Reprezentacja U 16 Kobiet

Lista zawodniczek:

1. Adamczuk Justyna 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
2. Babińska Liliana 2004 UKS Bat Kartuzy
3. Banachowska Luiza 2004 GTK Gdynia
4. Batura Nicola 2004 MUKS Poznań
5. Conte Vittoria 2004 GTK Gdynia / NSMS PZKosz Łomianki
6. Dżochowska Karolina 2004 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
7. Formela Cyntia 2004 UKS Bat Kartuzy
8. Gilmajster Agata 2004 UKS Bat Kartuzy
9. Górlikowska Julia 2004 UKS Bat Kartuzy
10. Gromadzińska Agnieszka 2004 KKS Olsztyn
11. Ignerska Kornelia 2005 MUKS Poznań
12. Ilas Gabriela 2004 MKS Kusy Szczecin
13. Juskowiak Natalia 2004 MUKS Poznań
14. Kalenik Emily 2004 UKS Bat Kartuzy
15. Majkowska Anna 2004 UKS Bat Kartuzy
16. Makurat Agata 2004 UKS Bat Kartuzy
17. Malchrowicz Oliwia 2004 MUKS Poznań
18. Markowicz Małgorzata 2004 MKS MOS Wrocław
19. Mielnicka Aleksandra 2004 MKS MOS Wrocław
20. Pełka Oliwia 2005 Stella Azzura Roma
21. Piasecka Malina 2004 OŚ AZS Poznań
22. Piotrowska Wiktoria 2004 MUKS Poznań
23. Sajdak Roksana 2004 MKS MOS Wrocław
24. Skowron Agnieszka 2004 MKS MOS Wrocław
25. Sobańska Kornelia 2005 MKS Opalenica
26. Stasiak Wiktoria 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
27. Walczak Michalina 2004 UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
28. Wilbik Julia 2004 Sportowa Politechnika Gdańsk
29. Zając Wiktoria 2004 TS MOSiR Bochnia
30. Zajączkowska Maja 2004 MPKK Sokołów Podlaski
31. Zalewska Weronika 2004 GTK Gdynia

Sztab szkoleniowy:

1. Świerk Mariusz - trener główny Kadry U16K
2. Karlik Artur - trener asystent Kadry U16K
3. Eljasz-Radzikowski Wojciech - trener asystent Kadry U16K
4. Starzak Marcin - trener motoryki Kadry U16K
5. Gawron Paulina - fizjoterapeuta Kadry U16K

*Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

1

U16K

Konsultacja szkoleniowa

2020-01-22

2020-01-26

5

COS Szczyrk

 

           

 *terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych