Reprezentacja U 15 Kobiet

Lista zawodniczek:*

1. Adamczuk Justyna 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
2. Bednarek Dominika 2005 RMKS Rybnik
3. Brzycka Weronika 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki
4. Burzyńska Aleksandra 2005 MUKS Poznań 
5. Flaszyńska Kaja 2005 UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
6. Grządziela Łucja 2006 GTS Pruszcz Gdański
7. Grzywna Katarzyna 2005 UKS Trójka Żyrardów
8. Ignerska Kornelia 2005 MUKS Poznań
9. Janicka Oliwia 2005 MUKS Widzew Łódź
10. Jarkiewicz Milena 2005 UKS Trójka Żyrardów
11. Jeziorna Julia 2005 MKS Polkowice
12. Józefowicz Maria 2005 KKS Pro-Basket Kutno
13. Kassin Weronika 2005 Sportowa Politechnika Gdańsk
14. Kobiella Julia 2006 UKS BRYZA Kolbudy
15. Kozik Martyna 2005 KS Wielosekcyjny Spartakus Jelenia Góra
16. Kuper Amelia 2005 Herner-Turn-Club 1860 Herne
17. Lubecka Nicola 2005 MKS MOS KARKONOSZE Jelenia Góra
18. Miazek Aida 2005 MUKS Widzew Łódź
19. Niewiadomska Kaja 2005 MUKS Widzew Łódź
20. Nilsson Pola 2005 GTS Pruszcz Gdański
21. Niżyńska Julia 2005 MKS MOS Wrocław
22. Owczarzak Anastazja 2006 MUKS Poznań
23. Paradowska Alicja 2005 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
24. Pełka Oliwia 2005 STELLA AZZURA Roma
25. Plewa Weronika 2005 ŁKS KK Łódź
26. Przybylska Zofia 2005 MUKS Poznań
27. Rutkowska Natalia 2006 UKS SIÓDEMKA Sopot
28. Rybak Joanna 2005 MKS MOS KARKONOSZE Jelenia Góra
29. Ryng Adrianna 2005 MKS MOS Wrocław
30. Sobańska Kornelia 2005 MKS Opalenica
31. Stasiak Wiktoria 2005 PTK Pabianice / NSMS PZKosz Łomianki
32. Steblecka Weronika 2005 KS AZS AJP Gorzów Wielkopolski
33. Strugarek Maja 2005 MKS MOS Wrocław
34. Szabłowska Coletta 2005 MUKS Bydgoszcz
35. Tomasik Nikola 2005 MUKS Widzew Łódź
36. Ullmann Dominika 2005 Sportowa Politechnika Gdańsk
37. Ułan Karolina 2005 UKS Trójka Żyrardów / NSMS PZKosz Łomianki
38. Więcek Nikola 2005 TS MOSiR Bochnia
39. Wróbel Laura 2005 AKS Basketstal Grudziądz
40. Zaron Gabriela 2005 UKS Basket Aleksandrów Łódzki / NSMS PZKosz Łomianki
41. Zębala Maja 2005 TS MOSiR Bochnia
42. Zieniewicz Katarzyna 2005 MKS MOS Wrocław
 
* jest to szeroka lista Kadry Narodowej U15K. Sztab szkoleniowy decyduje o powołaniach na poszczególne akcje szkoleniowe. W późniejszym okresie lista będzie aktualizowana.

Sztab szkoleniowy:

1. Jabłońska Iwona - trener główny Kadry U15K
2. Janik Krzysztof - trener asystent Kadry U15K
3. Słomiński Bartosz - trener asystent Kadry U15K
4. Gulan Michał - trener motoryki Kadry U15K
5. Pawluczuk Mateusz - fizjoterapeuta Kadry U15K

Planowane akcje:

l.p.

grupa szkol.

nazwa akcji szkoleniowej

od dnia

do dnia

Liczba dni szkol.

miejsce

Liczba osób

1

KNU15K

Zgrupowanie szkoleniowe

20.07.2020

29.07.2020

10

COS Zakopane

18 + 5

2

KNU15K

Zgrupowanie szkoleniowe

30.07.2020

08.08.2020

10

COS Zakopane

18 + 5

3

KNU15K

Konsultacja szkoleniowa

30.09.2020

04.10.2020

5

COS Wałcz

16 + 5

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych