Akcje szkoleniowe kadr

FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY U16K DYWIZJA A, SKOPJE (MACEDONIA) 20-31.08.2019

1. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
6. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
7. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
8. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
9. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
10. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot / Sportowa Politechnika Gdańsk
11. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
12. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka
6. Paulina Gajdosz sędzia
7. Bartłomiej Wojdak szef ekipy


KONSULTACJA PRZEDSTARTOWA U16K, PRUSZKÓW, 16-19.08.2019

1. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
6. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
7. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
8. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
9. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
10. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot / Sportowa Politechnika Gdańsk
11. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
12. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY SLOVENIJ GRADEC (SŁOWENIA) U14K, 14-19.08.2019

1.Bednarek Dominika RMKS Rybnik
2.Burzyńska Aleksandra MUKS Poznań
3.Ignerska Kornelia MUKS Poznań
4.Jarkiewicz Milena UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
5.Jeziorna Julia MKS Polkowice
6.Kassin Weronika UKS 7 Sopot
7.Nilsson Pola GTS Pruszcz Gdański
8. Sobańska Kornelia MKS Opalenica
9.Szabłowska Coletta MUKS Bydgoszcz / KOSSM Bydgoszcz 2
10.Ullmann Dominika GTS Pruszcz Gdański
11.Ułan Karolina UKS Trójka Żyrardów
12. Zaron Gabriela MUKS Piaseczno

Sztab szkoleniowy:
1. Iwona Jabłońska trener główny
2. Krzysztof Janik trener asystent
3. Bartosz Słomiński trener asystent
4. Michał Gulan trener motoryki
5. Mateusz Pawluczuk fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U14K, SZCZYRK, 11-13.08.2019

1.Bednarek Dominika RMKS Rybnik
2.Burzyńska Aleksandra MUKS Poznań
3.Ignerska Kornelia MUKS Poznań
4.Jarkiewicz Milena UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
5.Jeziorna Julia MKS Polkowice
6.Kassin Weronika UKS 7 Sopot
7.Nilsson Pola GTS Pruszcz Gdański
8. Sobańska Kornelia MKS Opalenica
9.Szabłowska Coletta MUKS Bydgoszcz / KOSSM Bydgoszcz 2
10.Ullmann Dominika GTS Pruszcz Gdański
11.Ułan Karolina UKS Trójka Żyrardów
12. Zaron Gabriela MUKS Piaseczno

Sztab szkoleniowy:
1. Iwona Jabłońska trener główny
2. Krzysztof Janik trener asystent
3. Bartosz Słomiński trener asystent
4. Michał Gulan trener motoryki
5. Mateusz Pawluczuk fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z LUKSEMBURGIEM U15K, LUKSEMBURG (LUKSEMBURG) 09-12.08.2019

1. Batura Nicola MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
2. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
3. Juskowiak Natalia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
4. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
5. Markowicz Małgorzata MKS MOS Wrocław
6. Mielnicka Aleksandra MKS MOS Wrocław
7. Pełka Oliwia Stella Azzura (Włochy)
8. Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
9. Stasiak Wiktoria PTK Pabianice
10. Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
11. Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów K
12. Zalewska Weronika KKS Pro-Basket Kutno

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eliasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY IM. MAŁGORZATY DYDEK U16K, WOŁOMIN, 08-11.08.2019

1. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
6. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
7. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
9. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
10. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
11. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot / Sportowa Politechnika Gdańsk
12. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
13. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
14. Zając Aleksandra MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


MISTRZOSTWA EUROPY DYWIZJI B U16M, PODGORICA (CZARNOGÓRA) 6-19.08.2019

1. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
2. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
3. Lewandowski Igor MKKS Rybnik
4. Łałak Hubert UKS Siódemka
5. Maćkowiak Iwo Fundacja PBG Basket Junior
6. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
7. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
8. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
9. Sochan Jeremy Itchen College
10. Walkowiak Łukasz MKK Gniezno
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

1. Dawid Mazur Trener Główny
2. Łukasz Kasperzec Trener Asystent
3. Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
4. Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
5. Michał Janduła Fizjoterapeuta
6. Michał Lesiński Szef Ekipy


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15K, ŻYRARDÓW 05-08.08.2019

1. Batura Nicola MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
2. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
3. Juskowiak Natalia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
4. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
5. Markowicz Małgorzata MKS MOS Wrocław
6. Mielnicka Aleksandra MKS MOS Wrocław
7. Pełka Oliwia Stella Azzura (Włochy)
8. Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
9. Stasiak Wiktoria PTK Pabianice
10. Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
11. Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów K
12. Zalewska Weronika KKS Pro-Basket Kutno

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eliasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16M, PRUSZKÓW 03-05.08.2019

1. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
2. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
3. Lewandowski Igor MKKS Rybnik
4. Łałak Hubert UKS Siódemka
5. Maćkowiak Iwo Fundacja PBG Basket Junior
6. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
7. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
8. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
9. Sochan Jeremy Itchen College
10. Walkowiak Łukasz MKK Gniezno
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

1. Dawid Mazur Trener Główny
2. Łukasz Kasperzec Trener Asystent
3. Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
4. Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
5. Michał Janduła Fizjoterapeuta


FINAŁ MISTRZOSTW EUROPY U20K DYWIZJA A, KLATOVY (CZECHY) 01-12.08.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
9. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta
6. Paulina Gajdosz sędzia
7. Joanna Sajnóg szef ekipy


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U16K, GIŻYCKO, 01-07.08.2019

1. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
6. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
7. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
9. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
10. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
11. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot / Sportowa Politechnika Gdańsk
12. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
13. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
14. Zając Aleksandra MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


KONSULTACJA PRZEDSTARTOWA U20K, PRUSZKÓW, 31.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
9. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta


ZGRUPOWANE SZKOLENIOWE U14M, WŁADYSŁAWOWO, 30-07-08-08-2019

1. Adamowicz Adrian ŁKS Koszykówka Męska
2. Daszke Michał UKS Basket Ósemka Wejherowo
3. Frąc Mateusz UKS SP 27 Katowice
4. Giec Filip STK Czarni
5. Jaworski Kacper WKS Śląsk Wrocław
6. Kołaczkowski Maciej UKS Regis Wieliczka
7. Kosiorowski Marcin MKKS Rybnik
8. Kozłowicz Kacper STK Czarni
9. Kuczawski Kajetan UKS SP 27 Katowice
10. Kundera Jakub KU AZS UJK w Kielcach
11. Łaski Łukasz UKS SP 27 Katowice
12. Mieloch Piotr Basket Team Suchy Las
13. Mysiorek Jakub KKS Basket Żary
14. Mysiorek Kacper KKS Basket Żary
15. Nagel Maciej UKS Basket Ósemka Wejherowo
16. Najder Filip BC Sieraków / Fundacja PBG Basket Junior
17. Nowak Mikołaj UKS Regis Wieliczka
18. Nowicki Jan Basket Team Suchy Las
19. Nowicki Szymon UKS Basket Ósemka Wejherowo
20. Osiński Jakub MUKS Basket
21. Ratowski Janusz UKS AK Komorów
22. Samiec Mateusz KS Sudety Jelenia Góra
23. Siewruk Antoni MKK Basket Koszalin
24. Sowiński Paweł Twarde Pierniki SA
25. Stolarz Igor MKK Basket Koszalin
26. Szumert Jakub MUKS Basket
27. Śmiglak Jan BC Sieraków
28. Tomczyk Bartosz WKS Śląsk Wrocław
29. Ucieszyński Jakub MKS Dąbrowa Górnicza SA
30. Urban Igor Basket Team Suchy Las
31. Zawrotniak Mikołaj UKS AK Komorów
32. Zapart Jakub ŁKS Koszykówka Męska

Sztab szkoleniowy:

Bychawski Wojciech Trener Główny
Gil Rafał Trener Asystent
Żukowski Marek Trener Asystent
Biel Piotr Trener Przygotowania Motorycznego
Kok Łukasz Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U15M, WŁADYSŁAWOWO, 30-07-05.08.2019

1. Andrzejewski Jakub TKM Włocławek
2. Bereszyński Jakub BC Obra Kościan
3. Busz Aleksander UKS Regis Wieliczka
4. Czorny Jan MKKS Rybnik
5. Duda Alan STK Czarni Słupsk
6. Duda Maksymilian UKS SP 27 Katowice
7. Kociszewski Przemysław PKK 99 Pabianice
8. Kubiak Kamil WKK Wrocław
9. Mijalski Damian WKK Wrocław
10. Paluch Szymon WKK Wrocław
11. Piśla Kuba UKS SP27 Katowice
12. Puchalski Maciej MUKS Niedźwiadki
13. Szalak Maciej MKS Start Lublin
14. Szczepański Oliwier TKM Włocławek
15. Wojciechowski Mikołaj SKS Kasprowicz Inowrocław
16. Wspaniały Filip MOSM Tychy

Sztab szkoleniowy:

1. Wojciech Rogowski Trener Główny
2. Dziergowski Łukasz Trener Asystent
3, Kożan Grzegorz Trener Asystent
4. Paluch Bartosz Trener Przygotowania Motorycznego
5. Hewelt Katarzyna Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRA M SENIORÓW, WAŁBRZYCH 29.07 - 07.08.2019

1. Balcerowski Aleksander CB Gran Canaria – Claret SAD
2. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
3. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
4. Hrycaniuk Adam GKK Arka SA
5. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
6. Koszarek Łukasz Grono SSA
7. Kulig Damian Twarde Pierniki SA
8. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
9. Ponitka Mateusz Zenit BC
10. Olejniczak Dominik Florida State
11. Schenk Jakub Twarde Pierniki SA
12. Sokołowski Michał Grono SSA
13. Sulima Krzysztof Twarde Pierniki SA
14. Waczyński Adam Unicaja Baloncesto
15. Wojciechowski Mathieu Śląsk Wrocław Basketball S.A.
16. Wyka Dariusz GKK Arka SA

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor - Trener Główny
2. Krzysztof Szablowski - Trener Asystent
3. Arkadiusz Miłoszewski - Trener Asystent
4. Marcin Woźniak - Trener Asystent
5. Marek Popiołek - Trener Asystent
6. Maciej Krupiński - Trener Asystent
7. Artur Narojczyk - Trener Przygotowania Motorycznego
8. Arkadiusz Markiewicz - Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KNU14K, SZCZYRK, 29.07-07.08.2019

Antkiewicz Martyna GTS Pruszcz Gdański
Bednarek Dominika RMKS Rybnik
Brzycka Weronika KS Basket 25 Bydgoszcz / KOSSM Bydgoszcz 1
Burzyńska Aleksandra MUKS Poznań
Flaszyńska Kaja MKS MOS Wrocław
Grzywna Katarzyna UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
Ignerska Kornelia MUKS Poznań
Janicka Oliwia MUKS Widzew Łódź / KOSSM Łódź 2
Jarkiewicz Milena UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
Jeziorna Julia MKS Polkowice
Józefowicz Maria KKS Pro-Basket Kutno
Kassin Weronika UKS 7 Sopot
Kuper Amelia UKS Orlik Ujazd
Lebek Oliwia UKS 7 Sopot
Lubecka Nicola MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
Miazek Aida MUKS Widzew Łódź / KOSSM Łódź 2
Niewiadomska Kaja MUKS Widzew Łódź / KOSSM Łódź 2
Nilsson Pola GTS Pruszcz Gdański
Niżyńska Julia MKS MOS Wrocław
Paradowska Alicja KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Plewa Weronika ŁKS KK Łódź
Przybylska Zofia MUKS Poznań
Kozik Martyna Klub Sportowy Wielosekcyjny Spartakus Jelenia Góra
Sobańska Kornelia MKS Opalenica
Steblecka Weronika KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Szabłowska Coletta MUKS Bydgoszcz / KOSSM Bydgoszcz 2
Tomasik Nikola KKS Pro-Basket Kutno
Ullmann Dominika GTS Pruszcz Gdański
Ułan Karolina UKS Trójka Żyrardów
Zaron Gabriela MUKS Piaseczno
Zębala Maja KS Korona Kraków
Zieniewicz Katarzyna MKS MOS Wrocław
Sztab szkoleniowy:

1. Iwona Jabłońska trener główny
2. Krzysztof Janik trener asystent
3. Bartosz Słomiński trener asystent
4. Michał Gulan trener motoryki
5. Mateusz Pawluczuk fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z HISZPANIĄ U20K, PRUSZKÓW, 29-30.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
9. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U20K, PRUSZKÓW, 27-28.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
9. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z REPREZENTACJĄ LITWY U20K, WŁADYSŁAWOWO, 21-23.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
6. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
10. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
11. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec
14. Zieniewska Barbara New Mexico Junior College USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U15K, WŁADYSŁAWOWO 20-30.07.2019

1. Adamczuk Justyna UKS Basket 47 Białystok
2. Babińska Liliana GTS Pruszcz Gdański / KOSSM Człuchów K
3. Banachowska Luiza GTK Gdynia / KOSSM Człuchów K
4. Batura Nicola MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
5. Conte Vittoria RMKS Rybnik
6. Dżochowska Karolina MLKS Rzeszów
7. Markowicz Małgorzata MKS MOS Wrocław
8. Gilmajster Agata UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów K
9. Gromadzińska Agnieszka KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
10. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
11. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
12. Juskowiak Natalia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
13. Majkowska Anna UKS Bat Kartuzy
14. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
15. Mielnicka Aleksandra MKS MOS Wrocław
16. Pełka Oliwia Stella Azzura (Włochy)
17. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
18. Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
19. Sajdak Roksana MKS MOS Wrocław
20. Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
21. Stasiak Wiktoria PTK Pabianice
22. Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
23. Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów K
24. Zalewska Weronika KKS Pro-Basket Kutno

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eliasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Małgorzata Szwedo – fizjoterapeuta


Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy - KNU16K, Baku (Azerbejdżan), 19-28.07.2019

Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk - trener główny
2.Radosław Duchnowski - trener asystent
3.Maciej Brodziński – trener asystent
4.Katarzyna Artych – fizjoterapeuta


FINAŁY MISTRZOSTW EUROPY DYWIZJI B U18M, ORADEA (RUMUNIA), 25.07-5.08.2019

1. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
2. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław/abs. KOSSM PZKosz Warszawa Śródmieście
3. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kłaczek Kacper Stella Azzurra
5. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
6. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
7. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
8. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
9. Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
10. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
11. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
12. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

 

Andrzej Adamek Trener Główny
Krzysztof Roszyk Trener Asystent
Marek Zapałowski Trener Asystent
Tobiasz Grzybczak Trener Przygotowania Motorycznego
Jacek Hernik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE ZE SZWECJĄ U18M, PRUSZKÓW 16-19.07.2019

1. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
2. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław
3, Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kłaczek Kacper Stella Azzurra
5. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
6. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
7. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
8. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
9. Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
10. Siewruk Filip FC Barcelona
11. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
12. Yoka-Bratasz Igor Glenelg Country School
13. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
14. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

1. Andrzej Adamek Trener Główny
2. Krzysztof Roszyk Trener Asystent
3. Marek Zapałowski Trener Asystent
4. Tobiasz Grzybczak Trener Przygotowania Motorycznego
5. Jacek Hernik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z BIAŁORUSIĄ U16K, KIELCE 16-18.07.2019

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
2. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
3. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
6. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
7. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
9. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
10. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
11. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
12. Anna Przyszlak UKS 7 Sopot / Sportowa Politechnika Gdańsk
13. Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
14. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
15. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
16. Zając Aleksandra MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18M, PRUSZKÓW 13-15.07.2019

1. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
2. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław
3, Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kłaczek Kacper Stella Azzurra
5. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
6. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
7. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
8. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
9. Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
10. Siewruk Filip FC Barcelona
11. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
12. Yoka-Bratasz Igor Glenelg Country School
13. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
14. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

1. Andrzej Adamek Trener Główny
2. Krzysztof Roszyk Trener Asystent
3. Marek Zapałowski Trener Asystent
4. Tobiasz Grzybczak Trener Przygotowania Motorycznego
5. Jacek Hernik Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U20K, WŁADYSŁAWOWO, 12-20.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
6. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
10. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
11. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec
14. Zieniewska Barbara New Mexico Junior College USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta


FINAŁY MISTRZOSTW EUROPY DYWIZJI A U20M, TEL AWIW (IZRAEL), 11-23.07.2019

1. Bogucki Adrian HydroTruck Radom / KK Krosno
2. Kamiński Grzegorz GKK Arka SA
3. Kędel Patryk KS AGH
4. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
5. Koperski Maciej KS AGH
6. Krasuski Michał MKS Polonia / SMS PZKosz Władysławowo
7. Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
8. Stryjewski Filip GKK Arka SA
9. Szlachetka Mateusz GTK SA
10. Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
11. Wójcik Jan Missouri State
12. Wyszkowski Hubert STK Czarni


Sztab szkoleniowy:

1. Frasunkiewicz Przemysław Trener Główny
2. Sadowski Kamil Trener Asystent
3. Woźniak Marcin Trener Asystent
4. Śledziński Hubert Trener Przygotowania Motorycznego
5. Krawczak Wojciech Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U16K, Kielce, 09-15.07.2019

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
2. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
3. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
6. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
7. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
9. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
10. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
11. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
12. Anna Przyszlak UKS 7 Sopot / Sportowa Politechnika Gdańsk
13. Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
14. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
15. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
16. Zając Aleksandra MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


GRY KONTROLNE U18M, FINLANDIA 07-10.07.2019

1. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
2. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław
3. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kłaczek Kacper Stella Azzurra
5. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
6. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
7. Lis Piotr GKK Arka SA
8. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
9. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
10. Siewruk Filip FC Barcelona
11. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
12. Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
13. Yoka-Bratasz Igor Glenelg Country School
14. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
15. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

Andrzej Adamek Trener Główny
Krzysztof Roszyk Trener asystent
Marek Zapałowski Trener asystent
Tobiasz Grzybczak Trener Przygotowania Motorycznego
Jacek Hernik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z REPREZENTACJĄ NIEMIEC U20K, KIENBAUM (NIEMCY), 06-09.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
4. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
6. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
7. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
9. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA / UKS Trójka Żyrardów
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec
13. Zieniewska Barbara New Mexico Junior College USA / MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny
2. Marek Lebiedziński trener asystent
3. Krzysztof Szwej trener asystent
4. Marcin Kaczocha trener motoryki
5. Adam Piesik fizjoterapeuta


FINAŁ MME U18K DYWIZJA A, SARAJEWO (BOŚNIA I HERCEGOWINA) 04-15-07.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
6. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA / GTK Gdynia
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
10. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
11. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
12. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18K, PRUSZKÓW 03.07.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
6. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA / GTK Gdynia
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
10. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
11. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
12. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18M, ŁOMIANKI 30.06-06.07.2019

1. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
2. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław
3. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kłaczek Kacper Stella Azzurra
5. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
6. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
7. Lis Piotr GKK Arka SA
8. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
9. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
10. Siewruk Filip FC Barcelona
11. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
12. Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
13. Yoka-Bratasz Igor Glenelg Country School
14. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
15. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

Andrzej Adamek Trener Główny
Krzysztof Roszyk Trener asystent
Marek Zapałowski Trener asystent
Tobiasz Grzybczak Trener Przygotowania Motorycznego
Jacek Hernik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z ŁOTWĄ U20M, 28-31.06.2019

1. Bogucki Adrian
2. Janczak Szymon
3. Kamiński Grzegorz
4. Kędel Patryk
5. Kolenda Łukasz
6. Koperski Maciej
7. Krasuski Michał
8. Mąkowski Kacper
9. Lewandowski Aleksander
10. Stryjewski Filip
11. Szlachetka Mateusz
12. Woroniecki Marcin
13. Wójcik Jan
14. Wyszkowski Hubert

Sztab szkoleniowy:

Frasunkiewicz Przemysław
Sadowski Kamil
Woźniak Marcin
Śledziński Hubert
Krawczak Wojciech


GRY KONTROLNE Z BELGIĄ U18K, WAŁBRZYCH 28-30.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
6. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
10. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
11. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
12. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U20K, SZCZYRK 27.06-05.07.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Falkowska Alicja Panola College Junior USA
4. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
5. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
6. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
8. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
9. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
10. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
12. Szydłowska Karolina Seward County Community College USA
13. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
15. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec
16. Zieniewska Barbara New Mexico Junior College USA

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny Wisła CanPack Kraków
2. Marek Lebiedzińskitrener asystent AZS Poznań
3. Krzysztof Szwej trener asystent 1KS Ślęza Wrocław
4. Marcin Kaczocha trener motoryki Artego Bydgoszcz
5. Adam Piesik fizjoterapeuta Artego Bydgoszcz


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U20M, PRUSZKÓW 26-27.06.2019

1. Bogucki Adrian
2. Janczak Szymon
3. Kamiński Grzegorz
4. Kędel Patryk
5. Kolenda Łukasz
6. Koperski Maciej
7. Krasuski Michał
8. Mąkowski Kacper
9. Lewandowski Aleksander
10. Stryjewski Filip
11. Szlachetka Mateusz
12. Woroniecki Marcin
13. Wójcik Jan
14. Wyszkowski Hubert

Sztab:
Frasunkiewicz Przemysław
Sadowski Kamil
Woźniak Marcin
Śledziński Hubert
Krawczak Wojciech


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18K, Wałbrzych, 26-27.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
6. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
10. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
11. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
12. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE POLSKA-FINLANDIA, WŁADYSŁAWOWO, U20M 21-24.06.2019

1. Bogucki Adrian
2. Janczak Szymon
3. Kamiński Grzegorz
4. Kędel Patryk
5. Kolenda Łukasz
6. Koperski Maciej
7. Krasuski Michał
8. Mąkowski Kacper
9. Lewandowski Aleksander
10. Szlachetka Mateusz
11. Wilczek Dominik
12. Woroniecki Marcin
13. Wójcik Jan
14. Wyszkowski Hubert

Sztab szkoleniowy:

Frasunkiewicz Przemysław Trener Główny
Sadowski Kamil Trener Asystent
Woźniak Marcin Trener Asystent
Śledziński Hubert Trener Przygotowania Motorycznego
Krawczak Wojciech Fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U15K, KOWNO, 20-24.06.2019

1. Batura Nicola MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
2. Conte Vittoria RMKS Rybnik
3. Formela Cyntia UKS BAT Kartuzy
4. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
5. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
6. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
7. Juskowiak Natalia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
9. Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
10. Stasiak Wiktoria PTK Pabianice
11. Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
12. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eliasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA, WŁADYSŁAWOWO U20M, 18-20.06.2019

1. Bogucki Adrian
2. Janczak Szymon
3. Kamiński Grzegorz
4. Kędel Patryk
5. Kolenda Łukasz
6. Koperski Maciej
7. Krasuski Michał
8. Mąkowski Kacper
9. Lewandowski Aleksander
10. Szlachetka Mateusz
11. Wilczek Dominik
12. Woroniecki Marcin
13. Wójcik Jan
14. Wyszkowski Hubert

Sztab szkoleniowy:

Frasunkiewicz Przemysław Trener Główny
Sadowski Kamil Trener Asystent
Woźniak Marcin Trener Asystent
Śledziński Hubert Trener Przygotowania Motorycznego
Krawczak Wojciech Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15K, GIŻYCKO, 18-19.06.2019

1. Batura Nicola MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
2. Conte Vittoria RMKS Rybnik
3. Formela Cyntia UKS BAT Kartuzy
4. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
5. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
6. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
7. Juskowiak Natalia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
9. Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
10. Stasiak Wiktoria PTK Pabianice
11. Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
12. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eliasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18K, SZCZYRK, 17-23.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
6. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
7. Krupa Zuzanna Sportowa Politechnika Gdańsk
8. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
9. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
10. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
11. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
12. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
13. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
14. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U16M, SZCZYRK 22-30.06.2019

1. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
2. Łałak Hubert UKS Siódemka
3. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
4. Kapustka Bartosz KS Korona / SMS PZKosz Władysławowo
5. Kołakowski Szymon UKS GIM 92 Ursynów
6. Maćkowiak Iwo Fundacja PBG Basket Junior
7. Michalski Antoni UKS GIM 92 Ursynów
8. Nojszewski Wojciech MKS Ochota
9. Nowak Michał WKK Wrocław
10. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
11.Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
12.Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
13.Sochan Jeremy Itchen College (Wielka Brytania)
14.Walkowiak Łukasz MKK Gniezno
15.Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
16.Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy
Dawid Mazur Trener Główny
Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
Łukasz Kasperzec Trener Asystent
Michał Janduła Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18M, SZCZYRK 15-22.06.2019

1. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
2. Czoska Nikodem Stella Azzurra
3. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław
4. Góreńczyk Miłosz Grono SSA / SKM Zastal
4. Griszczuk Aleksander WKK Wrocław / SMS PZKosz Władysławowo
6. Kłaczek Kacper Stella Azzurra
7. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
8. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
9. Lis Piotr GKK Arka SA
10. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
12. Perzanowski Olaf GKK Arka SA
11. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
12. Siewruk Filip FC Barcelona
13. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
14. Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
15. Yoka-Bratasz Igor Glenelg Country School
16. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
17. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

Sztab szkoleniowy:

Andrzej Adamek Trener Główny
Krzysztof Roszyk Trener asystent
Marek Zapałowski Trener asystent
Tobiasz Grzybczak Trener Przygotowania Motorycznego
Jacek Hernik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U20M, WROCŁAW 13-15.06.2019

1. Bogucki Adrian HydroTruck Radom / KK Krosno
2. Janczak Szymon MUKS Niedźwiadki
3. Kamiński Grzegorz GKK Arka SA
4. Kędel Patryk KS AGH
5. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
6. Koperski Maciej KS AGH
7. Krasuski Michał MKS Polonia / SMS PZKosz Władysławowo
8. Kuźkow Przemysław MKS Pruszków
9. Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
10. Mąkowski Kacper SKM Zastal
11. Szlachetka Mateusz Weegree AZS Politechnika Opolska
12. Wilczek Dominik KING Wilki Morskie Sportowa SA
13. Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
14. Wójcik Jan Missouri State

Sztab szkoleniowy:

Frasunkiewicz Przemysław Trener Główny
Sadowski Kamil Trener Asystent
Popiołek Marek Trener Asystent
Hernik Jacek fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U18K, Fougères (Francja), 12-16.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
6. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
10. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
11. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
12. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16K, ŁOMIANKI 11-13.06.2019

1. Boks Wiktoria AKS SMS Łódź / NSMS PZKosz
2. Formela Cyntia UKS BAT Kartuzy
3. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
4. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
5. Jastrzębska Wiktoria MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski
6. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
7. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
8. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
9. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów K
10. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
11. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
12. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
13. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
14. Piasecka Malina UKS Lider Swarzędz
15. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot
16. Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
17. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
18. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
19. Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
20. Zając Aleksandra MPKK Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18K, PRUSZKÓW, 11.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
6. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
10. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
11. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z REPREZENTACJĄ DANII U18K, ZAKOPANE 07-09.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
6. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
7. Krupa Zuzanna Sportowa Politechnika Gdańsk
8. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
9. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
10. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
11. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
12. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
13. Sobiech Wiktoria KS Basket 25 Bydgoszcz
14. Szulc Magdalena GTK Gdynia / NSMS PZKosz
15. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
1. Maciej Gordon trener główny AZS UW Warszawa
2. Karolina Wieczorek trener asystent GTK Gdynia
3. Michał Snochowski (k) trener asystent SMS PZKosz Łomianki
4. Paweł Oracz trener motoryki AZS Politechnika Korona Kraków
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta SMS PZKosz Łomianki


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16M, PRUSZKÓW 4-6.06.2019

1. Jakubiak Mateusz Basket Team w Opalenicy
2. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
3. Łałak Hubert UKS Siódemka
4. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
5. Kapustka Bartosz KS Korona / SMS PZKosz Władysławowo
6. Kołakowski Szymon UKS GIM 92 Ursynów
7. Lewandowski Igor MKKS Rybnik
8. Maćkowiak Iwo Fundacja PBG Basket Junior
9. Michalski Antoni UKS GIM 92 Ursynów
10. Nojszewski Wojciech MKS Ochota
11. Nowak Michał WKK Wrocław
12. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
13. Paluch Szymon WKK Wrocław
14. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
15. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
16. Sochan Jeremy Itchen College (Wielka Brytania)
17. Walkowiak Łukasz MKK Gniezno
18. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
19. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
Michał Janduła Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U20M, ZAKOPANE 2-12.06.2019

1. Bogucki Adrian HydroTruck Radom / KK Krosno
2. Janczak Szymon MUKS Niedźwiadki
3. Kamiński Grzegorz GKK Arka SA
4. Kędel Patryk KS AGH
5. Kiszka Konrad La Salle College
6. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
7. Koperski Maciej KS AGH
8. Krasuski Michał MKS Polonia / SMS PZKosz Władysławowo
9. Kuźkow Przemysław MKS Pruszków
10. Leszczyński Maciej GKK Arka SA
11. Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
12. Mąkowski Kacper SKM Zastal
13. Pluta Andrzej Club Ourense Baloncesto S.A.D.
14. Stryjewski Filip GKK Arka SA
15. Wilczek Dominik KING Wilki Morskie Sportowa SA
16. Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
17. Wójcik Jan Missouri State
18. Wyszkowski Hubert STK Czarni

Sztab szkoleniowy:

Frasunkiewicz Przemysław Trener Główny
Sadowski Kamil Trener Asystent
Woźniak Marcin Trener Asystent
Śledziński Hubert Trener Przygotowania Motorycznego
Krawczak Wojciech Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U20K, ŁOMIANKI 02-04.06.2019

1. Banaszak Liliana OŚ AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Duchnowska Paula AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3. Duchnowska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Falkowska Alicja Panola College Junior USA
5. Grabska Alicja TS Wisła CanPack Kraków
6. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
7. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
9. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
10. Łopińska Natalia UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
11. Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Popiół Natalia KS Korona Kraków
13.Stefańczyk Karolina OŚ AZS Poznań
14.Szkop Magdalena MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
15.Szydłowska Karolina Seward County Community College USA
16. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
18. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Sosnowiec
19. Zieniewska Barbara New Mexico Junior College USA
20. Zięmborska Aleksandra OŚ AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:
1. Krzysztof Szewczyk trener główny Wisła CanPack Kraków
2. Marek Lebiedzińskitrener asystent AZS Poznań
3. Krzysztof Szwej trener asystent 1KS Ślęza Wrocław
4. Marcin Kaczocha trener motoryki Artego Bydgoszcz
5. Adam Piesik fizjoterapeuta Artego Bydgoszcz


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE, U18K ZAKOPANE 25.05-09.06.2019

1. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
2. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
6. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
7. Krupa Zuzanna Sportowa Politechnika Gdańsk
8. Kulińska Zuzanna New York Military Accademy USA
9. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
10. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
11. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
12. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
13. Wiktoria Sobiech KS Basket 25 Bydgoszcz
14. Szulc Magdalena GTK Gdynia / NSMS PZKosz
15. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
16. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:
1. Maciej Gordon trener główny AZS UW Warszawa
2. Karolina Wieczorek trener asystent GTK Gdynia
3. Michał Snochowski (k) trener asystent SMS PZKosz Łomianki
4. Paweł Oracz trener motoryki AZS Politechnika Korona Kraków
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta SMS PZKosz Łomianki


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18M, PRUSZKÓW, 17-21.05.2019

 

1. Chodukiewicz Bartosz MKS Dąbrowa Górnicza SA
2. Didier-Urbaniak Benjamin Trefl Sopot SA
3. Gordon Kacper WKS Śląsk Wrocław
4. Góreńczyk Miłosz Grono SSA / SKM Zastal
5. Griszczuk Aleksander WKK Wrocław / SMS PZKosz Władysławowo
6. Jewuła Kamil MUKS 1811 Tarnów / KS Korona
7. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
8. Klawa Łukasz Trefl Sopot SA
9. Kozłowski Igor WKS Śląsk Wrocław
10. Kulikowski Błażej Trefl Sopot SA
11. Lentka Aleksander WKK Wrocław
12. Lis Piotr Trefl Sopot SA
13. Lis Piotr GKK Arka SA
14. Marchewka Kacper WKS Śląsk Wrocław
15. Rompa Sebastian Trefl Sopot SA
16. Sadowski Jakub Fundacja Akademii Koszykówki Legii Warszawa
17. Sobkowiak Adrian Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
18. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
19. Żmijak Aleks WKS Śląsk Wrocław
20. Życzkowski Oskar Trefl Sopot SA

sztab szkoleniowy:

Adamek Andrzej Trener Główny
Roszyk Krzysztof Trener Asystent
Zapałowski Marek Trener Asystent
Grzybczak Tobiasz Trener Przygotowania Motorycznego
Hernik Jacek Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U20M, PRUSZKÓW, 12-13.05.2019

Bogucki Adrian ROSA SA / KK Krosno
Dawdo Konrad MKS Dąbrowa Górnicza SA
Janczak Szymon MUKS Niedźwiadki
Kędel Patryk KS AGH
Koperski Maciej KS AGH
Krasuski Michał MKS Polonia / SMS PZKosz Władysławowo
Kuźkow Przemysław MKS Pruszkóe
Leszczyński Maciej GKK Arka SA
Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
Mąkowski Kacper SKM Zastal
Motel Maksymilian Fundacja Akademii Koszykówki Legii Warszawa
Pelczar Bartłomiej MKS Start SA
Stryjewski Filip MKS Dąbrowa Górnicza SA / GKK Arka SA
Szlachetka Mateusz GTK SA
Wilczek Dominik KING Wilki Morskie Sportowa SA
Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
Wyszkowski Hubert STK Czarni

sztab szkoleniowy:

Hubert Śledziński (trener przygotowania motorycznego)


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18K, ŁOMIANKI, 07-09.05.2019

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot / NSMS PZKosz
2. Bazan Julia MLKS Rzeszów / NSMS PZKosz
3. Borkowska Kamila GTK Gdynia / NSMS PZKosz
4. Duda Marta MMKS Katarzynki Toruń / NSMS PZKosz
5. DudekWeronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa / NSMS PZKosz
8. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno / NSMS PZKosz
9. Krupa Zuzanna Sportowa Politechnika Gdańsk
10. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSMS PZKosz
11. Myszkowska Julia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
13. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
14. Rogozińska Alicja OŚ AZS Enea Poznań
15. Rudenko Zuzanna SKK Polonia Warszawa / NSMS PZKosz
16. Szymkiewicz Magdalena GTK Gdynia
17. Szulc Magdalena GTK Gdynia / NSMS PZKosz
18. Śmiałek Ewelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
19. Ustowska Aleksandra GTK Gdynia / NSMS PZKosz
20. Zmierczak Aleksandra (Sportowa Politechnika Gdańsk)

Sztab szkoleniowy

1. Maciej Gordon trener główny
2. Karolina Wieczorek trener asystent
3. Michał Snochowski trener asystent
4. Paweł Oracz trener motoryki
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U15M, SAINT CHARLES (FRANCJA), 19-23.04-2019

1. Andrzejewski Jakub TKM Włocławek
2. Bereszyński Jakub BC Obra Kościan
3. Busz Aleksander UKS Regis Wieliczka
4. Czorny Jan MKKS Rybnik
5. Duda Alan STK Czarni Słupsk
6. Duda Maksymilian UKS SP 27 Katowice
7. Idziak Grzegorz MUKS 1811 Tarnów
8. Kociszewski Przemysław PKK 99 Pabianice
9. Kubiak Kamil WKK Wrocław
10. Prokopowicz Bartosz MKS Polonia Warszawa
11. Wojciechowski Mikołaj SKS Kasprowicz Inowrocław
12. Wspaniały Filip MOSM Tychy

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Rogowski Trener Główny
Dziergowski Łukasz Trener Asystent
Kożan Grzegorz Trener Asystent
Paluch Bartosz Trener Przygotowania Motorycznego
Hewelt Katarzyna Fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U16M, SALONIKI (GRECJA), 18-22.04.2019

1. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
2. Łałak Hubert UKS Siódemka Sopot
3. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
4. Lewandowski Igor MKKS Rybnik
5. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
6. Paluch Szymon WKK Wrocław
7. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
8. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
9. Sochan Jeremy Itchen College (Wielka Brytania)
10. Walkowiak Łukasz MKK Gniezno
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

Dawid Mazur Trener Główny
Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
Łukasz Kasperzec Trener Asystent
Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
Michał Janduła Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z ESTONIĄ U16K, PAIKUSE (ESTONIA), 18-20.04.2019

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Krajewska Weronika MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
6. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
7. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
9. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
10. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot
11. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
12. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15M, PRUSZKÓW, 17-18.04.2019

1. Andrzejewski Jakub TKM Włocławek
2. Bereszyński Jakub BC Obra Kościan
3. Busz Aleksander UKS Regis Wieliczka
4. Czorny Jan MKKS Rybnik
5. Duda Alan STK Czarni Słupsk
6. Duda Maksymilian UKS SP 27 Katowice
7. Idziak Grzegorz MUKS 1811 Tarnów
8. Kociszewski Przemysław PKK 99 Pabianice
9. Kubiak Kamil WKK Wrocław
10. Prokopowicz Bartosz MKS Polonia Warszawa
11. Wojciechowski Mikołaj SKS Kasprowicz Inowrocław
12. Wspaniały Filip MOSM Tychy

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Rogowski Trener Główny
Dziergowski Łukasz Trener Asystent
Kożan Grzegorz Trener Asystent
Paluch Bartosz Trener Przygotowania Motorycznego
Hewelt Katarzyna Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16M, PRUSZKÓW, 17.04.2019

1. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
2. Łałak Hubert UKS Siódemka Sopot
3. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
4. Lewandowski Igor MKKS Rybnik
5. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
6. Paluch Szymon WKK Wrocław
7. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
8. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
9. Sochan Jeremy Itchen College (Wielka Brytania)
10. Walkowiak Łukasz MKK Gniezno
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

Dawid Mazur Trener Główny
Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
Łukasz Kasperzec Trener Asystent
Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
Michał Janduła Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16K, PRUSZKÓW, 17.04.2019

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Krajewska Weronika MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
6. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
7. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
9. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
10. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot
11. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
12. Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2

Sztab szkoleniowy:

1. Adam Kubaszczyk U16K trener główny
2. Radosław Duchnowski U16K trener asystent
3. Maciej Brodziński (k) U16K trener asystent
4. Krzysztof Pakólski U16K trener motoryki
5. Katarzyna Artych U16K fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16K, WŁADYSŁAWOWO, 14-17.03.2019

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
2. Jastrzębska Wiktoria (MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
3. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Krajewska Weronika MUKS Poznań
6. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
7. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
8. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
9. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
10. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
11. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
12. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot
13. Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
14.Serednicka Julia PTK Pabianice
15.Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
16.Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15M, GIŻYCKO 22-25.02.2019

1. Andrzejewski Jakub TKM Włocławek
2. Bereszyński Jakub BC Obra Kościan
3. Busz Aleksander UKS Regis Wieliczka
4. Czorny Jan MKKS Rybnik
5. Duda Alan STK Czarni Słupsk
6. Duda Maksymilian UKS SP 27 Katowice
7. Idziak Grzegorz MUKS 1811 Tarnów
8. Kaniecki Nikodem KK Wilki Morskie
9. Kociszewski Przemysław PKK 99 Pabianice
10. Kubiak Kamil WKK Wrocław
11. Piśla Jakub UKS SP 27 Katowice
12. Puchalski Maciej MUKS Niedźwiadki
13. Szalak Maciej MKS Start SA Lublin
14. Ucieszyński Jakub MKS Dąbrowa Górnicza SA
15. Wojciechowski Mikołaj SKS Kasprowicz Inowrocław
16. Wspaniały Filip MOSM Tychy

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Rogowski - Trener Główny
Grzegorz Kożan - Trener Asystent
Łukasz Dziergowski - Trener Asystent
Bartosz Paluch - Trener Przygotowania Motorycznego


MECZ KWALIFIKACJI DO MŚ KADRY M SENIORÓW, VARAZDIN (CHORWACJA) 21-23.02.2019

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
3. Hrycaniuk Adam Grono SSA
4. Koszarek Łukasz Grono SSA
5. Lampe Maciej Jilin Northeast Tigers
6. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
7. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
8. Slaughter Anthony Darrell ASVEL Lyon Villeurbanne
9. Sokołowski Michał GRONO SSA
10. Sulima Krzysztof Twarde Pierniki SA
11. Waczyński Adam Unicaja Baloncesto
12. Wyka Dariusz GKK Arka SA

Sztab szkoleniowy:

Michael Taylor Trener Główny
Wojciech Kamiński Asystent Trenera
Krzysztof Szablowski Asystent Trenera
Arkadiusz Miłoszewski Asystent Trenera
Marek Popiołek Asystent Trenera
Artur Narojczyk Trener Przygotowania Motorycznego
Arkadiusz Markiewicz Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16K, ZAKOPANE 21-24.02.2019

1. Boks Wiktoria AKS SMS Łódź / NSMS PZKosz
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Lemieszek Zuzanna MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
6. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
7. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
8. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski / KOSSM Gorzów Wielkopolski
9. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
10. Pawlak Małgorzata SKS 12 Warszawa / KOSSM Warszawa K
11. Przyszlak Anna UKS 7 Sopot
12. Ryzińska Daria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13.Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
14.Trębowcz Daria MKS MOS Wrocław
15.Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
16. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / KOSSM Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY M SENIORÓW, 18-20.02.2019 WARSZAWA

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
3. Hrycaniuk Adam Grono SSA
4. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
5. Koszarek Łukasz Grono SSA
6. Lampe Maciej Jilin Northeast Tigers
7. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
8. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
9. Slaughter Anthony Darrell ASVEL Lyon Villeurbanne
10. Sokołowski Michał GRONO SSA
11. Sulima Krzysztof Twarde Pierniki SA
12. Waczyński Adam Unicaja Baloncesto
13. Wojciechowski Mathieu MKS Dąbrowa Górnicza SA
14. Wyka Dariusz GKK Arka SA

Sztab szkoleniowy:

Michael Taylor Trener Główny
Wojciech Kamiński Asystent Trenera
Krzysztof Szablowski Asystent Trenera
Arkadiusz Miłoszewski Asystent Trenera
Marek Popiołek Asystent Trenera
Artur Narojczyk Trener Przygotowania Motorycznego
Arkadiusz Markiewicz Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE, U15K, SZCZYRK 17-24.02.2019

1. Adamczuk Justyna UKS Basket 47 Białystok
2. Banachowska Luiza GTK Gdynia / KOSSM Człuchów
3. Conte Vittoria RMKS Rybnik
4. Formela Cyntia UKS BAT Kartuzy
5. Furman Wanesa UKS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
6. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
7. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
8. Juskowiak Natalia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
9. Majkowska Anna UKS Bat Kartuzy
10. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
11. Mielnicka Aleksandra MKS MOS Wrocław
12. Piasecka Malina UKS LIDER Swarzędz
13. Piwowar Paulina MKS MOS Wrocław
14.Sajdak Roksana MKS MOS Wrocław
15.Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
16.Sobańska Kornelia MKS Opalenica
17.Stasiak Wiktoria PTK Pabianice
18.Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
19.Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów
20. Zajączkowska Maja UKS La Basket Warszawa

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
4. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA, U16M, RADOM 30.01-03.02.2019

1. Barnuś Kamil CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
2. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
3. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
4. Kapustka Bartosz KS Korona Kraków / SMS PZKosz Władysławowo
5. Kołakowski Szymon UKS GIM 92 Ursynów
6. Kunc Jakub SKM Zastal Zielona Góra
7. Łałak Hubert UKS Siódemka / Trefl Sopot SA
8. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
9. Paluch Szymon WKK Wrocław
10. Pszczoła Tymoteusz MKS Start SA Lublin
11. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
12. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
13. Sitek Bartosz MKS Ochota Warszawa
14. Składanowski Marcin MKS Polonia Warszawa
15. Więckowski Jakub SKM Zastal Zielona Góra
16. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław

Sztab szkoleniowy:

Dawid Mazur Trener Główny
Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
Łukasz Kasperzec Trener Asystent
Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
Michał Janduła Fizjoterapeuta


TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, U15M,SZEKESFEHERVAR (WĘGRY) 27-31.12.2018

1. Kapustka Bartosz KS Korona Kraków / SMS PZKosz Władysławowo
2. Kania Wiktor UKS GIM92 Ursynów
3. Kołakowski Szymon UKS GIM 92 Ursynów
4. Łałak Hubert UKS Siódemka
5. Michalski Antoni UKS GIM 92 Ursynów
6. Paduch Przemysław MKS Dąbrowa Górnicza
7. Pszczoła Tymoteusz MKS Start SA Lublin
8. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
9. Sochan Jeremy
10. Szymański Wit Fundacja PBG Basket Junior
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior


Sztab szkoleniowy:

Dawid Mazur Trener Główny
Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
Łukasz Kasperzec Trener Asystent
Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
Michał Janduła Fizjoterapeuta


TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH, U15K,SZEKESFEHERVAR (WĘGRY) 27-31.12.2018

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / KOSSM Brzeg
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski /KOSSM Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski /KOSSM Gorzów Wielkopolski
5. Makurat Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
6. Masłowska Marta MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
7. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski /KOSSM Gorzów Wielkopolski
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów
9. Sztąberska Marta KKS Olsztyn / KOSSM Olsztyn
10.Trębowicz Daria MKS MOS Wrocław
11.Walczak Michalina MUKS Poznań / KOSSM Poznań 2
12.Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów / KOSSM Żyrardów

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U14K, SZCZYRK, 9-12.12.2018

1. Banachowska Luiza GTK Arka Gdynia / KOSSM Człuchów
2. Batura Nicola MUKS Poznań
3. Conte Vittoria RMKS Rybnik
4. Dżochowska Karolina MLKS Rzeszów
5. Furman Wanesa KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
6. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
7. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
8. Juskowiak Natalia MUKS Poznań
9. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań
10. Michałowska Weronika MKS Kusy Szczecin
11. Piwowar Paulina MKS MOS Wrocław
12.Różewska Zofia GTK Arka Gdynia / KOSSM Człuchów
13.Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
14.Walczak Michalina MUKS Poznań
15.Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
16.Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eljasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U15M, MIŃSK (BIAŁORUŚ), 06-10.12.2018

1. Głodek Mateusz WKK Wrocław
2. Janiec Aleksy UKS GIM 92 Ursynów
3. Kania Wiktor UKS GIM 92 Ursynów
4. Kapustka Bartosz KS Korona Kraków / SMS PZKosz Władysławowo
5. Łałak Hubert UKS Siódemka
6. Nowak Michał WKK Wrocław
7. Pszczoła Tymoteusz MKS Start SA Lublin
8. Rosiński Konrad AB King Wilki Morskie Szczecin
9. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
10. Sochan Jeremy Itchen College (Wielka Brytania)
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

1. Dawid Mazur Trener Główny
2. Tomasz Chwiałkowski Trener Asystent
3. Łukasz Kasperzec Trener Asystent
4. Marcin Waśniewski Trener Przygotowania Motorycznego
5. Michał Janduła Fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U15K, MIŃSK (BIAŁORUŚ), 06-10.12.2018

1. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
2. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Masłowska Marta MUKS Poznań
6. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
8. Sosińska Jagna MKS MOS Wrocław
9. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
10.Trębowicz Daria MKS MOS Wrocław
11.Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U14M, GIŻYCKO, 22-26.11.2018

1. Bereszyński Jakub Basket Club Obra Kościan
2. Chudyk Maurycy Klub Koszykówki Wilki Morskie Szczecin
3. Czorny Jan MKKS Rybnik
4. Duchnowski Oliwier KS Rosa-Sport Radom
5. Duda Alan STK Czarni Słupsk
6. Duda Maksymilian UKS SP 27 Katowice
7. Idziak Grzegorz MUKS 1811 Tarnów
8. Kociszewski Przemysław PKK 99 Pabianice
9. Kosim Krystian ŁKS Koszykówka Męska
10. Łopatka Jan CSM Kuźnia Koszykówki Stalowa Wola
11. Machała Krzysztof MOSM Tychy
12. Sucharski Jakub Klub Koszykówki Wilki Morskie Szczecin
13. Szalak Maciej MKS Start SA Lublin
14. Śmiglak Jan Fundacja PBG Basket Junior
15. Tarnawski Klaudiusz MUKS Niedźwiadki Przemyśl
16. Wojciechowski Mikołaj SKS Kasprowicz Inowrocław

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Rogowski trener główny
Grzegorz Kożan trener asystent
Łukasz Dziergowski trener asystent
Marcin Przysiwek trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Hewelt fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U14K, ZAKOPANE, 22-25.11.2018

1. Batura Nicola MUKS Poznań
2. Conte Vittoria RMKS Rybnik
3. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice / KOSSM Człuchów
4. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów
5. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
6. Juskowiak Natalia MUKS Poznań
7. Majkowska Anna UKS Bat Kartuzy
8. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań
9. Piasecka Malina UKS LIDER Swarzędz
10. Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań
11. Piwowar Paulina MKS MOS Wrocław
12.Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
13.Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
14.Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy / KOSSM Człuchów
15. Zajączkowska Maja UKS La Basket Warszawa
16. Zalewska Weronika KKS PRO Basket Kutno

Sztab szkoleniowy:

1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eljasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


MECZ KWALIFIKACJI ME 2019 POLSKA - ESTONIA, KADRA SENIOREK, BYDGOSZCZ, 20-22.11.2018

1. Dobrowolska Agata 1 KS Ślęza Wrocław
2. Gajda Weronika CCC Polkowice
3. Kaczmarczyk Agnieszka CCC Polkowice
4. Marciniak Daria 1 KS Ślęza Wrocław
5. Naczk Monika 1 KS Ślęza Wrocław
6. Poboży Karolina Artego Bydgoszcz
7. Puss Karolina CCC Polkowice
8. Schmidt Roksana Energa Toruń
9. Stankiewicz Angelika Energa Toruń
10. Szajtauer Magdalena Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11. Szybała Karina 1 KS Ślęza Wrocław
12. Trzeciak Katarzyna Energa Toruń

Sztab szkoleniowy:

Arkadiusz Rusin trener główny
Krzysztof Szewczyk trener asystent
Piotr Kulpeksza trener asystent
Maciej Krupiński asystent trenera / kierownik zespołu
Bartosz Pasternak trener motoryki
Paweł Siembida fizjoterapeuta
Agata Bloch fizjoterapeutka
Jakub Skowron oficer prasowy


MECZ KWALIFIKACJI ME 2019 POLSKA - TURCJA, KADRA SENIOREK, BYDGOSZCZ, 16-18.11.2018

1. Dobrowolska Agata 1 KS Ślęza Wrocław
2. Gajda Weronika CCC Polkowice
3. Kaczmarczyk Agnieszka CCC Polkowice
4. Marciniak Daria 1 KS Ślęza Wrocław
5. Naczk Monika 1 KS Ślęza Wrocław
6. Poboży Karolina Artego Bydgoszcz
7. Puss Karolina CCC Polkowice
8. Schmidt Roksana Energa Toruń
9. Stankiewicz Angelika Energa Toruń
10. Szajtauer Magdalena Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11. Szybała Karina 1 KS Ślęza Wrocław
12. Trzeciak Katarzyna Energa Toruń

Sztab szkoleniowy:

Arkadiusz Rusin trener główny
Krzysztof Szewczyk trener asystent
Piotr Kulpeksza trener asystent
Maciej Krupiński asystent trenera / kierownik zespołu
Bartosz Pasternak trener motoryki
Paweł Siembida fizjoterapeuta
Agata Bloch fizjoterapeutka
Jakub Skowron oficer prasowy


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15K, SZCZYRK, 15-18.11.2018

1. Boks Wiktoria AKS SMS Łódź / NSMS PZKosz
2. Bołbot Emilia MUKS Widzew Łódź
3. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
4. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Makurat Agata KS BAT Sierakowice
8. Masłowska Marta MUKS Poznań
9. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
10. Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
11. Serednicka Julia PTK Pabianice
12. Sosińska Jagna MKS MOS Wrocław
13. Trębowcz Daria MKS MOS Wrocław
14. Walczak Michalina MUKS Poznań
15. Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
16. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRA SENIOREK, BYDGOSZCZ, 12-15.11.2018

1. Dobrowolska Agata 1 KS Ślęza Wrocław
2. Gajda Weronika CCC Polkowice
3. Kaczmarczyk Agnieszka CCC Polkowice
4. Marciniak Daria 1 KS Ślęza Wrocław
5. Naczk Monika 1 KS Ślęza Wrocław
6. Poboży Karolina Artego Bydgoszcz
7. Puss Karolina CCC Polkowice
8. Schmidt Roksana Energa Toruń
9. Stankiewicz Angelika Energa Toruń
10. Szajtauer Magdalena Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
11. Szybała Karina 1 KS Ślęza Wrocław
12. Trzeciak Katarzyna Energa Toruń

Sztab szkoleniowy:

Arkadiusz Rusin trener główny
Krzysztof Szewczyk trener asystent
Piotr Kulpeksza trener asystent
Maciej Krupiński asystent trenera / kierownik zespołu
Bartosz Pasternak trener motoryki
Paweł Siembida fizjoterapeuta
Agata Bloch fizjoterapeutka
Jakub Skowron oficer prasowy


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15K, WŁADYSŁAWOWO, 18-21.10.2018

1. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice
2. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
3. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
4. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa / NSMS PZKosz
5. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Makurat Agata KS BAT Sierakowice
8. Masłowska Marta MUKS Poznań
9. Michniewicz Julita AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
11. Mucha Wiktoria AKS SMS Łódź
12.Serednicka Julia PTK Pabianice
13.Sztąberska Marta KKS Olsztyn
14.Trębowcz Daria MKS MOS Wrocław
15.Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
16. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener przygotowania motorycznego
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


MECZ KWALIFIKACJI MŚ POLSKA - CHORWACJA, KADRA SENIORÓW, GDAŃSK, 16-18.09.2018

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gielo Tomasz CB Canarias 1939
3. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
4. Hrycaniuk Adam Grono SSA
5. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
6. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
7. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
8. Slaughter Anthony Darrell ASVEL Lyon Villeurbanne
9. Sokołowski Michał GRONO SSA
10. Sulima Krzysztof Twarde Pierniki SA
11. Waczyński Adam Unicaja Baloncesto
12. Witliński Mikołaj GKK Arka SA

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera


MECZ KWALIFIKACJI MŚ WŁOCHY - POLSKA, KADRA SENIORÓW, BOLONIA (WŁOCHY), 13-15.09.2018

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gielo Tomasz CB Canarias 1939
3. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
4. Hrycaniuk Adam Grono SSA
5. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
6. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
7. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
8. Slaughter Anthony Darrell ASVEL Lyon Villeurbanne
9. Sokołowski Michał GRONO SSA
10. Sulima Krzysztof Twarde Pierniki SA
11. Waczyński Adam Unicaja Baloncesto
12. Witliński Mikołaj GKK Arka SA 

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera


GRY KONTROLNE U15M, WARSZAWA, 12-16.09.2018

1. Głodek Mateusz WKK Wrocław
2. Janiec Aleksy KKS Siarka Tarnobrzeg SA
3. Kania Wiktor MKS Polonia Warszawa
4. Łałak Hubert UKS Siódemka
5. Michalski Antoni UKS GIM 92 Ursynów
6. Nowak Michał WKK Wrocław
7. Paluch Szymon WKK Wrocław
8. Rosiński Konrad Akademia Basketu King Wilki Morskie
9. Siembiga Wojciech WKS Śląsk Wrocław
10. Sochan Jeremy Milton Keynes
11. Wilczek Maksymilian WKS Śląsk Wrocław
12. Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

sztab szkoleniowy:

1. Mazur Dawid Trener gł.
2. Bartosz Andrzej Trener as.
3. Chwiałkowski Tomasz Trener as.
4. Waśniewski Marcin Trener mot.
5. Albecka Alicja Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRA SENIORÓW, GDAŃSK, 10-12.09.2018

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gielo Tomasz CB Canarias 1939
3. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
4. Hrycaniuk Adam Grono SSA
5. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
6. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
7. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
8. Slaughter Anthony Darrell ASVEL Lyon Villeurbanne
9. Sokołowski Michał GRONO SSA
10. Waczyński Adam Unicaja Baloncesto
11. Witliński Mikołaj GKK Arka SA
12. Zamojski Przemysław Grono SSA

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRA SENIORÓW, PETERSBURG (ROSJA), 06-09.2018

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
3. Hrycaniuk Adam Grono SSA
4. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
5. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
6. Ponitka Marcel GKK Arka SA
7. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
8. Sokołowski Michał GRONO SSA
9. Witliński Mikołaj GKK Arka SA
10. Zamojski Przemysław Grono SSA

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW, GDAŃSK, 04-05.09.2018

1. Cel Aaron Twarde Pierniki SA
2. Gruszecki Karol Twarde Pierniki SA
3. Hrycaniuk Adam Grono SSA
4. Kolenda Łukasz Trefl Sopot SA
5. Łączyński Kamil KK Włocławek SA
6. Ponitka Marcel GKK Arka SA
7. Ponitka Mateusz Lokomotiv Kuban
8. Sokołowski Michał GRONO SSA
9. Witliński Mikołaj GKK Arka SA
10. Zamojski Przemysław Grono SSA

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U14K, WALENCJA (HISZPANIA) 15-19.08.2018

1. Batura Nicola MUKS Poznań
2. Conte Vittoria RMKS Rybnik
3. Dżochowska Karolina MLKS Rzeszów
4. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice
5. Juskowiak Natalia MUKS Poznań
6. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
7. Makurat Agata KS BAT Sierakowice
8. Piasecka Malina UKS LIDER Swarzędz
9. Różewska Zofia GTK Gdynia
10. Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
11. Walczak Michalina MUKS Poznań
12. Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eljasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Roman Skrzecz - asystent trenera
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


FINAŁ MME U16K, KOWNO (LITWA), 15-26.08.2018

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
5. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
10. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
11. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
12. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U14K, PRUSZKÓW 13-14.08.2018

1. Batura Nicola MUKS Poznań
2. Conte Vittoria RMKS Rybnik
3. Dżochowska Karolina MLKS Rzeszów
4. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice
5. Juskowiak Natalia MUKS Poznań
6. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
7. Makurat Agata KS BAT Sierakowice
8. Piasecka Malina UKS LIDER Swarzędz
9. Różewska Zofia GTK Gdynia
10. Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
11. Walczak Michalina MUKS Poznań
12. Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eljasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Paulina Gawron – fizjoterapeuta


KONSULTACJA PRZEDSTARTOWA U16K, GIŻYCKO 11-14.08.2018

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
5. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
10. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
11. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
12. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z LUKSEMBURGIEM U15K, ŻYRARDÓW (06-12.08.2018)

1. Boniewska Laura MKS Kusy Szczecin
2. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Krajewska Weronika MUKS Poznań
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Masłowska Marta MUKS Poznań
7. Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
10.Trębowcz Daria MKS MOS Wrocław
11.Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U15K, ŻYRARDÓW, 05-12.08.2018

1. Boniewska Laura MKS Kusy Szczecin
2. Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
3. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Krajewska Weronika MUKS Poznań
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Masłowska Marta MUKS Poznań
7. Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
10.Trębowcz Daria MKS MOS Wrocław
11.Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U16K, MURCJA (HISZPANIA) 02-06.08.2018

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
5. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
10. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
11. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
12. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


FINAŁ MME U18K, UDINE (Włochy), 02-13-08.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
3. Hipp Weronika ELCA USA
4. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
5. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
7. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
9. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
11. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
12. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA PRZEDSTARTOWA U18K, PRUSZKÓW, 31.07-01.08.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
3. Hipp Weronika ELCA USA
4. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
5. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
7. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
8. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
9. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
11. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
12. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U15M, ZAKOPANE 30.07-05.08.2018

1. Bereczyński Jakub 2004 BC Obra Kościan
2. Głodek Mateusz 2003 WKK Wrocław
3. Janiec Aleksy 2003 Siarka Tarnobrzeg
4. Kapustka Bartosz 2003 KS Korona Kraków
5. Klimontowicz Mikołaj 2003 KK Zadar
6. Kołakowski Szymon 2003 UKS Gim92 Ursynów
7. Łałak Hubert 2003 UKS 7 Trefl Sopot
8. Michalski Antoni 2003 UKS Gim92 Ursynów
9. Nowak Michał 2003 WKK Wrocław
10. Paluch Szymon 2004 WKK Wrocław
11. Rosiński Konrad 2003 AB King Wilki Morskie Szczecin
12. Siembiga Wojciech 2003 WKS Śląsk Wrocław
13. Sochan Jeremy 2003 Milton Trojans (Wielka Brytania)
14. Walkowiak Łukasz 2003 Stella Azzurra Roma
15. Wilczek Maksymilian 2004 WKS Śląsk Wrocław
16. Wiśniewski Aleksander 2003 Biofarm Poznań


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U14M, COS OPO WŁADYSŁAWOWO 30.07-07.08.2018

1. ANDRZEJEWSKI JAKUB 2004 TKM WŁOCŁAWEK
2. BIRUNT JAKUB 2004 UKS BRYZA KOLBUDY
3. BUSZ ALEKSANDER 2004 UKS REGIS WIELICZKA
4. CHRZANOWSKI OSKAR 2004 SIÓDEMKA SOPOT
5. CZORNY JAN 2004 MKKS RYBNIK
6. CZYŻNIELEWSKI WIKTOR 2004 TKM WŁOCŁAWEK
7. DŁUŻEWSKI JAKUB 2004 UKS LA BASKET WARSZAWA
8. DUDA MAKSYMILIAN 2004 UKS SP 27 KATOWICE
9. DUDA ALAN 2004 STK CZARNI SŁUPSK
10. GĄSIŃSKI ERYK 2004 UKS TRÓJKA ŻYRARDÓW
11. GRZESIAK MICHAŁ 2004 MKS START SA LUBLIN
12. JADAŚ BARTOSZ 2004 WKK WROCŁAW
13. KANIECKI NIKODEM 2004 KK WILKI MORSKIE SZCZECIN
14. KOCISZEWSKI PRZEMYSŁAW 2004 PKK 99 PABIANICE
15. KUBIAK KAMIL 2004 WKK WROCŁAW
16. MATUSIAK MICHAŁ 2004 TKM WŁOCŁAWEK
17. MICHAŁOWSKI TYMON 2004 AKADEMIA SPORTU MŁODE LWY GDAŃSK
18. MILEWSKI MACIEJ 2004 TSK ROŚ PISZ
19. MROZIK FILIP 2004 PAULDIN MID. SCHOOL ARROYO GRANDE
20. PALUSZAK KAMIL 2004 BASKETBALL CLUB SIERAKÓW
21. PUCHALSKI MACIEJ 2004 MUKS NIEDŹWIADKI PRZEMYŚL
22. ROSOŁOWSKI PATRYK 2004 MKS PIOTRÓWKA RADOM
23. SKLADANOWSKI CHRISTIAN 2004 BAYERN MONACHIUM
24. STASIAK DOMINIK 2004 MKS GRÓJEC
25. SZALAK MACIEJ 2004 MKS START SA LUBLIN
26. SZCZĘSNY OLIWIER 2004 PIOTRÓWKA RADOM
27. ŚLUSARCZYK MACIEJ 2004 MKK BASKET KOSZALIN
28. TABIŚ SZYMON 2004 KS KORONA Kraków
29. WĘGROWSKI ILIAN 2004 SKM ZASTAL ZIELONA GÓRA
30. WOJCIECHOWSKI MIKOŁAJ 2004 SKS KASPROWICZ INOWROCŁAW
31. WSPANIAŁY FILIP 2004 MOSM TYCHY
32. ZABŁOCKI MACIEJ 2004 KKS TURÓW ZGORZELEC SA ZGORZELEC

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Rogowski trener gł.
Łukasz Dziergowski trener as.
Grzegorz Kożan trener as.
Marcin Przysiwek trener mot.
Katarzyna Hewelt fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U14K, COS OPO WŁADYSŁAWOWO 29.07-08.08.2018

1. Batura Nicola MUKS Poznań
2. Conte Vittoria RMKS Rybnik
3. Dresler Julia KKS PRO Basket Kutno
4. Dżochowska Karolina MLKS Rzeszów
5. Formela Cyntia UKS Bat Kartuzy
6. Furman Wanesa KS BAT Sierakowice
7. Gilmajster Agata KS BAT Sierakowice
8. Głowacka Marta MUKS Poznań
9. Górlikowska Julia UKS Bat Kartuzy
10. Ilas Gabriela MKS Kusy Szczecin
11. Juskowiak Natalia MUKS Poznań
12. Kalenik Emily KK Młode Lwice Gdańsk
13. Kobiałko Klaudia KS Basket Piła
14. Majkowska Anna UKS Bat Kartuzy
15. Makurat Agata KS BAT Sierakowice
16. Malchrowicz Oliwia MUKS Poznań
17. Michałowska Weronika MKS KUSY Szczecin
18. Piasecka Malina UKS LIDER Swarzędz
19. Piotrowska Wiktoria MUKS Poznań
20. Różewska Zofia GTK Gdynia
21. Sajdak Roksana MKS MOS Wrocław
22. Skowron Agnieszka MKS MOS Wrocław
23. Walczak Michalina MUKS Poznań
24. Węcłaś Klaudia MUKS Piaseczno
25. Wiercińska Gabriela SK MAK-RYS Zgierz
26. Wilbik Julia UKS Bat Kartuzy
27. Zając Wiktoria TS MOSiR Bochnia
28. Zalewska Weronika KKS PRO Basket Kutno

Sztab szkoleniowy:
1. Mariusz Świerk - trener główny
2. Artur Karlik - asystent trenera
3. Wojciech Eljasz-Radzikowski - asystent trenera
4. Marcin Starzak - trener motoryki
5. Paulina Gawron – fizjoterapeuta 


Zgrupowanie szkoleniowe U16K, Żyrardów 26.07-01.08.2018
1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
5. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
8. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
9. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
10. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
11. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
12. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z BIAŁORUSIĄ U18K, SZCZYRK, 25-27.07.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów / NSMS PZKosz
3. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
4. Hipp Weronika ELCA USA
5. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
6. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
8. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
9. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
13. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18M, PRUSZKÓW 24-24.07.2018

1. Balcerowski Aleksander CB Gran Canaria - Claret SAD
2. Kamiński Grzegorz GKK Arka SA
3. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Krajewski Andrzej Fundacja PBG Basket Junior
5. Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
6. Pelczar Bartłomiej MKS Start SA Lublin
7. Pluta Andrzej CDB Sevilla SAD
8. Strzępek Paweł MUKS Niedźwiadki Przemyśl
9. Stankowski Patryk MKK Pyra Poznań / SMS PZKosz Władysławowo
10. Walda Sebastian Trefl Sopot SA
11. Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
12. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:
Mariusz Niedbalski – trener główny
Sebastian Potoczny – asystent trenera
Bartosz Sikorski – asystent trenera
Mirosław Cygan – trener przygotowania motorycznego
Rafał Białek – fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U15K, GIŻYCKO 22.07-01.08.2018

Boks Wiktoria AKS SMS Łódź
Bołbot Emilia MUKS Widzew Łódź
Boniewska Laura MKS Kusy Szczecin
Łucja Gędek (MKS Ósemka Skierniewice)
Jarząb Alicja UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg
Kilar Weronika MLKS MOS Rzeszów
Pawelczyk Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Krajewska Weronika MUKS Poznań
Trzymkowska Oliwia MMKS Katarzynki Toruń
Masłowska Marta MUKS Poznań
Michalczuk Miriam MKS Basket Chrobry Głogów
Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
Mucha Wiktoria AKS SMS Łódź
Plackowska Wiktoria UKS Lider Swarzędz
Rok Aleksandra KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Serednicka Julia PTK Pabianice
Sosińska Jagna MKS MOS Wrocław
Sztąberska Marta KKS Olsztyn
Trębowcz Daria MKS MOS Wrocław
Wnorowska Klaudia Basket Go Przemyśl
Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U18M, WŁADYSŁAWOWO 20.07-22.07.2018

1. Balcerowski Aleksander CB Gran Canaria - Claret SAD
2. Kamiński Grzegorz GKK Arka SA
3. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kowalski Mateusz Trefl Sopot SA
5. Krasuski Michał MKS Polonia Warszawa / SMS PZKosz Władysławowo
6. Krajewski Andrzej Fundacja PBG Basket Junior
7. Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
8. Pelczar Bartłomiej MKS Start SA Lublin
9. Pluta Andrzej CDB Sevilla SAD
10. Strzępek Paweł MUKS Niedźwiadki Przemyśl
11. Stankowski Patryk MKK Pyra Poznań / SMS PZKosz Władysławowo
12. Walda Sebastian Trefl Sopot SA
13. Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
14. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:
Mariusz Niedbalski – trener główny
Sebastian Potoczny – asystent trenera
Bartosz Sikorski – asystent trenera
Mirosław Cygan – trener przygotowania motorycznego
Rafał Białek – fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18M, WŁADYSŁAWOWO 19.07-19.07.2018

1. Balcerowski Aleksander CB Gran Canaria - Claret SAD
2. Kamiński Grzegorz GKK Arka SA
3. Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
4. Kowalski Mateusz Trefl Sopot SA
5. Krasuski Michał MKS Polonia Warszawa / SMS PZKosz Władysławowo
6. Krajewski Andrzej Fundacja PBG Basket Junior
7. Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior
8. Pelczar Bartłomiej MKS Start SA Lublin
9. Pluta Andrzej CDB Sevilla SAD
10. Strzępek Paweł MUKS Niedźwiadki Przemyśl
11. Stankowski Patryk MKK Pyra Poznań / SMS PZKosz Władysławowo
12. Walda Sebastian Trefl Sopot SA
13. Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
14. Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:
Mariusz Niedbalski – trener główny
Sebastian Potoczny – asystent trenera
Bartosz Sikorski – asystent trenera
Mirosław Cygan – trener przygotowania motorycznego
Rafał Białek – fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U16K, WOŁOMIN 19-22.07.2018

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Arczewska Aleksandra MKS Tęcza Leszno
5. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
6. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
9. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
11. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
12. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
13. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
14. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Mateusz Bieszke Trener motoryki
4. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18K, SZCZYRK 16-24.07.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów / NSMS PZKosz
3. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
4. Hipp Weronika ELCA USA
5. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
6. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
8. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
9. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
10. Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski (od 20.07.2018)
11. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
12. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
13. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U16K, GIŻYCKO 12-18.07.2018

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Arczewska Aleksandra MKS Tęcza Leszno
5. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
6. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
9. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
11. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
12. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
13. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
14. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Mateusz Bieszke Trener motoryki
4. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


FINAŁY ME DYWIZJI B U20M, SOFIA 9-23.07.2018

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
5. Rafał Komenda TKM Włocławek
6. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
7. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
8. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
9. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
10. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
11. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
12. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:

Przemysław Frasunkiewicz trener główny
Kamil Sadowski trener asystent
Marcin Woźniak trener asystent
Hubert Śledziński trener przygotowania motorycznego
Wojciech Krawczak fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z HOLANDIĄ U18K, ŻYRARDÓW 09.07-12.07.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów / NSMS PZKosz
3. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
4. Hipp Weronika ELCA USA
5. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa/UKS Trójka Żyrardów/NSMS PZKosz
8. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
10. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
11. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
12. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
14. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z CZECHAMI U16K, ZAKOPANE 06-08.07.2018

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Jędrzejczak Olga OŚ AZS Enea Poznań
5. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
6. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
9. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Myszkowska Julia KKS Pro-Basket Kutno
11. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
12. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
13. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
14. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
15. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
16. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U16M, PRUSZKÓW 05-07.07.2018

Białachowski Kamil KS Sudety Jelenia Góra
Czoska Nikodem UKS Siódemka
Gordon Kacper MKS Polonia Warszawa
Kłaczek Kacper KKS Mickiewicz Katowice
Kordel Igor SKM Zastal Zielona Góra
Lis Piotr UKS Siódemka
Marchewka Kacper MKKS Rybnik
Siewruk Filip F.C. Barcelona
Szymański Konrad SKM Zastal Zielona Góra
Tomaszewski Wojciech Fundacja PBG Basket Junior
Ulczynski Jakub MKS Novum
Wiśniewski Aleksander Fundacja PBG Basket Junior

Sztab szkoleniowy:

1. Prawica Roman U16M Trener gł.
2. Jakubiec Jarosław U16M Trener as.
3. Rubczyński Łukasz U16M Trener as.
4. Bychawski Wojciech U16M Trener as.
5. Biel Piotr U16M Trener mot.
6. Kok Łukasz U16M Fizjoterapeuta


Finał MME U20K, SOPRON (WĘGRY), 05-16.07.2018

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Patrycja Jaworska Miles Community College
4. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
5. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
6. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
7. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
8. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
9. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
10. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
11. Olga Trzeciak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Marta Wdowiuk MUKS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U18M, CZARNOGÓRA 04-08.07.2018

Balcerowski Aleksander CB Gran Canaria - Claret SAD
Kaminski Grzegorz GKK Arka SA
Kaszowski Mateusz GKK Arka SA
Kowalski Mateusz Trefl Sopot SA
Krajewski Andrzej Fundacja PBG basket Junior
Krasuski Michał MKS Polonia Warszawa / SMS PZKosz Władysławowo
Lewandowski Aleksander Fundacja PBG Basket
Pelczar Bartłomiej MKS Start Lublin SA
Pluta Andrzej CDB Sevilla SAD
Rajewicz Wiktor Akademia Basketu King Wilki Morskie
Strzępek Pawel MUKS Niedźwiadki Przemyśl
Walda Sebastian Trefl Sopot SA
Woroniecki Marcin Fundacja PBG Basket Junior
Zapała Szymon Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:
1. Niedbalski Mariusz U18M Trener gł.
2. Sikorski Bartosz U18M Trener as.
3. Potoczny Sebastian U18M Trener as.
4. Cygan Mirosław U18M Trener mot.
5. Białek Rafał U18M Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U20M, RADOM 03-06.07.2018

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
5. Rafał Komenda TKM Włocławek
6. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
7. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
8. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
9. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
10. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
11. Filip Stryjewski GKK Arka SA
12. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
13. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:

Przemysław Frasunkiewicz trener główny
Kamil Sadowski trener asystent
Marcin Woźniak trener asystent
Hubert Śledziński trener przygotowania motorycznego
Wojciech Krawczak fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA, U20K SZCZYRK, 03-04.07.2018

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Patrycja Jaworska Miles Community College
4. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
5. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
6. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
7. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
8. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
9. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
10. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
11. Olga Trzeciak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Marta Wdowiuk MUKS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18K, WŁADYSŁAWOWO 30.06-08.07.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów / NSMS PZKosz
3. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
4. Hipp Weronika ELCA USA
5. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa/UKS Trójka Żyrardów/NSMS PZKosz
8. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
9. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
10. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
11. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
12. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
14. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY W CHINACH, 29.06-13.07.2018

1. Joanna Grymek Oregon State Uniwersity Corvallis
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
4. Paulina Misiek InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
6. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
7. Karolina Puss CCC Polkowice
8. Martyna Pyka Politechnika Gdańska
9. Roksana Schmidt Cosinus Widzew Łódź
10. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
12. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce

Sztab szkoleniowy:
1. Rusin Arkadiusz - trener główny
2. Kulpeksza Piotr - trener asystent
3. Siembida Paweł - fizjoterapeuta
4.Bloch Agata - fizjoterapeutka
5.Skowron Jakub - oficer prasowy


MECZ KWALIFIKACJI MISTRZOSTW ŚWIATA Z LITWĄ 28-29.06-2018

1. Aaron Cel, Polski Cukier Toruń
2. Tomasz Gielo, Divina Seguros Joventut (Hiszpania)
3. Karol Gruszecki, Polski Cukier Toruń
4. Adam Hrycaniuk, Stelmet Enea BC Zielona Góra
5. Łukasz Koszarek, Stelmet Enea BC Zielona Góra
6. Maciej Lampe, Qingdao Eagles (Chiny)
7. Kamil Łączyński, Anwil Włocławek
8. Dominik Olejniczak, Ole Miss (Stany Zjednoczone)
9. Marcel Ponitka, Asseco Gdynia
10. Mateusz Ponitka, Iberostar Teneryfa (Hiszpania)
11. Michał Sokołowski, Rosa Radom
12. Adam Waczyński, Unicaja Malaga (Hiszpania)

Sztab szkoleniowy:

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera
8. Marek Popiołek asystent trenera


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U16K, ZAKOPANE 28.06-05.07

1. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
2. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
3. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Jędrzejczak Olga OŚ AZS Enea Poznań
5. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
6. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
7. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
9. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Myszkowska Julia KKS Pro-Basket Kutno
11. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
12. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
13. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
14. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
15. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
16. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE WĘGRY U20M 27.06-01.07.2018

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
5. Rafał Komenda TKM Włocławek
6. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
7. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
8. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
9. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
10. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
11. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
12. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:
Przemysław Frasunkiewicz trener główny
Kamil Sadowski trener asystent
Marcin Woźniak trener asystent
Hubert Śledziński trener przygotowania motorycznego
Wojciech Krawczak fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U18M, PRUSZKÓW 27-28.06.2018

1. Aleksander Balcerowski CB Gran Canaria – Claret SAD
2. Grzegorz Kamiński GKK Arka SA
3. Paweł Kopycki KK Astoria / SMS PZKosz Władysławowo
4. Mateusz Kowalski Trefl Sopot SA
5. Andrzej Krajewski Fundacja PBG Basket Junior
6. Aleksander Lewandowski Fundacja PBG Basket Junior
7. Bartłomiej Pelczar MKS Start SA Lublin
8. Andrzej Pluta CDB Sevilla SAD
9. Wiktor Rajewicz Akademia Basketu King Wilki Morskie
10. Paweł Strzępek MUKS Niedźwiadki Przemyśl
11. Sebastian Walda Trefl Sopot SA
12. Marcin Woroniecki Fundacja PBG Basket Junior
13. Igor Yoka – Bratasz WKK Wrocław
14. Szymon Zapała Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:

Mariusz Niedbalski trener główny
Bartosz Sikorski trener asystent
Sebastian Potoczny trener asystent
Mirosław Cygan trener przygotowania motorycznego
Rafał Białek fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U16M, SZCZYRK 27.06-04.07.2018

1. Kamil Białachowski KS Sudety Jelenia Góra
2. Nikodem Czoska UKS Siódemka
3. Kacper Gordon MKS Polonia Warszawa
4. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice
5. Igor Kordel SKM Zastal Zielona Góra
6. Marcin Kowalczyk WKK Wrocław
7. Piotr Lis UKS Siódemka
8. Kacper Majewski MKKS Rybnik
9. Kacper Marchewka WKS Śląsk Wrocław
10. Filip Siewruk F.C. Barcelona
11. Konrad Szymański SKM Zastal Zielona Góra
12. Wojciech Tomaszewski Fundacja PBG Basket Junior
13. Jakub Ulczyński MKS Novum
14. Aleksander Wiśniewski Fundacja PBG Basket Junior
15. Patryk Zając Fundacja PBG Basket Junior
16. Daniel Ziółkowski UKS Siódemka

Sztab szkoleniowy:

Roman Prawica trener główny
Wojciech Bychawski asystent trenera
Jarosław Jakubiec asystent trenera
Łukasz Rubczyński asystent trenera
Piotr Biel trener przygotowania motorycznego
Łukasz Kok fizjoterapeuta


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY, U20K CAORLE (WŁOCHY), 27.06-01.07.2018

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Patrycja Jaworska Miles Community College
4. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
5. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
6. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
7. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
8. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
9. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
10. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
11. Olga Trzeciak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Marta Wdowiuk MUKS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA, U20K PRUSZKÓW, 24-26.06.2018

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Patrycja Jaworska Miles Community College
4. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
5. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
6. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
7. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
8. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
9. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
10. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
11. Olga Trzeciak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
12. Marta Wdowiuk MUKS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE Z BELGIĄ KADRA U20M, WŁADYSŁAWOWO 23-24.06.2018

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
5. Rafał Komenda TKM Włocławek
6. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
7. Kacper Mąkowski SKM Zastal / SMS PZKosz Władysławowo
8. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
9. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
10. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
11. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
12. Filip Stryjewski GKK Arka SA
13. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
14. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab:

Przemysław Frasunkiewicz Trener Główny
Kamil Sadowski Asystent Trenera
Marcin Woźniak Asystent Trenera
Hubert Śledziński trener przygotowania motorycznego
Wojciech Krawczak Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIORÓW, GDAŃSK 21-27.06.2018

1. Michael Taylor trener główny
2. Wojciech Kamiński asystent trenera
3. Arkadiusz Miłoszewski asystent trenera
4. Krzysztof Szablowski asystent trenera
5. Artur Narojczyk fizjoterapeuta
6. Arkadiusz Markiewicz fizjoterapeuta
7. Maciej Krupiński asystent trenera
8. Marek Popiołek asystent trenera
9. Aaron Cel Twarde Pierniki SA
10. Tomasz Gielo Joventut Badalona SAD
11. Karol Gruszecki Twarde Pierniki SA
12. Adam Hrycaniuk Grono SSA
13. Łukasz Koszarek Grono SSA
14. Maciej Lampe Qingdao Eagles
15. Kamil Łączyński KK Włocławek SA
16. Michał Michalak Basket Zaragoza 2002 SAD
17. Dominik Olejniczak University of Mississippi
18. Marcel Ponitka GKK Arka SA
19. Mateusz Ponitka CB Canarias 1939
20. AJ Slaughter ASVEL Lyon Villeurbanne
21. Michał Sokołowski ROSA SA
22. Adam Waczyński Baloncesto Malaga S.A.D.
23. Jakub Wojciechowski KK Włocławek SA
24. Jarosław Zyskowski KK Włocławek SA


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY U18K, REZE (FRANCJA) 20-25.06.2018

1 Banaszak Liliana Enea AZS Poznań/NSMS
2 Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podl./NSMS
3 Hipp Weronika ELCA High School USA
4 Keller Wiktoria Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
5 Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów/NSMS
6 Kośla Emilia UKS Trójka Żyrardów/NSMS
7 Kuczyńska Wiktoria Enea AZS AJP Gorzów Wlkp.
8 Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
9 Puter Bożena KS Szkoła Gortata Kraków/NSMS
10 Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów/NSMS
11 Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań
12 Wróblewska Kaja Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Kinga Podsiadło - fizjoterapeutka


KONSULTACJA SZKOLENIOWA, U20M WŁADYSŁAWOWO, 19-22.06.2018

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
5. Rafał Komenda TKM Włocławek
6. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
7. Kacper Mąkowski SKM Zastal / SMS PZKosz Władysławowo
8. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
9. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
10. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
11. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
12. Filip Stryjewski GKK Arka SA
13. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
14. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab:

Przemysław Frasunkiewicz Trener Główny
Kamil Sadowski Asystent Trenera
Marcin Woźniak Asystent Trenera
Hubert Śledziński trener przygotowania motorycznego
Wojciech Krawczak Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18M, ZAKOPANE 16-24.06.2018

1. Szymon Janczak MUKS Niedźwiadki Przemyśl
2. Grzegorz Kamiński GKK Arka SA
3. Mateusz Kaszowski GKK Arka SA
4. Paweł Kopycki KK Astoria / SMS PZKosz Władysławowo
5. Andrzej Krajewski Fundacja PBG Basket Junior
6. Michał Krasuski MKS Polonia Warszawa / SMS PZKosz Władysławowo
7. Mateusz Kowalski Trefl Sopot SA
8. Aleksander Lewandowski Fundacja PBG Basket Junior
9. Bartłomiej Pelczar MKS Start SA Lublin
10. Jan Piliszczuk MKS Start SA Lublin
11. Mateusz Podejko Górnik Wałbrzych 2010/SMS PZKosz Władysławowo
12. Wiktor Rajewicz Akademia Basketu King Wilki Morskie
13. Kacper Rojek KS Rosa-Sport
14. Patryk Stankowski MKK Pyra
15. Paweł Strzępek MUKS Niedźwiadki Przemyśl
16. Kacper Walciszewski MUKS Niedźwiadki Przemyśl
17. Sebastian Walda Trefl Sopot SA
18. Marcin Woroniecki Fundacja PBG Basket Junior
19. Igor Yoka – Bratasz WKK Wrocław
20. Szymon Zapała Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy
Mariusz Niedbalski - Trener Główny
Bartosz Sikorski - asystent trenera
Sebastian Potoczny - asystent trenera
Mirosław Cygan - trener przygotowania motorycznego
Rafał Białek - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U20K POLSKA - SŁOWACJA, SZCZYRK 20-21.06.2018

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Patrycja Jaworska Miles Community College
4. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
5. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
6. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
7. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
8. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
9. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
10. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
11. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
12. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
13. Olga Trzeciak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Marta Wdowiuk MUKS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U20K, 14.06-19.06.2018, SZCZYRK

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Natalia Gwizdała ŁKS SMS Łódź (do 16.06.2018)
4. Patrycja Jaworska Miles Community College
5. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
6. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
7. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
8. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
9. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
10. Natalia Ryng VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
11. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań (od 17.06.2018)
12. Magdalena Szkop MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
13. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
14. Olga Trzeciak AZS AJP Gorzów Wielkopolski
15. Marta Wdowiuk MUKS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


GRY KONTROLNE U20M POLSKA-GRECJA, PRUSZKÓW 13-15.06.2018

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
5. Rafał Komenda TKM Włocławek
6. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
7. Kacper Mąkowski SKM Zastal / SMS PZKosz Władysławowo
8. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
9. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
10. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
11. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
12. Filip Stryjewski GKK Arka SA
13. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
14. Mateusz Szlachetka KS Korona / SMS PZKosz Władysławowo
15. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab:

Przemysław Frasunkiewicz Trener Główny
Kamil Sadowski Asystent Trenera
Marcin Woźniak Asystent Trenera
Hubert Śledziński trener przygotowania motorycznego
Wojciech Krawczak Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U18K, ZAKOPANE 13-19.06.2018

1. Banaszak Liliana Enea AZS Poznań / NSMS PZKosz
2. Bazan Julia MLKS MOS Rzeszów / NSMS PZKosz
3. Grzenkowicz Łucja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski/NSMS PZKosz
4. Hipp Weronika ELCA USA
5. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Klimek Natalia UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
7. Kośla Emilia UKS La Basket Warszawa/UKS Trójka Żyrardów/NSMS PZKosz
8. Kowalska Martyna MKS Tęcza Leszno/VBW GTK Gdynia/NSMS PZKosz
9. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
11. Leszczyńska Martyna UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
12. Pszczolarska Aleksandra UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / NSMS PZKosz
13. Puter Bożena TS Wisła Kraków/KS Szkoła Gortata/NSMS PZKosz
14. Szulc Magdalena VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
15. Ustowska Aleksandra VBW GTK Gdynia / NSMS PZKosz
16. Wińkowska Anna UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
17. Wojtala Aleksandra KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
18. Wróblewska Kaja Enea AZS Poznań
19. Zięmborska Aleksandra Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

Maciej Gordon - trener główny
Michał Snochowski - trener asystent
Piotr Rozwadowski - trener asystent
Paweł Oracz - trener motoryki
Jacek Hernik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16K, ŁOMIANKI 11-13.06.2018

1. Arczewska Aleksandra MKS Tęcza Leszno
2. Banucha Konstancja UKS 7 Sopot
3. Borkowska Kamila KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec/NSMS PZKosz
4. Ciecierska Zuzanna UKS Huragan Wołomin
5. Dudek Weronika AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Flaszak Oliwia UKS Lider Swarzędz
7. Flaszak Wiktoria UKS Lider Swarzędz
8. Jędrzejczak Olga OŚ AZS Enea Poznań
9. Kobylińska Joanna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Kuczyńska Aleksandra AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Kurach Natalia MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
12. Myszkowska Julia KKS Pro-Basket Kutno
13. Piechowiak Weronika OŚ AZS Enea Poznań
14. Rogozińska Alicja MKS MOS Ślęza Wrocław
15. Rudenko Zuzanna MUKS Piaseczno
16. Szymkiewicz Magdalena VBW GTK Gdynia
17. Śmiałek Ewelina MUKS Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:
1. Lubow Szwecowa-Knap Trener główny
2. Grzegorz Zieliński Trener asystent
3. Krzysztof Dobrowolski Trener asystent
4. Mateusz Bieszke Trener motoryki
5. Przemysław Kocybik Fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE REPREZENTACJI POLSKI KOBIET, WŁADYSŁAWOWO 10-18.06.2018

1. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
4. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce .
5. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Karolina Puss CCC Polkowice
7. Roksana Schmidt Cosinus Widzew Łódź
8. Martyna Pyka Politechnika Gdańska
9. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
10. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
11. Paulina Misiek AZS AJP Gorzów Wlkp.
12. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
13. Karolina Poboży Artego Bydgoszcz
14. Beata Jaworska InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski

Sztab szkoleniowy:

Rusin Arkadiusz - trener główny
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


GRY KONTROLNE U20K, ZAKOPANE 08-10.06.2018

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Natalia Gwizdała ŁKS SMS Łódź
4. Patrycja Jaworska Miles Community College
5. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
6. Anna Makurat Basket 90 Gdynia
7. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
8. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
9. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
10. Weronika Papiernik MUKS Poznań
11. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
12. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz
13. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
14. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
15. Marta Wdowiuk MUKS Poznań
16. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSM PZkosz

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA U16M, PRUSZKÓW 06-08.06.2018

1. Jakub Ambroziak MKS Polonia Warszawa
2. Kamil Białachowski KS Sudety Jelenia Góra
3. Bartosz Chodukiewicz MKS Dąbrowa Górnicza
4. Nikodem Czoska UKS Siódemka
5. Kacper Gordon MKS Polonia Warszawa
6. Kacper Kłaczek KKS Mickiewicz Katowice
7. Igor Kordel SKM Zastal Zielona Góra
8. Marcin Kowalczyk WKK Wrocław
9. Piotr Lis UKS Siódemka
10. Kacper Majewski MKKS Rybnik
11. Kacper Marchewka WKS Śląsk Wrocław
12. Igor Milićić UKS Siódemka
13. Jeremy Sochan Milton Keynes Trojans (UK)
14. Konrad Szymański SKM Zastal Zielona Góra
15. Wojciech Tomaszewski Fundacja PBG Basket Junior
16. Jakub Ulczyński MKS Novum
17. Aleksander Wiśniewski Fundacja PBG Basket Junior
18. Patryk Zając Fundacja PBG Basket Junior
19. Patryk Zapert MKS Dąbrowa Górnicza
20. Daniel Ziółkowski UKS Siódemka

SZTAB SZKOLENIOWY:

Roman Prawica - trener główny
Piotr Biel - trener przygotowania motorycznego


GRY KONTROLNE REPREZENTACJI POLSKI MĘŻCZYZN 02-03.06.2018

1. Maciej Bender Mercer University
2. Aleksander Dziewa Śląsk Wrocław Basketball SA
3. Bartosz Jankowski GKK Arka SA
4. Mariusz Konopatzki GKK Arka SA
5. Grzegorz Kulka Trefl Sopot SA
6. Jakub Schenk Starogardzki Klub Sportowy SSA
7. Roman Szymański MKS Start SA Lublin
8. Szymon Szymański ROSA SA
9. Igor Wadowski AZS Koszalin SA
10. Aleksander Załucki R8 Basket Kraków sp. z o.o.
11. Filip Zegzuła ROSA SA

SZTAB SZKOLENIOWY

1. Mike Taylor
2. Marek Łukomski
3. Piotr Blechacz
4. Jakub Drozd
5. Jakub Majewski


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE U20M 01-12.06.2018 WROCŁAW

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Michał Jodłowski MKS Nysa Kłodzko
4. Jakub Kobel WKK Wrocław
5. Łukasz Kolenda Trefl Sopot SA
6. Rafał Komenda TKM Włocławek
7. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
8. Kacper Mąkowski SKM Zastal / SMS PZKosz Władysławowo
9. Jakub Musiał Śląsk Wrocław Basketball SA
10. Bartłomiej Pietras GKK Arka SA
11. Dominik Rutkowski WKK Wrocław
12. Michał Sasik Śląsk Wrocław Basketball SA
13. Filip Stryjewski GKK Arka SA
14. Mateusz Szczypiński KS Rosa-Sport
15. Mateusz Szlachetka KS Korona / SMS PZKosz Władysławowo
16. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

Sztab szkoleniowy:

Przemysław Frasunkiewicz - Trener Główny
Kamil Sadowski - Asystent Trenera
Marcin Woźniak - Asystent Trenera
Hubert Śledziński - trener przygotowania motorycznego
Patryk Leciejewski - Fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRA U20M 28-29.05.2018 WARSZAWA, PRUSZKÓW

1. Adrian Bogucki KK Polonia 1912 / SMS PZKosz Władysławowo
2. Daniel Gołębiowski Starogardzki Klub Sportowy SSA
3. Jakub Kobel WKK Wrocław
4. Rafał Komenda TKM Włocławek
5. Mikołaj Kurpisz Fundacja PBG Basket Junior
6. Kacper Mąkowski SKM Zastal / SMS PZKosz Władysławowo
7. Filip Stryjewski GKK Arka SA
8. Mateusz Szlachetka KS Korona / SMS PZKosz Władysławowo
9. Hubert Wyszkowski STK Czarni / SMS PZKosz Władysławowo

SZTAB SZKOLENIOWY
1. Kamil Sadowski


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18M, 28-30.05 WARSZAWA, PRUSZKÓW

1. Szymon Janczak MUKS Niedźwiadki Przemyśl
2. Grzegorz Kamiński GKK Arka SA
3. Paweł Kopycki KK Astoria / SMS PZKosz Władysławowo
4. Andrzej Krajewski Fundacja PBG Basket Junior
5. Mateusz Kowalski Trefl Sopot SA
6. Aleksander Lewandowski Fundacja PBG Basket Junior
7. Bartłomiej Pelczar MKS Start SA Lublin
8. Wiktor Rajewicz Akademia Basketu King Wilki Morskie
9. Patryk Stankowski MKK Pyra
10. Paweł Strzępek MUKS Niedźwiadki Przemyśl
11. Kacper Walciszewski MUKS Niedźwiadki Przemyśl
12. Mikołaj Walczak MKK Pyra
13. Sebastian Walda Trefl Sopot SA
14. Marcin Woroniecki Fundacja PBG Basket Junior
15. Igor Yoka – Bratasz WKK Wrocław
16. Szymon Zapała Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo

SZTAB SZKOLENIOWY

1. Mirosław Cygan
2. Rafał Białek


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY SENIORÓW 28.05-01.06.2018 GIŻYCKO

1. Maciej Bender Mercer University
2. Aleksander Dziewa Śląsk Wrocław Basketball SA
3. Bartosz Jankowski GKK Arka SA
4. Michał Kolenda Trefl Sopot SA
5. Mariusz Konopatzki GKK Arka SA
6. Grzegorz Kulka Trefl Sopot SA
7. Jakub Schenk Starogardzki Klub Sportowy SSA
8. Roman Szymański MKS Start SA Lublin
9. Szymon Szymański ROSA SA
10. Igor Wadowski AZS Koszalin SA
11. Aleksander Załucki R8 Basket Kraków sp. z o.o.
12. Filip Zegzuła ROSA SA

SZTAB SZKOLENIOWY
1. Mike Taylor
2. Marek Łukomski
3. Piotr Blechacz
4. Jakub Drozd
5. Jakub Majewski


GRY KONTROLNE Z IRLANDIĄ KADRA SENIOREK, 02-03.06.2018, WAŁBRZYCH

1. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Klaudia Gertchen Cosinus Widzew Łódź
4. Aneta Kotnis Basket 90 Gdynia
5. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
6. Paulina Misiek AZS AJP Gorzów Wlkp.
7. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8. Martyna Pyka Politechnika Gdańska
9. Karolina Puss CCC Polkowice
10. Roksana Schmidt Cosinus Widzew Łódź
11. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
12. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
14. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce

Sztab szkoleniowy:

Rusin Arkadiusz - trener główny
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY KADRY U15K, 14-18.06.2018, KOWNO

1. Harasimowicz Marcelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
3. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Masłowska Marta MUKS Poznań
7. Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9. Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
10. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
11. Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


BADANIA LEKARSKIE KADRY MĘŻCZYZN SENIORÓW, 22.05.2018, COMS WARSZAWA

1. Jakub Schenk Starogardzki Klub Sportowy SSA
2. Igor Wadowski AZS Koszalin SA
3. Filip Zegzuła ROSA SA
4. Michał Kolenda Trefl Sopot SA
5. Michał Sokołowski ROSA SA
6. Szymon Szymański ROSA SA
7. Maciej Bender Mercer University
8. Kacper Borowski KKS Turów Zgorzelec SA
9. Grzegorz Kulka Trefl Sopot SA
10. Roman Szymański MKS START Lublin SA


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U15K, 12-13.06.2018, ŁOMIANKI

1. Harasimowicz Marcelina AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Harasimów Monika MKS MOS Wrocław
3. Kluczyńska Gabriela SKS 12 Warszawa
4. Kozłowska Maja AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Kurkowiak Martyna AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Masłowska Marta MUKS Poznań
7. Michniewicz Julita UKS Basket Zgorzelec
8. Mitrowska Aleksandra UKS Trójka Żyrardów
9. Pietrzak Maja MKS Tęcza Leszno
10. Sztąberska Marta KKS Olsztyn
11. Wnuk Natalia UKS Trójka Żyrardów
12. Zając Aleksandra MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski

Sztab szkoleniowy:

Adam Kubaszczyk - trener główny
Maciej Brodziński - trener asystent
Radosław Duchnowski - trener asystent
Krzysztof Pakólski - trener motoryk
Katarzyna Artych - fizjoterapeuta


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY SENIOREK, 23.05-01.06.2018, WARSZAWA, WAŁBRZYCH

1. Julia Adamowicz Artego Bydgoszcz
2. Agata Dobrowolska Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
3. Klaudia Gertchen Cosinus Widzew Łódź
4. Aneta Kotnis Basket 90 Gdynia
5. Daria Marciniak Enea AZS Poznań
6. Paulina Misiek AZS AJP Gorzów Wlkp.
7. Monika Naczk TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
8. Martyna Pyka Politechnika Gdańska
9. Karolina Puss CCC Polkowice
10. Roksana Schmidt Cosinus Widzew Łódź
11. Angelika Stankiewicz CCC Polkowice
12. Magdalena Szajtauer InvestInTheWest AZS AJP AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13. Karina Szybała 1KS Ślęza Wrocław
14. Katarzyna Trzeciak PGE MKK Siedlce

Sztab szkoleniowy:

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener asystent (do 26.05.2018)
Kulpeksza Piotr - trener asystent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener asystent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeutka
Skowron Jakub - oficer prasowy


ZGRUPOWANIE SZKOLENIOWE KADRY U20K, 28.05-07.06.2018, ZAKOPANE

1. Paula Duchnowska AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków
3. Natalia Gwizdała ŁKS SMS Łódź
4. Patrycja Jaworska Miles Community College
5. Katarzyna Kocaj Artego Bydgoszcz
6. Anna Makurat Basket 90 Gdynia
7. Klaudia Niedźwiedzka Wisła CanPack Kraków
8. Julia Niełacna MUKS WSG Supravis Bydgoszcz / NSMS PZKosz
9. Julia Niemojewska Enea AZS Poznań
10. Weronika Papiernik MUKS Poznań
11. Karolina Podkańska ŁKS SMS Łódź
12. Natalia Popiół UKS Żak Nowy Sącz
13. Karolina Stefańczyk Enea AZS Poznań
14. Karolina Szydłowska UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz
15. Marta Wdowiuk MUKS Poznań
16. Barbara Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / NSM PZkosz

Sztab szkoleniowy:

Krzysztof Szewczyk - trener główny
Marek Lebiedziński - asystent trenera
Krzysztof Szwej - asystent trenera
Marcin Kaczocha - trener motoryki
Adam Piesik - fizjoterapeuta


KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY U18K, 27-29.05.2018, ŁOMIANKI

1. Keller Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
2. Kowalewska Magdalena MUKS Poznań
3. Kuczyńska Wiktoria AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4. Kulińska Zuzanna VBW GTK Gdynia
5. Leszczyńska Martyna UKS Basket S