Reprezentacja U 18 Kobiet

Lista zawodniczek:

1. Banucha Konstancja 2002 k 35658 UKS Siódemka Sopot / SMS PZKosz
2. Bazan Julia 2001 k 42208 MLKS Rzeszów / SMS PZKosz
3. Borkowska Kamila 2002 k 58918 GTK Gdynia / SMS PZKosz
4. Duda Marta 2001 k 30477 MMKS Katarzynki Toruń /SMS PZKosz
5. Dudek Weronika 2002 k 40138 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
6. Hipp Weronika 2001 k 29234 Eagle's Landing Christian Academy McDonough
7. Jabłońska Emilia 2002 k 37535 Sportowa Politechnika Gdańsk
8. Kaźmierczak Pola 2001 k 32782 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
9. Klugmann Zuzanna 2001 k 43510 GTK Gdynia
10. Kobylińska Joanna 2002 k 40805 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Kośla Emilia 2001 k 29427 UKS La Basket Warszawa / SMS PZKosz
12. Kowalska Martyna 2001 k 33848 MKS Tęcza Leszno / SMS PZKosz
13. Krupa Zuzanna 2001 k 53060 Sportowa Politechnika Gdańsk
14. Kurach Natalia 2002 k 37899 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski / SMS PZKosz
15. Kuczyńska Wiktoria 2001 k 41804 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
16. Kulińska Zuzanna 2001 k 31392 New York Military Accademy Cornwall-On-Hudson
17. Myszkowska Julia 2002 k 38314 UKS Trójka Żyrardów / SMS PZKosz
18. Piechowiak Weronika 2002 k 37086 OŚ AZS Poznań
19. Piestrzyńska Julia 2001 k 27418 GTK Gdynia
20. Pszczolarska Aleksandra 2001 k 37027 UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg / SMS PZKosz
21. Rogozińska Alicja 2002 k 33877 OŚ AZS Poznań
22. Rudenko Zuzanna 2002 k 34589 SKK Polonia Warszawa Sp. z o.o. Warszawa / SMS PZKosz
23. Szymkiewicz Magdalena 2002 k 23241 GTK Gdynia
24. Szulc Magdalena 2001 k 35002 GTK Gdynia / SMS PZKosz
25. Śmiałek Ewelina 2002 k 35006 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
26. Ustowska Aleksandra 2001 k 31255 GTK Gdynia / SMS PZKosz

Sztab szkoleniowy:

1. Maciej Gordon trener główny AZS UW Warszawa
2. Karolina Wieczorek trener asystent GTK Gdynia
3. Michał Snochowski (k) trener asystent SMS PZKosz Łomianki
4. Paweł Oracz trener motoryki AZS Politechnika Korona Kraków
5. Jakub Saturski fizjoterapeuta SMS PZKosz Władysławowo

 *Planowane akcje

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol..

miejsce

1

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2019-05-07

2019-05-09

3

Łomianki

2

U18K

Zgrupowanie szkoleniowe

2019-05-28

2019-06-06

10

COS Zakopane

3

U18K

Gry kontrolne z Danią

2019-06-07

2019-06-09

3

COS Zakopane

4

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2019-06-11

2019-06-11

1

Pruszków

5

U18K

Turniej m/n

2019-06-12

2019-06-16

5

Fougères (Francja)

6

U18K

Zgrupowanie szkoleniowe

2019-06-17

2019-06-23

7

COS Szczyrk

7

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2019-06-26

2019-06-27

2

Wałbrzych

8

U18K

Gry kontrolne z Belgią

2019-06-28

2019-06-30

3

Wałbrzych

9

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2019-07-03

2019-07-03

1

Pruszków

10

U18K

Finał ME U18K, Dywizja A

2019-07-04

2019-07-15

12

Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych