Reprezentacja U 20 Kobiet

Lista zawodniczek:

1 Banaszak Liliana 2000 Enea AZS Poznań
2 Duchnowska Paula 1999 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
3 Duchnowska Wiktoria 2000 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
4 Falkowska Alicja 1999 Panola College Junior Panola
5 Grabska Alicja 1999 Wisła CanPack Kraków
6 Grzenkowicz Łucja 2000 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
7 Keller Wiktoria 2000 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
8 Klimek Natalia 2000 UKS Trójka Żyrardów
9 Kowalewska Magdalena 2000 MUKS Poznań
10 Kućko Julia 1999 Casper College Junior Wyoming
11 Lemańska Olga Agata 2000 MKS MOS Wrocław
12 Leszczyńska Martyna 2000 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13 Makurat Anna 2000 Basketball Investments SA Gdynia
14 Malinowska Monika 1999 AZS Politechnika Korona Kraków
15 Markowska Anna 1999 Independence Community College Junior Independence
16 Matkowska Karolina 1999 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17 Niełacna Julia 1999 San Francisco Dons San Francisco
18 Popiół Natalia 2000 AZS Politechnika Korona Kraków
19 Puter Bożena 2000 TS Wisła Kraków
20 Rudzka Justyna 2000 GTK Gdynia
21 Ryng Natalia 1999 Wichita State University Wichita
22 Stefańczyk Karolina 1999 Enea AZS Poznań
23 Szkop Magdalena 1999 Mon-Pol Płock
24 Szydłowska Karolina 1999 Seward County Community College Seward County
25 Świeżak Katarzyna 1999 AZS UW Warszawa
26 Trzeciak Olga 2000 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
27 Wińkowska Anna 2000 UKS Trójka Żyrardów
28 Wojtala Aleksandra 2000 KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
29 Wróblewska Kaja 2000 Enea AZS Poznań
30 Zieniewska Barbara 1999 New Mexico Junior College New Mexico
31 Zięborska Aleksandra 2000 Enea AZS Poznań

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk trener główny Wisła CanPack Kraków
2. Marek Lebiedzińskitrener asystent AZS Poznań
3. Krzysztof Szwej trener asystent 1KS Ślęza Wrocław
4. Marcin Kaczocha trener motoryki Artego Bydgoszcz
5. Adam Piesik fizjoterapeuta Artego Bydgoszcz

*Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

1

U20K

Konsultacja szkoleniowa

2019-06-02

2019-06-04

3

Łomianki

2

U20K

Zgrupowanie szkoleniowe

2019-06-27

2019-07-05

9

COS Szczyrk

3

U20K

Gry kontrolne z Niemcami

2019-07-06

2019-07-09

4

Kienbaum (Niemcy)

4

U20K

Zgrupowanie szkoleniowe

2019-07-12

2019-07-20

9

COS Władysławowo

5

U20K

Gry kontrolne z Litwą

2019-07-21

2019-07-23

3

COS Władysławowo

6

U20K

Konsultacja szkoleniowa

2019-07-27

2019-07-28

2

Pruszków

7

U20K

Gry kontrolne z Hiszpanią

2019-07-29

2019-07-30

2

Pruszków

8

U20K

Konsultacja szkoleniowa

2019-07-31

2019-07-31

1

Pruszków

9

U20K

Finał ME U20K, Dywizja A

2019-08-01

2019-08-12

12

Klatovy (Czechy)


*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych