Reprezentacja U 14 Kobiet

Lista zawodniczek:*

1. Boroch Zuzanna 2008 GTK Gdynia
2. Bronakowska Dominika 2008 KS JAS-FBG Sosnowiec
3. Bruczyńska Barbara 2008 MUKS Poznań
4. Brzegowy Sandra 2008 KS JAS-FBG Sosnowiec
5. Canert Amelia 2008 ŁKS KK Łódź
6. Choińska Maja 2008 Basket 4ever Ksawerów
7. Cwalina Oliwia 2009 UKS 4 Łomża
8. Danielewicz Helena 2008 Sportowa Politechnika Gdańsk
9. Dziklińska Nina 2008 MKS Pruszków
10. Flaszak Gabriela 2008 UKS Lider Swarzędz
11. Giza Sonia 2008 Sportowa Politechnika Gdańsk
12. Glizia Zofia 2008 UKS Trójka Żyrardów
13. Godyń Hanna 2008 MKS Kusy Szczecin
14. Góra Bianka 2008 MLKS Rzeszów
15. Gryszko Milena 2008 1 KS Ślęza Wrocław
16. Jacak Karolina 2008 TS MOSiR Bochnia
17. Jakubczyk Brygida 2008 KKK MOSiR Krosno
18. Janicka Zuzanna 2008 MUKS Bydgoszcz
19. Janowska Zofia 2008 GTK Gdynia
20. Kaciuba Natalia 2008 1 KS Ślęza Wrocław
21. Kaszewska Natalia 2008 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
22. Kisielewska Olga 2008 UKS Piątka Ostrów Wielkopolski
23. Kłobukowska Nadia 2008 MUKS Bydgoszcz
24. Kołodziejczyk Alicja 2008 PTK Pabianice
25. Koryzna Zuzanna 2009 MKS Polkowice
26. Kosińska Katarzyna 2008 MKS Kusy Szczecin
27. Kotwicka Olivia 2008 MKS Polkowice
28. Lesiak Aleksandra 2008 KS JAS-FBG Sosnowiec
29. Lipińska Oliwia 2008 GTK Gdynia
30. Łuczak Gabriela 2008 1 KS Ślęza Wrocław
31. Maciejczyk Milena 2008 IS Wiślańska Jedynka Wisła
32. Maj Antonina 2008 UKS Lider Swarzędz
33. Majchrzak Zuzanna 2008 PTK Pabianice
34. Makuła Marta 2009 RMKS Rybnik
35. Marczyńska Zuzanna 2008 MKS Tęcza Leszno
36. Mórawska Hanna 2008 UKS Piłsudczyk PG 1 Brzeg
37. Poleszak Laura 2008 KU AZS UMCS Lublin
38. Przybylska Zofia 2008 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
39. Psonak Magdalena 2008 TS Wisła Kraków
40. Ptach Weronika 2009 GTK Gdynia
41. Rocka Victoria 2008 MKS Truso Elbląg
42. Ruszkiewicz Zofia 2008 UKS Basket 47 Białystok
43. Semmler Maja 2008 MUKS Poznań
44. Serednicka Kaja 2008 Basket 4ever Ksawerów
45. Skulimowska Nikola 2008 KU AZS UMCS Lublin
46. Stępińska Martyna 2008 PTK Pabianice
47. Szafraniec Adrianna 2008 UKS Trójka Żyrardów
48. Sznajder Rozalia 2008 MKS Truso Elbląg
49. Szymkiewicz Zuzanna 2008 UKS Bryza Pruszcz Gdański
50. Tomaszewska Martyna 2008 KS Basket 25 Bydgoszcz
51. Wilczak Natalia 2008 MUKS Piaseczno
52. Wilk Urszula 2008 SPZ Krasne
53. Wtulich Zuzanna 2008 GTK Gdynia
54. Zaborowska Zuzanna 2008 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański
55. Zielińska Iga 2008 MUKS Poznań
56. Zielińska Julia 2008 Sportowa Politechnika Gdańsk

* jest to szeroka lista Kadry Narodowej U14K uwzględniająca jedynie zawodniczki z rocznika 2008. W późniejszym okresie lista będzie aktualizowana.

Sztab Szkoleniowy:

1. Maciej Brodziński - trener główny
2. Michał Sumara - trener asystent
3. Maksym Papacz - trener asystent/kierownik
4. Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
5. Katarzyna Artych - fizjoterapeutka

Planowane akcje:*

1. Zgrupowanie szkoleniowe od 25.07.2022 do 31.07.2022 COS Giżycko
2. Zgrupowanie szkoleniowe od 01.08.2022 do 07.08.2022 COS Giżycko
3. Konsultacja szkoleniowa od 14.08.2022 do 16.08.2022 COS Szczyrk
4. Turniej międzynarodowy od 17.08.2022 do 21.08.2022 Słowenia

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych