Reprezentacja U 15 Mężczyzn

Lista zawodników:

1. Adamowicz Adrian ŁKS Koszykówka Męska Łódź
2. Baganc Iwo Fundacja PBG Basket Junior Poznań / KOSSM
3. Baran Karol MUKS Niedźwiadki Przemyśl
4. Biliński Nikodem Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej Włocławek
5. Borowski Ernest Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy Żak Koszalin
6. Czerenkiewicz Witold Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego Bytom
7. De Vries Alan TS Jahn München 1887 Monachium (Niemcy)
8. Frąc Mateusz Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice / KOSSM
9. Giec Filip Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni Słupsk / KOSSM
10. Hodor Filip Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Łańcut
11. Jaworski Kacper Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
12. Kamiński Karol Stowarzyszenie Promocji Koszykówki Białystok
13. Karwik Maksymilian Miejski Klub Sportowy Basket Szczawno Zdrój Szczawno Zdrój
14. Kępiński Szymon Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary Żary / KOSSM
15. Kirwiel Szymon Miejski Klub Sportowy Start SA Lublin
16. Kobiak Olgierd Gdyńska Akademia Koszykówki Sopot
17. Kołaczkowski Maciej Uczniowski Klub Sportowy Regis Wieliczka
18. Kornatka Jakub Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej Włocławek
19. Kosiorowski Marcin Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik Rybnik / KOSSM
20. Kowalski Mateusz Twarde Pierniki SA Toruń
21. Kozłowicz Kacper Słupskie Towarzystwo Koszykówki Czarni Słupsk / KOSSM
22. Kucharski Filip Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
23. Kuczawski Kajetan Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice / KOSSM
24. Kundera Jakub Klub Uczelnialny AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Kielce/ KOSSM
25. Łaniewski Jakub Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów Komorów
26. Łuczak Piotr Wrocławski Klub Koszykówki Wrocław
27. Mieloch Piotr Fundacja PBG Basket Junior Poznań / KOSSM
28. Mierzwa Mateusz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin
29. Milicić Zoran Ratiopharm Ulm Ulm ( Niemcy)
30. Miś Filip Klub Uczelniany Akademicki Związek Sportowy Politechniki Rzeszowskiej Rzeszów
31. Mysiorek Kacper Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary Żary / KOSSM
32. Mysiorek Jakub Koszykarski Klub Sportowy Basket Żary Żary / KOSSM
33. Nagel Maciej Uczniowski Klub Sportowy Basket Ósemka Wejherowo / NSMS
34. Najder Aleks Basketball Club Sieraków Sieraków
35. Nowak Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Regis Wieliczka
36. Nowicki Jan Basket Team Suchy Las Suchy Las
37. Nowicki Szymon Gdyńska Akademia Koszykówki Gdynia
38. Orłowski Mateusz Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA Dąbrowa Górnicza / KOSSM
39. Osiński Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Basket Warszawa
40. Pacenko Maksymilian Gdyńska Akademia Koszykówki Gdynia
41. Piętowski Jakub Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
42. Piorun Daniel Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal Zielona Góra
43. Płuciennik Szymon  Klub Koszykówki Wilki Morskie Szczecin
44. Ratowski Janusz Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów Komorów
45. Samiec Mateusz Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra Jelenia Góra NSMS
46. Sieradzki Igor Klub Koszykówki Wilki Morskie Szczecin
47. Siewruk Antoni Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej Włocławek
48. Soiński Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego Bytom
49. Sowiński Paweł Twarde Pierniki SA Toruń
50. Sternicki Tymoteusz Gdyńska Akademia Koszykówki Gdynia KOSSM
51. Stolarz Igor Gdyńska Akademia Koszykówki Gdynia
52. Szweda Patryk Miejski Klub Sportowy Novum Bydgoszcz KOSSM
53. Śmiglak Jan Basketball Club Sieraków Sieraków
54. Tomczyk Bartosz Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław
55. Ucieszyński Jakub Miejski Klub Sportowy Dąbrowa Górnicza SA Dąbrowa Górnicza
56. Urban Igor Fundacja PBG Basket Junior Poznań KOSSM
57. Wierzchowski Wojciech Pabianicki Klub Koszykówki 99 Pabianice
58. Zapart Jakub ŁKS Koszykówka Męska Łódź
59. Zawrotniak Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Akademia Koszykówki Komorów Komorów
60. Żeromski Milan Stowarzyszenie Koszykówki Młodzieżowej Zastal Zielona Góra

Sztab szkoleniowy:

Wojciech Bychawski – Trener Główny
Rafał Gil – Trener Asystent
Marek Żukowwski – Trener Asystent
Piotr Biel – Trener Przygotowania Motorycznego
Alicja Albecka – Fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. Konsultacja Szkoleniowa - COS Szczyrk - 29.01-02.02.2020r
2. Zgrupowanie Szkoleniowe – Kielce – 20-30.06.2020r
3. Zgrupowanie Szkoleniowe – Wrocław – 17-24.07.2020r
4. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 04-08.11.2020r
5. Konsultacja Szkoleniowa - COS Zakopane - 09-13.12.2020r
6. Konsultacja Szkoleniowa - 26.12.2020r - Miejsce do ustalenia
7. Turniej Nadziei Olimpijskich 2020r - 27-31.12.2020r - Miejsce do Ustalenia

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych