Reprezentacja U 15 Kobiet

Lista zawodniczek:*

1. Bajus Katarzyna 2007 MKS Polkowice
2. Banasiak Klaudia 2007 Basket 4ever Ksawerów
3. Bręk Zuzanna 2007 MKS Opalenica
4. Brzustowska Lena 2007 OŚ AZS Poznań
5. Burliga Maria 2007 TS Wisła Kraków
6. Bykowska Anna 2007 MMKS Katarzynki Toruń
7. Dobrosz Natalia 2007 PTK Pabianice
8. Gbiorczyk Weronika 2007 Tęcza Leszno
9. Główczak Martyna 2007 MKS Polkowice
10. Gołas Aleksandra 2007 TS MOSiR Bochnia
11. Góral Maria 2007 TS Wisła Kraków
12. Groth Marta 2007 Sportowa Politechnika Gdańska
13. Haegenbarth Wiktoria 2007 MKS Opalenica
14. Helwich Maja 2007 BMS Herlev
15. Kamińska Gabriela 2007 MPKK Sokołów Podlaski
16. Keller Klaudia 2007 RMKS Rybnik
17. Kloska Magdalena 2007 Sportowa Politechnika Gdańsa
18. Koryzna Julia 2007 MKS Polkowice
19. Kosior Natalia 2007 Basket 4ever Ksawerów
20. Micek Nina 2007 KS JAS-FBG Sosnowiec
21. Mielcarz Marta 2007 KS JAS-FBG Sosnowiec
22. Mierzejewska Hanna 2007 MPKK Sokołów Podlaski
23. Nowak Zuzanna 2007 OŚ AZS Poznań
24. Nowakowska Weronika 2007 PTK Pabianice
25. Orzeł Julia 2007 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
26. Patrzałek Inga 2007 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
27. Pawlewska Julia 2007 MUKS Bydgoszcz
28. Pażucha Amelia 2007 GTK Gdynia
29. Poprawska Aleksandra 2007 Tęcza Leszno
30. Puzio Dominika 2007 MKS Polkowice
31. Rakowska Julia 2007 MKS Polkowice
32. Redłowska Tatiana 2007 KS JAS-FBG Sosnowiec
33. Salak Nela 2007 UKS Piłsudczyk Brzeg
34. Śnieg Zofia 2007 UKS Trójka Żyrardów
35. Tomasik Oliwia 2007 MUKS Widzew Łódź
36. Troszka Maja 2007 RMKS Rybnik
37. Ustaszewska Alicja 2007 Sportowa Politechnika Gdańsk
38. Warsińska Blanka 2007 KSW Spartakus Jelenia-Góra
39. Wasilewska Aleksandra 2007 LA Basket Warszawa
40. Wawrzon Emilia 2007 MKS Pałac Młodzieży Tarnów
41. Winkel Zuzanna 2007 MUKS Poznań
42. Woźna Iga 2007 OŚ AZS Poznań
 
* jest to szeroka lista Kadry Narodowej U15K. Sztab szkoleniowy decyduje o powołaniach na poszczególne akcje szkoleniowe. W późniejszym okresie lista będzie aktualizowana.

Sztab szkoleniowy:

1. Rafał Czyszpak - trener główny
2. Adam Muller - trener asystent
3. Anna Chodera - trener asystent/kierownik
4. Marcin Starzak - trener przygotowania motorycznego
5. Katarzyna Ciechanowska - fizjoterapeutka

Planowane akcje:

1. Konsultacja szkoleniowa od 20.02.2022 do 24.02.2022 Łomianki
2. Zgrupowanie szkoleniowe od 05.07.2022 do 09.07.2022 COS Władysławowo
3. Gry kontrolne od 10.07.2022 do 12.07.2022 COS Władysławowo
4. Konsultacja szkoleniowa od 19.07.2022 do 20.07.2022 COS Zakopane
5. Turniej międzynarodowy od 21.07.2022 do 25.07.2022 Lizbona (Portugalia)
6. Turniej Nadziei Olimpijskich od 26.12.2022 do 30.12.2022 Do ustalenia
 

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych