Wydział Szkolenia Kontakty

Biuro Wydziału Szkolenia PZKosz
 

Dyrektor Sportowy Kazimierz Mikołajec
e-mail: k.mikolajec@pzkosz.pl
tel.: 885 855 847

Logistyka kadr żeńskich Karol Gryko
e-mail: k.gryko@pzkosz.pl
tel.: 504 148 465

Logistyka kadr męskich Marek Popiołek
e-mail: m.popiolek@pzkosz.pl
tel.: 696 257 360

Koordynator Programów KOSSM i SMOK - Maciej Szelągowski
e-mail: m.szelagowski@pzkosz.pl
tel.: 885 881 813

Koordynator Kadr 3x3
Bartłomiej Koziatek
e-mail: b.koziatek@pzkosz.pl
tel.: 885 775 662

Koordynator Kształcenia Trenerów Arkadiusz Korek
e-mail: a.korek@pzkosz.pl
tel.: 505 119 679

Koordynator administracyjny Programu KOSSM i SMOK – Pion Męski Monika Skrzecz
e-mail: m.skrzecz@pzkosz.pl
tel.: 885 881 001

Administrator KOSSM i SMOK – Pion Żeński Karol Gryko
e-mail: k.gryko@pzkosz.pl
tel.: 504 148 465

Koordynator Regionalny (Wschód) KOSSM i SMOK - Grzegorz Chodkiewicz
e-mail: g.chodkiewicz@pzkosz.pl

Koordynator Regionalny (Południe) KOSSM i SMOK - Ryszard Poznański
e-mail: r.poznanski@pzkosz.pl

Koordynator Regionalny (Północ) KOSSM i SMOK - Andrzej Curyl
e-mail: a.curyl@pzkosz.pl

Koordynator Regionalny (Wschód) KOSSM i SMOK - Mariusz Świerk
e-mail: m.swierk@pzkosz.pl

Koordynator Pionu Motorycznego - Remigiusz Rzepka
e-mail: rehabilitacja@fizjofit.pl
tel.: 694 483 121

Koordynator Pionu Medycznego - Mirosław Nosowicz
e-mail: m.nosowicz@pzkosz.pl
tel.: 885 881 012

Sprawy Sprzętowe - Maciej Krupiński
e-mail: m.krupinski@pzkosz.pl
tel.: 885 881 010