Reprezentacja U 15 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Adamowicz Adrian 2005 ŁKS Koszykówka Męska
2. Baganc Iwo 2006 Fundacja PBG Basket Junior
3. Baran Karol 2005 MUKS Niedźwiadki
4. Biliński Nikodem 2005 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
5. Borowski Ernest 2005 Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy Żak
6. Czerenkiewicz Witold 2005 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego
7. Frąc Mateusz 2005 Uczniowski Klub Sportowy SP 27
8. Giec Filip 2005 Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni
9. Hodor Filip 2005 Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół
10. Jaworski Kacper 2005 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
11. Kamiński Karol 2005 Stowarzyszenie Promocji Koszykówki
12. Karwik Maksymilian 2005 Miejski Klub Sportowy Basket Szczawno Zdrój
13. Kępiński Szymon 2006 Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary
14. Kirwiel Szymon 2005 Miejski Klub Sportowy Start SA
15. Kobiak Olgierd 2005 Gdyńska Akademia Koszykówki
16. Kołaczkowski Maciej 2005 Uczniowski Klub Sportowy Regis
17. Kornatka Jakub 2005 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
18. Kosiorowski Marcin 2005 Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik
19. Kowalski Mateusz 2005 Twarde Pierniki SA
20. Kozłowicz Kacper 2005 Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni
21. Kucharski Filip 2005 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
22. Kuczawski Kajetan 2005 Uczniowski Klub Sportowy SP 27
23. Kundera Jakub 2005 Klub Uczelnialny AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
24. Łaniewski Jakub 2005 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów
25. Łuczak Piotr 2006 Wrocławski Klub Koszykówki
26. Mieloch Piotr 2005 Fundacja PBG Basket Junior
27. Mierzwa Mateusz 2005 Stowarzyszenie HoopLife Basketball
28. Milicić Zoran 2006 Ratiopharm Ulm
29. Miś Filip 2005 Klub Uczelniany Akademicki Związek Sportowy Politechniki Rzeszowskiej
30. Mysiorek Kacper 2005 Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary
31. Mysiorek Jakub 2005 Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary
32. Nagel Maciej 2005 Uczniowski Klub Sportowy Basket Ósemka/ SMS PZKosz Władysławowo
33. Najder Aleks 2005 Basketball Club Sieraków
34. Nowak Mikołaj 2006 Uczniowski Klub Sportowy Regis
35. Nowicki Jan 2005 Basket Team Suchy Las
36. Nowicki Szymo 2005 Gdyńska Akademia Koszykówki
37. Orłowski Mateusz 2006 Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA
38. Osiński Jakub 2005 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Basket
39. Pacenko Maksymilian 2005 Gdyńska Akademia Koszykówki
40. Piorun Daniel 2005 Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal
41. Płuciennik Szymon 2005 Klub Koszykówki Wilki Morskie
42. Ratowski Janusz 2005 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów
43. Samiec Mateusz 2005 Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra/ SMS PZKosz Władysławowo
44. Sieradzki Igor 2005 Klub Koszykówki Wilki Morskie
45. Siewruk Antoni 2005 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej
46. Soiński Franciszek 2006 Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego
47. Sowiński Paweł 2005 Twarde Pierniki SA
48. Sternicki Tymoteusz 2006 Gdyńska Akademia Koszykówki
49. Stolarz Igor 2005 Gdyńska Akademia Koszykówki
50. Szweda Patryk 2005 Miejski Klub Sportowy Novum
51. Śmiglak Jan 2005 Basketball Club Sieraków
52. Tomczyk Bartosz 2005 Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
53. Ucieszyński Jakub 2005 Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA
54. Urban Igor 2005 Fundacja PBG Basket Junior
55. Wierzchowski Wojciech 2005 Pabianicki Klub Koszykówki 99
56. Zapart Jakub 2005 ŁKS Koszykówka Męska
57. Zawrotniak Mikołaj 2005 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów
58. Żeromski Milan 2005 Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Bychawski - trener główny Kadry U15M
Marek Żukowski - trener asystent Kadry U15M
Rafał Gil - trener asystent Kadry U15M
Piotr Biel - trener motoryki U15M
Łukasz Kok - fizjoterapeuta U15M

*Planowane akcje:

1. Konsultacja Szkoleniowa - COS Szczyrk - 29.01-02.02.2020r
2. Konsultacja Szkoleniowa - COS Szczyrk - 27-31.05.2020r.
3. Zgrupowanie Szkoleniowe - COS Szczyrk - 03-09.08.2020r
4. Konsultacja Szkoleniowa - Warszawa - 10-11.09. 2020r
5. Gry Kontrolne - Warszawa - 11-14.09.2020r.
6. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 04-08.11.2020r
7. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 09-13.12.2020r
8. Konsultacja Szkoleniowa - 26.12.2020r - Miejsce do ustalenia
9. Turniej Nadziei Olimpijskich 2020r - 27-31.12.2020r - Miejsce do Ustalenia

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych