Reprezentacja Seniorek

Lista zawodniczek:

1. Adamowicz Julia 1994
2. Banaszak Liliana 2000
3. Borkowska Kamila 2002
4. Bujniak Sylwia 1996
5. Dobrowolska Agata 1992
6. Drop Julia 1995
7. Gajda Weronika 1989
8. Gala Ewelina 1990
9. Gertchen Klaudia 1996
10. Grymek Joanna 1996
11. Jakubiuk Anna 1994
12. Jasnowska Monika 1992
13. Kaczmarczyk Agnieszka 1989
14. Kastanek Marissa 1990
15. Keller Wiktoria 2000
16. Koc Martyna 1983
17. Kotnis Aneta 1989
18. Makurat Aleksandra 1997
19. Makurat Anna 2000
20. Marciniak Daria 1994
21. Misiek Paulina 1987
22. Michałek Karina 1993
23. Morawiec Aldona 1992
24. Naczk Monika 1995
25. Niedźwiedzka Klaudia 1998
26. Niemojewska Julia 1998
27. Niełacna Julia 1999
28. Nowicka Marta 1997
29. Ossowska Jowita 1996
30. Owczarzak Dominika 1994
31. Parzeńska Aleksandra 1997
32. Pawlak Aleksandra 1984
33. Poboży Karolina 1996
34. Podgórna Kamila 1996
35. Podkańska Karolina 1998
36. Puc Zuzanna 1997
37. Puss Karolina 1994
38. Pyka Martyna 1995
39. Rembiszewska Amalia 1996
40. Schmidt Roksana 1992
41. Sklepowicz Zuzanna 1996
42. Skobel Agnieszka 1989
43. Stankiewicz Angelika 1995
44. Szajtauer Magdalena 1995
45. Szott-Hejmej Agnieszka 1982
46. Telenga Weronika 1995
47. Trzeciak Katarzyna 1992
48. Ziętara Magdalena 1992

Sztab szkoleniowy:

1. Kováčik Maroš - trener główny
2. Kowalewski Karol - asystent trenera
3. Pospisil Martin - asystent trenera - Kadra K
4. Kobryn Ewelina - general manager
5. Krupiński Maciej - kierownik reprezentacji
6. Pasternak Bartosz - trener przygotowania motorycznego
7. Lubik Marcin - fizjoterapeuta
8. Urbanik Marek - fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

1

Seniorki

Konsultacja szkoleniowa

03.02.2020

07.02.2020

5

Wałbrzych

2

Seniorki

Badania lekarskie

04.06.2020

04.06.2020

1

Warszawa

3

Seniorki

Konsultacja szkoleniowa

05.06.2020

08.06.2020

4

Arłamów

4

Seniorki

Zgrupowanie szkoleniowe

09.06.2020

16.06.2020

8

COS Władysławowo

5

Seniorki

Konsultacja szkoleniowa

22.06.2020

22.06.2020

1

Warszawa

6

Seniorki

Konsultacja szkoleniowa

23.06.2020

24.06.2020

2

Piestany (Słowacja)

7

Seniorki

Gry kontrolne ze Słowacją

25.06.2020

27.06.2020

3

Piestany (Słowacja)

8

Seniorki

Zgrupowanie szkoleniowe

28.06.2020

03.07.2020

6

COS Władysławowo

9

Seniorki

Gry kontrolne z Serbią

04.07.2020

07.07.2020

4

Serbia

10

Seniorki

Konsultacja szkoleniowa

06.11.2020

10.11.2020

5

Wałbrzych

11

Seniorki

Mecz kwalifikacyjny

11.11.2020

12.11.2020

2

Białoruś

12

Seniorki

Mecz kwalifikacyjny

13.11.2020

16.11.2020

4

Wielka Brytania

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych