Marcin Kloziński
12. Koszarek Łukasz,  GRONO SSA Zielona Góra,  Artur Gronek
13. Kowalczyk Sebastian,  KKS PRO-BASKET SSA Kutno, Krzysztof Szablowski 
14. Kulig Damian,  Banvit S.C.,Saso Filipovski
15. Lampe Maciej,  Shenzen Leopards, Qun Li
16. Leończyk Paweł, KK SA Włocławek,  Igor Milicic
17. Łączyński Kamil, KK SA Włocławek,  Igor Milicic
18. Marek Michał, KKS PRO-BASKET SSA Kutno,  Krzysztof Szablowski 
19. Matczak Filip, GRONO SSA Zielona Góra, Artur Gronek
20. Mazurczak Andy, KAVALA Kaval, Ilias Modaidis
21. Michalak Michał, KKS TURÓW SA Zgorzelec,  Mathias Fisher
22. Mokros Jarosław, GRONO SSA Zielona Góra, Artur Gronek
23. Olejniczak Dominik,  Mississippi Oxford,  Andy Kennedy
24. Put Filip, GKK ARKA SA Gdynia, Przemysław Frasunkiewicz
25. Ponitka Mateusz,  Pinyar Karsiyaka, Nenad Markovic
26. Ponitka Marcel,  GKK ARKA SA Gdynia, Przemysław Frasunkiewicz
27. Schenk Jakub, Starogardzki Klub Sportowy SSA Starogard Gdański, Mindaugas Budzinauskas
28. Skibniewski Robert,  KING WILKI MORSKIE SSA Szczecin,  Marek Łukomski
29. Slaughter AJ, Strassbourg Strassbourg,  Philip Colet
30. Sokołowski Michał, ROSA SA Radom,  Wojciech Kamiński
31. Sulima Krzysztof, TWARDE PIERNIKI SA Torun,  Jacek Winnicki
32. Szewczyk Szymon, BM SLAM STAL SA Ostrów Wielkopolski, Emil Rajkovic
33. Szubarga Krzysztof, GKK ARKA SA Gdynia, Przemysław Frasunkiewicz
34. Szymkiewicz Daniel,  ROSA SA Radom,  Wojciech Kamiński
35. Trojan Jarosław,  MKS Start SA Lublin, David Dedek
36. Waczyński Adam,  Unicaja Malaga, Joan Plaza
37. Wadowski Igor, AZS Koszalin SA, Kamil Sadowski
38. Wiśniewski Łukasz,  TWARDE PIERNIKI SA Torun,  Jacek Winnicki
39. Witliński Mikołaj,  GKK ARKA SA Gdynia,  Przemysław Frasunkiewicz
40. Wyka Dariusz, Krośnieński Klub Koszykówki SA Krosno, Michał Baran
41. Zamojski Przemysław,  GRONO SSA Zielona Góra,  Artur Gronek
42. Zegzuła Filip, ROSA SA Radom,  Wojciech Kamiński
43. Zyskowski Jarosław,  ROSA SA Radom,  Wojciech Kamiński
44. Żołnierewicz Przemysław,  GKK ARKA SA Gdynia, Przemysław Frasunkiewicz

 

Sztab szkoleniowy:

Taylor Michael - Trener główny
Kamiński Wojciech - Asystent trenera
Miłoszewski Arkadiusz - Asystent trenera
Szablowski Krzysztof - Asystent trenera
Rzepka Remigiusz - Trener motoryki
Frasunkiewicz Przemysław - Asystent trenera
Sadowski Kamil - Asystent trenera
Markiewicz Arkadiusz - Fizjoterapeuta
Narojczyk Artur - Fizjoterapeuta
Seremak Jakub - Fizjoterapeuta
Popiołek Marek - Scout / Koordynator video
Juć Rafał - Scout

 

Planowane akcje:

LP. Nazwa akcji Początek akcji Koniec akcji Miejsce
1. Badania 7.07.2017 8.07.2017 Warszawa
2. Zgrupowanie szkoleniowe 15.07.2017 27.07.2017 Wałbrzych
3. Turniej międzynarodowy 28.07.2017 29.07.2017 Wałbrzych
4. Konsultacja szkoleniowa 1.08.2017 2.08.2017 Warszawa
5. Turniej międzynarodowy 3.08.2017 6.08.2017 Kłajpeda(Litwa)
6. Konsultacja szkoleniowa 7.08.2017 9.08.2017 Warszawa
7. Turniej międzynarodowy 10.08.2017 12.08.2017 Ryga (Łotwa)
8. Konsultacja szkoleniowa 13.08.2018 16.08.2017 Warszawa
9. Turniej międzynarodowy 17.08.2017 21.08.2017 Hanburg (Niemcy)
10. Konsultacja szkoleniowa 22.08.2017 24.08.2017 Warszawa
11. Turniej międzynarodowy 25.08.2017 27.08.2017 do ustalenia
12. Mistrzostwa Europy 29.08.2017 17.09.2017 Filnandia + ew. awans
13. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 25.11.2017 28.11.2017 Łódź, Kłajpeda (Litwa)