Reprezentacja Seniorek

Lista zawodniczek:


1 Adamowicz Julia Artego Bydgoszcz T. Herkt
2 Bazan Julia MLKS Rzeszów K. Herbaciński nsms
3 Bujniak Sylwia Artego Bydgoszcz T. Herkt abs. nsms
4 Dobrowolska Agata Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin W. Szawarski abs. nsms
5 Drop Julia Cosinus Widzew Łódź D. Kovačević
6 Gajda Weronika CCC Polkowice M. Kovacik
7 Gertchen Klaudia Cosinus Widzew Łódź D. Kovačević
8 Grymek Joanna Oregon State Uniwersity Corvallis S. Rueck abs. nsms
9 Gwizdała Natalia ŁKS SMS Łódź E. Nowak abs. nsms
10 Jakubiuk Anna Basket 90 Gdynia G. Vetra
11 Jaworska Beata InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski D. Maciejewski
12 Kaczmarczyk Agnieszka 1KS Ślęza Wrocław A. Rusin
13 Kocaj Katarzyna Artego Bydgoszcz T. Herkt
14 Kotnis Aneta Basket 90 Gdynia G. Vetra abs. nsms
15 Makurat Aleksandra Liberty University Lynchburg C. Green abs. nsms
16 Makurat Anna Basket 90 Gdynia G. Vetra abs. nsms
17 Marciniak Daria Enea AZS Poznań M. Lebiedziński
18 Misiek Paulina InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski D. Maciejewski
19 Morawiec Aldona Basket 90 Gdynia G. Vetra abs. nsms
20 Naczk Monika TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski V. Czeczuro abs. nsms
21 Niedźwiedzka Klaudia Wisła CanPack Kraków K. Szewczyk
22 Niemojewska Julia Enea AZS Poznań M. Lebiedziński abs. nsms
23 Ossowska Jowita Basket 90 Gdynia G. Vetra abs. nsms
24 Owczarzak Dominika Wisła CanPack Kraków K. Szewczyk
25 Parzeńska Aleksandra Enea AZS Poznań M. Lebiedziński abs. nsms
26 Poboży Karolina Artego Bydgoszcz T. Herkt abs. nsms
27 Podgórna Kamila Basket 90 Gdynia G. Vetra
28 Puc Zuzanna University of Texas El Paso K. Baker
29 Puss Karolina CCC Polkowice M. Kovacik
30 Pyka Martyna Politechnika Gdańska Gdańsk L. Szwecowa-Knap abs. nsms
31 Rembiszewska Amalia Basket 90 Gdynia G. Vetra abs. nsms
32 Schmidt Roksana Cosinus Widzew Łódź D. Kovačević
33 Sklepowicz Zuzanna 1KS Ślęza Wrocław A. Rusin abs. nsms
34 Skobel Agnieszka Energa Toruń A. Paulauskas
35 Stankiewicz Angelika CCC Polkowice M. Kovacik abs. nsms
36 Stawińska Karolina Basket 90 Gdynia G. Vetra abs. nsms
37 Stelmach Daria InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski D. Maciejewski
38 Szajtauer Magdalena InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski D. Maciejewski
39 Szczepanik Agata Panattoni Lider Pruszków J. Rybczyński abs. nsms
40 Szybała Karina 1KS Ślęza Wrocław A. Rusin
41 Telenga Weronika UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki P. Neyder
42 Trzeciak Katarzyna PGE MKK Siedlce T. Mołłow
43 Wajler Aleksandra ŁKS SMS Łódź E. Nowak abs. nsms
44 Ziętara Magdalena Wisła CanPack Kraków K. Szewczyk
45 Żukowska Paulina PGE MKK Siedlce T. Mołłow

Sztab szkoleniowy:

Rusin Arkadiusz - trener główny
Szewczyk Krzysztof - trener aststent
Kulpeksza Piotr - trener aststent
Pasternak Bartosz - trener motoryki
Krupiński Maciej - trener aststent
Siembida Paweł - fizjoterapeuta
Bloch Agata - fizjoterapeuta
Skowron Jakub - oficer prasowy

 

Planowane akcje na 2018 rok:

1. Badania lekarskie 25.04 Warszawa

2. Turniej międzynarodowy w Chinach: 28.04-06-05-2018

3. Zgrupowanie: COS Zakopane 7-18.05.2018

4. Zgrupowanie: Aqua-Zdrój Wałbrzych 23.05 – 1.06.2018

5. Gry kontrolne: 2-3.06.2018 Wałbrzych

6. Zgrupowanie: COS Władysławowo 10-18.06.2018

7. Gry kontrolne: 19-20.06.2018 Władysławowo

8. Turniej międzynarodowy w Chinach: 30.06-12.07.2018

9. Zgrupowanie Bydgoszcz 12-22.11.2018

10. Kw. ME 2019: Polska – Turcja 17.11.2018 Bydgoszcz

11. Kw. ME 2019: Polska – Estonia 21.11 2018 Bydgoszcz

Planowane akcje:

LP Nazwa akcji Początek akcji Koniec akcji Miejsce akcji
1. Badania lekarskie 4.05.2017 4.05.2017 Warszawa
2. Zgrupowanie szkoleniowe 8.05.2017 16.05.2017 COS Zakopane
3. Turniej międzynarodowy 17.05.2017 22.05.2017 Hiszpania
4. Konsultacja szkoleniowa 23.05.2017 23.05.2017 Pruszków
5. Turniej międzynarodowy 24.05.2017 28.05.2017 Słowenia
6. Zgrupowanie szkoleniowe 5.06.2017 12.06.2017 COS Władysławowo
7. Konsultacja szkoleniowa 18.06.2017 20.06.2017 Pruszków
8. Gry kontrolne 21.06.2017 1.07.2017 Chiny
9. Konsultacja szkoleniowa 31.07.2017 3.08.2017 COS Władysławowo
10. Gry kontrolne 4.08.2017 7.08.2017 Finlandia
11. Konsultacja szkoleniowa 12.08.2017 13.08.2017 Warszawa
12. Uniwersjada 14.08.2017 31.08.2017 Taipei (Chiny)
13. Zgrupowanie szkoleniowe 5.11.2017 13.11.2017 Wałbrzych
14. Kw. ME 2019: Polska - Białoruś (11.11.2017)     Wałbrzych
15 Kw. ME 2019: Turcja - Polska (15.11.2017)
14.11.2017 16.11.2017 Ankara (Turcja)
16. Konsultacja szkoleniowa 27.12.2017 30.12.2017 Bydgoszcz