Reprezentacja 3x3 Seniorów

Skład kadry:

1. Adamkiewicz Maciej (King Wilki Morskie Szczecin)
2. Bierwagen Mateusz (Enea UTP Astoria Bydgoszcz)
3. Bręk Dawid (Rycerze Rydzyna)
4. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
5. Diduszko Łukasz (GTK Gliwice)
6. Dymała Marcin (Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski)
7. Frąckiewicz Łukasz (Enea Astoria Bydgoszcz)
8. Gołębiowski Daniel (GTK Gliwice)
9. Gruszecki Karol (Trefl Sopot)
10. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
11. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Łowicz)
12. Jankowski Bartosz (Weegree AZS Politechnika Opolska)
13. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
14. Kowalenko Witalij (Trefl Sopot)
15. Mroczek-Truskowski Adrian (KS Pogoń Prudnik)
16. Niedźwiedzki Piotr (WKK Wrocław)
17. Pawłowski Paweł (Politechnika Gdańska)
18. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
19. Renkiel Piotr (Politechnika Gdańska)
20. Rduch Szymon (3x3 Team Jeddah, Arabia Saudyjska)
21. Rostalski Maciej (Rycerze Rydzyna)
22. Sroka Marcin (MKKS Rybnik)
23. Szymański Przemysław (Weegree AZS Politechnika Opolska)
24. Samsonowicz Michał (Polski Cukier Toruń / AZS UMK Toruń)
25. Śmigielski Piotr (Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk)
26. Wojtyński Michał (Dziki Warszawa)
27. Wróbel Bartosz (AZS AGH Kraków)
28. Zamojski Przemysław (Anwil Włocławek)
29. Zarzeczny Marcin (MMKS ŻAK Koszalin)

 

Sztab szkoleniowy:

1. Piotr Renkiel – trener główny
2. Kazimierz Rozwadowski – trener asystent
3. Arkadiusz Kobus – trener asystent
4. Bartłomiej Koziatek - trener asystent
5. Michał Hillar – fizjoterapeuta
6. Justyna Krzemień - fizjoterapeuta
7. Marcin Zarzeczny – fizjoterapeuta

 

*Zaktualizowane akcje szkoleniowe kadry w 2020 roku:

1. Konsultacja medyczna, Warszawa, 22.01.2020
2. Konsultacja szkoleniowa, Pruszków, 22-23.01.2020
3. Zawody zagraniczne, Sankt Petersburg, Rosja, 24-27.01.2020
4. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 05-06.02.2020
5. Zawody zagraniczne, Sankt Petersburg, Rosja, 7-10.02.2020
6. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 17-20.02.2020
7. Zawody zagraniczne, Sankt Petersburg, Rosja, 21-24.02.2020
8. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 2-4.03.2020
9. Konsultacja szkoleniowa, Mrągowo, 5-9.03.2020
10. Zawody zagraniczne, Sankt Petersburg, Rosja, 10-13.03.2020
11. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 14-17.07.2020
12. Zawody krajowe, Gdańsk, 18.07.2020
13. Zawody zagraniczne, Kohtla-Jarve, Estonia, 1.08.2020
14. Zawody zagraniczne, Kohila, Estonia, 2.08.2020
15. Zawody zagraniczne, Rietavas, Litwa, 8.08.2020
16. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 13-15.08.2020
17. Zawody krajowe, Bydgoszcz, 16.08.2020
18. Konsultacja szkoleniowa, Gdańsk, 13-15.09.2020
19. Konsultacja szkoleniowa, miejsce do ustalenia, 23.11-1.12.2020
20. Konsultacja szkoleniowa, Giżycko, 27-30.12.2020

*Zaplanowane w 2020 roku kwalifikacje do XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich, Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 oraz Mistrzostwa Europy 3x3, z powodu pandemi koronawirusa SARS-CoV-2, zostały odwołane lub przeniesione na 2021 rok. Z tego powodu wiele akcji szkoleniowych kadry nie zostało zrealizowanych.