Reprezentacja U 20 Kobiet

Lista zawodniczek:

1. Borkowska Kamila 2002 BI SA Gdynia
2. Flaszak Wiktoria 2002 UKS Lider Swarzędz
3. Jabłońska Emilia 2002 Sportowa Politechnika Gdańsk
4. Janczak Alicja 2002 SKK Polonia Warszawa
5. Jarecka Weronika 2002 OŚ AZS Poznań
6. Jastrzębska Wiktoria 2003 MPKK Sokołów Podlaski
7. Jędrzejczak Olga 2002 OŚ AZS Poznań
8. Kobylińska Joanna 2002 GTK Gdynia
9. Korandji Melanie 2002 Sportowa Politechnika Gdańsk
10. Kozłowska Maja 2003 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Kuczyńska Aleksandra 2002 KU AZS UMCS Lublin
12. Kurach Natalia 2002 KU AZS UMCS Lublin
13. Kurkowiak Martyna 2003 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Lebiecka Gabriela 2003 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
15. Masłowska Marta 2003 MUKS Poznań
16. Michniewicz Julita 2003 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
17. Mitrowska Aleksandra 2003 UKS Trójka Żyrardów
18. Myszkowska Julia 2002 GTK Gdynia
19. Piechowiak Weronika 2002 OŚ AZS Poznań
20. Przyszlak Anna 2003 KU AZS UMCS Lublin
21. Rogozińska Alicja 2002 OŚ AZS Poznań
22. Rudenko Zuzanna 2002 Columbus University Columbus
23. Ryzińska Daria 2003 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
24. Sobiech Wiktoria 2002 KS Basket 25 Bydgoszcz
25. Sztąberska Marta 2003 KKS Olsztyn
26. Szymkiewicz Magdalena 2002 BI SA Gdynia
27. Śmiałek Ewelina 2002 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
28. Wnorowska Klaudia 2003 KS JAS-FBG Sosnowiec
29. Zając Aleksandra 2003 MPKK Sokołów Podlaski
30. Zasada Wiktoria 2002 KS Basket 25 Bydgoszcz
31. Żukowska Aleksandra 2003 Lider Swarzędz

Sztab szkoleniowy:

1. Krzysztof Szewczyk - trener główny
2. Michał Snochowski - trener asystent
3. Janusz Kopaczewski - trener asystent/kierownik
4. Maciej Siemieńczuk - trener przygotowania motorycznego
5. Adam Piesik - fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. Konsultacja szkoleniowa - badania lekarskie  od 15.05.2022 do 16.05.2022 Łomianki
2. Zgrupowanie szkoleniowe od 06.06.2022 do 14.06.2022 COS Władysławowo
3. Gry kontrolne z Grecją od 15.06.2022 do 17.06.2022 COS Władysławowo
4. Zgrupowanie szkoleniowe od 20.06.2022 do 26.06.2022 COS Szczyrk
5. Turniej międzynarodowy od 27.06.2022 do 01.07.2022 Portugalia
6. Konsultacja szkoleniowa od 04.07.2022 do 05.07.2022 COS Szczyrk
7. Finał ME U20K, Dywizja A od 06.07.2022 do 17.07.2022 Sopron (Węgry)
 

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych