Akcje Szkoleniowe KOSSM'ów

Akcja 2.6 - KOSSM 3x3 Czelendż - turniej finałowy chłopców, 15-16.06.2019, Żyrardów

ZAWODNICY:
Adamiec Eryk
Barnuś Kamil
Bartecki Damian
Bobka Piotr
Boguszewski Michał
Chwiećko Stanisław
Fielestak Cyprian
Górzyński Wiktor
Gurtatowski Filip
Juras Kacper
Kalinowski Adam
Kalinowski Juliusz
Karwik Maksymilian
Kloska Sebastian
Kondracki Dominik
Kowalski Patryk
Kozłowski Marcel
Krakowiak Dominik
Krassowski Miłosz
Krzebietke Piotr
Latarski Adrian
Lisek Błażej
Maciej Puchalski
Kamil Borowski
Oskar Wysocki
Karol Baran
Mazur Łukasz
Niziński Jakub
Olechnowicz Bartosz
Pacenko Maksymilian
Płecha Jakub
Prokopowicz Bartosz
Rosołowski Patryk
Sawicki Tomasz
Składanowski Marcin
Sołtyka Karol
Sudoł Jakub
Szulc Jakub
Świtalski Eryk
Toczyłowski Dawid
Turosz Dawid
Zabłocki Jakub
Zieliński Kuba
Ziółkowski Miłosz

TRENERZY:
Albert Siekiera
Domoradzki Paweł
Kalinowski Krzysztof
Klin Grzegorz
Kociołek Łukasz
Królik Monika
Łukasiewicz Jarosław
Michalak Tomasz
Prawica Roman
Puchalski Daniel
Sworst Dariusz
 

Akcja 2.5 - KOSSM 3x3 Czelendż - turniej finałowy dziewcząt, 15-16.06.2019, Żyrardów

ZAWODNICZKI:

Baruch Natalia
Beringer Julia
Bęben Oliwia
Bogusiewicz Adrianna
Buczyńska Kinga
Czaja Patrycja
Ćwiek Roksana
Despet Emanuela
Dolacińska Oliwia
Dyja Oliwia
Dziedzic Dagmara
Fabianowska Martyna
Gałek Nikola
Gejcyg Iga
Gryzińska Nicole
Grzelak Aleksandra
Janicka Oliwia
Jastrzębska Wiktoria
Jurczak Marta
Kosicka Zofia
Kowalska Aleksandra
Ludwiczuk Zuzanna
Maciukiewicz Adriana
Michalska Maja
Niedźwiedź Natalia
Nieściór Weronika
Niewiadomska Kaja
Pawlak Otylia
Przybylska Zuzanna
Puchacz Weronika
Pytel Katarzyna
Rok Aleksandra
Socha Weronika
Stefańska Martyna
Ster Aleksandra
Symeryak Agnieszka
Szczepaniak Emilia
Szymańska Natalia
Tryzno Hanna
Wartecka Barbara
Wartecka Zofia
Więcek Nikola
Wohlfeil Martyna
Wołowicz Maja
Woźniak Zuzanna
Zając Aleksandra
Zaremba Julia
Żak Nikola

TRENERZY:
Milbrandt Piotr
Ziemiński Adam
Kociołek Łukasz
Sroka Rafał
Andersz Zbigniew
Kuczmera Agnieszka
Semmler Tomasz
Iwański Krzysztof
Depta Sławomir
Tomasz Główka
Dyja Jacek
Janiszewski Robert


Akcja 2.4 - KOSSM 3x3 Czelendż - turniej kwalifikacyjny chłopców - południe - 13-14.04.2019, Żyrardów

ZAWODNICY:

1. Barnuś Kamil
2. Basa Dominik
3. Cieślak Mateusz
4. Complak Karol
5. Dziadowicz Jan
6. Fabisiak Jan
7. Fielestak Cyprian
8. Gęborski Oliwier
9. Golda Maciek
10. Górzyński Wiktor
11. Hul Przemysław
12. Juras Kacper
13. Kalinowski Juliusz
14. Kępski Adam
15. Kołakowski Szymon
16. Kołowrot Sebastian
17. Kowalik Gniewosz
18. Kowalski Patryk
19. Kundera Jakub
20. Ligocki Paweł
21. Lisek Błażej
22. Mazur Łukasz
23. Misiak Rober
24. Niziński Jakub
25. Ośliźlok Franciszek
26. Pluta Mateusz
27. Prasałek Patryk
28. Prokopowicz Bartosz
29. Puchalski Maciej
30. Rak Oliwier
31. Rosołowski Patryk
32.Sadowski Igor
33. Składanowski Marcin
34. Skwark Hubert
35. Stoń Oskar
36. Sudoł Jakub
37. Szymański Michał
38. Ścieszka Adrian
39. Tarnawski Klaudiusz
40. Turosz Dawid
41. Viscardi Antoni
42. Wierzbicki Igor
43. Witczak Kamil
44. Zabłocki Jakub
45. Zieliński Jakub
46. Ziółkowski Miłosz
47. Zmysłowski Bartosz
48. Zogrodnik Oliwier

KADRA SZKOLENIOWA:

1. Bełczowski Robert
2. Domoradzki Paweł
3. Dutkiewicz Robert
4. Głuchowski Rafał
5. Kałuża Szymon
6. Łukasiewicz Jarosław
7. Michalak Tomasz
8. Puchalski Daniel
9. Siekiera Albert
10. Sworst Dariusz


Akcja 2.3 - KOSSM 3x3 Czelendż - turniej kwalifikacyjny dziewcząt - południe - 13-14.04.2019, Żyrardów

ZAWODNICZKI:

1. Bajer Viktoria
2. Błońska Karolina
3. Bołbot Emilia
4. Buczyńska Kinga
5. Chojnacka Małgorzata
6. Durka Hanna
7. Dziadowiec Łucja
8. Dziśnieńska Weronika
9. Dyja Oliwia
10. Feryńska Sylwia
11. Gadowska Julia
12. Głowacka Matylda
13. Grzelak Aleksandra
14. Jaworska Kornelia
15. Jeronim Wiktoria
16. Kierzkowska Hanna
17. Kimont Oliwia
18. Kołodziejska Justyna
19. Komor Zuzanna
20. Koral Laura
21. Kowalczyk Julia
22. Kowalska Aleksandra
23. Kosztowniak Katarzyna
24. Kusiak Wiktoria
25. Kwiatkowska Julita
26. Lemieszek Zuzanna
27. Marciniak Martyna
28. Matusiewicz Klaudia
29. Michalska Maja
30. Mikulska Wiktoria
31. Oracz Martyna
32. Papuga Weronika
33. Paradowska Julia
34. Pietruch Laura
35. Proc Aleksandra
36. Rok Aleksandra
37. Skawińska Julia
38. Sommer Martyna
39. Stuleblak Julia
40. Szcześniak Małgorzata
41. Traka Zofia
42. Uniszewska Zuzanna
43. Wiercińska Gabriela
44. Wolan Wiktoria
45. Zaczyńska Klaudia
46. Zalewska Julia
47. Złotkowska Gabriela
48. Żak Izabela

KADRA SZKOLENIOWA:

1. Chodera Anna
2. Depta Sławomir
3. Dyja Jacek
4. Kubiak Krzysztof
5. Kluczyńska Firsz Iga
6. Markowicz Marcin
7. Misiuk Małgorzata
8. Raczyński Dariusz
9. Starzak Marcin
10. Stasiewicz Piotr
11. Sztąberska Dominika


Akcja 2.2 - KOSSM 3x3 Czelendż - turniej kwalifikacyjny chłopców - północ - 13-14.04.2019, Człuchów

ZAWODNICY:

1. Adamiec Eryk
2. Bartecki Damian
3. Bartkowiak Marcin
4. Bobka Piotr
5. Boczarski Kacper
6. Chrzanowski Oskar
7. Chwiećko Stanisław
8. Drągowski Jakub
9. Duda Alan
10. Gawlik Mateusz
11. Gurtatowski Filip
12. Hościłowicz Marcel
13. Jagiełowicz Piotr
14. Karnowski Mikołaj
15. Kloska Sebastian
16. Korzeniewski Mateusz
17. Kowalczyk Łukasz
18. Kozłowski Marcel
19. Latarski Adrian
20. Mazurkiewicz Damian
21. Mazurowski Przemysław
22. Miecznikowski Dominik
23. Nalecziński Nikodem
24. Olechnowicz Bartosz
25. Perzanowski Igor
26. Pietkiewicz Patrick
27. Płecha Jakub
28. Reczyński Kacper
29. Sawicki Tomasz
30. Siemianiuk Wiktor
31. Skalski Przemysław
32. Skalski Radosław
33. Skrzypczyk Kasper
34. Sołtyka Karol
35. Stopa Hubert
36. Sulej Błażej
37. Świec Kacper
38. Toczydłowski Dawid
39. Wierzbicki Piotr
40. Zach Mateusz

KADRA SZKOLENIOWA:

1. Barcz Radosław
2. Chwiałkowski Tomasz
3. Hossa Marek
4. Kalinowski Krzysztof
5. Klin Grzegorz
6. Kociołek Łukasz
7. Królik Monika
8. Majewski Arkadiusz
9. Mróz Michał

Akcja 2.1 - KOSSM 3x3 Czelendż - turniej kwalifikacyjny dziewcząt - północ - 13-14.04.2019, Człuchów

ZAWODNICZKI:

1. Baruch Natalia
2. Beringer Julia
3. Birkos Izabela
4. Błaszczak Nicola
5. Dolacińska Oliwia
6. Dudek Julia
7. Ejsmont Anna
8. Furman Wanesa
9. Gilmajster Agata
10. Gryzińska Nicole
11. Juskowiak Natalia
12. Kitkowska Ewelina
13. Kobus Oliwia
14. Kurtas Nikola
15. Lebiecka Gabriela
16. Łysiak Martyna
17. Makurat Agata
18. Malchrowicz Oliwia
19. Mazuro Karolina
20. Michalska Martyna
21. Mordak Wiktoria
22. Owczarzak Daria
23. Pakuła Weronika
24. Pawelczyk Wiktoria
25. Piotrowska Wiktoria
26. Przybylska Zuzanna
27. Senenko Zuzanna
28. Socha Weronika
29. Sosnowska Oliwia
30. Ster Aleksandra
31. Szczerba Aleksandra
32. Tryzno Hanna
33. Wilbik Julia
34. Winiecka Jagoda
35. Wohlfeil Martyna
36. Wołowicz Maja
37. Woźniak Zuzanna
38. Zaremba Julia
39. Zbierska Joanna
40. Żak Nikola

KADRA SZKOLENIOWA:

1. Czarnodolska Klaudia
2. Dwornik Mateusz
3. Judziński Grzegorz
4. Kurzawski Paweł
5. Makurat Magdalena
6. Pawłowski Roman
7. Sibora Monika
8. Sztąberska Alicja
9. Ziemiński Adam