Reprezentacja U 18 Mężczyzn

Lista zawodników:

1 Ambroziak Jakub 2002 Fundacja AK Legii Warszawa Warszawa
2 Białachowski Kamil 2002 KS Sudety Jelenia Góra Jelenia Góra / SMS PZKosz
3 Chodukiewicz Bartosz 2002 MKS Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza
4 Czempiel Mateusz 2001 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
5 Czoska Nikodem 2002 Stella Azzurra Basketball Academy Rzym
6 Ciemiński Jakub 2001 Twarde Pierniki SA Toruń / SMS PZKosz
7 Didier-Urbaniak Benjamin 2001 Trefl Sopot SA Sopot
8 Dmochewicz Olgierd 2001 MKS Polonia Warszawa / SMS PZKosz
9 Dymiński Wojciech 2001 SKM Zastal Zielona Góra
10 Gordon Kacper 2002 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
11 Góreńczyk Miłosz 2001 SKM Zastal Zielona Góra
12 Griszczuk Aleksander 2001 WKK Wrocław Wrocław / SMS PZKosz
13 Janik Jakub 2002 Fundacja AK Legii Warszawa Warszawa
14 Jewuła Kamil 2001 MUKS 1811 Tarnów
15 Kałuża Filip 2001 KKS Mickiewicz Katowice / SMS PZKosz
16 Kaszowski Mateusz 2001 GKK Arka SA Gdynia
17 Klawa Łukasz 2001 Trefl Sopot SA Sopot
18 Kłaczek Kacper 2002 Stella Azzurra Basketball Academy Rzym
19 Korolczuk Miłosz 2001 GKK Arka SA Gdynia
20 Kosiuk Wojciech 2001 MKS Start SA Lublin
21 Kowalczyk Marcin 2002 GKK Arka SA Gdynia
22 Kozłowski Igor 2001 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
23 Kulikowski Błażej 2001 Trefl Sopot SA Sopot
24 Lentka Aleksander 2001 WKK Wrocław Wrocław
25 Lis Michał 2002 Trefl Sopot SA Sopot
26 Lis Piotr 2002 Trefl Sopot SA Sopot
27 Madejski Tomasz 2001 WKK Wrocław Wrocław
28 Marchewka Kacper 2002 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
29 Milićić Igor 2002 Ratiopharm Ulm
30 Perzanowski Olaf 2002 GKK Arka SA Gdynia
31 Pluta Michał 2002 Sant Jorge Academy Madrid Madryt
32 Rompa Sebastian 2001 Trefl Sopot SA Sopot
33 Sadowski Jakub 2001 Fundacja AK Legii Warszawa Warszawa
34 Sobkowiak Adrian 2001 Twarde Pierniki SA Toruń / SMS PZKosz
35 Sochan Jeremy 2003 Team Solent Kestrels Luton
36 Siewruk Filip 2002 FC Barcelona Barcelona
37 Szymański Konrad 2002 SKM Zastal Zielona Góra / SMS PZKosz
38 Tomaszewski Wojciech 2002 Fundacja PBG Basket Junior Poznań
39 Ulczyński Jakub 2002 MKS Novum Bydgoszcz
40 Wiśniewski Aleksander 2003 Fundacja PBG Basket Junior Poznań
41 Yoka-Bratasz Igor 2001 Glanelg Country Maryland Phoenix
42 Zapała Szymon 2001 Trefl Sopot SA Sopot / SMS PZKosz
43 Zieniewicz Jan 2002 WKK Wrocław Wrocław
44 Ziółkowski Daniel 2002 Trefl Sopot SA Sopot
45 Żmijak Aleks 2001 WKS Śląsk Wrocław Wrocław
46 Życzkowski Oskar 2001 Trefl Sopot SA Sopot


Sztab szkoleniowy:

1. Adamek Andrzej Trener główny Kadry U18M
2. Roszyk Krzysztof Trener asystent Kadry U18M
3. Zapałowski Marek Trener asystent Kadry U18M
4. Grzybczak Tobiasz Trener motoryki Kadry U18M
5. Hernik Jacek Fizjoterapeuta Kadry U18M

 

*Planowane akcje

1 2019-05-18 2019-05-21 Pruszków konsultacja szkoleniowa
3 2019-06-15 2019-06-22 COS Szczyrk zgrupowanie szkoleniowe
4 2019-06-23 2019-06-26 Skopje (Macedonia) gry kontrolne w Polsce
5 2019-07-01 2019-07-06 Pruszków konsultacja szkoleniowa
6 2019-07-07 2019-07-10 Helsinki (Finlandia) gry kontrolne za granicą
7 2019-07-13 2019-07-15 Pruszków konsultacja szkoleniowa
8 2019-07-16 2019-07-19 Pruszków gry kontrolne w Polsce
9 2019-07-21 2019-07-23 COS Zakopane konsultacja szkoleniowa
10 2019-07-24 2019-08-05 Oradea (Rumunia) Mistrzostwa Europy Dywizji B

*terminy i miejsca poszczególnych akcji mogą się zmienić ze względów organizacyjnych