Reprezentacja U 18 Kobiet

Lista zawodniczek:

1. Banucha Konstancja 2002 Sportowa Politechnika
2. Boks Wiktoria 2003 MPKK Sokołów Sokołów Podlaski
3. Borkowska Kamila 2002 GTK Gdynia
4. Dudek Weronika 2002 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
5. Jarecka Weronika 2002 OŚ AZS Poznań
6. Jasińska Anna 2002 OŚ AZS Poznań
7. Jędrzejczak Olga 2002 OŚ AZS Poznań
8. Kluczyńska Gabriela 2003 SKS 12 Warszawa
9. Kobylińska Joanna 2002 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
10. Kuczyńska Aleksandra 2002 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
11. Kurach Natalia 2002 MPKK Sokołów Sokołów Podlaski
12. Kurkowiak Martyna 2003 AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13. Masłowska Marta 2003 MUKS Poznań
14. Myszkowska Julia 2002 UKS Trójka Żyrardów
15. Obrodzka Nicola 2002 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
16. Parzeńska Maja 2002 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
17. Pawlak Małgorzata 2003 SKS 12 Warszawa
18. Piechowiak Weronika 2002 OŚ AZS Poznań
19. Rogozińska Alicja 2002 OŚ AZS Poznań
20. Rudenko Zuzanna 2002 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
21. Sobiech Wiktoria 2002 KS Basket 25 Bydgoszcz
22. Sztąberska Marta 2003 KKS Olsztyn
23. Szymkiewicz Magdalena 2002 GTK Gdynia
24. Śmiałek Ewelina 2002 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
25. Welenc Aleksandra 2002 MPKK Sokołów Sokołów Podlaski
26. Zasada Wiktoria 2002 KS Basket 25 Bydgoszcz

Sztab szkoleniowy:

1. Lebiedziński Marek - trener główny Kadry U18K
2. Wieczorek Karolina - trener asystent Kadry U18K
3. Kulpeksza Paweł - trener asystent Kadry U18K
4. Kaczocha Marcin - trener motoryki Kadry U18K
5. Mruk Mateusz - fizjoterapeuta Kadry U18K
6. Sajnog Joanna - psycholog Kadry U18K

*Planowane akcje: 

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

1

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2020-05-10

2020-05-12

3

Łomianki

2

U18K

Zgrupowanie szkoleniowe

2020-05-28

2020-06-06

10

Do ustalenia

3

U18K

Gry kontrolne z Niemcami

2020-06-07

2020-06-09

3

Heidelberg (Niemcy)

4

U18K

Zgrupowanie szkoleniowe

2020-06-12

2020-06-17

6

COS Zakopane

5

U18K

Turniej międzynarodowy

2020-06-18

2020-06-22

5

Pesaro (Włochy)

6

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2020-06-25

2020-06-26

2

Poznań

7

U18K

Gry kontrolne z Francją

2020-06-27

2020-06-29

3

Poznań

8

U18K

Konsultacja szkoleniowa

2020-07-01

2020-07-01

1

Pruszków

9

U18K

Finał ME U18K, Dywizja A

2020-07-02

2020-07-13

12

Heraklion (Grecja)

 *terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych