Reprezentacja U 15 Kobiet

Lista zawodniczek:

1 Arczewska Aleksandra 2002 MKS Tęcza Leszno K. Zajc
2 Banucha Konstancja 2002 UKS Siódemka Sopot M. Sibiga
3 Budych Paulina 2002 OŚ AZS Poznań M. Łabędzka *GOSSM
4 Dudek Weronika 2002 KS AZS PWSZ Gorzów Wlkp. J. Kopaczewski *GOSSM
5 Flaszak Oliwia 2002 UKS Lider Swarzędz A. Śniadek
6 Flaszak Wiktoria 2002 UKS Lider Swarzędz A. Talarczyk
7 Hantys Paulina 2002 MUKS Poznań T. Semler *GOSSM
8 Jabłońska Emilia 2002 Sportowa Politechnika Gdańsk M. Gralak
9 Jasińska Maja 2002 UKS La Basket Warszawa M. Ruciński *GOSSM
10 Jędrzejczak Olga 2002 OŚ AZS Poznań M. Łabędzka *GOSSM
11 Kierzkowska Hanna 2003 UKS Trójka Żyrardów D. Sztąberska *GOSSM
12 Kluczyńska Gabriela 2003 SKS 12 Warszawa P. Stasiewicz *GOSSM
13 Kobylińska Joanna 2002 KS AZS PWSZ Gorzów Wlkp. J. Kopaczewski *GOSSM
14 Kuczyńska Aleksandra 2002 MKS Pałac Młodzieży Tarnów P. Michalik
15 Kurach Natalia 2002 MPKK Sokołów Podlaski R. Haponik *GOSSM
16 Kuraś Magdalena 2002 MKS Pałac Młodzieży Tarnów P. Michalik
17 Machajska Patrycja 2002 ZKS Stal Stalowa Wola A. Karlik
18 Myszkowska Julia 2002 KKS Pro-Basket Kutno A. Pawłowski
19 Obrodzka Nicola 2002 RMKS Rybnik W. Pierchała
20 Parzeńska Maja 2002 UKS Basket Ostrów Wlkp. T. Główka *GOSSM
21 Piechowiak Weronika 2002 OŚ AZS Poznań M. Łabędzka *GOSSM
22 Pietrzak Maja 2003 MKS Tęcza Leszno K. Zajc
23 Podwyszyńska Julia 2002 MKS Kusy Szczecin H. Steciuk
24 Rogozińska Alicja 2002 MKS MOS Wrocław R. Krauze
25 Rogulska Kamila 2002 MKS MOS Konin M. Stawicka *GOSSM
26 Rosińska Natalia 2002 UKS SMS Łódź M. Markowicz *GOSSM
27 Rudenko Zuzanna 2002 MUKS Piaseczno A. Fusek
28 Sztąberska Marta 2003 KKS Olsztyn A. Sztąberska *GOSSM
29 Szymkiewicz Magdalena 2002 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański M. Kowalski
30 Śmiałek Ewelina 2002 MUKS Bydgoszcz A. Ziemiński *GOSSM
31 Walkowska Klaudia 2002 UKS Huragan Wołomin P. Dąbrowski *GOSSM
32 Zając Aleksandra 2003 MPKK Sokołów Podlaski K. Iwański *GOSSM


Sztab szkoleniowy:

Funkcja Imię i nazwisko Klub
Trener główny Lubow Szewcowa-Knap Politechnika Gdańska
Asystent trenera Grzegorz Zieliński Enea AZS Poznań
Asystent trenera Krzysztof Dobrowolski Enea AZS Poznań
Trener motoryki Mateusz Bieszke UKS Żelistrzewo
Fizjoterapeuta Michał Wysocki (do 15.11.2017) Politechnika Gdańska
Fizjoterapeuta Aleksandra Chmielewska (od 16.11.2017) AZS UW Warszawa

 *Planowane akcje

LP Nazwa akcji szkoleniowek Początek akcji Koniec akcji Miejsce Akcji
1. Zgrupowanie szkoleniowe 23.01.2017 29.01.2017 COS Giżycko
2. Konsultacja szkoleniowa 12.04.2017 15.04.2017 Konin
3. Konsultacja szkoleniowa 13.06.2017 14.06.2017 Łomianki
4. Turniej m/n 15.06.2017 19.06.2017 Kowno (Litwa)
5. Zgrupowanie szkoleniowe 27.06.2017 4.07.2017 Gorlice
6. Zgrupowanie szkoleniowe 8.07.2017 18.07.2017 Bochnia
7. Konsultacja szkoleniowa 21.09.2017 24.09.2017 Poznań
8. Turniej m/n 29.11.2017 4.12.2017 Mińsk (Białoruś)
9 Konsultacja szkoleniowa 20.12.2017 23.12.2017 Żyrardów
10. Turniej Nadziei Olimpijskich 26.12.2017 30.12.2017 Żyrardów 

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych