Uczestników Konferencji prosimy o zgłoszenie się w dniu 29.05.2013 na Hali Gimnazjum w Ślesinie, ul. Młodzieżowa 1. Biuro konferencji będzie otwarte w holu Hali od godz. 13.00 do godz. 16.15. W biurze konferencji uczestnicy otrzymają informację dotyczącą miejsca zakwaterowania. Aktualnie jesteśmy w trakcie robienia list do hoteli, staramy się uwzględnić prośby uczestników dotyczące zakwaterowania.
Poniżej przedstawiamy listę trenerów, którzy zapisali się na konferencję i mają zagwarantowane noclegi i wyżywienie. W przypadku pominięcia jakiejkolwiek osoby, która wysłała zgłoszenie prosimy o kontakt telefoniczny z Grzegorzem Zielińskim nr telefonu 603380345.
Program Konferencji Licencyjnej w Ślesinie
29.05.2013
13.00 - otwarcie biura konferencji
16.30 – 18.00 Dirk Bauermann „ Filozofia ataku”
18.30 – 20.00 Dirk Bauermann „ Filozofia ataku”
21.00 - spotkanie trenerów przy grillu, zakończenie II Edycji Akademii Trenerów PZKosz.
30.05.2013
8.00 – śniadanie w miejscu zakwaterowania
9.00 – 10.30 Dirk Bauermann „ Filozofia obrony”
11.00 – 12.30 Dirk Bauermann „ Filozofia obrony”
12.45 – 14.00 Mirosław Cygan „ Trening siły u koszykarzy”
14.30 – obiad w miejscu zakwaterowania
15.30 – 16.45 Mirosław Cygan „ Przygotowanie kondycyjne koszykarzy”
17.00 – 18.15 Mirosław Cygan „Prewencja i trening funkcjonalny”
18.30 -20.00 Jacek Winnicki „ Organizacja szybkiego ataku”
20.30 – kolacja w miejscu zakwaterowania
31.05.2013
8.00 - śniadanie w miejscu zakwaterowania
9.00-10.30 Jacek Winnicki „ Atak pozycyjny pod graczy na poszczególnych pozycjach”
11.00 – 12.30 Jacek Winnicki „ Obrona przeciwko zasłonom bez piłki ”
Lista uczestników - trenerzy:
- Adamek Andrzej
- Adamska Stella
- Arabas Grzegorz
- Araszkiewicz Tomasz
- Bakun Piotr
- Barański Ryszard
- Bartoszewicz Mariusz
- Baszak Tomasz
- Bełczowski Robert
- Berguła Sebastian
- Blechacz Paweł
- Borliczek Jacek
- Brzeźnicki Marek
- Bukowski Roman
- Cieplik Andrzej
- Ciężar Jan
- Czaja Mikołaj
- Czaska Piotr
- Czekalski Artur
- Czyszpak Rafał
- Chabelski Robert
- Chudeusz Jerzy
- Damaszek Wiktor
- Derwisz Dominik
- Doliński Paweł
- Drewa Jarosław
- Dukowicz Michał
- Dwornik Mateusz
- Dyja Jacek
- Dzierba Paweł
- El-Ward Adrian
- Frank Rafał
- Gil Rafał
- Głuszak Wiesław
- Głuszczak Wiesław
- Golański Artur
- Golec Maciej
- Grab Andrzej
- Grodzki Marcin
- Grudniewski Łukasz
- Grześczyk Zbigniew
- Gudkowski Karol
- Herkt Tomasz
- Jabłońska Iwona
- Jabłoński Andrzej
- Janiel Józef
- Jankowski Tomasz
- Jarecki Marek
- Kalwasiński Rafał
- Kamiński Wojciech
- Karnowski Bonifacy
- Karolak Piotr
- Kaszowski Dariusz
- Kękuś Marcin
- Kierelewicz Andrzej
- Koć Remigiusz
- Kopera Łukasz
- Koryzna Edyta
- Koziorowicz Krzysztof
- Krajewski Wojciech
- Krysiewicz Jarosław
- Krzak Grzegorz
- Kuboszek Łukasz
- Kucharek Robert
- Kuciński Radosław
- Kulpeksza Piotr
- Kurkianiec Czesław
- Latos Adam
- Lewandowski Piotr
- Lisztwan Mirosław
- Łakis Marcin
- Łączyński Jacek
- Łukomski Marek
- Łukomski Rafał
- Maciejewski Dariusz
- Malinowski Paweł
- Marciak Grzegorz
- Maciejewski Maciej
- Majcherek Zbigniew
- Major Mieczysław
- Marciniak Adam
- Mazanek Stanisław
- Mazur Dawid
- Mąkolski Łukasz
- Mendel Waldemar
- Michalak Tomasz
- Michalczyk Mariusz
- Miłoszewski Arkadiusz
- Mosio Jarosław
- Mrożek Tomasz
- Mrówczyński Michał
- Nayder Piotr
- Niedbalski Tomasz
- Noculak Mirosław
- Pasieczny Jarosław
- Prabudzki Adam
- Piecuch Piotr
- Pieczyrak Robert
- Pietrzak Zbigniew
- Pinkowski Grzegorz
- Pelczar Arkadiusz
- Potoczny Sebastian
- Prawica Roman
- Purwienecki Ireneusz
- Redłowski-Agafonnikowa Elena
- Rogowski Wojciech
- Roszyk Krzysztof
- Rybarczyk Sławomir
- Sarota Michał
- Sikora Dariusz
- Skiba Damian
- Skowron Tomasz
- Skrzecz Roman
- Sobecki Rafał
- Starowicz Maciej
- Smektała Kasper
- Spychała Michał
- Stawarz Łukasz
- Stawowski Mirosław
- Szablowski Krzysztof
- Szambelan Jerzy
- Szarzało Bartosz
- Szawarski Wojciech
- Szczubiał Dariusz
- Sztąberska Alicja
- Sztąberski Tomasz
- Szurek Przemysław
- Świtek Stefan
- Taraszkiwiecz Ireneusz
- Trześniewski Mirosław
- Turkiewicz Paweł
- Walich Wojciech
- Wawrzyniak Jacek
- Widziński Paweł
- Wlaźlak Sylwia
- Włuczyński Cezary
- Wieczorek Wojciech
- Wierzbicki Janusz
- Wiklin Adam
- Wojtiuk Piotr
- Woźniak Czesław
- Zając Robert
- Zapała Krzysztof
- Zaroń Małgorzata
- Zarzycki Łukasz
- Zawadka Jarosław
- Zeydler Wojciech
- Ziemiński Adam
- Ziółkowski Marek
- Zych Piotr
- Żmuda Ryszard
Lista uczestników z Akademii Trenerów:
- Baran Michał
- Bieszke Mateusz
- Boblewski Wojciech
- Bychawski Wojciech
- Ciesielski Maciej
- Daykola Antonio
- Dobrowolski Krzysztof
- Eliasz-Radzikowski Wojciech
- Gordon Maciej
- Gralak Marcin
- Hiszpański Łukasz
- Jagiełka Wojciech
- Jagiełka Tomasz
- Jakubiec Jakub
- Jasek Paulina
- Jasiński Ireneusz
- Jędros Tomasz
- Kasperzec Łukasz
- Kaszowski Dariusz
- Konowalski Arkadiusz
- Konowalski Tomasz
- Kopaczewski Janusz
- Kosczielny Katarzyna
- Kożan Grzegorz
- Krawczyszyn-Samiec Monika
- Kubaszczyk Adam
- Lebiedziński Marek
- Lipowczyk Adrian
- Matuszak Jakub
- Pasieczny Piotr
- Paulish Marek
- Pawłowski Roman
- Pierchała Wojciech
- Pietraszak Szymon
- Radomski Marcin
- Rospara Tomasz
- Rozwadowski Piotr
- Ryś Paweł
- Sajdyk Paweł
- Sarul Wojciech
- Sawicki Dariusz
- Sawicki Łukasz
- Sikorski Bartosz
- Smajda-Młodnicka Katarzyna
- Snochowski Michał
- Sowa Arkadiusz
- Sowiński Grzegorz
- Sowiński Zbigniew
- Stajszczak Jacek
- Staszkiewicz Łukasz
- Stawicka Magdalena
- Sumara Michał
- Sztylko Barbara
- Śniadek Andrzej
- Tomaszewski Michał
- Walczak Robert
- Wirchanowicz Piotr
- Worchacz Damian
- Zajko Zbigniew
- Zapałowski Marek
- Zielonka Justyna
- Żmińczuk Michał