Reprezentacja Polski Seniorów

Lista zawodników:

1. Balcerowski Aleksander,     CB Gran Canaria – Claret SAD Las Palmas,   V. Garcia
2. Bender Maciej,     Mercer University Macon,   B. Hoffman
3. Bogucki Adrian,    KKK SA Krosno,   M. Niedbalski
4. Borowski Kacper,    MKS Start SA Lublin, D. Dedek
5. Cel Aaron,     Twarde Pierniki SA Toruń,   D. Mihevc
6. Dziewa Aleksander,     Śląsk Wrocław Basketball SA Wrocław,   R. Hyży
7. Garbacz Jakub,    GKK ARKA SA Gdynia,   P. Frasunkiewicz
8. Gielo Tomasz,     CB Canarias La Laguna,   T. Vidorreta
9. Gołębiowski Daniel,    Starogardzki Klub Sportowy SSA Starogard Gdański,   A. Gronek
10. Gruszecki Karol,     Twarde Pierniki SA Toruń,   D. Mihevc
11. Hrycaniuk Adam,     GRONO SSA Zielona Góra,    I. Jovovic
12. Karnowski Przemysław,     Twarde Pierniki SA Toruń,   D. Mihevc
13. Karolak Jakub,    Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA Warszawa,   T. Spasev
14. Kolenda Łukasz,     Trefl Sopot SA Sopot,   J. Toijala
15. Kolenda Michał,    Trefl Sopot SA Sopot,   J. Toijala
16. Kołodziej Michał,    Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA Warszawa,   T. Spasev
17. Kostrzewski Mateusz,     BM Slam Stal SA Ostrów Wielkopolski,   W. Kamiński
18. Koszarek Łukasz,     GRONO SSA Zielona Góra,    I. Jovovic
19. Kowalczyk Sebastian,    Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA Warszawa,   T. Spasev
20. Kulig Damian,     Twarde Pierniki SA Toruń,   D. Mihevc
21. Lampe Maciej,     Qingdao Eagles Qingdao,   X. Gong
22. Łączyński Kamil,    KK SA Włocławek,    I. Milicic
23. Łapeta Adam,     GKK ARKA SA Gdynia,   P. Frasunkiewicz
24. Matczak Filip,    Legia Warszawa Sekcja Koszykówki SA, T. Spasev
25. Michalak Michał,    KK SA Włocławek,    I. Milicic
26. Nowakowski Michał, BM Slam Stal SA Ostrów Wielkopolski,   W. Kamiński
27. Olejniczak Dominik,     University of Mississippi Oxford,    A. Kennedy
28. Ponitka Marcel,     GKK ARKA SA Gdynia,   P. Frasunkiewicz
29. Ponitka Mateusz,     Lokomotiv Kuban Krasnodar,   S. Obradovic
30. Put Filip,    KKK SA Krosno,   M. Niedbalski
31. Schenk Jakub,    KING Wilki Morskie SSA Szczecin,   M. Budzinauskas
32. Slaughter AJ,    ASVEL Lyon Villeurbanne Villeurbanne,   Z. Mitrovic
33. Sokołowski Michał,     GRONO SSA Zielona Góra,    I. Jovovic
34. Sulima Krzysztof,    Twarde Pierniki SA Toruń,   D. Mihevc
35. Waczyński Adam,     Baloncesto Malaga SAD Malaga,    L. Casimiro
36. Wojciechowski Mathieu,    MKS Dąbrowa Górnicza SA Dąbrowa Górnicza,   J. Winnicki
37. Witliński Mikołaj,     GKK ARKA SA Gdynia,    P. Frasunkiewicz
38. Wyka Dariusz,    GKK ARKA SA Gdynia,   P. Frasunkiewicz
39. Zamojski Przemysław,     GRONO SSA Zielona Góra,    I. Jovovic
40. Zyskowski Jarosław,     KK SA Włocławek,    I. Milicic
41. Żołnierewicz Przemysław,     BM Slam Stal SA Ostrów Wielkopolski,   W. Kamiński

 

Sztab szkoleniowy:

Mike Taylor - Trener Główny

Wojciech Kamiński - Trener Asystent

Krzysztof Szablowski - Trener Asystent

Arkadiusz Miłoszewski - Trener Asystent

Marek Popiołek - Trener Asystent

Maciej Krupiński - Trener Asystent

Artur Gronek - Trener Asystent

Piotr Blechacz - Trener Asystent

Artur Narojczyk - Trener Przygotowania Motorycznego

Remigiusz Rzepka - Trener Przygotowania Motorycznego

Arkadiusz Markiewicz - Fizjoterapeuta

Jakub Majewski - Fizjoterapeuta

Jakub Drozd - Fizjoterapeuta

 

Planowane akcje na 2019 rok:

1. konsultacja szkoleniowa, 18.02-20.02, Warszawa

2. mecz kwalifikacji MŚ, 21.02-23.02, Varażdin (Chorwacja)

3. mecz kwalifikacji MŚ, 24.02-26.02, Gdańsk

4. konsultacja szkoleniowa, 20.05-21.05, Warszawa

5. zgrupowanie szkoleniowe, 03.06-12.06, Radom

6. turniej międzynarodowy, 13.06-25.06, Chiny

7. konsultacja szkoleniowa, 29.07-2.08, Wałbrzych

8. gry kontrolne za granicą, 03.08-06.08, Czechy

9. konsultacja szkoleniowa, 09.08-14.08, Wałbrzych

10. turniej międzynarodowy, 15.08-19.08, Hamburg (Niemcy)

11. konsultacja szkoleniowa, 20.08, Warszawa

12. gry kontrolne w Polsce, 21.08-24.08, Lublin

13. konsultacja szkoleniowa za granicą, 26.08-30.08, Chiny

14. Mistrzostwa Świata, 31.08-16.09, Chiny

15. konsultacja szkoleniowa, 25.11-27.11, Gliwice

16. mecz kwalifikacji ME, 28.11-30.11, Gliwice

17. mecz kwalifikacji ME, 01.12-03.12, do ustalenia
 

 

Planowane akcje:

LP. Nazwa akcji Początek akcji Koniec akcji Miejsce
1. Badania 7.07.2017 8.07.2017 Warszawa
2. Zgrupowanie szkoleniowe 15.07.2017 27.07.2017 Wałbrzych
3. Turniej międzynarodowy 28.07.2017 29.07.2017 Wałbrzych
4. Konsultacja szkoleniowa 1.08.2017 2.08.2017 Warszawa
5. Turniej międzynarodowy 3.08.2017 6.08.2017 Kłajpeda(Litwa)
6. Konsultacja szkoleniowa 7.08.2017 9.08.2017 Warszawa
7. Turniej międzynarodowy 10.08.2017 12.08.2017 Ryga (Łotwa)
8. Konsultacja szkoleniowa 13.08.2018 16.08.2017 Warszawa
9. Turniej międzynarodowy 17.08.2017 21.08.2017 Hanburg (Niemcy)
10. Konsultacja szkoleniowa 22.08.2017 24.08.2017 Warszawa
11. Turniej międzynarodowy 25.08.2017 27.08.2017 do ustalenia
12. Mistrzostwa Europy 29.08.2017 17.09.2017 Filnandia + ew. awans
13. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 25.11.2017 28.11.2017 Łódź, Kłajpeda (Litwa)