Reprezentacja Seniorek

Lista zawodniczek:

1. Banaszak Liliana 2000 OŚ AZS Poznań
2. Bazan Julia 2001 GTK Gdynia
3. Borkowska Kamila 2002 BI SA Gdynia
4. Bujniak Sylwia 1996 BG 74 Veichlen Goettingen
5. Dobrowolska Agata 1992 BI SA Gdynia
6. Drop Julia 1995 1 KS Ślęza Wrocław SA Wrocław
7. Gajda Weronika 1989 MKS Polkowice
8. Gertchen Klaudia 1996 MKS Polkowice
9. Grzenkowicz Łucja 2000 MMKS Katarzynki Toruń
10. Jakubiuk Anna 1994 1 KS Ślęza Wrocław SA Wrocław
11. Kalenik Emily 2004 NB Paterna Walencja
12. Kastanek Marissa 1990 BI SA Gdynia
13. Keller Wiktoria 2000 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
14. Klimek Natalia 2000 LMU Los Angeles
15. Kośla Emilia 2001 KU AZS UMCS Lublin
16. Kuczyńska Aleksandra 2002 KU AZS UMCS Lublin
17. Leszczyńska Martyna 2000 SKK Polonia Warszawa
18. Makurat Agata 2004 OŚ AZS Poznań
19. Makurat Anna 2000 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
20. Niemojewska Julia 1998 GTK Gdynia
21. Niedźwiedzka Klaudia 1998 KU AZS UMCS Lublin
22. Ossowska Jowita 1996 GTK Gdynia
23. Owczarzak Dominika 1994 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
24. Pawłowska Anna 1996 SKK Polonia Warszawa
25. Parzeńska Aleksandra 1997 GTK Gdynia
26. Piestrzyńska Julia 2001 GTK Gdynia
27. Poboży Karolina 1996 KS Basket 25 Bydgoszcz
28. Podgórna Kamila 1996 BI SA Gdynia
29. Puc Zuzanna 1997 UTES Utah
30. Puter Bożena 2000 MKS Polkowice
31. Pszczolarska Aleksandra 2001 MMKS Katarzynki Toruń
32. Rembiszewska Amalia 1996 Use Scotti Rosa Empoli
33. Rogozińska Alicja 2002 OŚ AZS Poznań
34. Sklepowicz Zuzanna 1996 KU AZS UMCS Lublin
35. Skobel Agnieszka 1989 Rutronik Starks Keltern
36. Sosnowska Klaudia 1990 SKK Polonia Warszawa
37. Stankiewicz Angelika 1995 KS Basket 25 Bydgoszcz
38. Stefańczyk Karolina 1999 1 KS Ślęza Wrocław SA Wrocław
39. Szymkiewicz Magdalena 2002 BI SA Gdynia
40. Telenga Weronika 1995 MKS Polkowice
41. Trzeciak Katarzyna 1992 TC Herner Herner
42. Trzeciak Olga 2000 KU AZS UMCS Lublin
43. Tyszkiewicz Julia 1996 MKS Pruszków
44. Wińkowska Anna 2000 GTK Gdynia
45. Wojtala Aleksandra 2000 KS JAS-FBG Sosnowiec
46. Zięmborksa Aleksandra 2000 MKS Polkowice

Sztab szkoleniowy:

1. Kováčik Maroš - trener główny
2. Kowalewski Karol - asystent trenera
3. Pospisil Martin - asystent trenera - Kadra K
4. Kobryn Ewelina - general manager
5. Krupiński Maciej - kierownik reprezentacji
6. Pasternak Bartosz - trener przygotowania motorycznego
7. Lubik Marcin - fizjoterapeuta
8. Urbanik Marek - fizjoterapeuta

*Planowane akcje:

1. Konsultacja szkoleniowa - badania lekarskie od 30.05.2022 do 30.05.2022 Warszawa
2. Zgrupowanie szkoleniowe od 28.05.2022 do 03.06.2022 Kraków
3. Zgrupowanie szkoleniowe od 05.06.2022 do 12.06.2022 Wrocław
4. Turniej w Grecji od 13.06.2022 do 17.06.2022 Ateny (Grecja)
5. Konsultacja szkoleniowa od 20.062022 do 22.06.2022 Wrocław
6. Gry kontrolne z Czechami od 23.06.2022 do 25.06.2022 Trutnov (Czechy)
7. Konsultacja szkoleniowa od 17.11.2022 do 22.11.2022 Gniezno
8. Mecz kwalifikacyjny ze Słowenia od 23.11.2022 do 24.11.2022 Gniezno
9. Mecz kwalifikacyjny z Albanią od 25.11.2022 do 28.11.2022 do ustalenia/Albania
 
*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych