Reprezentacja U 20 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Adamczak Mikołaj 2002 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki S.A. Gliwice
2. Białachowski Kamil 2002 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
3. Chodukiewicz Bartosz 2002 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki S.A. Gliwice
4. Czerniewicz Błażej 2002 Sportowa Politechnika Gdańsk
5. Czoska Nikodem 2002 Stella Azurra Rzym (Włochy)
6. Didier-Urbaniak Benjamin 2001 Legia Warszawa Sekcja Koszykówki S.A. Warszawa
7. Dzierżak Wojciech 2001 Klub Sportowy Jedynka Pelplin
8. Egner Maxymilian 2002 Brewster Academy Wolfeboro (USA)
9. Gordon Kacper 2002 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
10. Góreńczyk Miłosz 2001 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
11. Kaszowski Mateusz 2001 GKK "Arka" S.A. Gdynia
12. Klawa Łukasz 2001 Trefl Sopot S.A. Sopot
13. Kłaczek Kacper 2002 Long Island Lutheran Brookville (USA)
14. Kolasiński Nataniel 2002 KK Astoria Bydgoszcz
15. Kowalczyk Marcin 2002 GKK "Arka" S.A. Gdynia
16. Kozłowski Igor 2001 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
17. Kulikowski Błażej 2001 Trefl Sopot S.A. Sopot
18. Lis Piotr 2002 GKK "Arka" S.A. Gdynia
19. Maciejak Norbert 2002 Gliwickie Towarzystwo Koszykówki S.A. Gliwice
20. Marchewka Kacper 2002 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
21. Milicić Igor 2002 Ratiopharm Ulm Ulm (Niemcy)
22. Perzanowski Olaf 2002 GKK "Arka" S.A. Gdynia
23. Pluta Michał 2002 GKK "Arka" S.A. Gdynia
24. Porada Kacper 2001 Grono SSA Zielona Góra
25. Rompa Sebastian 2001 Trefl Sopot S.A. Sopot
26. Sadowski Jakub 2001 Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa
27. Siewruk Filip 2002 Spójnia Stargard Sportowa S.A. Stargard
28. Sobiech Szymon 2002 SKKS Basket Junior Poznań
29. Sobkowiak Adrian 2001 KK Astoria Bydgoszcz
30. Szymański Konrad 2002 SKM Zastal Zielona Góra
31. Szymański Tymon 2001 Klub Sportowy Jedynka Pelplin
32. Tomaszewski Wojciech 2002 KK Włocławek S.A. Włocławek
33. Ulczyński Jakub 2002 KK Astoria Bydgoszcz
34. Zapała Szymon 2001 Utah State Logan (USA)
35. Ziółkowski Daniel 2002 Trefl Sopot S.A. Sopot
36. Żebrok Mateusz 2002 Wrocławski Klub Koszykówki Wrocław

Sztab szkoleniowy:

Jacek Winnicki – Trener Główny
Mariusz Niedbalski – Trener Asystent
Sebastian Potoczny – Trener Asystent / Kierownik
Remigiusz Rzepka – Trener Przyg. Motorycznego
Mateusz Zwierz – Fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. 24-25.05.2021 – Badania Lekarskie - Warszawa
2. 27.06-08.07.2021 – Zgrupowanie Szkoleniowe -Wrocław
3. 10-17.07.2021 – Zgrupowanie Szkoleniowe - Wrocław
4. 18-26.07.2021 – Turniej FIBA (miejsce jeszcze nie wskazane)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych