Reprezentacja U 16 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Ambroziak Kacper 2006 Wojskowy Klub Sportowy
2. Baganc Iwo 2006 SKKS Basket Junior
3. Baran Borys 2006 Wojskowy Klub Sportowy
4. Borowski Szymon 2006 Valencia Basket
5. Cichoń Maciej 2006 TS Wisła
6. Franczuk Leon 2006 UKS AK
7. Grzejszczyk Daniel 2007 MKS Grójec
8. Gusławski Samuel 2006 MKS Nysa
9. Jagiełło Wojciech 2006 MKS MOS Katowice
10. Juraszewski Antoni 2006 MKS Grójec
11. Kenig Maciej 2007 Valencia Basket
12. Kępiński Szymon 2006 KKS Basket
13. Kiejzik Szymon 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
14. Kolasa Michał 2006 UKS AK
15. Kołodziński Jakub 2006 SKKS Basket Junior
16. Kornacki Aleksander 2006 UKS Jagiellonka
17. Kośnik Daniel 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
18. Kowalczyk Filip 2006 UKS AK
19. Krok Tymoteusz 2006 MKKS Rybnik
20. Krzystek Igor 2006 TS Wisła
21. Książek Marcel 2006 UKS Jagiellonka
22. Leśniak Bartosz 2006 KS Korona
23. Łazarski Bartosz 2007 TKM Włocławek
24. Majewski Miłosz 2007 MKKS Rybnik
25. Marciński Antoni 2006 GTK S.A.
26. Milicic Zoran 2006 Ratiopharm Ulm
27. Misztal Kajetan 2007 Stela Cieszyn
28. Mońko Bartosz 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
29. Musiał Jędrzej 2006 Wojskowy Klub Sportowy
30. Nowak Mikołaj 2006 UKS Regis
31. Ochociński Karol 2006 Trefl Sopot SA
32. Orłowski Mateusz 2006 KS Korona
33. Ponitka Kacper 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
34. Poradzki Filip 2006 GTK S.A.
35. Ratkowski Nikodem 2006 Spójnia Stargard Sportowa SA
36. Soiński Franciszek 2006 Wojskowy Klub Sportowy
37. Stelmach Michał 2006 UKS AK
38. Sternicki Tymoteusz 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
39. Szarbatke Michał 2006 MKS MOS Katowice
40. Woźniak Filip 2007 Wilki Morskie
41. Zabrocki Cezary 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
42. Żylicz Max 2006 Sportowa Politechnika

Sztab szkoleniowy:

1. Łukasz Kasperzec, trener główny
2. Jakub Krakowczyk, asystent trenera
3. Michał Tomaszewski, asystent trenera
4. Paweł Oracz, trener przygotowania motorycznego
5. Bartosz Klimek, fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. Od 2022-05-23 do 2022-05-24 Warszawa
2. Od 2022-06-30 do 2022-07-05 Zakopane/Szczyrk ZGóra
3. Od 2022-07-06 do 2022-07-09 3 Zakopane/Szczyrk ZGóra
4. Od 2022-07-11 do 2022-07-17 COS Szczyrk
5. Od 2022-07-20 do 2022-07-20 Warszawa
6. Od 2022-07-21 do 2022-07-24 Trviso (Włochy)
7. Od 2022-07-28 do 2022-07-28 Warszawa
8. Od 2022-07-29 do 2022-08-01 Belgrad (Serbia)
9. Od 2022-08-05 do 2022-08-11 Warszawa
10. Od 2022-08-12 do 2022-08-25 Skopje (Macedonia Północna)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych