Reprezentacja 3x3 Seniorów

Skład kadry:

1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Bojanowski Maciej (Miasto Szkła Krosno)
3. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
4. Diduszko Łukasz (King Wilki Morskie S.A. Szczecin)
5. Dziewa Aleksander (Futurenet Śląsk Wrocław)
6. Gołębiowski Daniel (Polpharma Starogard Gdański)
7. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
8. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
9. Kołodziej Michał (Legia Warszawa)
10. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
11. Kurpisz Mikołaj (Biofarm Basket Poznań)
12. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
13. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
14. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
15. Prostak Tomasz (KS Pogoń Prudnik)
16. Renkiel Piotr (Politechnika Gdańska)
17. Rduch Szymon (STK Czarni Słupsk)
18. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
19. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
20. Szymański Przemysław (Politechnika Gdańska)
21. Szymański Szymon (Rawlplug Sokół Łańcut)
22. Wojtyński Michał (Fundacja Nasza Warszawa)
23. Zamojski Przemysław (Stelmet Enea Zielona Góra)
24. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

 

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener główny
Rozwadowski Kazimierz – asystent trenera
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera

Plan przygotowań:
1. Konsultacja medyczna, 18.04.2019 r., Warszawa
2. Konsultacja szkoleniowa, 18-20.04.2019 r., Pruszków
3. Gry kontrolne, 20-22.04.2019 r., Mińsk (Białoruś)
4. Gry kontrolne, 28.04.2019 r. Wołomin
5. Gry kontrolne, 4.05.2019 r. Koło
6. Gry kontrolne, 5.05.2019 r. Słupca
7. Konsultacja szkoleniowa, 8-12.05.2019 r., Władysławowo
8. Gry kontrolne, 12-17.05.2019 r., Ryga (Łotwa)
9. Konsultacja szkoleniowa, 20-21.05.2019 r., Pruszków
10. Gry kontrolne, 22-23.05.2019 r., Ryga (Łotwa)
11. Gry kontrolne, 24-26.05.2019 r., Amsterdam (Holandia)
12. Konsultacja szkoleniowa, 29-31.05.2019 r., Pruszków
13. Gry kontrolne, 31.05-3.06.2019 r., Mińsk (Białoruś)
14. Gry kontrolne, 1.06.2019 r., kraj (do ustalenia)
15. Konsultacja szkoleniowa, 4-5.06.2019 r., Pruszków
16. Gry kontrolne, 5-10.06.2019 r., Limassol (Cypr)
17. Gry kontrolne, 6-9.06.2019 r., Moskwa (Rosja)
18. Konsultacja szkoleniowa, 12-13.06.2019 r., Wrocław
19. Gry kontrolne, 14.06.2019 r., Wrocław
20. Gry kontrolne, 13-16.06.2019 r., Lipik (Chorwacja)
21. Mistrzostwa Świata 3x3, 17-24.06.2019 r., Amsterdam (Holandia)
22. II Igrzyska Europejskie, 20-25.06.2019 r., Mińsk (Białoruś)
23. Konsultacja szkoleniowa, 26-27.06.2019 r., Pruszków
24. Kwalifikacje do Mistrzostw Europy, 28.06-1.07.2019 r., Ryga (Łotwa)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych