Akcje Szkoleniowe Kadr 3x3

MISTRZOSTWA ŚWIATA 3x3, 17-24.06.2019, AMSTERDAM (HOLANDIA)
1. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
2. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
3. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
4. Zamojski Przemysław (Stelmet ENEA BC Zielona Góra)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Hillar Michał – fizjoterapeuta

II IGRZYSKA EUROPEJSKIE, 17-26.06.2019, MIŃSK (BIAŁORUŚ)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
3. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
4. Wojtyński Michał (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Rozwadowski Kazimierz – trener
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta

ZAWODY KRAJOWE KADRY SENIOREK 3X3, 16.06.2019, GRUDZIĄDZ
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Paulina (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
5. Morawiec Aldona (Arka Gdynia)
6. Ossowska Jowita (TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
7. Podgórna Kamila (Arka Gdynia)
8. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
9. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
10. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)
11. Trzeciak Katarzyna (Energa Toruń)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Czeczuro Vadim – asystent trenera
Idziak Bartłomiej - fizjoterapeuta

ZAWODY KRAJOWE KADRY SENIORÓW 3X3 14.06.2019, WROCŁAW
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Diduszko Łukasz (King Wilki Morskie Szczecin)
3. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
4. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
5. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
6. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
7. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
8. Rduch Szymon (STK Czarni Słupsk)
9. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
10. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
11. Zamojski Przemysław (Stelmet ENEA BC Zielona Góra)
12. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Justynę Krzemień - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3 12-14.06.2019, WROCŁAW
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
3. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
4. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
5. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
6. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zamojski Przemysław (Stelmet ENEA BC Zielona Góra)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Rozwadowski Kazimierz – asystent trenera
Krzemień Justyna - fizjoterapeuta

ZAWODY ZAGRANICZNE KADRY SENIORÓW 3X3 6-9.06.2019, MOSKWA (ROSJA)
1. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
2. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
3. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
4. Zamojski Przemysław (Stelmet ENEA BC Zielona Góra)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener

ZAWODY ZAGRANICZNE KADRY SENIORÓW 3X3 6-8.06.2019, HAGA (HOLANDIA)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Diduszko Łukasz (King Wilki Morskie Szczecin)
4. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
5. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
6. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Rozwadowski Kazimierz – trener
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3 5-6.06.2019, PRUSZKÓW
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Diduszko Łukasz (King Wilki Morskie Szczecin)
4. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
5. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
6. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
7. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
8. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
9. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
10. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
11. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)
12. Zamojski Przemysław (Stelmet ENEA BC Zielona Góra)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Rozwadowski Kazimierz – asystent trenera
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

MISTRZOSTWA ŚWIATA U18 3x3, 1-8.06.2019, UŁAN BATOR
1. Banucha Konstancja (Sportowa Politechnika Gdańsk / SMS PZKosz Łomianki)
2. Duda Marta (MMKS Katarzynki Toruń / SMS PZKosz Łomianki)
3. Myszkowska Julia (UKS Trójka Żyrardów / SMS PZKosz Łomianki)
4. Rudenko Zuzanna (SKK Polonia Warszawa / SMS PZKosz Łomianki)

Sztab szkoleniowy:
Czyszpak Rafał – trener
Nosowicz Mirosław – fizjoterapeuta

ZAWODY ZAGRANICZNE KADRY SENIOREK 3X3 01-03.06.2019, HELSINKI (FINLANDIA)
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
4. Morawiec Aldona (Arka Gdynia)
5. Sklepowicz Zuzanna (AE Sedis Basquet La Seu d’Urgell)
6. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
7. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
8. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Czeczuro Vadim – asystent trenera
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta

ZAWODY ZAGRANICZNE KADRY SENIORÓW 3X3 31.05-02.06.2019, MIŃSK
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
3. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
4. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
5. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
6. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
7. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
8. Wojtyński Michał (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Rozwadowski Kazimierz - trener
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3 30-31.05.2019, PRUSZKÓW
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
3. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
4. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
5. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
6. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
7. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
8. Wojtyński Michał (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Rozwadowski Kazimierz - trener
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18 K 3x3, 29-31.05.2019, ŁOMIANKI
1. Banucha Konstancja (Sportowa Politechnika Gdańsk / SMS PZKosz Łomianki)
2. Duda Marta (MMKS Katarzynki Toruń / SMS PZKosz Łomianki)
3. Kaźmierczak Pola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
4. Myszkowska Julia (UKS Trójka Żyrardów / SMS PZKosz Łomianki)
5. Obrodzka Nikola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki / SMS PZKosz Łomianki)
6. Rudenko Zuzanna (SKK Polonia Warszawa / SMS PZKosz Łomianki)

Sztab szkoleniowy:
Czyszpak Rafał – trener
Nosowicz Mirosław – fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 24-27.05.2019, AMSTERDAM (HOLANDIA)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Diduszko Łukasz (King Wilki Morskie Szczecin)
4. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
5. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
6. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
7. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
8. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
9. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
10. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
11. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
12. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3 23-26.05.2019, AMSTERDAM (HOLANDIA)
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Paulina (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
5. Morawiec Aldona (Arka Gdynia)
6. Sklepowicz Zuzanna (AE Sedis Basquet La Seu d’Urgell)
7. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
8. Stępień Agata (AZS Uniwersytet Gdański)
9. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
10. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)
11. Trzeciak Katarzyna (Energa Toruń)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Czeczuro Vadim – asystent trenera
Idziak Bartłomiej - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3 22-24.05.2019, WARSZAWA
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Diduszko Łukasz (King Wilki Morskie Szczecin)
4. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
5. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
6. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
7. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
8. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
9. Rduch Szymon (STK Czarni Słupsk)
10. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
11. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
12. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Rozwadowski Kazimierz – asystent trenera
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE U18 K 3x3, 25-26.05.2019, ŁOMIANKI
1. Banucha Konstancja (Sportowa Politechnika Gdańsk / SMS PZKosz Łomianki)
2. Duda Marta (MMKS Katarzynki Toruń / SMS PZKosz Łomianki)
3. Kaźmierczak Pola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
4. Kowalska Martyna (Tęcza Leszno / SMS PZKosz Łomianki)
5. Myszkowska Julia (UKS Trójka Żyrardów / SMS PZKosz Łomianki)
5. Obrodzka Nikola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki / SMS PZKosz Łomianki)
7. Rudenko Zuzanna (SKK Polonia Warszawa / SMS PZKosz Łomianki)
8. Szulc Magdalena (GTK Gdynia / SMS PZKosz Łomianki)

Sztab szkoleniowy:
Czyszpak Rafał – trener
Nosowicz Mirosław – fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18 K 3x3, 22-24.05.2019, ŁOMIANKI
1. Banucha Konstancja (Sportowa Politechnika Gdańsk / SMS PZKosz Łomianki)
2. Duda Marta (MMKS Katarzynki Toruń / SMS PZKosz Łomianki)
3. Kaźmierczak Pola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
4. Kowalska Martyna (Tęcza Leszno / SMS PZKosz Łomianki)
5. Myszkowska Julia (UKS Trójka Żyrardów / SMS PZKosz Łomianki)
5. Obrodzka Nikola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki / SMS PZKosz Łomianki)
7. Rudenko Zuzanna (SKK Polonia Warszawa / SMS PZKosz Łomianki)
8. Szulc Magdalena (GTK Gdynia / SMS PZKosz Łomianki)

Sztab szkoleniowy:
Czyszpak Rafał – trener
Nosowicz Mirosław – fizjoterapeuta

ZAWODY ZAGRANICZNE KADRY SENIOREK 3X3 17-19.05.2019, HRADEC KRALOVE (CZECHY)
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
3. Morawiec Aldona (Arka Gdynia)
4. Niedźwiedzka Klaudia (TS Wisła Kraków)
5. Ossowska Jowita (TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
6. Podgórna Kamila (Arka Gdynia)
7. Pyka Martyna (Sunreef Yachts Politechnika Gdańska)
8. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Czeczuro Vadim – asystent trenera
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIOREK 3X3 15-16.05.2019, TORUŃ
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
3. Morawiec Aldona (Arka Gdynia)
4. Niedźwiedzka Klaudia (TS Wisła Kraków)
5. Ossowska Jowita (TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
6. Podgórna Kamila (Arka Gdynia)
7. Pyka Martyna (Sunreef Yachts Politechnika Gdańska)
8. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
9. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Czeczuro Vadim – asystent trenera
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 16-17.05.2019, RYGA (ŁOTWA)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
4. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
5. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
6. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3 14-15.05.2019, RYGA (ŁOTWA)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
4. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
5. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
6. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 12-13.05.2019, RYGA (ŁOTWA)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
4. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
5. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
6. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3 10-12.05.2019, PRAGA (CZECHY)
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Paulina (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
5. Morawiec Aldona (Arka Gdynia)
6. Niedźwiedzka Klaudia (TS Wisła Kraków)
7. Sklepowicz Zuzanna (AE Sedis Basquet La Seu d’Urgell)
8. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
9. Stępień Agata (AZS Uniwersytet Gdański)
10. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
11. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)
12. Trzeciak Katarzyna (Energa Toruń)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Czeczuro Vadim – asystent trenera
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3 08-12.05.2019, WŁADYSŁAWOWO
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Chudy Marcin (Decka Pelplin)
3. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
4. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
5. Konopatzki Mariusz (Legia Warszawa)
6. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
7. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
8. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
9. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
10. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
11. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
12. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Rozwadowski Kazimierz – asystent trenera
Hillar Michał - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 05.05.2019, SŁUPCA
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
3. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
4. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
5. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
6. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
7. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr – trener
Rozwadowski Kazimierz – asystent trenera
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 04.05.2019, KOŁO
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
3. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik
4. Renkiel Piotr (Politechnika Gdańska)
5. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
6. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
7. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Koziatek Bartlomiej – trener

KONSULTACJA SZKOLENIOWA SENIOREK 3x3, 30.04-3.05.2019, PRUSZKÓW
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
3. Niedźwiedzka Klaudia (TS Wisła Kraków)
4. Ossowska Jowita (TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
5. Sklepowicz Zuzanna (AE Sedis Basquet La Seu d’Urgell)
6. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
7. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)
8. Trzeciak Katarzyna (Energa Toruń)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Wesołowski Michał - fizjoterapeuta


KONSULTACJA MEDYCZNA KADRY SENIOREK 3X3 30.04.2019, WARSZAWA
1. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Makowska Agnieszka (MTK Pabianice)
3. Niedźwiedzka Klaudia (TS Wisła Kraków)
4. Ossowska Jowita (TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski)
5. Pyka Martyna (Sunreef Yachts Politechnika Gdańska)
6. Sklepowicz Zuzanna (AE Sedis Basquet La Seu d’Urgell)
7. Sosnowska Klaudia (Panattoni Lider Pruszków)
8. Szott-Hejmej Agnieszka (Artego Bydgoszcz)
9. Trzeciak Katarzyna (Energa Toruń)

Sztab szkoleniowy:
Koziatek Bartłomiej - trener

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 28.04.2019, WOŁOMIN
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
3. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
4. Renkiel Piotr (Politechnika Gdańska)
5. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
6. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Rozwadowski Kazimierz – trener
Albecka Alicja - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 20-22.04.2019, MIŃSK (BIAŁORUŚ)
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
3. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
4. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
5. Renkiel Piotr (Politechnika Gdańska)
6. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Koziatek Bartłomiej – trener
Hillar Michał - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIORÓW 3X3 18-20.04.2019, PRUSZKÓW
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
3. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
4. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
5. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
6. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Renkiel Piotr - trener
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Hillar Michał - fizjoterapeuta


KONSULTACJA MEDYCZNA KADRY SENIORÓW 3X3 18.04.2019, WARSZAWA
1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Kobus Arkadiusz (KS Księżak Syntex Łowicz)
3. Niedźwiedzki Piotr (Górnik Trans.eu Wałbrzych)
4. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
5. Renkiel Piotr (Politechnika Gdańska)
6. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
7. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
8. Zarzeczny Marcin (Ogniwo Polbit Szczecin)

Sztab szkoleniowy:
Koziatek Bartłomiej - trener
 

GRY KONTRONE, SENIORZY 3X3, 27-29.12.2018, PRUSZKÓW

1. Adamkiewicz Maciej (Ogniwo Polbit Szczecin)
2. Barszcz Piotr (Sokół Ostrów Mazowiecka)
3. Dawdo Daniel (GTK Gliwice)
4. Hicks Michael (Polpharma Starogard Gdański)
5. Jankowski Patryk (Fundacja Nasza Warszawa)
6. Koperski Maciej (AZS AGH Kraków)
7. Kosiński Marcin (Fundacja Nasza Warszawa)
8. Krasuski Michał (MKS Polonia Warszawa)
9. Kroczak Michał (WKK Wrocław)
10. Kulikowski Rafał (Rawlplug Sokół Łańut)
11. Kuźkow Przemysław (GLKS Nadarzyn)
12. Majewski Bartosz (KKS Pro-Basket Kutno)
13. Matyszkiewicz Adrian (KKS Pro-Basket Kutno)
14. Mościcki Kacper (Fundacja Nasza Warszawa)
15. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
16. Pisarczyk Wojciech (KS Pogoń Prudnik)
17. Poznański Maciej (KS Pogoń Prudnik)
18. Prostak Tomasz (KS Pogoń Prudnik)
19. Renkiel Piotr (Sportowa Politechnika Gdańsk)
20. Rduch Szymon (STK Czarni Słupsk)
21. Rostalski Maciej (Biofarm Basket Poznań)
22. Rudko Tomasz (MOS Ochota Warszawa)
23. Ryżek Szymon (MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg))
24. Sitnik Michał (WKK Wrocław)
25. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)
26. Stawiak Mateusz (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
27. Szlachetka Mateusz (GTK Gliwice)
28. Szymański Przemysław (Sportowa Politechnika Gdańsk)
29. Wasyl Iwan (AZS AGH Kraków)
30. Wilk Patryk (Weegree AZS Politechnika Opolska)
31. Wojtyński Michał (Fundacja Nasza Warszawa)
32. Wróbel Bartosz (SKK Siedlce)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener główny
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Hernik Jacek – fizjoterapeuta
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

MISTRZOSTWA EUROPY 3X3 SENIORÓW, 14-17.09.2018, BUKARESZT (RUMUNIA)

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener główny
Koziatek Bartłomiej – asystent trenera
Hernik Jacek - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE, SENIORZY 3x3, 9-13.09.2018, BUKARESZT (RUMUNIA)

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener główny
Hernik Jacek - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA SENIORÓW 3x3, 5-8.09.2018, PRUSZKÓW

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Decka Pelplin)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (KS Pogoń Prudnik)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener główny
Hernik Jacek - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE, SENIORZY 3x3, 10-12.08.2018, BUKARESZT (RUMUNIA)

1. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Kobus Arkadiusz (Polfarmex Kutno)
3. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)

Sztab szkoleniowy:
Koziatek Bartłomiej – trener
Krzemień Justyna - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY U18 K 3x3, 4-5.08.2018, SZOLNOK (WĘGRY)

1. Pszczolarska Aleksandra (UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg)
2. Ustowska Aleksandra (VBW GTK Gdynia)
3. Wróblewska Kaja (ENEA AZS Poznań)
4. Wróblewska Sara (ENEA AZS Poznań)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener
Krzemień Justyna – fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY U18 M 3x3, 3-4.08.2018, BARI (WŁOCHY)

1. Gołek Przemysław (MUKS Pivot Piastów)
2. Kroczak Michał (MKS Smyk Prudnik)
3. Pułkotycki Patryk (Trefl Sopot)
4. Krasuski Michał (Polonia Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3x3, 3-4.08.2018, PRAGA (CZECHY)

1. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
2. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Stępień Agata (MKK Siedlce)
4. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)

Sztab szkoleniowy:
Koziatek Bartłomiej – trener

KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18 M 3x3, 01.08.2018, PRUSZKÓW

1. Gołek Przemysław (MUKS Pivot Piastów)
2. Kroczak Michał (MKS Smyk Prudnik)
3. Pułkotycki Patryk (Trefl Sopot)
4. Krasuski Michał (Polonia Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener
Patrzykąt Mikołaj – fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18 K 3x3, 31.07-02.08.2018, GDAŃSK

1. Kowalewska Magdalena (MUKS Poznań)
2. Kowalska Martyna (MKS Tęcza Leszno)
3. Pszczolarska Aleksandra (UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg)
4. Rudzka Justyna (PTK Pabianice)
5. Szulc Magdalena (VBW GTK Gdynia)
5. Ustowska Aleksandra (VBW GTK Gdynia)
7. Wróblewska Kaja (ENEA AZS Poznań)
8. Wróblewska Sara (ENEA AZS Poznań)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener
Krzemień Justyna – fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18 M 3X3, 25-29.07.2018, KATOWICE

1. Ciemiński Jakub (Twarde Pierniki Toruń)
2. Gołek Przemysław (MUKS Pivot Piastów)
3. Kroczak Michał (MKS Smyk Prudnik)
4. Krasuski Michał (Polonia Warszawa)
5. Przelazły Jakub (MKS Pruszków)
6. Pułkotycki Patryk (Trefl Sopot)
7. Urbaniak-Dider Benjamin (Trefl Sopot)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE/LOTTO 3x3 QUEST, SENIORZY 3x3, 21-22.07.2018, KATOWICE

1. Bręk Dawid (Spójnia Stargard)
2. Diduszko Łukasz (KING Wilki Morskie Szczecin)
3. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
4. Fraś Wojciech (Spójnia Stargard)
5. Pawłowski Paweł (Enegra Kotwica Kołobrzeg)
6. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
7. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE/LOTTO 3x3 QUEST, SENIORKI 3x3, 21-22.07.2018, KATOWICE

1. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
2. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Stępień Agata (MKK Siedlce)
4. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener
Krzemień Justyna - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE/LOTTO 3x3 QUEST, U18 K 3X3, 20-22.07.2018, KATOWICE

1. Kowalewska Magdalena (MUKS Poznań)
2. Kowalska Martyna (MKS Tęcza Leszno)
3. Pszczolarska Aleksandra (UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg)
4. Rudzka Justyna (PTK Pabianice)
5. Szulc Magdalena (VBW GTK Gdynia)
5. Ustowska Aleksandra (VBW GTK Gdynia)
7. Wróblewska Kaja (ENEA AZS Poznań)
8. Wróblewska Sara (ENEA AZS Poznań)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener
Krzemień Justyna - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18 M 3x3, 18-20.07.2018/ GRY KONTROLNE LOTTO 3x3 QUEST, 21-22.07.2018, KATOWICE

1. Ciemiński Jakub (Twarde Pierniki Toruń)
2. Gołek Przemysław (MUKS Pivot Piastów)
3. Kroczak Michał (MKS Smyk Prudnik)
4. Nawrocki Adam (Akademia Basketu King Wilki Morskie Szczecin)
5. Przelazły Jakub (MKS Pruszków)
6. Pułkotycki Patryk (Trefl Sopot)
7. Rajewicz Wiktor (King BC Szczecin)
8. Urbaniak-Dider Benjamin (Trefl Sopot)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18 M 3x3, 11-13.07.2018 / GRY KONTROLNE LOTTO 3x3 QUEST, 14-15.07.2018, MRĄGOWO

1. Ciemiński Jakub (Twarde Pierniki Toruń)
2. Gołek Przemysław (MUKS Pivot Piastów)
3. Kroczak Michał (MKS Smyk Prudnik)
4. Motel Maksymilian (Fundacja PBG Basket Junior Poznań)
5. Nawrocki Adam (Akademia Basketu King Wilki Morskie Szczecin)
6. Przelazły Jakub (MKS Pruszków)
7. Pułkotycki Patryk (Trefl Sopot)
8. Urbaniak-Dider Benjamin (Trefl Sopot)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław – trener

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18 K, 13-15.07.2018, MRĄGOWO

1. Kowalewska Magdalena (MUKS Poznań)
2. Kowalska Martyna (MKS Tęcza Leszno)
3. Pszczolarska Aleksandra (UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg)
4. Rudzka Justyna (PTK Pabianice)
4. Szulc Magdalena (VBW GTK Gdynia)
5. Ustowska Aleksandra (VBW GTK Gdynia)
7. Wróblewska Kaja (ENEA AZS Poznań)
8. Wróblewska Sara (ENEA AZS Poznań)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener

GRY KONTROLNE / LOTTO 3x3 QUEST, KADRA U18 K 3x3, 6-8.07.2018, TORUŃ

1. Kowalewska Magdalena (MUKS Poznań)
2. Kowalska Martyna (MKS Tęcza Leszno)
3. Pszczolarska Aleksandra (UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg)
5. Rudzka Justyna (PTK Pabianice)
6. Szulc Magdalena (VBW GTK Gdynia)
5. Ustowska Aleksandra (VBW GTK Gdynia)
7. Wróblewska Kaja (ENEA AZS Poznań)
8. Wróblewska Sara (ENEA AZS Poznań)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18 M 3x3, 4-6.07.2018 / GRY KONTROLNE LOTTO 3x3 QUEST, 7-8.07.2018, TORUŃ

1. Ciemiński Jakub (Twarde Pierniki Toruń)
2. Gołek Przemysław (MUKS Pivot Piastów)
3. Motel Maksymilian (Fundacja PBG Basket Junior Poznań)
4. Nawrocki Adam (Akademia Basketu King Wilki Morskie Szczecin)
5. Przelazły Jakub (MKS Pruszków)
6. Pułkotycki Patryk (Trefl Sopot)
7. Skubiński Radosław (Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków)
8. Urbaniak-Dider Benjamin (Trefl Sopot)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener

KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY SENIOREK 3X3, 29-30.06.2018, POITIERS (FRANCJA)

1. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
2. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdynia)
4. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz – trener
Krzemień Justyna - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY SENIORÓW 3X3, 30.06-1.07.2018, CONSTANTA (RUMUNIA)

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3, 27-28.06.2018, PRUSZKÓW

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIOREK 3X3, 22-24.06.2018, GIŻYCKO

1. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
2. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdynia)
3. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)
4. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
5. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
6. Stępien Agata (MKK Siedlce)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3, 16-17.06.2018, PECZ (WĘGRY)

1. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
2. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdynia)
4. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3, 9-10.06.2018, TORUŃ

1. Szloser Alicja (AZS OŚ Poznań)
2. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdynia)
4. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)
5. Pyka Martyna (Sportowa Politechnika Gdańsk)
6. Szczurewska Karina (AZS OŚ Gdańsk)
7. Kosalewicz Jastina (AZS OŚ Gdańsk)
8. Stępien Agata (MKK Siedlce)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener  

MISTRZOSTWA ŚWIATA KADRY SENIORÓW 3X3 8-12.06, MANILA (FILIPINY)

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
5. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)

Sztab szkoleniowy:
1. Koziatek Bartłomiej - trener
2. Mirosław Noculak - trener
3. Nosowicz Mirosław – fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 5-6.06.2018, UŁAN BATOR (MONGOLIA)

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Nosowicz Mirosław - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIORÓW 3X3 1-4.06.2018, UŁAN BATOR (MONGOLIA)

1. Bręk Dawid (Spójnia Stargard)
2. Diduszko Łukasz (KING Wilki Morskie Szczecin)
3. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Nosowicz Mirosław - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3 1-3.06.2018, VOIRON (FRANCJA)

1. Jakubiuk Anna (Basket 90 Gdynia)
2. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdańsk)
4. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3, 23-27.05.2018, GIŻYCKO

1. Bręk Dawid (Spójnia Stargard)
2. Diduszko Łukasz (KING Wilki Morskie Szczecin)
3. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
4. Fraś Wojciech (Spójnia Stargard)
5. Kobus Arkadiusz (Polfarmex Kutno)
6. Konopatzki Mariusz (Asseco Gdynia)
7. Linowski Adam (Legia Warszawa)
8. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
9. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
10. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
11. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
12. Wojtyński Michał (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIOREK 3X3, 25-27.05.2018, GIŻYCKO

1. Jakubiuk Anna (Basket 90 Gdynia)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Nowicka Marta (Enea AZS Poznań)
5. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdańsk)
6. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
7. Szloser Alicja (Enea AZS Poznań)
8. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIOREK 3X3, 18-20.05.2018, GIŻYCKO

1. Jakubiuk Anna (Basket 90 Gdynia)
2. Kosalewicz Jastina (AZS Uniwersytet Gdański)
3. Kuras Angelika (AZS Uniwersytet Gdański)
4. Podgórna Kamila (Basket 90 Gdańsk)
5. Szczurewska Karina (AZS Uniwersytet Gdański)
6. Szloser Alicja (Enea AZS Poznań)
7. Ossowska Jowita (Basket 90 Gdynia)
8. Stępień Agata (PGE MKK Siedlce)

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 3X3, 16-20.05.2018, GIŻYCKO

1. Diduszko Łukasz (KING Wilki Morskie Szczecin)
2. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
3. Kobus Arkadiusz (Polfarmex Kutno)
4. Konopatzki Mariusz (Asseco Gdynia)
5. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
6. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
7. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
8. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
9. Michał Wojtyński (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIORÓW 3X3 8-13.05.2018, WAŁCZ

1. Hicks Michael (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
2. Konopatzki Mariusz (Asseco Gdynia)
3. Pawłowski Paweł (Energa Kotwica Kołobrzeg)
4. Renkiel Piotr (R8 Basket AZS Politechnika Kraków)
5. Rduch Szymon (Energa Kotwica Kołobrzeg)
6. Sroka Marcin (Miasto Szkła Krosno)
7. Wojtyński Michał (KK Warszawa)

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta


KONSULTACJA MEDYCZNA KADRY SENIORÓW 3X3 29-30.04.2018, WARSZAWA

1. Hicks Michael R8 Basket AZS Politechnika Kraków
2. Konopatzki Mariusz Asseco Gdynia
3. Pawłowski Paweł Energa Kotwica Kołobrzeg
4. Renkiel Piotr R8 Basket AZS Politechnika Kraków
5. Rduch Szymon Energa Kotwica Kołobrzeg
6. Sroka Marcin Miasto Szkła Krosno
7. Wojtyński Michał KK Warszawa

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener


ME 3x3 U18 K 31.08-4.09.2017, DEBRECZYN (WĘGRY)

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener
Sandra Stępień - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME 3x3 U18 M 4-7.08, RYGA (ŁOTWA)

1. Dawdo Daniel
2. Mościcki Kacper
3. Krasuski Michał
4. Kopycki Paweł

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME 3x3 U18 K 4-7.08, SZOLNOK (WĘGRY)

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18K 21-23.07.2017, POZNAŃ

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Augustynowicz Włodzimierz - trener
Słomiński Bartosz - asystent

KONSULTACJA SZKOLENIOWE KADRY 3X3 U18M 20-23.07.2017, POZNAŃ

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY 3X3 U18K 13-16.07.2017, ŻYRARDÓW

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Bartosz Słomiński - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18M 12-15.07.2017, IŁAWA

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Noculak Mirosław - trener
Patrzykąt Mikołaj - fizjoterapeuta

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY 3X3 U18K 6-9.07.2017, ŻYRARDÓW

1. Brzozowska Karolina
2. Gzinka Karina
3. Keller Wiktoria
4. Markowska Anna
5. Zięmborska Aleksandra

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY SENIOREK 3X3 30.06-3.07, BUDAPESZT (WĘGRY)

1. Kosalewicz Jastina
2. Kuras Angelika
3. Kuras Paulina
4. Różyńska Karina

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

MISTRZOSTWA ŚWIATA KADRY U18M 3X3 26.06-3.07.2017, CHENGDU (CHINY)

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME SENIORÓW KADRY 3X3 23-26.06, ANDORA

1. Bręk Dawid
2. Kobus Arkadiusz
3. Rduch Przemysław
4. Rduch Szymon

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

KWALIFIKACJE DO ME SENIOREK KADRY 3X3 21-25.06, POITIERS (FRANCJA)

1. Kosalewicz Jastina
2. Kuras Angelika
3. Kuras Paulina
4. Różyńska Karina

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener
Sandra Stępień - fizjoteraputa

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIOREK , 17-18.06.2017 KONIN

1. Kosalewicz Jastine, AZS OS Gdańsk
2. Kuras Angelika, AZS OS Gdańsk
3. Kuras Paulina, AZS OS Gdańsk
4. Różyńska Karina, AZS OS Gdańsk

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18M, 17-18.06.2017, KONIN

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
Bartosz Słomiński - trener

MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW KADRY 3X3 16-22.06, NANTES (FRANCJA)

1. Bręk Dawid
2. Kobus Arkadiusz
3. Rduch Przemysław
4. Rduch Szymon
5. Lipiński Rafał

Sztab szkoleniowy:
1. Mirosław Noculak - trener
2. Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18M, 10.06.2017, IŁAWA

1. Dawdo Daniel
2. Kopycki Paweł
3. Krasuski Michał
4.. Mościcki Kacper

Sztab szkoleniowy:
1. Mirosław Noculak - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIORÓW, 09-12.06.2017, ODENSE (DANIA)

Skład:
1. Bręk Dawid
2. Kobus Arkadiusz
3. Rduch Przemysław
4. Rduch Szymon

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 U18 MĘŻCZYZN, 3.06.2017 TORUŃ

1. Dawdo Daniel, KS Rosasport Radom (NSMS PZKosz Władysławowo)
2. Kopycki Paweł, KK Astoria Bydgoszcz (NSMS PZKosz Władysławowo)
3. Krasuski Michał, MKS Polonia Warszawa (NSMS PZKosz Władysławowo)
4. Stankowski Patryk, MKK Pyra Poznań (NSMS PZKosz Władysławowo)


Sztab szkoleniowy:
Mikołaj Patrzykąt - fizjoterapeuta

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIORÓW , 2-3.06.2017 TORUŃ

1. Dawid Bręk, KKK S.A. Krosno
2. Przemysław Rduch, Sportowa Politechnika Gdańsk
3. Szymon Rduch, KKK S.A. Krosno
4. Dariusz Wyka, KKK S.A. Krosno

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIOREK , 1-4.06.2017 OROSZLANY (WĘGRY)

1. Kosalewicz Jastine, AZS OS Gdańsk
2. Kuras Angelika, AZS OS Gdańsk
3. Kuras Paulina, AZS OS Gdańsk
4. Różyńska Karina, AZS OS Gdańsk

Sztab szkoleniowy:
Włodzimierz Augustynowicz - trener

GRY KONTROLNE KADRY 3X3 SENIORÓW, 26-28.05.2017, OSTRAVA/CZECHY

1. Dawid Bręk, KKK S.A. Krosno
2. Przemysław Rduch, Sportowa Politechnika Gdańsk
3. Szymon Rduch, KKK S.A. Krosno
4. Dariusz Wyka, KKK S.A. Krosno

Sztab szkoleniowy:
Mirosław Noculak - trener