Reprezentacja U 14 Kobiet

Lista zawodniczek:

1. Adamczuk Aleksandra 2006 MPKK Sokołów Podlaski
2. Bajerska Natalia 2006 UKS Huragan Wołomin
3. Barańska Nikola 2006 MKS Kusy Szczecin
4. Bladocha Weronika 2006 MUKS Poznań
5. Bogus Dobrochna 2006 MKS Polkowice
6. Borsuk Natalia 2006 MKS MOS Wrocław
7. Bursa Kinga 2006 TS Wisła Kraków
8. Cabańska Liwia 2006 MUKS Poznań
9. Chałupka Natalia 2006 Basket 4ever Ksawerów
10. Charynek Nela 2006 UKS Kielno
11. Cyrbus Maja 2006 UKS Kielno
12. Dmowska Weronika 2006 MPKK Sokołów Podlaski
13. Fierka Michalina 2006 UKS Bat Kartuzy
14. Gozdek Martyna 2006 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
15. Grządziela Łucja 2006 GTS Pruszcz Gdański
16. Hamadyk Iga 2006 GTK Gdynia
17. Hracka Sandra 2006 IS Wiślańska Jedynka Wisła
18. Jałocha Michalina 2006 MUKS Poznań
19. Jędryczka Maja 2006 UKS Olimp Rawicz
20. Keller Oliwia 2006 RMKS Rybnik
21. Kiraga Karolina 2006 IS Wiślańska Jedynka Wisła
22. Kirkowska Aleksandra 2006 UKS Trójka Żyrardów
23. Klim Karolina 2006 GTS Pruszcz Gdański
24. Kobiella Julia 2006 UKS Bryza Kolbudy
25. Kujawczyk Klara 2006 UKS Siódemka Sopot
26. Kuniewicz Anita 2006 KU AZS UMCS Lublin
27. Kusiak Maja 2006 KU AZS UMCS Lublin
28. Lagutkowa Katsiaryna 2006 UKS Trójka Żyrardów
29. Maj Karolina 2006 UKS Lider Swarzędz
30. Majerska Maja 2006 SKM Zastal Zielona Góra
31. Malinowska Maja 2006 KS AZS UW Warszawa
32. Maławy Alicja 2006 UKS Błękitny Delfin
33. Marschk Marta 2006 UKS Kielno
34. Marszałek Karolina 2006 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
35. Mazurek Dominika 2006 MPKK Sokołów Podlaski
36. Napierała Bianka 2006 MUKS Poznań
37. Owczarzak Anastazja 2006 MUKS Poznań
38. Paradowska Zuzanna 2006 KS AZS UW Warszawa
39. Piła Natalia 2006 TS Wisła Kraków
40. Pszczółkowska Majka 2006 UKS Jedynka Nidzica
41. Rutkowska Natalia 2006 UKS Siódemka Sopot
42. Skarżyńska Natalia 2006 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
43. Spychalska Zuzanna 2006 KS KSKK Koszalin
44. Stasiełowicz Aleksandra 2006 UKS Trójka Ełk
45. Stolarska Maria 2006 TS MOSiR Bochnia
46. Szczepaniak Emilia 2006 UKS Szkoła Gortata Łódź
47. Szwajca Maria 2006 MUKS Bydgoszcz
48. Szwichtenberg Julia 2006 GTK Gdynia
49. Walczak Martyna 2006 MUKS Bydgoszcz
50. Wieczorek Natalia 2006 PTK Pabianice
51. Wieczorek Wiktoria 2006 MUKS Bydgoszcz
52. Wiklak Wiktoria 2006 UKS Trójka Żyrardów
53. Zabawa Wiktoria 2006 MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Sztab Szkoleniowy:

1. Gordon Maciej - trener główny Kadry U14K
2. Kubaszczyk Adam - trener asystent Kadry U14K
3. Talarczyk Anna - trener asystent Kadry U14K
4. Cygan Mirosław - trener motoryki Kadry U14K
5. Kłak Aleksandra - fizjoterapeuta Kadry U14K

Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

1

U14K

Zgrupowanie szkoleniowe

2020-07-11

2020-07-21

11

COS Giżycko

2

U14K

Konsultacja szkoleniowa

2020-08-13

2020-08-17

5

COS Szczyrk

3

U14K

Turniej międzynarodowy

2020-08-18

2020-08-24

7

Slovenj Gradec (Słowenia)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych