Reprezentacja U 16 Kobiet

Lista zawodniczek:

1. Adamczuk Justyna 2005 UKS BASKET SMS Aleksandrów Łódzki
2. Bednarek Dominika 2005 RMKS Rybnik
3. Burzyńska Aleksandra 2005 MUKS Poznań
4. Flaszyńska Kaja 2005 UKS TRÓJKA Żyrardów
5. Grzywna Katarzyna 2005 UKS TRÓJKA Żyrardów
6. Ignerska Kornelia 2005 MUKS Poznań
7. Jarkiewicz Milena 2005 UKS TRÓJKA Żyrardów
8. Jeziorna Julia 2005 MKS Polkowice
9. Kozik Martyna 2005 SPORTOWA POLITECHNIKA Gdańsk
10. Kuper Amelia 2005 BASKET 4EVER Ksawerów
11. Kusiak Maja 2006 KS AZS UMCS Lublin
12. Lubecka Nicola 2005 MUKS Poznań
13. Miazek Aida 2005 MUKS WIDZEW Łódź
14. Niewiadomska Kaja 2005 MUKS WIDZEW Łódź
15. Nilsson Pola 2005 MUKS Poznań
16. Niżyńska Julia 2005 MKS MOS Wrocław
17. Pełka Oliwia 2005 STELLA AZZURA Roma
18. Przybylska Zofia 2005 MUKS Poznań
19. Rutkowska Natalia 2006 UKS SIÓDEMKA Sopot
20. Sobańska Kornelia 2005 MKS Opalenica
21. Stasiak Wiktoria 2005 PTK Pabianice
22. Steblecka Weronika 2005 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
23. Tomasik Nikola 2005 MUKS WIDZEW Łódź
24. Ullmann Dominika 2005 SPORTOWA POLITECHNIKA Gdańsk
25. Ułan Karolina 2005 UKS TRÓJKA Żyrardów
26. Wróbel Laura 2005 SPORTOWA POLITECHNIKA Gdańsk
27. Zaron Gabriela 2005 UKS BASKET SMS Aleksandrów Łódzki

Sztab szkoleniowy:

1. Iwona Jabłońska - trener główny
2. Krzysztof Janik - trener asystent
3. Bartosz Słomiński - trener asystent/kierownik
4. Michał Gulan - trener przygotowania motorycznego
5. Mateusz Pawluczuk - fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

miejsce

Konsultacja szkoleniowa

2021-06-14

2021-06-16

Łomianki

Zgrupowanie szkoleniowe

2021-07-11

2021-07-22

COS Zakopane/COS Szczyrk

Gry kontrolne

2021-07-23

2021-07-25

COS Zakopane/COS Szczyrk

Konsultacja szkoleniowa

2021-07-29

2021-08-01

Warszawa/Pruszków/Żyrardów

Konsultacja szkoleniowa

2021-08-05

2021-08-07

Warszawa/Żyrardów

FIBA U16 Women’s European Challenger

2021-08-07

2021-08-15

Do ustalenia

 *terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych