Reprezentacja U 16 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Antosik Krzystof Bishop Walsh Cumberland
2. Barszczak Mateusz MUKS Niedziadki Przemyśl
3. Bartkowiak Piotr SKKS Basket Poznań
4. Buczkowski Szymon SKKS Basket Poznań
5. Buława Patryk SKKS Basket Poznań
6. Chac Franciszek Trefl Sopot
7. Chalicki Bruno MUKS Niedziadki Przemyśl
8. Cichocki Dawid ŁKS Łódź
9. Czapla Błażej FAK Legia Warszawa
10. Dąbrowski Julian FAK Legia Warszawa
11. Dettlaf Kajetan Trefl Sopot
12. Dunin-Wasowicz Leon KK Igokea Aleksandrovac
13. Filipek Tomasz UKS Bryza Kowale
14. Gaik Wojciech Trefl Sopot
15. Galewski Jakub WKK Wrocław
16. Grochocki Kacper WKK Wrocław
17. Grzejszczyk Daniel Trefl Sopot
18. Hartman Przemysław UCAM Murcia
19. Kenig Maciej Valencia BC Walencja
20. Kozioł Michał STK Czarni Słupsk
21. Kruszyński Jacek TS Basket Poznań
22. Kurowski Tadeusz MKS Nysa Kłodzko
23. Kwiatkowski Mikołaj MKK Pyra Poznań
24. Leniec Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
25. Łazarski Bartosz TKM Włocławek
26. Łosiak Piotr KU AZS UJK Kielce
27. Łuczyński Kacper FAK Legia Warszawa
28. Maciejewski Paweł GTK Gliwice
29. Majewski Miłosz MKKS Rybnik
30. Milićić Teo Ratiopharm Ulm
31. Misztal Kajetan GTK Gliwice
32. Niedziałkowski Dawid AK Młode Żubry Białystok
33. Olejarz Filip MUKS Niedziadki Przemyśl
34. Oleksy Nikodem STK Czarni Słupsk
35. Pfeifer Bartomiej GAK Gdynia
36. Prochorowicz Karol WKK Wrocław
37. Roszczka Mateusz SKKS Basket Poznań
38. Siergiej Cezary SSA Spójnia Stargard
39. Skrok-Wolski Maciej GTK Gliwice
40. Soczyński Mateusz UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
41. Uss Oliwier KS As Mrągowo
42. Truszczyński Paul UKS AK Komorów
43. Wagner Szymon MKK Pyra Poznań
44. Wojdak Jakub SSA Spójnia Stargard
45. Wojdała Jakub MKS Dąbrowa Górnicza
46. Woźniak Filip SSA Spójnia Stargard
47. Zabłocki Jakub WKK Wrocław

Sztab szkoleniowy:

1. Wojciech Rogowski, trener główny
2. Tomasz Chwiałkowski, asystent trenera
3. Jakub Czwakiel, asystent trenera
4. Marcin Przysiwek, trener przygotowania motorycznego,
5. Sebastian Szybisty, fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. Konsultacja szkoleniowa 13.02.2023 17.02.2023 COS Zakopane
2. Konsultacja szkoleniowa 13.03.2023 17.03.2023 Pruszków
3. Konsultacja szkoleniowa - Badania COMS 04.06.2023 06.06.2023 Łomianki
4. Zgrupowanie szkoleniowe 30.06.2023 07.07.2023 COS Władysławowo
5. Gry kontrolne 08.07.2023 11.07.2023 Zagrzeb (Chorwacja)
6. Konsultacja szkoleniowa 12.07.2023 12.07.2023 Pruszków
7. Gry kontrolne 13.07.2023 17.07.2023 Lille (Francja)
8. Konsultacja szkoleniowa 19.03.2023 19.03.2023 Pruszków
9. Gry kontrolne 20.07.2023 24.07.2023 Bassano del Grappa (Włochy)
10. Konsultacja szkoleniowa 01.08.2023 02.08.2023 Pruszków
11. Finał ME U16M, Dywizja A 03.08.2023 14.08.2023 Skopje (Macedonia Północna)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych