Reprezentacja U 20 Kobiet

Lista zawodniczek:

1 Duchnowska Paula AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
2 Falkowska Alicja MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski K. Krakowski
3 Grabska Alicja AZS Politechnika Korona Kraków W. Eliasz Radzikowski
4 Gwizdała Natalia ŁKS SMS Łódź E. Nowak
5 Jasiulewicz Martyna Olimpia Wodzisław Śl. A. Kubaszczyk
6 Jaworska Patrycja Miles Community College Miles City N. Vogel
7 Kocaj Katarzyna Artego Bydgoszcz T. Herkt
8 Kućko Julia MMKS Katarzynki Toruń T. Urban
9 Maciejewska Agata UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
10 Makurat Anna Basket 90 Gdynia G. Vetra
11 Marcinkowska Marta Basket 90 Gdynia G. Vetra
12 Markowska Anna VBW GTK Gdynia K. Wieczorek
13 Matkowska Karolina AZS AJP Gorzów Wielkopolski R.Pieczyrak
14 Niedźwiedzka Klaudia Wisła CanPack Kraków K. Szewczyk
15 Niełacna Julia MUKS WSG Supravis Bydgoszcz K. Janik
16 Niemojewska Julia Enea AZS Poznań M. Lebiedziński
17 Nowakowska Weronika Panola College Panola E. Kite
18 Papiernik Weronika MUKS Poznań M. Brodziński
19 Podkańska Karolina ŁKS SMS Łódź E. Nowak
20 Popiół Natalia UKS ŻAK Nowy Sącz Nowy Sącz M. Obrzót
21 Ryng Natalia VBW GTK Gdynia K. Wieczorek
22 Stefańczyk Karolina Enea AZS Poznań M. Lebiedziński
23 Szkop Magdalena MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski K.Krakowski
24 Szydłowska Karolina UKS Trójka Żyrardów P. Wacławek
25 Trzeciak Olga AZS AJP Gorzów Wielkopolski R. Pieczyrak
26 Wdowiuk Marta MUKS Poznań M. Brodziński
27 Wieczyńska Marta UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
28 Zieniewska Barbara MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski K. Krakowski


Sztab szkoleniowy:

Szewczyk Krzysztof Trener główny Kadry U20K
Lebiedziński Marek Trener asystent Kadry U20K
Szwej Krzysztof Trener asystent Kadry U20K
Kaczocha Marcin Trener motoryki Kadry U20K
Piesik Adam Fizjoterapeuta Kadry U20K

*Planowane akcje:

1 Konsultacja szkoleniowa 2018-04-17 2018-04-19 3 Łomianki
2 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-05-28 2018-06-07 11 COS Zakopane
3 Gry kontrolne z Białorusią 2018-06-08 2017-06-10 3 COS Zakopane
4 Zgrupowanie szkoleniowe 2018-06-14 2018-06-19 6 COS Szczyrk
5 Gry kontrolne ze Słowacją 2018-06-20 2018-06-21 2 COS Szczyrk
6 Konsultacja szkoleniowa 2018-06-24 2018-06-26 3 COS Władysławowo
7 Turniej m/n 2018-06-27 2018-07-01 5 Caorle (Włochy)
8 Konsultacja szkoleniowa 2018-07-03 2018-07-04 2 Szczyrk
9 Finał ME U20K, Dywizja A 2018-07-05 2018-07-16 12 Sopron (Węgry)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych