Reprezentacja U 18 Mężczyzn

Lista zawodników:

LP. Imię i nazwisko Rocznik Klub Trener klubowy
1. Aleksander Balcerowski 2000 C.B. Gran Canaria Las Palmas L. Casimiro
2. Adrian Bogucki 1999 Jamaleks Polonia Leszno Ł. Grudniewski
3. Kacper Burczyk 1999 Trefl Sopot K. Roszyk
4. Jakub Chadaj 1999 MKS Pruszków J. Gembal
5. Michał Chrabota 1999 TS Wisła Kraków  P. Piecuch
6. Maciej Czemerys 1999 MKS Pruszków J. Gembal
7. Daniel Dawdo 1999 Rosa Radom D. Mazur
8. Konrad Dawdo 1999 Rosa Radom D. Mazur
9. Filip Drozdowski 2000 Basket Suchy Las  B. Sikorski
10. Przemysław Gołek 2000 BC Christian Academy Port Coquitlam D. Dowell 
11. Kacper Grzybowski 1999 MKKS Żak Koszalin A. Lisztwan 
12. Maksymilian Jakubek 1999 Trefl Sopot K. Roszyk
13. Szymon Janczak 2000 Hensfort Niedźwiadki Przemyśl D. Puchalski
14. Grzegorz Kamiński 2000 Decka Pelplin P. Bieliński
15. Łukasz Kolenda 1999 Trefl Sopot  K. Roszyk
16. Maciej Koperski 1999 AZS AGH Kraków W. Bychawski
17. Paweł Kopycki 2000 Astoria Bydgoszcz P. Gierszewski
18. Mikołaj Krakowiak 1999 Rosa Radom D. Mazur
19. Michał Krasuski 2000 MKS Polonia Warszawa D. Sworst
20. Mateusz Kulis 1999 UKS Trójeczka Olsztyn T. Majchrowicz
21. Przemysław Kuźkow 1999 MKS Pruszków  J. Gembal
22. Maciej Leszczyński 1999 Basket Suchy Las  B. Sikorski
23. Łukasz Lewiński 1999 MKS Dąbrowa Górnicza W. Wieczorek
24. Jan Malesa 1999 WKS Śląsk Wrocław  T. Jankowski
25. Fryderyk Matusiak 1999 WKK Wrocław T. Niedbalski
26. Tymoteusz Matusiak 1999 WKS Śląsk Wrocław T. Niedbalski
27. Kacper Mąkowski 1999 SKM Zastal Zielona Góra B. Onufrowicz
28. Kacper Mościcki 1999 UKS GIM 92 Warszawa J. Łukasiewicz
29. Adam Niespor 1999 MKS Dąbrowa Górnicza W. Wieczorek 
30. Jakub Nowak 1999 Mickiewicz Katowice J. Jakubiec
31. Karol Nowakowski 1999 Rosa Radom D. Mazur
32. Konrad Nowik 1999 Rosa Radom D. Mazur
33. Bartłomiej Pelczar 2000 Start Lublin M. Sikora
34. Andrzej Pluta 2000 Baloncesto Sevilla  Ż. Tabak
35. Jakub Przelazły 2000 MKS Pruszków J. Gembal
36. Kacper Rojek 2000 Rosa Radom  D. Mazur
37. Karol Sasnal 1999 Cracovia Kraków  M. Sumara
38. Dawid Sączewski 1999  Mountain Mission School Grundy A. Wilson 
39. Adam Skiba 1999 MKS Dąbrowa Górnicza W. Wieczorek 
40. Artur Skowroński 1999 Polonia Warszawa K. Gryko
41. Patryk Stankowski 2000 Pyra Poznań T. Błaszak
42. Marcin Stasiak 1999 UKS Regis Wieliczka M. Dubiel
43. Filip Stryjewski 1999 Politechnika Gdańska  M. Igliński
44. Mateusz Szlachetka 1999 Korona Kraków  A. Dudek
45. Łukasz Uberna 1999 WKK Wrocław T. Niedbalski
46. Sebastian Walda 2000 Trefl Sopot K. Roszyk
47. Dominik Wilczek 1999 WKS Śląsk Wrocław T. Jankowski
48. Jan Wójcik 1999 Elan Chalon T. Masson
49. Szymon Wójcik 1999 Elan Chalon  T. Masson
50. Hubert Wyszkowski 1999 STK Czarni Słupsk  R. Stelmahers
51. Maksymilian Zagórski 1999 WKS Śląsk Wrocław  T. Jankowski
52. Jakub Zdeb 1999 WKS Śląsk Wrocław  T. Jankowski
53. Norbert Ziółko 1999 Rosa Radom  D. Mazur

 Sztab szkoleniowy:

 

Funkcja Imię i nazwisko Klub
Trener główny  Marcin Kloziński Trefl Sopot 
Asystent trenera Rafał Knap   R8 Basket Kraków
Asystent trenera Wojciech Rogowski   MKS Pruszków
Trener motoryki  Tobiasz Grzybczak Trefl Sopot 
 Fizjoterapeuta Jacek Hernik  AZS UW Warszawa

*Planowane akcje

LPNazwa akcjiPoczątek akcjiKoniec akcjiMiejsce akcji
1.Badania lekarskie5.06.20176.06.2017Warszawa
2.Konsultacja szkoleniowa22.06.201727.06.2017COS Władysławowo
3.Gry kontrolne28.06.201730.06.2017COS Władysławowo
4.Konsultacja szkoleniowa3.07.20175.07.2017Pruszków
5.Turniej m/n6.07.20179.07.2017Sofia/Bułgaria
6.Konsultacja szkoleniowa12.07.201713.07.2017Pruszków
7.Turniej m/n14.07.201717.07.2017Ryga/Łotwa
8.Konsultacja szkoleniowa19.07.201720.07.2017COS Szczyrk
9.Gry kontrolne21.07.201723.07.2017COS Szczyrk
10.Konsultacja szkoleniowa25.07.201725.07.2017Pruszków
11.Finały ME U18M, Dywizja B26.07.20177.08.2017Tallin/Estonia 

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych