Reprezentacja U 20 Mężczyzn

Lista zawodników:

1 Balcerowski Aleksander 2000 CB Gran Canaria - Claret SAD Las Palmas
2 Bogucki Adrian 1999 KKK SA Krosno
3 Dawdo Daniel 1999 GTK SA Gliwice
4 Dawdo Konrad 1999 GKK Arka SA Gdynia
5 Drewniak Filip 1999 MKS Znicz Basket Pruszków
6 Izrailewski Bogdan 1999 UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
7 Jakubek Maksymilian 1999 KS AGH Kraków
8 Janczak Szymon 2000 MUKS Niedźwiadki Przemyśl
9 Kamiński Grzegorz 2000 GKK Arka SA Gdynia
10 Kędel Patryk 1999 KS AGH Kraków
11 Kolenda Łukasz 1999 Trefl Sopot SA Sopot
12 Koperski Maciej 1999 KS AGH Kraków
13 Krakowiak Mikołaj 1999 KS Rosa-Sport Radom
14 Krasuski Michał 2000 MKS Polonia Warszawa/SMS
 PZKosz
15 Kuźkow Przemysław 1999 MKS MOS Pruszków
16 Leszczyński Maciej 1999 GKK Arka SA Gdynia
17 Lewandowski Aleksander 2000 Fundacja PBG Basket Junior Poznań
18 Malesa Jan 1999 WKS Śląsk Wrocław
19 Mąkowski Kacper 1999 SKM ZASTAL Zielona Góra
20 Pelczar Bartłomiej 2000 MKS Start SA Lublin
21 Pluta Andrzej 2000 CB Ourense Ourense
22 Przelazły Kuba 2000 MKS MOS Pruszków/SMS
 PZKosz
23 Skubiński Radosław 2000 Sportowa Politechnika Gdański/SMS
 PZKosz
24 Stankowski Patryk 2000 Fundacja PBG Basket Junior Poznań/SMS
 PZKosz
25 Stryjewski Filip 1999 GKK Arka SA Gdynia
26 Strzępek Paweł 2000 MUKS Niedźwiadki Przemyśl
27 Szlachetka Mateusz 1999 GTK SA Gliwice
28 Uberna Łukasz 1999 WKK Wrocław Wrocław
29 Walda Sebastian 2000 Trefl Sopot SA Sopot
30 Wilczek Dominik 1999 King Wilki Morskie Sportowa SA Szczecin
31 Woroniecki Marcin 2000 Fundacja PBG Basket Junior Poznań
32 Wójcik Jan 1999 Missouri State Springfield
33 Wójcik Szymon 1999 Missouri State Springfield
34 Wyszkowski Hubert 1999 STK Czarni Słupsk
35 Zagórski Maksymilian 1999 WKS Śląsk Wrocław
36 Ziółko Norbert 1999 KS Rosa-Sport Radom

Sztab szkoleniowy:

1. Frasunkiewicz Przemysław Trener główny Kadry U20M
2. Sadowski Kamil Trener asystent Kadry U20M
3. Woźniak Marcin Trener asystent Kadry U20M
4. Śledziński Hubert Trener motoryki Kadry U20M
5. Krawczak Wojciech Fizjoterapeuta Kadry U20M

*Planowane akcje:

1. 2019-05-13 2019-05-14 Warszawa konsultacja szkoleniowa
2. 2019-06-01 2019-06-12 COS Zakopane konsultacja szkoleniowa
3. 2019-06-13 2019-06-15 Wrocław gry kontrolne w Polsce
4. 2019-06-18 2019-06-20 COS Władysławowo konsultacja szkoleniowa
5. 2019-06-21 2019-06-24 COS Władysławowo gry kontrolne w Polsce
6. 2019-06-26 2019-06-27 COS Władysławowo konsultacja szkoleniowa
7. 2019-06-28 2019-06-30 COS Władysławowo gry kontrolne w Polsce
8. 2019-07-02 2019-07-02 Pruszków konsultacja szkoleniowa
9. 2019-07-03 2019-07-07 Włochy gry kontrolne za granicą
10. 2019-07-09 2019-07-10 Pruszków konsultacja szkoleniowa
11. 2019-07-11 2019-07-22 Tel Aviv (Izrael) Mistrzostwa Europy Dywizji A

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych