Reprezentacja U 14 Kobiet

Lista zawodniczek:*

1. Bajus Katarzyna 2007 MKS Polkowice
2. Banasiak Klaudia 2007 Basket 4ever Ksawerów
3. Bręk Zuzanna 2007 MKS Opalenica
4. Brzustowska Lena 2007 Enea AZS Poznań
5. Burliga Maria 2007 Wisła Kraków
6. Bykowska Anna 2007 MMKS Katarzynki Toruń
7. Dobrosz Natalia 2007 PTK Pabianice
8. Gbiorczyk Weronika 2007 Tęcza Leszno
9. Główczak Martyna 2007 Wichoś Jelenia-Góra
10. Gołas Aleksandra 2007 Mosir Bochnia
11. Góral Maria 2007 Wisła Kraków
12. Groth Marta 2007 Politechnika Gdańska
13. Haegenbarth Wiktoria 2007 MKS Opalenica
14. Kamińska Gabriela 2007 MKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski
15. Keller Klaudia 2007 RMKS Rybnik
16. Kokoszyńska Amelia 2007 MUKS Bydgoszcz
17. Konczalska Zofia 2007 ZKK Olimpia Wodzisław Śląski
18. Koryzna Julia 2007 Basket 4ever Ksawerów
19. Kosior Natalia 2007 Basket 4ever Ksawerów
20. Lisiecka Noemie 2007 MKS Grójec
21. Malinowska Inga 2007 KKS Olsztyn
22. Micek Nina 2007 Zagłębie Sosnowiec
23. Michalak Bianka 2007 MUKS Chrobry Głuchołazy
24. Mielcarz Marta 2007 Zagłębie Sosnowiec
25. Misiorna Natasza 2007 Enea AZS Gorzów Wielkopolski
26. Molik Julia 2007 WSTK Wschowa
27. Niedzielska Aleksandra 2007 UKS Jedynka Nidzica
28. Nowak Zuzanna 2007 UKS Dream Team Nowy Tomyśl
29. Nowakowska Weronika 2007 PTK Pabianice
30. Orzeł Julia 2007 Enea AZS Gorzów Wielkopolski
31. Osiecka Wiktoria 2007 Trójka Ełk
32. Patrzałek Inga 2007 Enea AZS Gorzów Wielkopolski
33. Pawlewska Julia 2007 MUKS Bydgoszcz
34. Pażucha Amelia 2007 GTK Gdynia
35. Poprawska Aleksandra 2007 Tęcza Leszno
36. Puzio Dominika 2007 MKS Polkowice
37. Rakowska Julia 2007 Basket 4ever Ksawerów
38. Redłowska Tatiana 2007 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
39. Salak Nela 2007 UKS Piłsudczyk Brzeg
40. Sierżant Julia 2007 Enea AZS Poznań
41. Socha Patrycja 2007 KSKK Koszalin
42. Stępień Zuzanna 2007 MKS Polkowice
43. Szafraniec Julia 2007 SP nr 13 Piekary Śląskie
44. Śnieg Zofia 2007 UKS Trójka Żyrardów
45. Tomasik Oliwia 2007 KS Kutno
46. Troszka Maja 2007 RMKS Rybnik
47. Uławska Wiktoria 2007 PTK Pabianice
48. Ustaszewska Alicja 2007 UKS Bryza Kolbudy
49. Wasilewska Aleksandra 2007 LA Basket Warszawa
50. Wawrzon Emilia 2007 MKS Pałac Młodzieży Tarnów
51. Winkel Zuzanna 2007 MUKS Poznań
52. Woźna Iga 2007 MKS Opalenica
53. Zielińska Maja 2007 UKS Piłsudczyk Brzeg
54. Zyzańska Amelia 2007 Ślęza Wrocław

* jest to szeroka lista Kadry Narodowej U14K uwzględniająca jedynie zawodniczki z rocznika 2007. W późniejszym okresie lista będzie aktualizowana.

Sztab Szkoleniowy:

1. Rafał Czyszpak - trener główny
2. Adam Muller - trener asystent
3. Anna Chodera - trener asystent/kierownik
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron - fizjoterapeutka

Planowane akcje:*

 

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

miejsce

Liczba osób

1

U14K

Zgrupowanie szkoleniowe

2021-07-11

2021-07-20

COS Giżycko

18 + 5

2

U14K

Zgrupowanie szkoleniowe

2021-07-21

2021-07-30

COS Giżycko

18 + 5

3

U14K

Konsultacja szkoleniowa

2021-08-05

2021-08-09

COS Szczyrk

14 + 5

4

U14K

Turniej międzynarodowy

2021-08-10

2021-08-16

Slovenj Gradec (Słowenia)

14 + 5

5

U14K

Konsultacja szkoleniowa

2021-09-22

2021-09-26

COS Zakopane

16 + 5

6

U14K

Konsultacja szkoleniowa

2021-10-27

2021-10-31

COS Władysławowo

16 + 5

7

U14K

Konsultacja szkoleniowa

2021-12-01

2021-12-05

COS Zakopane

16 + 5

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych